ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 30/03/2020 14:48

Platforma online për Rindërtimin, Rama në Durrës: Bashkia derë më derë për të nxitur banorët, pa mbyllur aplikimet deri në 28 shkurt nuk avancojmë dot

Platforma online për Rindërtimin, Rama në Durrës: Bashkia derë më derë për të nxitur banorët, pa mbyllur aplikimet deri në 28 shkurt nuk avancojmë dot
Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama ka qenë në Durrës ku ka inspektuar banesat të cilat janë në rindërtim ku ka thënë se duhet patjetër të përmbyllet procesi i aplikimeve online deri më 28 shkurt. Rama tha se do të bëhet ...
BalkanWeb | 21-Feb-2020 19:19
Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama ka qenë në Durrës ku ka inspektuar banesat të cilat janë në rindërtim ku ka thënë se duhet patjetër të përmbyllet procesi i aplikimeve online deri më 28 shkurt. Rama tha se do të bëhet ...

Bushati në Top Talk: Asgjë e re nga fronti i perëndimit, ndërkombëtarët janë gjithnjë me qeverinë
Në studion e emisionit “Top Talk” të drejtuar nga gazetari Denis Dyrnjaja ishte i ftuar analisti Andi Bushati. Në studio u fol në lidhje me konferencat e njëpasnjëshme që Presidenti i Republikës Ilir Meta ka bërë kohët ...
Top Channel | 21-Feb-2020 18:43
Në studion e emisionit “Top Talk” të drejtuar nga gazetari Denis Dyrnjaja ishte i ftuar analisti Andi Bushati. Në studio u fol në lidhje me konferencat e njëpasnjëshme që Presidenti i Republikës Ilir Meta ka bërë kohët ...

Bushati në Top Talk: Ministrja Gjonaj e ka detyrim të sqarojë publikun për disa akuza që i janë adresuar publikisht
Në studion e emisionit “Top Talk” të drejtuar nga gazetari Denis Dyrnjaja ishte i ftuar analisti Andi Bushati. Biseda u orientua në sulmet mediatike midis Presidentit të Republikës Ilir Meta dhe Ministres së Drejtësisë ...
Top Channel | 21-Feb-2020 18:43
Në studion e emisionit “Top Talk” të drejtuar nga gazetari Denis Dyrnjaja ishte i ftuar analisti Andi Bushati. Biseda u orientua në sulmet mediatike midis Presidentit të Republikës Ilir Meta dhe Ministres së Drejtësisë ...

Top Talk: Andi Bushati i del në krah Ilir Metës. Duhet të merremi me provat, jo me qëllimin që ka presidenti
Në studion e emisionit “Top Talk” të drejtuar nga gazetari Denis Dyrnjaja, ishte i ftuar analisti Andi Bushati. Tema e ditës në studio përputhej me zhvillimet e fundit politike që po ndodhin në vendin tonë. Prej ditësh ...
Top Channel | 21-Feb-2020 18:43
Në studion e emisionit “Top Talk” të drejtuar nga gazetari Denis Dyrnjaja, ishte i ftuar analisti Andi Bushati. Tema e ditës në studio përputhej me zhvillimet e fundit politike që po ndodhin në vendin tonë. Prej ditësh ...

Elisa Spiropali: Ndjesë për vulgaritetin e këtyre komenteve, në vend të çdo reagimi ato flasin vetë
Elisa Spiropali ka reaguar me anë të një statusi në “Facebook” duke publikuar disa komente të Petrit Vasilit, Gazmend Bardhit, Lefter Maliqit, Elona Guri, Ylli Dylgjeri.
Top Channel | 21-Feb-2020 17:34
Elisa Spiropali ka reaguar me anë të një statusi në “Facebook” duke publikuar disa komente të Petrit Vasilit, Gazmend Bardhit, Lefter Maliqit, Elona Guri, Ylli Dylgjeri.

Shpërdorimi i detyrës dhe falsifikimi i ministres Gjonaj, një njollë e rëndë për drejtësinë shqiptare
Të nderuar gazetarë, faleminderit për pjesëmarrjen tuaj! Shqiptarët, por edhe miqtë dhe partnerët ndërkombëtarë u njohën dje publikisht me veprat e rënda penale të shpërdorimit të detyrës, të ushtrimit të ndikimit të ...
Telegraf | 21-Feb-2020 21:32
Të nderuar gazetarë, faleminderit për pjesëmarrjen tuaj! Shqiptarët, por edhe miqtë dhe partnerët ndërkombëtarë u njohën dje publikisht me veprat e rënda penale të shpërdorimit të detyrës, të ushtrimit të ndikimit të ...

Rindërtimi/ Rama thirrje banorëve: Aplikoni online deri në 28 shkurt
Kryeministri Edi Rama u bëri thirrje banorëve të prekur nga tërmeti i 26 Nëntorit që të mbyllin aplikimet e tyre online për rindërtimin deri në datën 28 shkurt. Gjatë një inspektimi t ëkryer në Durrës, Rama tha se është ...
VizionPlus | 21-Feb-2020 20:07
Kryeministri Edi Rama u bëri thirrje banorëve të prekur nga tërmeti i 26 Nëntorit që të mbyllin aplikimet e tyre online për rindërtimin deri në datën 28 shkurt. Gjatë një inspektimi t ëkryer në Durrës, Rama tha se është ...

Skandali/ VOA: Minstrja e Drejtësisë Etilda Gjonaj nuk jep shpjegim kundrejt akuzave për kryerjen e veprave penale
Zëri i Amerikës Në Shqipëri Presidenti Ilir Meta deklaroi sot se do të depozitojë kallzim penal ndaj ministres së Drejtësisë Etilda Gjonaj për botimin në fletoren zyrtare të një vendimi të Këshillit të Emërimeve në ...
Telegraf | 21-Feb-2020 19:54
Zëri i Amerikës Në Shqipëri Presidenti Ilir Meta deklaroi sot se do të depozitojë kallzim penal ndaj ministres së Drejtësisë Etilda Gjonaj për botimin në fletoren zyrtare të një vendimi të Këshillit të Emërimeve në ...

Andi Bushati i del në krah Ilir Metës: Duhet të merremi me provat, jo me qëllimin që ka Presidenti
Ditën e sotme në emisionin Top Talk u fol për zhvillimet e fundit politike që po ndodhin në vendin tonë. Prej ditësh tashmë presidenti i vendit Ilir Meta ka nisur sulme të njëpasnjëshme ndaj mazhoranësnë duke i akuzuar ...
Telegraf | 21-Feb-2020 19:06
Ditën e sotme në emisionin Top Talk u fol për zhvillimet e fundit politike që po ndodhin në vendin tonë. Prej ditësh tashmë presidenti i vendit Ilir Meta ka nisur sulme të njëpasnjëshme ndaj mazhoranësnë duke i akuzuar ...

Vasili ministres Gjonaj: Mbathja zonjë, mos e përdor stilolapsin vetëm për…falsifikim
Nënkryetari i LSI-së, Petrit Vasili ka reaguar ndaj deklaratave të ministres së Drejtësisë Etilda Gjonaj, e cila nuk pranoi asnjë përgjegjësi për shkeljet ligjore dhe falsifikimet e dokumenteve nga institucioni që ...
Telegraf | 21-Feb-2020 18:34
Nënkryetari i LSI-së, Petrit Vasili ka reaguar ndaj deklaratave të ministres së Drejtësisë Etilda Gjonaj, e cila nuk pranoi asnjë përgjegjësi për shkeljet ligjore dhe falsifikimet e dokumenteve nga institucioni që ...

Kallëzimi i Presidentit, reagon Bardhi: S’ka asnjë detyrë më të rëndësishme për SPAK se sa hetimi i krimit kushtetues. Gjonaj të thotë pse…
TIRANË Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike Gazment Bardhi ka reaguar pas akuzave të reja nga Presidenti i Republikës Ilir Meta për ministren e Drejtësisë Etilda Gjonaj. Bardhi deklaron se nuk ka asnjë detyrë ...
BalkanWeb | 21-Feb-2020 16:14
TIRANË Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike Gazment Bardhi ka reaguar pas akuzave të reja nga Presidenti i Republikës Ilir Meta për ministren e Drejtësisë Etilda Gjonaj. Bardhi deklaron se nuk ka asnjë detyrë ...

“Një marrëzi e radhës”/ Tha se pret dorëheqjen e saj, ministrja Gjonaj i kundërpërgjigjet Metës
Pas deklaratës për shtyp të presidentit Ilir Meta, ku ndër të tjera kreu i shtetit tha se pret prej saj, deri të hënën, dhënien e dorëheqjes si pasojë e shkeljes së ligjit, ka reaguar vetë ministrja e Drejtësisë, Etilda ...
Top Channel | 21-Feb-2020 16:01
Pas deklaratës për shtyp të presidentit Ilir Meta, ku ndër të tjera kreu i shtetit tha se pret prej saj, deri të hënën, dhënien e dorëheqjes si pasojë e shkeljes së ligjit, ka reaguar vetë ministrja e Drejtësisë, Etilda ...

”I përkas Frontit të Reformës në Drejtësi”, Maliqi- Gjonajt: Nuk drejton dot Drejtorin e Burgjeve me të shkuar të errët, boshti jot i karrierës Rilindja e Djallëzuar
Deputeti i opozitës parlamentare Lefter Maliqi ka komentuar përplasjen mes Presidentit Meta dhe Etilda Gjonajt, ku i thotë ministres së Drejtësisë se boshti i saj i ekuilibrit është Rilindja e Djallëzuar. Gjonaj në ...
BalkanWeb | 21-Feb-2020 15:58
Deputeti i opozitës parlamentare Lefter Maliqi ka komentuar përplasjen mes Presidentit Meta dhe Etilda Gjonajt, ku i thotë ministres së Drejtësisë se boshti i saj i ekuilibrit është Rilindja e Djallëzuar. Gjonaj në ...

Maliqi akuza Gjonajt: Nuk drejton dot Drejtorin e Burgjeve, s’keni parë gjë akoma
Deputeti i opozitës, Lefter Maliqi sulmoi ashpër ministren e Drejtësisë, Etilda Gjonaj. Përmes një postimi në “Facebook”, Maliqi deklaroi se Gjonaj ka bërë karrierë politike falë Fatmir Xhafajt, Edi Ramës Luigi Sorecës. ...
VizionPlus | 21-Feb-2020 16:49
Deputeti i opozitës, Lefter Maliqi sulmoi ashpër ministren e Drejtësisë, Etilda Gjonaj. Përmes një postimi në “Facebook”, Maliqi deklaroi se Gjonaj ka bërë karrierë politike falë Fatmir Xhafajt, Edi Ramës Luigi Sorecës. ...

E dhj*rë, po krenare ama! Vjen reagimi ironizues i gazetarit pas përgjigjes së ministres Gjonaj
Gazetari Ylli Dylgjeri ka ironizuar reagimin e Ministres së Drejtësisë ,Etilda Gjonaj pas akuzave për falsifikimet e dokumenteve lidhur me zgjedhjen e anëtarëve të Gjykatës Kushtetuese. Në faqen e tij të Facebook, ...
Telegraf | 21-Feb-2020 16:35
Gazetari Ylli Dylgjeri ka ironizuar reagimin e Ministres së Drejtësisë ,Etilda Gjonaj pas akuzave për falsifikimet e dokumenteve lidhur me zgjedhjen e anëtarëve të Gjykatës Kushtetuese. Në faqen e tij të Facebook, ...

Meta kallëzon Gjonajn në SPAK/ PD: Të mos fshihet pas sms-ve të shefit
Partia Demokratike doli sërish në mbështetje të presidentit Ilir Meta. Pas takimit që ky i fundit pati me mediat këtë të premte, Gazment Bardhi ishte në sinkron me kreun e shtetit për t’u hetuar ministrja e Drejtësisë, ...
VizionPlus | 21-Feb-2020 16:20
Partia Demokratike doli sërish në mbështetje të presidentit Ilir Meta. Pas takimit që ky i fundit pati me mediat këtë të premte, Gazment Bardhi ishte në sinkron me kreun e shtetit për t’u hetuar ministrja e Drejtësisë, ...

Akuzat ndaj Etilda Gjonajt/ Bardhi: Mos u fshih pas sms-ve të shefit, por jep llogari
Pas akuzave të presidentit Ilir Meta në adresë të ministres së drejtësisë Etilda Gjonaj, reagon edhe sekretari i Përgjithshëm i PD, Gazment Bardhi. Përmes një postimi në Facebook, numri dy i selisë blu i kërkon Gjonajt ...
Telegraf | 21-Feb-2020 16:17
Pas akuzave të presidentit Ilir Meta në adresë të ministres së drejtësisë Etilda Gjonaj, reagon edhe sekretari i Përgjithshëm i PD, Gazment Bardhi. Përmes një postimi në Facebook, numri dy i selisë blu i kërkon Gjonajt ...

Maliqi: Gjonaj pa nivel …nuk drejton dot as drejtorin e Burgjeve, akuzon Presidentin…
Deputeti i opozitës parlamentare Lefter Maliqi i njohur për qëndrimet e tij të forta kundër qeverisë “Rama”, ka reaguar lidhur me replikat në distancë mes Presidentit të Republikës Ilir Meta dhe ministres së Drejtësisë, ...
Telegraf | 21-Feb-2020 16:08
Deputeti i opozitës parlamentare Lefter Maliqi i njohur për qëndrimet e tij të forta kundër qeverisë “Rama”, ka reaguar lidhur me replikat në distancë mes Presidentit të Republikës Ilir Meta dhe ministres së Drejtësisë, ...

Meta kallëzim në SPAK për Gjonajn, Ministrja: Ke në dorë vetëm dorëheqjen tënde
Presidenti është duke përgatitur dosjen e dytë për në prokurorinë e Posaçme anti-korrupsion. Pas Ardian Dvoranit të KED-së, në SPAK prej Presidentit do të shkojë ministrja e Drejtësisë, Etilda Gjonaj, që Meta thotë se ...
ABCNews | 21-Feb-2020 18:31
Presidenti është duke përgatitur dosjen e dytë për në prokurorinë e Posaçme anti-korrupsion. Pas Ardian Dvoranit të KED-së, në SPAK prej Presidentit do të shkojë ministrja e Drejtësisë, Etilda Gjonaj, që Meta thotë se ...

Rama thirrje te demtuarve nga termeti: Aplikoni para dates 28 shkurt!
DURRES- Kryeministri Edi Rama ka ripërsëritur nga Durrësi thirrjen për qytetarët të cilëve i është dëmtuar banesa nga tërmeti që të aplikojnë në adresën online “Shtëpia ime” brenda datës 28 shkurt. Rama tha se deri në ...
Lajmi i Fundit | 21-Feb-2020 21:55
DURRES- Kryeministri Edi Rama ka ripërsëritur nga Durrësi thirrjen për qytetarët të cilëve i është dëmtuar banesa nga tërmeti që të aplikojnë në adresën online “Shtëpia ime” brenda datës 28 shkurt. Rama tha se deri në ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved