ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 30/03/2020 00:11

Studenti i ndërpret fjalën, Rama: Djalin duhet ta shoqëroni për të marrë shërbimin e shpejtë mjekësor. Nxirret me dhunë jashtë

Studenti i ndërpret fjalën, Rama: Djalin duhet ta shoqëroni për të marrë shërbimin e shpejtë mjekësor. Nxirret me dhunë jashtë
Kryeministri Edi Rama ka qenë i ftuar ditën e sotme tek Pallati i Koncerteve ku 1600 studentë të Universitetit të Mjekësisë janë diplomuar.
Top Channel | 20-Feb-2020 20:51
Kryeministri Edi Rama ka qenë i ftuar ditën e sotme tek Pallati i Koncerteve ku 1600 studentë të Universitetit të Mjekësisë janë diplomuar.

Arrestohen 2 studentët që ndërprenë Ramën: Diplomat tuaja janë bileta për arratisje (VIDEO)
Polcia ka shoqëruar në komisariatin e policisë nr 1 2 studentë që ndërprenë fjalën e kryeministrit edi Rama gjatë një ceremonie diplomimi në Universitetin e Mjekësisë. Sipas “Lëvizjes Për Universitetin” ata janë Enriko ...
Lapsi | 20-Feb-2020 22:05
Polcia ka shoqëruar në komisariatin e policisë nr 1 2 studentë që ndërprenë fjalën e kryeministrit edi Rama gjatë një ceremonie diplomimi në Universitetin e Mjekësisë. Sipas “Lëvizjes Për Universitetin” ata janë Enriko ...

Lëvizja për Universitetin: Studentët që i ndërprenë fjalën Ramës, janë tanët!
Lëvizja për Universitetin ka bërë publike emrat e dy studentëve që i ndërprenë fjalën kryeministrit të vendit, Edi Rama, pasditen e sotme gjatë ceremonisë së diplomimit të 1600 studentëve të Mjekësisë. Sipas Lëvizjes, ...
Dritare | 21-Feb-2020 00:09
Lëvizja për Universitetin ka bërë publike emrat e dy studentëve që i ndërprenë fjalën kryeministrit të vendit, Edi Rama, pasditen e sotme gjatë ceremonisë së diplomimit të 1600 studentëve të Mjekësisë. Sipas Lëvizjes, ...

I ndërpreu fjalën, truprojat e Ramës nxjerrin dhunshëm jashtë studentin
Është kthyer në traditë tashmë. Sa herë ka grumbullim njerëzish, pavarësisht eventit, dhe për më tepër kur është i pranishëm edhe kryeministri, nuk mungojnë thirrjet “Rama ik”. Pas shesheve, rrugëve dhe stadiumeve, sot ...
Telegraf | 20-Feb-2020 20:36
Është kthyer në traditë tashmë. Sa herë ka grumbullim njerëzish, pavarësisht eventit, dhe për më tepër kur është i pranishëm edhe kryeministri, nuk mungojnë thirrjet “Rama ik”. Pas shesheve, rrugëve dhe stadiumeve, sot ...

Dy aktivistët që i ndërprenë fjalën kryeministrit shoqërohen në polici
Dy të rinj janë shoqëruar në komisariat këtë mbrëmje, pasi i ndërprenë fjalën kryeministrit Rama në ceremoninë e diplomimit të studentëve të mjekësisë. Sipas Lëvizjes për Universitetin, të rinjtë janë aktivistët Enriko ...
InFokusi | 20-Feb-2020 23:34
Dy të rinj janë shoqëruar në komisariat këtë mbrëmje, pasi i ndërprenë fjalën kryeministrit Rama në ceremoninë e diplomimit të studentëve të mjekësisë. Sipas Lëvizjes për Universitetin, të rinjtë janë aktivistët Enriko ...

“Rama ik”, kryeministrit shqiptar i prishin ceremoninë e “diplomimit”
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ishte i pranishëm në ceremoninë e diplomimit të studentëve të mjekësisë në Tiranë. Ai mbajti fjalën i pari në këtë ceremoni, duke folur për atë çka sipas tij është bërë në sistemin e ...
Shprehja | 20-Feb-2020 23:31
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ishte i pranishëm në ceremoninë e diplomimit të studentëve të mjekësisë në Tiranë. Ai mbajti fjalën i pari në këtë ceremoni, duke folur për atë çka sipas tij është bërë në sistemin e ...

VIDEO/ Studenti i ndërpret fjalën Ramës, nxirret zvarrë jashtë nga truprojat
Një aktivitet i Universitetit të Mjekësisë ku merrte pjesë edhe kryeministri Edi Rama nuk ka shkuar edhe aq vaj për kreun e qeverisë. Gjatë fjalës së tij, kryeministri Rama është përballur me një situatë të pakëndshme ...
Lapsi | 20-Feb-2020 21:22
Një aktivitet i Universitetit të Mjekësisë ku merrte pjesë edhe kryeministri Edi Rama nuk ka shkuar edhe aq vaj për kreun e qeverisë. Gjatë fjalës së tij, kryeministri Rama është përballur me një situatë të pakëndshme ...

Dy aktivistët që i ndërprenë fjalën Ramës shoqërohen në polici
Dy të rinj janë shoqëruar në komisariat këtë mbrëmje, pasi i ndërprenë fjalën kryeministrit Rama në ceremoninë e diplomimit të studentëve të mjekësisë. Sipas Lëvizjes për Universitetin, të rinjtë janë aktivistët Enriko ...
Gazeta Express | 20-Feb-2020 22:46
Dy të rinj janë shoqëruar në komisariat këtë mbrëmje, pasi i ndërprenë fjalën kryeministrit Rama në ceremoninë e diplomimit të studentëve të mjekësisë. Sipas Lëvizjes për Universitetin, të rinjtë janë aktivistët Enriko ...

Policia shoqeron 2 studente, ja kush e organizoi ‘revoltën’ ndaj Rames
Është zbuluar se kush e organizoi “protestën” ndaj kryeministrit Rama, kur po mbante fjalën së tij në Pallatin e Kongreseve, gjatë ceremonisë së diplomimit të studentëve të Universitetit të Mjekësisë. Nëpërmjet një ...
Lajmi i Fundit | 20-Feb-2020 22:40
Është zbuluar se kush e organizoi “protestën” ndaj kryeministrit Rama, kur po mbante fjalën së tij në Pallatin e Kongreseve, gjatë ceremonisë së diplomimit të studentëve të Universitetit të Mjekësisë. Nëpërmjet një ...

Me mikrofon dhe truproja. Thirrje kundër kryeministrit në ceremoninë e diplomimit të mjekëve të rinj
Disa studentë kanë kundërshtuar kryeministrin Edi Rama gjatë ceremonisë së diplomimit të mjekëve të rinj. Më sallë janë dëgjuar edhe thirrjet “Rama ik”, ndërkohë që kryeministri ka ushtruar dhunën e mikrofonit për të ...
Respublica | 20-Feb-2020 21:38
Disa studentë kanë kundërshtuar kryeministrin Edi Rama gjatë ceremonisë së diplomimit të mjekëve të rinj. Më sallë janë dëgjuar edhe thirrjet “Rama ik”, ndërkohë që kryeministri ka ushtruar dhunën e mikrofonit për të ...

VIDEO / “Hiqi duart, mos më prek”, i ndërpreu fjalën Ramës, studenti nxirret jashtë nga truprojat
ABC News ka siguruar videon kur studenti i cili i ndërpreu fjalën kryeministrit Edi Rama gjatë ceremonisë së diplomimit të studentëve të mjekësisë është nxjerrë me forcë nga salla. Në video shihet momenti kur studenti ...
ABCNews | 20-Feb-2020 20:45
ABC News ka siguruar videon kur studenti i cili i ndërpreu fjalën kryeministrit Edi Rama gjatë ceremonisë së diplomimit të studentëve të mjekësisë është nxjerrë me forcë nga salla. Në video shihet momenti kur studenti ...

I ndërpreu fjalën, Rama: Çojeni të marrë shërbimin e shpejtë mjekësor!
Kryeministri i vendit, Edi Rama ndërsa mori pjesë në ceremoninë e diplomimit të 1600 studentëve të Mjekësisë, është përballur me një incident. Gjatë fjalës së kryeministrit, një i ri ka ngritur zërin dhe Rama tha: ...
Dritare | 20-Feb-2020 21:28
Kryeministri i vendit, Edi Rama ndërsa mori pjesë në ceremoninë e diplomimit të 1600 studentëve të Mjekësisë, është përballur me një incident. Gjatë fjalës së kryeministrit, një i ri ka ngritur zërin dhe Rama tha: ...

Ndërpreu Ramën, shikoni si e nxjerrin jashtë studentin e mjekësisë!
Një incident i pakëndshëm i ndodhi këtë të enjte kryeministrit në ceremoninë e diplomimit të studentëve të mjekësisë, ku njëri prej tyre i ndërpreu fjalën Ramës. I riu tha nga vendi se mjekët sapo të diplomoheshin do të ...
Gazeta Express | 20-Feb-2020 20:57
Një incident i pakëndshëm i ndodhi këtë të enjte kryeministrit në ceremoninë e diplomimit të studentëve të mjekësisë, ku njëri prej tyre i ndërpreu fjalën Ramës. I riu tha nga vendi se mjekët sapo të diplomoheshin do të ...

Studentët e Mjekësisë prishin fjalimin e Ramës: Duam bileta për arratisje
Kryeministri Edi Rama ishte i pranishëm këtë të enjte në ceremoninë e diplomimit të 1600 studentëve të Mjekësisë. Kryeministri theksoi se vajzat dhe djemtë e diplomuar do të hyjnë në profesion në kushte më të mira. Ai ...
Telegraf | 20-Feb-2020 19:36
Kryeministri Edi Rama ishte i pranishëm këtë të enjte në ceremoninë e diplomimit të 1600 studentëve të Mjekësisë. Kryeministri theksoi se vajzat dhe djemtë e diplomuar do të hyjnë në profesion në kushte më të mira. Ai ...

Studenti i mjekësisë i ndërpret fjalën, acarohet Rama: Jepjani recetën atij (VIDEO)
Kryeministri Rama është përballur me një moment të pakëndshëm këtë të enjte, teksa po fliste në ceremoninë e diplomimit të studentëve të mjekësisë. Gjatë fjalës së tij, një student i sapodiplomuar ka bërtitur nga vendi ...
TetovaSot | 20-Feb-2020 20:30
Kryeministri Rama është përballur me një moment të pakëndshëm këtë të enjte, teksa po fliste në ceremoninë e diplomimit të studentëve të mjekësisë. Gjatë fjalës së tij, një student i sapodiplomuar ka bërtitur nga vendi ...

Studenti i mjekësisë i ndërpret fjalën, acarohet Rama: Jepjani recetën atij!
Kryeministri Rama është përballur me një moment të pakëndshëm këtë të enjte, teksa po fliste në ceremoninë e diplomimit të studentëve të mjekësisë. Gjatë fjalës së tij, një student i sapodiplomuar ka bërtitur nga vendi ...
Indeks Online | 20-Feb-2020 20:15
Kryeministri Rama është përballur me një moment të pakëndshëm këtë të enjte, teksa po fliste në ceremoninë e diplomimit të studentëve të mjekësisë. Gjatë fjalës së tij, një student i sapodiplomuar ka bërtitur nga vendi ...

Rama, me brezin e ri të Mjekësisë: Punësuam 400 mjekë dhe 2200 infermiere në dy vite
Sot, në Pallatin e Koncerteve u diplomuan 1600 studentë të Universitetit të Mjekësisë, të cilët përbëjnë brezin më të ri të mjekëve dhe infermierëve e që bëhen dëshmitarë të rezultateve të Paktit për Universitetin dhe ...
Lexo | 20-Feb-2020 20:07
Sot, në Pallatin e Koncerteve u diplomuan 1600 studentë të Universitetit të Mjekësisë, të cilët përbëjnë brezin më të ri të mjekëve dhe infermierëve e që bëhen dëshmitarë të rezultateve të Paktit për Universitetin dhe ...

“Rama ik”/ Kryeministri “përplaset” me studentin: Jepini recetën e duhur!
Ceremonia e diplomimit të studentëve të mjekësisë këtë të enjte në Pallatin e Kongreseve u shoqërua me incidente mes kryeministrit Edi Rama dhe një të riu të pranishëm. Ky i fundit kundërshtoi Ramën, duke bërtitur në ...
VizionPlus | 20-Feb-2020 19:31
Ceremonia e diplomimit të studentëve të mjekësisë këtë të enjte në Pallatin e Kongreseve u shoqërua me incidente mes kryeministrit Edi Rama dhe një të riu të pranishëm. Ky i fundit kundërshtoi Ramën, duke bërtitur në ...

Largimi i mjekeve, Manastirliu: Fenomen normal, ne dy vite jane punesuar 400 mjeke
Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu foli për fenomenin e largimit të mjekëve duke thënë se alarmimi në media është vetëm një anë e historisë, por ana tjetër e mirë është se vetëm në 2 vite janë punësuar 400 ...
Lajmi i Fundit | 20-Feb-2020 19:48
Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu foli për fenomenin e largimit të mjekëve duke thënë se alarmimi në media është vetëm një anë e historisë, por ana tjetër e mirë është se vetëm në 2 vite janë punësuar 400 ...

Incident në ceremoninë e diplomimit të studentëve të Mjekësisë, i riu thërret gjatë fjalimit të Ramës: Kemi prerë biletën për tu arratisur
Kryeministri Edi Rama ka marrë pjesë në ceremoninë e diplomimit të 1600 studentëve të Universitetit të Mjekësisë. Por, gjatë fjalimit të tij, kryeministri u përball me një të ri i cili ngriti zërin dhe e kritikoi. “A e ...
Politiko | 20-Feb-2020 19:42
Kryeministri Edi Rama ka marrë pjesë në ceremoninë e diplomimit të 1600 studentëve të Universitetit të Mjekësisë. Por, gjatë fjalimit të tij, kryeministri u përball me një të ri i cili ngriti zërin dhe e kritikoi. “A e ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved