ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 05/04/2020 06:02

Parashikimi i motit për sot, 21 shtator 2020

Parashikimi i motit për sot, 21 shtator 2020
Gjate dites se sotme moti mbi vendin tone do te jete i qendrueshem, duke bere qe kthjellimet te jene dominuese ne pjesen me te madhe te vendit. Ne mbremje pritet te kete vranesira te lehta ne rajonet veriore. Sa i takon ...
ikub.al | 21-Feb-2020 09:04
Gjate dites se sotme moti mbi vendin tone do te jete i qendrueshem, duke bere qe kthjellimet te jene dominuese ne pjesen me te madhe te vendit. Ne mbremje pritet te kete vranesira te lehta ne rajonet veriore. Sa i takon ...

Si do jetë moti sot në Shqipëri
Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash por që mundësitë për reshje janë të pakta. Sipas Meteoalb, temperaturat do të pësojnë një rënie të ndjeshme ku do të variojnë: në zonat malore, ...
Telegraf | 21-Feb-2020 08:40
Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash por që mundësitë për reshje janë të pakta. Sipas Meteoalb, temperaturat do të pësojnë një rënie të ndjeshme ku do të variojnë: në zonat malore, ...

Parashikimi i motit për pesë ditët e ardhshme
Gjatë pesë ditëve të ardhshme mbi Kosovë do të mbajë mot me diell dhe vranësira të cilat ditën e enjete nëpër disa territore mund të sjellin riga shiu të dobëta dhe të izoluara, kryesisht në viset malore. Temperaturat ...
Koha.net | 14-Aug-2016 18:51
Gjatë pesë ditëve të ardhshme mbi Kosovë do të mbajë mot me diell dhe vranësira të cilat ditën e enjete nëpër disa territore mund të sjellin riga shiu të dobëta dhe të izoluara, kryesisht në viset malore. Temperaturat ...

Me reshje shiu apo kohë me diell? Zbuloni si pritet që të jetë moti në fundjavë
Shërbimi Ushtarak Meteorologjik ka dhënë parashikimin e tij për ditën e shtunë dhe të diel (22 dhe 23 shkurt) . Sipas këtij shërbimi në orët e para të mëngjësit të ditës së shtunë reshjet e borës do të jenë me intesitet ...
Lexo | 21-Feb-2020 22:12
Shërbimi Ushtarak Meteorologjik ka dhënë parashikimin e tij për ditën e shtunë dhe të diel (22 dhe 23 shkurt) . Sipas këtij shërbimi në orët e para të mëngjësit të ditës së shtunë reshjet e borës do të jenë me intesitet ...

Nesër dëborë, ja si do të jetë moti në fundjavë!
Edhe pse nga orët e mesnatës deri në orët e mëngjesit të ditës së shtunë reshjet e borës me intensitet të ulët do të jenë prezente përgjatë relieveve malore në Verilindje dhe Juglindje, gjatë ditës do të mbizotërojë mot ...
Dritare | 21-Feb-2020 21:26
Edhe pse nga orët e mesnatës deri në orët e mëngjesit të ditës së shtunë reshjet e borës me intensitet të ulët do të jenë prezente përgjatë relieveve malore në Verilindje dhe Juglindje, gjatë ditës do të mbizotërojë mot ...

Si do të jetë moti në Kosovë gjatë fundjavës dhe ditëve pasuese?
Një front i ftohtë në dobësim pritet të kalojë në lindje të rajonit, që mbi vendin tonë gjatë mbrëmjes dhe natën vende-vende mund të sjellë kushte për reshje shiu dhe bore, e përreth viseve kodrinore-malore reshje të ...
Lajminet | 21-Feb-2020 20:34
Një front i ftohtë në dobësim pritet të kalojë në lindje të rajonit, që mbi vendin tonë gjatë mbrëmjes dhe natën vende-vende mund të sjellë kushte për reshje shiu dhe bore, e përreth viseve kodrinore-malore reshje të ...

Parashikimi i motit gjatë fundjavës mbi vendin tonë
Natën mundësi për reshje të dobëta bore rreth viseve kodrinore-malore. Nga e dita e diel mot i butë me vranësira dhe diell Një front i ftohtë në dobësim pritet të kalojë në lindje të rajonit, që mbi vendin tonë gjatë ...
Gazeta Observer | 21-Feb-2020 20:01
Natën mundësi për reshje të dobëta bore rreth viseve kodrinore-malore. Nga e dita e diel mot i butë me vranësira dhe diell Një front i ftohtë në dobësim pritet të kalojë në lindje të rajonit, që mbi vendin tonë gjatë ...

Si do të jetë moti në Kosovë gjatë fundjavës dhe ditëve pasuese?
Natën mundësi për reshje të dobëta bore rreth viseve kodrinore-malore. Nga e dita e diel mot i butë me vranësira dhe diell Një front i ftohtë në dobësim pritet të kalojë në lindje të rajonit, që mbi vendin tonë gjatë ...
InFokusi | 21-Feb-2020 19:33
Natën mundësi për reshje të dobëta bore rreth viseve kodrinore-malore. Nga e dita e diel mot i butë me vranësira dhe diell Një front i ftohtë në dobësim pritet të kalojë në lindje të rajonit, që mbi vendin tonë gjatë ...

Si do të jetë moti në Kosovë gjatë fundjavës dhe ditëve pasuese?
Natën mundësi për reshje të dobëta bore rreth viseve kodrinore-malore. Nga e dita e diel mot i butë me vranësira dhe diell. Një front i ftohtë në dobësim pritet të kalojë në lindje të rajonit, që mbi vendin tonë......
Zeri | 21-Feb-2020 19:27
Natën mundësi për reshje të dobëta bore rreth viseve kodrinore-malore. Nga e dita e diel mot i butë me vranësira dhe diell. Një front i ftohtë në dobësim pritet të kalojë në lindje të rajonit, që mbi vendin tonë......

Moti, e premte 21 shkurt 2020
Kthjellime dhe vranësira të lehta dominojne në zonat bregdetare dhe zonat e ulta, por vranësira më të shpeshta paraqiten në zonat malore përgjatë kufirit Lindor. Këto kushte të motit do të mbeten deri vonë pasdite, kur ...
VizionPlus | 21-Feb-2020 07:30
Kthjellime dhe vranësira të lehta dominojne në zonat bregdetare dhe zonat e ulta, por vranësira më të shpeshta paraqiten në zonat malore përgjatë kufirit Lindor. Këto kushte të motit do të mbeten deri vonë pasdite, kur ...

Parashikimi i motit për ditët në vijim
Foto: Koha Mot me diell dhe vranësira të pjesshme do të na shoqëroj gjatë katër ditëve të ardhshme. Sipas Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës, temperaturat minimale gjatë ditës do të lëvizin ndërmjet 11-13 gradë ...
Koha.net | 30-Aug-2016 08:18
Foto: Koha Mot me diell dhe vranësira të pjesshme do të na shoqëroj gjatë katër ditëve të ardhshme. Sipas Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës, temperaturat minimale gjatë ditës do të lëvizin ndërmjet 11-13 gradë ...

Si do të jetë moti në Kosovë gjatë fundjavës dhe ditëve pasuese?
Natën mundësi për reshje të dobëta bore rreth viseve kodrinore-malore. Nga e dita e diel mot i butë me vranësira dhe diell Një front i ftohtë në dobësim pritet të kalojë në lindje të rajonit, që mbi vendin tonë gjatë ...
Gazeta Express | 21-Feb-2020 19:12
Natën mundësi për reshje të dobëta bore rreth viseve kodrinore-malore. Nga e dita e diel mot i butë me vranësira dhe diell Një front i ftohtë në dobësim pritet të kalojë në lindje të rajonit, që mbi vendin tonë gjatë ...

Moti të premten dhe të shtunën, 21-22 shkurt 2020
Gadishulli i Ballkanit po nga qarkullimi i masave ajrore të ftohta dhe të thata kontinentale të cilat do të kushtëzojnë në territorin e Shqipërisë dhe Kosovë mot të stabilizuar. E premte 21 shkurt 2020 E premte dt 21 ...
Standard | 21-Feb-2020 14:20
Gadishulli i Ballkanit po nga qarkullimi i masave ajrore të ftohta dhe të thata kontinentale të cilat do të kushtëzojnë në territorin e Shqipërisë dhe Kosovë mot të stabilizuar. E premte 21 shkurt 2020 E premte dt 21 ...

Ja si do të jetë moti në orët e ardhshme…
Vendi ynë pritet gjatë mbrëmjes së sotme dhe ditë së premte pritet të përfshihet nga një mot i kthjellët dhe pa reshje. Shërbimi Meteorologjik Ushtarak njofton se përgjithësisht, do të mbizotërojë moti i kthjellët me ...
Standard | 21-Feb-2020 14:20
Vendi ynë pritet gjatë mbrëmjes së sotme dhe ditë së premte pritet të përfshihet nga një mot i kthjellët dhe pa reshje. Shërbimi Meteorologjik Ushtarak njofton se përgjithësisht, do të mbizotërojë moti i kthjellët me ...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut
Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe vranësira mesatare. Në fund të ditës në pjesën verilindore të vendit do të ketë kushte për reshje të borës. Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej -4 deri 4 ...
Telegrafi | 21-Feb-2020 08:08
Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe vranësira mesatare. Në fund të ditës në pjesën verilindore të vendit do të ketë kushte për reshje të borës. Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej -4 deri 4 ...

Ulet numri i udhëtarëve në transportin ndërurban dhe ndërkombëtar
Shkup, 21 shkurt – Në tremujorin e katërt të vitit të kaluar me autobus janë transportuar 20.796.000 udhëtarë, që është për 3,5 për qind më pak lidhur me periudhën e njëjtë të vitit 2018. Sipas llojit të transportit, ...
Koha.mk | 21-Feb-2020 13:31
Shkup, 21 shkurt – Në tremujorin e katërt të vitit të kaluar me autobus janë transportuar 20.796.000 udhëtarë, që është për 3,5 për qind më pak lidhur me periudhën e njëjtë të vitit 2018. Sipas llojit të transportit, ...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut
Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe vranësira mesatare. Në fund të ditës në pjesën verilindore të vendit do të ketë kushte për reshje të borës. Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej -4 deri 4 ...
Republika | 21-Feb-2020 11:26
Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe vranësira mesatare. Në fund të ditës në pjesën verilindore të vendit do të ketë kushte për reshje të borës. Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej -4 deri 4 ...

Mot me diell dhe i ngrohtë
Moti në pjesën më të madhe të vendit do të jetë me diell me vranësira të vogla deri në mesatare. Nga fundi i ditës vranësira do të rritet, ndërsa në pjesët verilindore do të ketë kushte për borë të dobët. Do të fryjë ...
Koha.mk | 21-Feb-2020 10:39
Moti në pjesën më të madhe të vendit do të jetë me diell me vranësira të vogla deri në mesatare. Nga fundi i ditës vranësira do të rritet, ndërsa në pjesët verilindore do të ketë kushte për borë të dobët. Do të fryjë ...

Mot me diell dhe i ngrohtë deri në 13 gradë
Moti në pjesën më të madhe të vendit do të jetë me diell me vranësira të vogla deri në mesatare. Nga fundi i ditës vranësira do të rritet, ndërsa në pjesët verilindore do të ketë kushte për borë të dobët. Do të fryjë ...
Televizioni Koha | 21-Feb-2020 10:06
Moti në pjesën më të madhe të vendit do të jetë me diell me vranësira të vogla deri në mesatare. Nga fundi i ditës vranësira do të rritet, ndërsa në pjesët verilindore do të ketë kushte për borë të dobët. Do të fryjë ...

Ulen temperaturat, ja moti për sot!
Dita e sotme do të jetë me mot të paqëndrueshëm. Në mëngjes temperaturat e ajrit do të ulen ndjeshëm, ndërsa gjatë ditës do të mbeten të pandryshuara. Termometri do të shënojë vlerat nga -4 deri në 14 gradë celsius. ...
Dritare | 21-Feb-2020 09:31
Dita e sotme do të jetë me mot të paqëndrueshëm. Në mëngjes temperaturat e ajrit do të ulen ndjeshëm, ndërsa gjatë ditës do të mbeten të pandryshuara. Termometri do të shënojë vlerat nga -4 deri në 14 gradë celsius. ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved