ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 05/04/2020 04:30

Bayerni mposht me vështirësi Paderborin me dyshen Gnabry-Lewandowski

Bayerni mposht me vështirësi Paderborin me dyshen Gnabry-Lewandowski
Bayerni ia doli mes vuajtjesh t’i rrëmbente fitoren Paderbornin në “Allianz Stadium” me rezultatin 3-2 falë një gjahtari goli si Robert Lewandowski, që realizoi dy golat e fundit për bavarezët në pjesën e dytë, të ...
Top Channel | 22-Feb-2020 00:01
Bayerni ia doli mes vuajtjesh t’i rrëmbente fitoren Paderbornin në “Allianz Stadium” me rezultatin 3-2 falë një gjahtari goli si Robert Lewandowski, që realizoi dy golat e fundit për bavarezët në pjesën e dytë, të ...

Bayern Munich 3-2 Paderborn, notat e lojtarëve: Shkëlqejnë Gnabry e Lewandowski, dëshpëron Neuer
Bayern Munich ka marrë një fitore shumë të rëndësishme në shtëpi ndaj Paderbornit. Kampioni në fuqi i Gjermanisë triumfoi me rezultat të ngushtë 3-2, në një ndeshje ku mysafirët dy herë barazuan rezultatin. Serge Gnabry ...
Telegrafi | 21-Feb-2020 22:56
Bayern Munich ka marrë një fitore shumë të rëndësishme në shtëpi ndaj Paderbornit. Kampioni në fuqi i Gjermanisë triumfoi me rezultat të ngushtë 3-2, në një ndeshje ku mysafirët dy herë barazuan rezultatin. Serge Gnabry ...

Tifozët e Brescia tregohen shpirtzinj, këto kore tronditin rëndë gjithë Italinë
Skuadra e Napolit është ndër më të kontestuarat në Serie A dhe haset me lloj lloj ofendimi në transferta, sidomos në veri të Italisë. Napolitanët urrehen në këto anë dhe kështu ka ndodhur edhe në sfidën e sotme në ...
ABCNews | 21-Feb-2020 22:58
Skuadra e Napolit është ndër më të kontestuarat në Serie A dhe haset me lloj lloj ofendimi në transferta, sidomos në veri të Italisë. Napolitanët urrehen në këto anë dhe kështu ka ndodhur edhe në sfidën e sotme në ...

Fitore e vështirë e Bayernit ndaj Paderbornit
Bayern Munich ka marrë një fitore tejet të vështirë në përballje me Paderbornin 3:2. Bayerni e nisi shumë mirë ndeshjen duke rrezikuar disa herë portën e skuadrës mysafire. E në minutën e 25-të kampionët në fuqi të ...
E Dua Sportin | 22-Feb-2020 00:01
Bayern Munich ka marrë një fitore tejet të vështirë në përballje me Paderbornin 3:2. Bayerni e nisi shumë mirë ndeshjen duke rrezikuar disa herë portën e skuadrës mysafire. E në minutën e 25-të kampionët në fuqi të ...

Bayern Munich 3-2 Paderborn, notat e lojtarëve: Shkëlqejnë Gnabry e Lewandowski, dëshpëron Neuer
Bayern Munich ka marrë një fitore shumë të rëndësishme në shtëpi ndaj Paderbornit. Kampioni në fuqi i Gjermanisë triumfoi me rezultat të ngushtë 3-2, në një ndeshje ku mysafirët dy herë barazuan rezultatin. Serge Gnabry ...
E Dua Sportin | 22-Feb-2020 00:01
Bayern Munich ka marrë një fitore shumë të rëndësishme në shtëpi ndaj Paderbornit. Kampioni në fuqi i Gjermanisë triumfoi me rezultat të ngushtë 3-2, në një ndeshje ku mysafirët dy herë barazuan rezultatin. Serge Gnabry ...

Arsim Kabashi: Do ta shqyrtojmë mundësinë për gjyqtarë të huaj
Bayerni ka shënuar fitore shumë të vështirë, por njëkohësisht rëndësishme në rrugëtimin drejt titullit kampion. Bavarezët golin e fitores e realizuan në çastet e fundit përmes Lewandowskit, që regjistroi golin e dytë ...
GazetaBlic | 21-Feb-2020 23:31
Bayerni ka shënuar fitore shumë të vështirë, por njëkohësisht rëndësishme në rrugëtimin drejt titullit kampion. Bavarezët golin e fitores e realizuan në çastet e fundit përmes Lewandowskit, që regjistroi golin e dytë ...

Bayerni mposht Paderbonin
Bayerni ka shënuar fitore në shtëpi ndaj Paderbornit me rezultat prej 3 me 2. Gnabry i dha epërsinë Bayernit në minutën e 25 të takimit, pas asistimit nga Tolisso, transmeton Koha.net. Mysafirët barazuan shifrat një ...
Koha.net | 21-Feb-2020 23:21
Bayerni ka shënuar fitore në shtëpi ndaj Paderbornit me rezultat prej 3 me 2. Gnabry i dha epërsinë Bayernit në minutën e 25 të takimit, pas asistimit nga Tolisso, transmeton Koha.net. Mysafirët barazuan shifrat një ...

Bayerni mposht me vështirësi Paderborin me dyshen Gnabry-Lewandowski
Bayerni ia doli mes vuajtjesh t’i rrëmbente fitoren Paderbornin në “Allianz Stadium” me rezultatin 3-2 falë një gjahtari goli si Robert Lewandowski, që realizoi dy golat e fundit për bavarezët në pjesën e dytë, të ...
SuperSport | 21-Feb-2020 23:03
Bayerni ia doli mes vuajtjesh t’i rrëmbente fitoren Paderbornin në “Allianz Stadium” me rezultatin 3-2 falë një gjahtari goli si Robert Lewandowski, që realizoi dy golat e fundit për bavarezët në pjesën e dytë, të ...

Bayern Munich 3:2 Paderborn – notat e lojtarëve
Bavarezët kanë marrë fitore mjaft të mundimshme, por me rëndësi të madhe, pasi ruajnë kreun e tabelës së paku edhe për këtë xhiro, shkruan . Heroi i këtij takimi ishte Robert Lewandowski, i cili u vlerësua me notën më ...
Lajminet | 21-Feb-2020 23:02
Bavarezët kanë marrë fitore mjaft të mundimshme, por me rëndësi të madhe, pasi ruajnë kreun e tabelës së paku edhe për këtë xhiro, shkruan . Heroi i këtij takimi ishte Robert Lewandowski, i cili u vlerësua me notën më ...

VIDEO | Bayern vuan me Paderbornin e Gjasulës, Lewandovski-Gnabry zgjidhin gjithçka
Bayern Munchen vuajti jo pak për të mposhtur Paderbornin e vendit të fundit. Skuadra e Klaus Gjasulës (luajti gjatë gjithë takimit dhe u ndëshkua me karton të verdhë në pjesën e parë) u tregua sërish një kockë e fortë ...
ABCNews | 21-Feb-2020 22:36
Bayern Munchen vuajti jo pak për të mposhtur Paderbornin e vendit të fundit. Skuadra e Klaus Gjasulës (luajti gjatë gjithë takimit dhe u ndëshkua me karton të verdhë në pjesën e parë) u tregua sërish një kockë e fortë ...

Napoli nëpër “vrimë të gjilpërës”, del me pikë të plotë nga “Mario Rigamonti”
Bayerni ka shënuar fitore tejet të vështirë, por tejet të rëndësishme në rrugëtimin e tyre drejt titullit kampion. Bavarezët golin e fitores e realizuan në çastet e fundit përmes Lewandowskit, që regjistroi golin e dytë ...
GazetaBlic | 21-Feb-2020 22:53
Bayerni ka shënuar fitore tejet të vështirë, por tejet të rëndësishme në rrugëtimin e tyre drejt titullit kampion. Bavarezët golin e fitores e realizuan në çastet e fundit përmes Lewandowskit, që regjistroi golin e dytë ...

“Sindroma e vuajtjes” vijon, Bayern fiton me vështirësi ndaj Gjasulës
Bayern sot e mposhti me vështirësi Paderbornin e vendit të fundit. Skuadra ku luan Klaus Gjasula u tregua një kockë e fortë ndaj bavarezëve. Lewandovski ishte njeriu i cili zgjidhi ndeshjen me golin e tij dy minuta ...
Politiko | 21-Feb-2020 22:51
Bayern sot e mposhti me vështirësi Paderbornin e vendit të fundit. Skuadra ku luan Klaus Gjasula u tregua një kockë e fortë ndaj bavarezëve. Lewandovski ishte njeriu i cili zgjidhi ndeshjen me golin e tij dy minuta ...

Fitore e vështirë e Bayernit ndaj Paderbornit
Bayern Munich ka marrë një fitore tejet të vështirë në përballje me Paderbornin 3:2. Bayerni e nisi shumë mirë ndeshjen duke rrezikuar disa herë portën e skuadrës mysafire. E në minutën e 25-të kampionët në fuqi të ...
Telegrafi | 21-Feb-2020 22:24
Bayern Munich ka marrë një fitore tejet të vështirë në përballje me Paderbornin 3:2. Bayerni e nisi shumë mirë ndeshjen duke rrezikuar disa herë portën e skuadrës mysafire. E në minutën e 25-të kampionët në fuqi të ...

Fiton Napoli, Brescia e Balotellit shumë afër largimit nga Serie A
Napoli ka fituar me përmbysje sonte ndaj Bresciat me rezultat 2:1 në një sfidë që ishte shumë interesante dhe dramatike deri në fund. Napoli me të filluar pjesa e dytë ka ndryshuar gjithçka në sfidën që po zhvilloi ndaj ...
Zeri | 21-Feb-2020 22:46
Napoli ka fituar me përmbysje sonte ndaj Bresciat me rezultat 2:1 në një sfidë që ishte shumë interesante dhe dramatike deri në fund. Napoli me të filluar pjesa e dytë ka ndryshuar gjithçka në sfidën që po zhvilloi ndaj ...

Tri gola për tri pikë, Bayern Munich shpëtohet nga Lewandowski
Bayern Munich kaloi në epërsi që në minutën e 25’ me golin e shënuar nga Gnabry mirëpo pak para përfundimit të pjesës së parë skuadra e Paderborn e barazoi rezultatin. Në minutën e 70’ ishte Lewandowski ai që e kaloi ...
Indeks Online | 21-Feb-2020 22:43
Bayern Munich kaloi në epërsi që në minutën e 25’ me golin e shënuar nga Gnabry mirëpo pak para përfundimit të pjesës së parë skuadra e Paderborn e barazoi rezultatin. Në minutën e 70’ ishte Lewandowski ai që e kaloi ...

Bayern Munich fiton dramën përballë Paderbornit
Skuadra gjermane Bayern Munich ka triumfuar në ndeshjen ndaj Paderbornit me rezultat 3:2. Kjo përballje është zhvilluar në kuadër të javës së 23-të në Bundesligën gjermane, transmeton Klan Kosova. Kampioni i Gjermanisë ...
Klan Kosova | 21-Feb-2020 22:43
Skuadra gjermane Bayern Munich ka triumfuar në ndeshjen ndaj Paderbornit me rezultat 3:2. Kjo përballje është zhvilluar në kuadër të javës së 23-të në Bundesligën gjermane, transmeton Klan Kosova. Kampioni i Gjermanisë ...

22:32 Fitore e vështirë për Bayernin, Lewa me dy gola i dërgon sinjale Chelseat Bayern Munich e ka mposhtur 3-2 SC Paderbornin...
Bayern Munich e ka mposhtur 3-2 SC Paderbornin në ‘Allianz Arena”. U mendua se do të jetë ndeshje e lehtë, por futbollistët e Byaern Munich u desh të djersiten shumë që të marrin pikët e plota në shtëpi kundër SC ...
Kosova Sot | 21-Feb-2020 22:34
Bayern Munich e ka mposhtur 3-2 SC Paderbornin në ‘Allianz Arena”. U mendua se do të jetë ndeshje e lehtë, por futbollistët e Byaern Munich u desh të djersiten shumë që të marrin pikët e plota në shtëpi kundër SC ...

Fitore e vështirë për Bayernin, Lewa me dy gola i dërgon sinjale Chelseat
Bayern Munich e ka mposhtur 3-2 SC Paderbornin në ‘Allianz Arena”. U mendua se do të jetë ndeshje e lehtë, por futbollistët e Byaern Munich u desh të djersiten shumë që të marrin pikët e plota në shtëpi kundër SC ...
Gazeta Express | 21-Feb-2020 22:30
Bayern Munich e ka mposhtur 3-2 SC Paderbornin në ‘Allianz Arena”. U mendua se do të jetë ndeshje e lehtë, por futbollistët e Byaern Munich u desh të djersiten shumë që të marrin pikët e plota në shtëpi kundër SC ...

Heroi quhet Lewandowski – Bayern merr tri pikë të mundimshme kundër Paderborn
Në kuadër të xhiros së 23-të në Bundesliga, në ‘Allianz Arena’, Bayern Munich ka marrë tri pikë kundër Paderborn, në një dramë ku Bayern humbi dy herë epërsinë, por gjente forcë të kthehej. Bavarezët ka fituar 3:2 ndaj ...
Lajminet | 21-Feb-2020 22:25
Në kuadër të xhiros së 23-të në Bundesliga, në ‘Allianz Arena’, Bayern Munich ka marrë tri pikë kundër Paderborn, në një dramë ku Bayern humbi dy herë epërsinë, por gjente forcë të kthehej. Bavarezët ka fituar 3:2 ndaj ...

Bayern Munich triumfon në frymën e fundit
Kampioni i Gjermanisë Bayern Munich ka vuajtur shumë përballë Paderbornit në sfidën që e zhvilloi sonte në kuadër të javës së 23-të në Bundesligan gjermane, shkruan Zëri.info. Bayerni ka triumfuar me rezultat 3:2 më ...
Zeri | 21-Feb-2020 22:24
Kampioni i Gjermanisë Bayern Munich ka vuajtur shumë përballë Paderbornit në sfidën që e zhvilloi sonte në kuadër të javës së 23-të në Bundesligan gjermane, shkruan Zëri.info. Bayerni ka triumfuar me rezultat 3:2 më ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved