ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 30/03/2020 00:11

Roma 1-0 Gent, notat e lojtarëve: Lopez e Perez më të mirët te Giallorosët

Roma 1-0 Gent, notat e lojtarëve: Lopez e Perez më të mirët te Giallorosët
Roma ka marrë një fitore shumë të vlefshme para adhuruesve të vet ndaj Gentit. Giallorosët triumfuan në ndeshjen e parë me rezultat minimal 1-0. Golin e vetëm për Romën në këtë takim e shënoi sulmuesi anësor i ardhur në ...
Telegrafi | 20-Feb-2020 23:25
Roma ka marrë një fitore shumë të vlefshme para adhuruesve të vet ndaj Gentit. Giallorosët triumfuan në ndeshjen e parë me rezultat minimal 1-0. Golin e vetëm për Romën në këtë takim e shënoi sulmuesi anësor i ardhur në ...

Olympiacos 0-1 Arsenal – Notat e Xhakës, Mustafit dhe të tjerëve
Arsenali ka marr një fitore të madhe në udhëtim te Olympiacopsi me rezultat 1-0 në ndeshjen e parë të vlefshme për 1/16-tën e Ligës së Evropës. Ekipi i Mikel Artetas ka bërë një hap para drejt kualifikimit në raundin ...
Telegrafi | 20-Feb-2020 23:16
Arsenali ka marr një fitore të madhe në udhëtim te Olympiacopsi me rezultat 1-0 në ndeshjen e parë të vlefshme për 1/16-tën e Ligës së Evropës. Ekipi i Mikel Artetas ka bërë një hap para drejt kualifikimit në raundin ...

Roma 1-0 Gent, notat e lojtarëve: Lopez e Perez më të mirët te Giallorosët
Roma ka marrë një fitore shumë të vlefshme para adhuruesve të vet ndaj Gentit. Giallorosët triumfuan në ndeshjen e parë me rezultat minimal 1-0. Golin e vetëm për Romën në këtë takim e shënoi sulmuesi anësor i ardhur në ...
E Dua Sportin | 21-Feb-2020 00:00
Roma ka marrë një fitore shumë të vlefshme para adhuruesve të vet ndaj Gentit. Giallorosët triumfuan në ndeshjen e parë me rezultat minimal 1-0. Golin e vetëm për Romën në këtë takim e shënoi sulmuesi anësor i ardhur në ...

Arsenali drejt kualifikimit, fiton ndeshjen e parë te Olympiacosi
Arsenali ka marr një fitore të madhe në udhëtim te Olympiacopsi me rezultat 1-0 në ndeshjen e parë të vlefshme për 1/16-tën e Ligës së Evropës. Ekipi i Mikel Artetas ka bërë një hap para drejt kualifikimit në raundin ...
E Dua Sportin | 21-Feb-2020 00:00
Arsenali ka marr një fitore të madhe në udhëtim te Olympiacopsi me rezultat 1-0 në ndeshjen e parë të vlefshme për 1/16-tën e Ligës së Evropës. Ekipi i Mikel Artetas ka bërë një hap para drejt kualifikimit në raundin ...

Ruben Neves shënon njërin nga golat më të bukur në botë këtë vit, vole e mahnitshme nga 25 metra
Mesfushori i Wolverhampton Wanderers, Ruben Neves, ka shënuar një gol të bukur ndaj Espanyolit në Ligën e Evropës. Ylli portugez njihet si lojtar me goditje të fortë dhe të saktë, i cili gjithashtu shënon gola të bukur ...
E Dua Sportin | 21-Feb-2020 00:00
Mesfushori i Wolverhampton Wanderers, Ruben Neves, ka shënuar një gol të bukur ndaj Espanyolit në Ligën e Evropës. Ylli portugez njihet si lojtar me goditje të fortë dhe të saktë, i cili gjithashtu shënon gola të bukur ...

Olympiacos 0-1 Arsenal – Notat e Xhakës, Mustafit dhe të tjerëve
Arsenali ka marr një fitore të madhe në udhëtim te Olympiacopsi me rezultat 1-0 në ndeshjen e parë të vlefshme për 1/16-tën e Ligës së Evropës. Ekipi i Mikel Artetas ka bërë një hap para drejt kualifikimit në raundin ...
E Dua Sportin | 21-Feb-2020 00:00
Arsenali ka marr një fitore të madhe në udhëtim te Olympiacopsi me rezultat 1-0 në ndeshjen e parë të vlefshme për 1/16-tën e Ligës së Evropës. Ekipi i Mikel Artetas ka bërë një hap para drejt kualifikimit në raundin ...

Conte flet për fitoren e Interit ndaj Ludogoretsit dhe Eriksenin
Antonio Conte shpjegon se çfarë ndryshoi në pjesën e dytë për të mposhtur Ludogoretsin dhe mbron prezantimin e tij gradual të Christian Eriksen. Ishte një lojë e tmerrshme e Ligës së Evropës në orën e parë në Bullgari, ...
E Dua Sportin | 21-Feb-2020 00:00
Antonio Conte shpjegon se çfarë ndryshoi në pjesën e dytë për të mposhtur Ludogoretsin dhe mbron prezantimin e tij gradual të Christian Eriksen. Ishte një lojë e tmerrshme e Ligës së Evropës në orën e parë në Bullgari, ...

Fitore minimale e Romës ndaj Gentit, kualifikimi vendoset në Belgjikë
Roma ka arritur të marrë një fitore minimale po shumë të vlefshme ndaj Gentit. Giallorosët kanë triumfuar me rezultat të ngushtë 1-0, duke marrë kështu triumfin në 90 minutat e para ndaj klubit belg. Golin e vetëm për ...
E Dua Sportin | 21-Feb-2020 00:00
Roma ka arritur të marrë një fitore minimale po shumë të vlefshme ndaj Gentit. Giallorosët kanë triumfuar me rezultat të ngushtë 1-0, duke marrë kështu triumfin në 90 minutat e para ndaj klubit belg. Golin e vetëm për ...

Conte: Eriksen mund të përmirësohet akoma
Eriksen ka regjistruar një paraqitje mjaft të mirë sonte, në ndeshjen kundër Ludogorets. Mesfushori danez ia arriti të shënonte golin e parë me fanellën e Inter, në fitoren 0:2 të skuadrës së tij. Pas kësaj paraqitje të ...
Lajminet | 20-Feb-2020 23:59
Eriksen ka regjistruar një paraqitje mjaft të mirë sonte, në ndeshjen kundër Ludogorets. Mesfushori danez ia arriti të shënonte golin e parë me fanellën e Inter, në fitoren 0:2 të skuadrës së tij. Pas kësaj paraqitje të ...

Conte kërkon më shumë nga Erikseni
nteri e fitoi ndeshjen e parë ndaj Ludogorets me rezultatin 0-2 në Europa League. Një fitore që i siguron pothuajse kualikimin skuadrës së Antonio Contes. Trajneri italian ka folur pas triumfit në ndeshjen kundër ...
TetovaSot | 20-Feb-2020 23:55
nteri e fitoi ndeshjen e parë ndaj Ludogorets me rezultatin 0-2 në Europa League. Një fitore që i siguron pothuajse kualikimin skuadrës së Antonio Contes. Trajneri italian ka folur pas triumfit në ndeshjen kundër ...

Roma – Gent, notat e futbollistëve
Kanë përfunduar ndeshjet e sotme në Europa League. Arsenali ka triumfuar në ndeshjen e sotme ndaj Olimpiacosit me rezultat 1 me 0 me golin e shënuar nga Laccazete në minutën e 81', shkruan Gazeta Blic . Të drejtuarit e ...
GazetaBlic | 20-Feb-2020 23:46
Kanë përfunduar ndeshjet e sotme në Europa League. Arsenali ka triumfuar në ndeshjen e sotme ndaj Olimpiacosit me rezultat 1 me 0 me golin e shënuar nga Laccazete në minutën e 81', shkruan Gazeta Blic . Të drejtuarit e ...

Konte: Erikseni duhet të gjejë ritmin dhe intensitetin
Interi mori një fitore me shumë vlerë për të ecur më tej në Liga Europa, pasi mundi pastër 0-2 ekipin e Ludogoretsit. “Zikaltërit” shënuan golin e parë të ndeshjes në minutën e 71 me Eriksenin, që gjeti edhe rrjetën e ...
Alsat-M | 20-Feb-2020 23:43
Interi mori një fitore me shumë vlerë për të ecur më tej në Liga Europa, pasi mundi pastër 0-2 ekipin e Ludogoretsit. “Zikaltërit” shënuan golin e parë të ndeshjes në minutën e 71 me Eriksenin, që gjeti edhe rrjetën e ...

Xhaka me paraqitje solide, notat e futbollistëve: Olympiacos – Arsenal
Interi fitoi 0-2 si mysafir i Ludogoretsit bullgar, me golat e Christian Eriksen dhe Romelu Lukakut. Trajneri i zikaltërve, Antonio Conte ka folur pas ndeshjes, teksa nuk ka nguruar të thurr elozhe për kapitenin danez, ...
GazetaBlic | 20-Feb-2020 23:37
Interi fitoi 0-2 si mysafir i Ludogoretsit bullgar, me golat e Christian Eriksen dhe Romelu Lukakut. Trajneri i zikaltërve, Antonio Conte ka folur pas ndeshjes, teksa nuk ka nguruar të thurr elozhe për kapitenin danez, ...

Notat e futbollistëve: Olympiacos Piraeus 0-1 Arsenal, kjo është nota e Xhakës dhe Mustafit
Arsenali ka shënuar fitore të rëndësishme si mysafir i Olympiacos Piraeusit me rezultat minimal 1-0, në duelin e parë të vlefshëm për 1/16-tën e finales së Ligës së Evropës, shkruan Gazeta inFokus. Golin e vetëm në këtë ...
InFokusi | 20-Feb-2020 23:37
Arsenali ka shënuar fitore të rëndësishme si mysafir i Olympiacos Piraeusit me rezultat minimal 1-0, në duelin e parë të vlefshëm për 1/16-tën e finales së Ligës së Evropës, shkruan Gazeta inFokus. Golin e vetëm në këtë ...

Fitore minimale e Romës ndaj Gentit, kualifikimi vendoset në Belgjikë
Roma ka arritur të marrë një fitore minimale po shumë të vlefshme ndaj Gentit. Giallorosët kanë triumfuar me rezultat të ngushtë 1-0, duke marrë kështu triumfin në 90 minutat e para ndaj klubit belg. Golin e vetëm për ...
Telegrafi | 20-Feb-2020 22:55
Roma ka arritur të marrë një fitore minimale po shumë të vlefshme ndaj Gentit. Giallorosët kanë triumfuar me rezultat të ngushtë 1-0, duke marrë kështu triumfin në 90 minutat e para ndaj klubit belg. Golin e vetëm për ...

Arsenali drejt kualifikimit, fiton ndeshjen e parë te Olympiacosi
Arsenali ka marr një fitore të madhe në udhëtim te Olympiacopsi me rezultat 1-0 në ndeshjen e parë të vlefshme për 1/16-tën e Ligës së Evropës. Ekipi i Mikel Artetas ka bërë një hap para drejt kualifikimit në raundin ...
Telegrafi | 20-Feb-2020 22:55
Arsenali ka marr një fitore të madhe në udhëtim te Olympiacopsi me rezultat 1-0 në ndeshjen e parë të vlefshme për 1/16-tën e Ligës së Evropës. Ekipi i Mikel Artetas ka bërë një hap para drejt kualifikimit në raundin ...

Conte kërkon më shumë nga Erikseni Interi e fitoi ndeshjen e parë ndaj Ludogorets me rezultatin 0-2 në Europa League. Një fitore që i siguron pothuajse kualikimin skuadrës së Antonio Contes. Trajneri italian ka folur pas triumfit në ndeshjen...
Interi e fitoi ndeshjen e parë ndaj Ludogorets me rezultatin 0-2 në Europa League. Një fitore që i siguron pothuajse kualikimin skuadrës së Antonio Contes. Trajneri italian ka folur pas triumfit në ndeshjen kundër ...
Kosova Sot | 20-Feb-2020 23:20
Interi e fitoi ndeshjen e parë ndaj Ludogorets me rezultatin 0-2 në Europa League. Një fitore që i siguron pothuajse kualikimin skuadrës së Antonio Contes. Trajneri italian ka folur pas triumfit në ndeshjen kundër ...

Olympiacos 0:1 Arsenal – notat e lojtarëve
Në ndeshjen kundër Olympiacos, ‘Gunners’ kanë mposhtur grekët me rezultatin 0:1, shkruan . Fatin e këtij takimi e vendosi Alexandre Lacazette, me golin e shënuar në minutën e 81’. Në këtë ndeshje u paraqitën edhe dyshja ...
Lajminet | 20-Feb-2020 23:20
Në ndeshjen kundër Olympiacos, ‘Gunners’ kanë mposhtur grekët me rezultatin 0:1, shkruan . Fatin e këtij takimi e vendosi Alexandre Lacazette, me golin e shënuar në minutën e 81’. Në këtë ndeshje u paraqitën edhe dyshja ...

23:13 Europa League, fitore të vështira për Romën dhe Arsenalin Roma dhe Arsenali kanë marrë fitoret...
Roma dhe Arsenali kanë marrë fitoret nga ndeshjet e para në Europa League, duke e mposhtur 1-0 Gentin, respektivisht Olympiacosin. Roma e Paulo Fonseca e ka mposhtur 1-0 në shtëpi skuadrën e Gentit në ndeshjen e parë në ...
Kosova Sot | 20-Feb-2020 23:16
Roma dhe Arsenali kanë marrë fitoret nga ndeshjet e para në Europa League, duke e mposhtur 1-0 Gentin, respektivisht Olympiacosin. Roma e Paulo Fonseca e ka mposhtur 1-0 në shtëpi skuadrën e Gentit në ndeshjen e parë në ...

Conte kërkon më shumë nga Erikseni
Interi e fitoi ndeshjen e parë ndaj Ludogorets me rezultatin 0-2 në Europa League. Një fitore që i siguron pothuajse kualikimin skuadrës së Antonio Contes. Trajneri italian ka folur pas triumfit në ndeshjen kundër ...
Gazeta Express | 20-Feb-2020 23:13
Interi e fitoi ndeshjen e parë ndaj Ludogorets me rezultatin 0-2 në Europa League. Një fitore që i siguron pothuajse kualikimin skuadrës së Antonio Contes. Trajneri italian ka folur pas triumfit në ndeshjen kundër ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved