ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 05/04/2020 21:30

Italia në alarm nga koronavirusi: Konfirmohen 16 raste të reja në orët e fundit

Italia në alarm nga koronavirusi: Konfirmohen 16 raste të reja në orët e fundit
Arrin në 16 numri i të infektuarve nga koronavirusi në Itali. Të infektuarit janë të shpërndarë në 2 rajonet veriore, ku shumica e të infektuarve 14 persona janë regjistruar në Lombardi e 2 në Veneto. Në alarm janë 9 ...
GazetaTema | 21-Feb-2020 21:18
Arrin në 16 numri i të infektuarve nga koronavirusi në Itali. Të infektuarit janë të shpërndarë në 2 rajonet veriore, ku shumica e të infektuarve 14 persona janë regjistruar në Lombardi e 2 në Veneto. Në alarm janë 9 ...

Panik në Itali, shkon në 16 numri i të prekurve me koronavirus
Italia është në alarm për përhapjen e koronavirusit, ka shkuar në 16 numri i të infektuarve në rajonin e Lombardi e Veneto. Mediat vendase raportojnë se për shkak të përhapjes së virusit janë mbyllur 11 shkolla në këto ...
ABCNews | 21-Feb-2020 20:59
Italia është në alarm për përhapjen e koronavirusit, ka shkuar në 16 numri i të infektuarve në rajonin e Lombardi e Veneto. Mediat vendase raportojnë se për shkak të përhapjes së virusit janë mbyllur 11 shkolla në këto ...

Shkon në 16 numri i të prekurve me koronavirus, në Itali
Ka shkuar në 16 numri i të prekurve me koronavirus në Itali. Pas 14 vetëve, në Lombardi dy shtetas të tjerë dolën pozitivë në testimet e para. Të dy janë izoluar në karantinë dhe presin rezultatet e dyta të testit që i ...
Dritare | 21-Feb-2020 21:26
Ka shkuar në 16 numri i të prekurve me koronavirus në Itali. Pas 14 vetëve, në Lombardi dy shtetas të tjerë dolën pozitivë në testimet e para. Të dy janë izoluar në karantinë dhe presin rezultatet e dyta të testit që i ...

?Konfirmohen 16 raste të reja nga koronavirusi në Itali
Qytetarëve në disa qytete të Lombardisë u është kërkuar që të qëndrojnë në shtëpi dhe të shmangin kontaktet me persona të tjerë. “Italia është gati. Kishim përgatitur një plan, sepse ishte e qartë çfarë mund të ndodhte. ...
AlbInfo | 21-Feb-2020 21:08
Qytetarëve në disa qytete të Lombardisë u është kërkuar që të qëndrojnë në shtëpi dhe të shmangin kontaktet me persona të tjerë. “Italia është gati. Kishim përgatitur një plan, sepse ishte e qartë çfarë mund të ndodhte. ...

Konfirmohen 16 raste të reja me koronavirus në Itali
Zyrtarët njoftuan sot se 14 persona janë infektuar në Lombardi nga koronavirusi, ndërsa dy raste të tjera janë identifikuar në Veneto. Qytetarëve në disa qytete të Lombardisë u është kërkuar që të qëndrojnë në shtëpi ...
Gazeta Express | 21-Feb-2020 20:56
Zyrtarët njoftuan sot se 14 persona janë infektuar në Lombardi nga koronavirusi, ndërsa dy raste të tjera janë identifikuar në Veneto. Qytetarëve në disa qytete të Lombardisë u është kërkuar që të qëndrojnë në shtëpi ...

?Konfirmohen 16 raste të reja nga koronavirusi në Itali
Zyrtarët njoftuan sot se 14 persona janë infektuar në Lombardi nga koronavirusi, ndërsa dy raste të tjera janë identifikuar në Veneto. Qytetarëve në disa qytete të Lombardisë u është kërkuar që të qëndrojnë në shtëpi ...
Indeks Online | 21-Feb-2020 20:46
Zyrtarët njoftuan sot se 14 persona janë infektuar në Lombardi nga koronavirusi, ndërsa dy raste të tjera janë identifikuar në Veneto. Qytetarëve në disa qytete të Lombardisë u është kërkuar që të qëndrojnë në shtëpi ...

Në Itali 16 raste të reja me koronavirus
Zyrtarët njoftuan sot se 14 persona janë infektuar në Lombardi nga koronavirusi, ndërsa dy raste të tjera janë identifikuar në Veneto. Qytetarëve në disa qytete të Lombardisë u është kërkuar që të qëndrojnë në shtëpi ...
Koha.net | 21-Feb-2020 20:27
Zyrtarët njoftuan sot se 14 persona janë infektuar në Lombardi nga koronavirusi, ndërsa dy raste të tjera janë identifikuar në Veneto. Qytetarëve në disa qytete të Lombardisë u është kërkuar që të qëndrojnë në shtëpi ...

?Konfirmohen 16 raste të reja nga koronavirusi në Itali
Zyrtarët njoftuan sot se 14 persona janë infektuar në Lombardi nga koronavirusi, ndërsa dy raste të tjera janë identifikuar në Veneto. Qytetarëve në disa qytete të Lombardisë u është kërkuar që të qëndrojnë në shtëpi ...
Medial | 21-Feb-2020 20:27
Zyrtarët njoftuan sot se 14 persona janë infektuar në Lombardi nga koronavirusi, ndërsa dy raste të tjera janë identifikuar në Veneto. Qytetarëve në disa qytete të Lombardisë u është kërkuar që të qëndrojnë në shtëpi ...

?Konfirmohen 16 raste të reja nga koronavirusi në Itali
Qytetarëve në disa qytete të Lombardisë u është kërkuar që të qëndrojnë në shtëpi dhe të shmangin kontaktet me persona të tjerë. “Italia është gati. Kishim përgatitur një plan, sepse ishte e qartë çfarë mund të ndodhte. ...
Lajminet | 21-Feb-2020 20:13
Qytetarëve në disa qytete të Lombardisë u është kërkuar që të qëndrojnë në shtëpi dhe të shmangin kontaktet me persona të tjerë. “Italia është gati. Kishim përgatitur një plan, sepse ishte e qartë çfarë mund të ndodhte. ...

Mbyllen shkollat në Itali, 16 të prekur nga koronavirusi në Lombardi
Ka shkuar në 16 numri i personave të prekur me koronavirus në territoret e rajoneve Lombardi e Veneto në Itali. Pas 38 vjeçarit italian e bashkëshortes së tij shtatzënë të cillët rezultuan pozitiv nga koronavirus, 3 miq ...
Lajminet | 21-Feb-2020 19:55
Ka shkuar në 16 numri i personave të prekur me koronavirus në territoret e rajoneve Lombardi e Veneto në Itali. Pas 38 vjeçarit italian e bashkëshortes së tij shtatzënë të cillët rezultuan pozitiv nga koronavirus, 3 miq ...

Katërfishohet numri i të infektuarve me koronavirus në Itali
Autoritetet italiane thonë se numri i personave të infektuar nga virusi i ri është katërfishuar vetëm të premten, pasi që tetë persona morën virusin në një spital në veri të vendit. Shumë nga rastet e reja përfaqësuan ...
Arbresh | 21-Feb-2020 19:51
Autoritetet italiane thonë se numri i personave të infektuar nga virusi i ri është katërfishuar vetëm të premten, pasi që tetë persona morën virusin në një spital në veri të vendit. Shumë nga rastet e reja përfaqësuan ...

Shkon në 16 numri i të prekurve nga koronavirusi në Itali, mbyllen shkollat
Alarmi i përhapjes së koronavirusit ka përfshirë dy rajone të rëndësishme italiane Lombardi e Veneto duke detyruar mbylljen e shkollave në 11 komuna. Ka shkuar në 16 numri i personave të prekur me koronavirus në ...
Shprehja | 21-Feb-2020 19:48
Alarmi i përhapjes së koronavirusit ka përfshirë dy rajone të rëndësishme italiane Lombardi e Veneto duke detyruar mbylljen e shkollave në 11 komuna. Ka shkuar në 16 numri i personave të prekur me koronavirus në ...

Coronavirusi mbërrin në Itali, evidentohen 6 raste
Italia ka shënuar gjashtë infeksionet e para të koronavirusit, një 38 vjeçar banor i Codogno dhe i lindur në Castiglione d’Adda, në provincën e Lodi, i shtruar në spital të mërkurën në mbrëmje në Codogno, i testuar ...
Lapsi | 21-Feb-2020 19:12
Italia ka shënuar gjashtë infeksionet e para të koronavirusit, një 38 vjeçar banor i Codogno dhe i lindur në Castiglione d’Adda, në provincën e Lodi, i shtruar në spital të mërkurën në mbrëmje në Codogno, i testuar ...

U mbyllën shkollat në Itali, 16 të prekur nga koronavirusi në Lombardi
Alarmi i përhapjes së koronavirusit ka përfshirë dy rajone të rëndësishme italiane Lombardi e Veneto duke detyruar mbylljen e shkollave në 11 komuna, transmeton OraNews Ka shkuar në 16 numri i personave të prekur me ...
Portalb | 21-Feb-2020 19:42
Alarmi i përhapjes së koronavirusit ka përfshirë dy rajone të rëndësishme italiane Lombardi e Veneto duke detyruar mbylljen e shkollave në 11 komuna, transmeton OraNews Ka shkuar në 16 numri i personave të prekur me ...

Italia mbyll shkollat, shkon në 16 numri i të prekurve nga koronavirusi
Alarmi i përhapjes së koronavirusit ka përfshirë dy rajone të rëndësishme italiane Lombardi e Veneto duke detyruar mbylljen e shkollave në 11 komuna. Ka shkuar në 16 numri i personave të prekur me koronavirus në ...
Koha.mk | 21-Feb-2020 19:39
Alarmi i përhapjes së koronavirusit ka përfshirë dy rajone të rëndësishme italiane Lombardi e Veneto duke detyruar mbylljen e shkollave në 11 komuna. Ka shkuar në 16 numri i personave të prekur me koronavirus në ...

Shkon në 16 numri i të prekurve nga koronavirusi në Itali, mbyllen shkollat
Alarmi i përhapjes së koronavirusit ka përfshirë dy rajone të rëndësishme italiane Lombardi e Veneto duke detyruar mbylljen e shkollave në 11 komuna. Ka shkuar në 16 numri i personave të prekur me koronavirus në ...
Alsat-M | 21-Feb-2020 19:33
Alarmi i përhapjes së koronavirusit ka përfshirë dy rajone të rëndësishme italiane Lombardi e Veneto duke detyruar mbylljen e shkollave në 11 komuna. Ka shkuar në 16 numri i personave të prekur me koronavirus në ...

Italia në alarm, 6 raste të tjera me Koronavirus
Italia ka shënuar gjashtë infeksionet e para të koronavirusit, një 38 vjeçar banor i Codogno dhe i lindur në Castiglione d’Adda, në provincën e Lodi, i shtruar në spital të mërkurën në mbrëmje në Codogno, i testuar ...
Aktuale.MK | 21-Feb-2020 18:31
Italia ka shënuar gjashtë infeksionet e para të koronavirusit, një 38 vjeçar banor i Codogno dhe i lindur në Castiglione d’Adda, në provincën e Lodi, i shtruar në spital të mërkurën në mbrëmje në Codogno, i testuar ...

Një malazez infektohet me virusin vdekjeprurës
Coronavirusi po zgjerohet. Hubei, provinca kineze në qendër të shpërthimit të coronavirusit, njoftoi sot 631 raste të reja pas përfshirjes së infeksioneve në burgje. Numri i përgjithshëm i të infektuarve në të gjithë ...
EkonomiaOnline | 21-Feb-2020 18:16
Coronavirusi po zgjerohet. Hubei, provinca kineze në qendër të shpërthimit të coronavirusit, njoftoi sot 631 raste të reja pas përfshirjes së infeksioneve në burgje. Numri i përgjithshëm i të infektuarve në të gjithë ...

Italia në alarm, gjashtë raste të tjera me koronavirus
Italia ka shënuar gjashtë infeksionet e para të koronavirusit, një 38-vjeçar, banor i Codogno dhe i lindur në Castiglione d’Adda, në provincën e Lodi, i shtruar në spital të mërkurën në mbrëmje në Codogno, i testuar ...
AlbInfo | 21-Feb-2020 18:01
Italia ka shënuar gjashtë infeksionet e para të koronavirusit, një 38-vjeçar, banor i Codogno dhe i lindur në Castiglione d’Adda, në provincën e Lodi, i shtruar në spital të mërkurën në mbrëmje në Codogno, i testuar ...

Italia në alarm, gjashtë raste të tjera me koronavirus, mbyllen shkollat
Italia ka shënuar gjashtë infeksionet e para të koronavirusit, një 38 vjeçar banor i Codogno dhe i lindur në Castiglione d’Adda, në provincën e Lodi, i shtruar në spital të mërkurën në mbrëmje në Codogno, i testuar ...
Telegraf | 21-Feb-2020 17:16
Italia ka shënuar gjashtë infeksionet e para të koronavirusit, një 38 vjeçar banor i Codogno dhe i lindur në Castiglione d’Adda, në provincën e Lodi, i shtruar në spital të mërkurën në mbrëmje në Codogno, i testuar ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved