ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 05/04/2020 06:02

”Kujtuat se ju kishim harruar?”, Braçe publikon pamjet e operacionit: 115 në pranga për bastet, nga parajsa e milionave tek ferri 7- 15 vite burg

”Kujtuat se ju kishim harruar?”, Braçe publikon pamjet e operacionit: 115 në pranga për bastet, nga parajsa e milionave tek ferri 7- 15 vite burg
Zëvendës kryeministri Erion Braç ka publikuar pamje nga operacioni i cili çoi prapa hekurave 115 persona të përfshirë në aktivitetin e paligjshëm të lojtarëve të fatit. Braçe ndër të tjera shkruan se këta persona nuk ...
BalkanWeb | 21-Feb-2020 21:36
Zëvendës kryeministri Erion Braç ka publikuar pamje nga operacioni i cili çoi prapa hekurave 115 persona të përfshirë në aktivitetin e paligjshëm të lojtarëve të fatit. Braçe ndër të tjera shkruan se këta persona nuk ...

“Operacioni kundër bixhozit”, Braçe: Kujtuat se ju kishim harruar? Nga parajsa e milona lekëve fitim në ditë te ferri 7-15 vite burg
Nga Erjon Braçe 115 në pranga për bastet! 84 ndër ta administratorë. Nga parajsa e milona lekëve fitim në ditë te ferri 7-15 vite burg! Bastet, bixhozi jane te paligjshem ne kete vend! Por keta nuk heqin dore; Nuk mund ...
GazetaTema | 21-Feb-2020 17:40
Nga Erjon Braçe 115 në pranga për bastet! 84 ndër ta administratorë. Nga parajsa e milona lekëve fitim në ditë te ferri 7-15 vite burg! Bastet, bixhozi jane te paligjshem ne kete vend! Por keta nuk heqin dore; Nuk mund ...

“Kujtuat se ju harruam?”/ Braçe flet pas aksionit kundër basteve: Do vijojë!
Zëvendëskryeministri Erjon Braçe reagoi pas operacionit të policisë që arrestoi 115 persona për vijimin e basteve online. Braçe tha në “Facebook” se të tilla aksionesh do të vijojnë dhe se goditja do të jetë edhe më e ...
VizionPlus | 21-Feb-2020 18:46
Zëvendëskryeministri Erjon Braçe reagoi pas operacionit të policisë që arrestoi 115 persona për vijimin e basteve online. Braçe tha në “Facebook” se të tilla aksionesh do të vijojnë dhe se goditja do të jetë edhe më e ...

Aksioni “Blic” për të goditur lojërat e fatit, në Berat u kontrolluan 120 lokale, 4 persona në pranga
Berati ishte një nga qytetet që iu nënshtrua kontrolleve të rrepta të policisë në kuadër të goditjes së lojrave të paligjshme të fatit dhe basteve sportive.
Top Channel | 21-Feb-2020 14:20
Berati ishte një nga qytetet që iu nënshtrua kontrolleve të rrepta të policisë në kuadër të goditjes së lojrave të paligjshme të fatit dhe basteve sportive.

Goditje e lojërave të fatit/ Policia superaksion në 8 qarqe të vendit, 115 persona në pranga
Policia e Shteti ka bërë me dije se orët e fundit në 8 qarqe të vendit kanë organizuar një super aksion për goditjen e aktivitetit të paligjshëm të lojërave të fatit.
Top Channel | 21-Feb-2020 13:19
Policia e Shteti ka bërë me dije se orët e fundit në 8 qarqe të vendit kanë organizuar një super aksion për goditjen e aktivitetit të paligjshëm të lojërave të fatit.

Detajet nga arrestimi i 115 personave/ Zbulohet skema, si funksiononte vendosja e skedinave on-line. Roli i administratorit
Të tjera detaje dalin në dritë nga aksioni i policisë së Shtetit i shtrirë në 8 qarqe kundër lojërave të fatit, që çoi në arrestimin e 115 personave, mes tyre dhe biznesmenë. Gazetarja Dorjana Bezat ka siguruar për ...
BalkanWeb | 21-Feb-2020 13:07
Të tjera detaje dalin në dritë nga aksioni i policisë së Shtetit i shtrirë në 8 qarqe kundër lojërave të fatit, që çoi në arrestimin e 115 personave, mes tyre dhe biznesmenë. Gazetarja Dorjana Bezat ka siguruar për ...

“Rreshtuar pas murit”, Braçe tregon si u ndaluan administratorët e basteve: Rrezikojnë 7-15 vite burg
Zëvendëskryeministri Erion Braçe lka reaguar pas operacionit policor në kuadër të paligjshmërisë të basteve online ku ka vënë në pranga 115 persona, thekson se rrezikojnë nga 7 deri në 15 vite burg. Braçë në reagimin e ...
ABCNews | 21-Feb-2020 21:15
Zëvendëskryeministri Erion Braçe lka reaguar pas operacionit policor në kuadër të paligjshmërisë të basteve online ku ka vënë në pranga 115 persona, thekson se rrezikojnë nga 7 deri në 15 vite burg. Braçë në reagimin e ...

Policia shqiptare arreston 115 persona për organizim të lojërave të fatit
Policia shqiptare tha të premten se ka ndërmarrë një aksion për mbylljen e aktiviteteve të paligjshme të lojërave të fatit. Aksioni i policisë ndodhi një vit pasi autoritetet shqiptare ndaluan aktiviteteve të tilla. Më ...
Telegrafi | 21-Feb-2020 14:41
Policia shqiptare tha të premten se ka ndërmarrë një aksion për mbylljen e aktiviteteve të paligjshme të lojërave të fatit. Aksioni i policisë ndodhi një vit pasi autoritetet shqiptare ndaluan aktiviteteve të tilla. Më ...

Aksioni “blic” kundër basteve, policia jep detaje: Kontrolle në 8 qarqe, 115 të arrestuar
Na ndiqni në Facebook mapo.al Policia e Shtetit ka dhënë detajet e para nga operacioni “blic” kundër basteve sportive në 8 qytete. Kontrolle janë ushtruar mbrëmjen e kaluar në Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Berat, ...
Mapo | 21-Feb-2020 12:46
Na ndiqni në Facebook mapo.al Policia e Shtetit ka dhënë detajet e para nga operacioni “blic” kundër basteve sportive në 8 qytete. Kontrolle janë ushtruar mbrëmjen e kaluar në Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Berat, ...

Zbulohen emrat, kush është “bosi” i lojërave të fatit që u arrestua në Tiranë, pranga dhe 6 biznesmenëve të tjerë
“BalkanWeb” zbardh detaje të reja nga super-aksioni i policisë, i zhvilluar gjatë natës së kaluar, në tetë qarqe të vendit, kundër aktivitetit të lojërave të fatit. Gazetarja Dorjana Bezat zbulon për “BalkanWeb” disa ...
BalkanWeb | 21-Feb-2020 12:35
“BalkanWeb” zbardh detaje të reja nga super-aksioni i policisë, i zhvilluar gjatë natës së kaluar, në tetë qarqe të vendit, kundër aktivitetit të lojërave të fatit. Gazetarja Dorjana Bezat zbulon për “BalkanWeb” disa ...

”Kujtuat se ju kishim harruar?”, Braçe: 115 ne pranga per bastet, nga milionat tek ferri 15 vite burg
Zëvendës kryeministri Erion Braç ka publikuar pamje nga operacioni i cili çoi prapa hekurave 115 persona të përfshirë në aktivitetin e paligjshëm të lojtarëve të fatit. Braçe ndër të tjera shkruan se këta persona nuk ...
Lajmi i Fundit | 21-Feb-2020 21:53
Zëvendës kryeministri Erion Braç ka publikuar pamje nga operacioni i cili çoi prapa hekurave 115 persona të përfshirë në aktivitetin e paligjshëm të lojtarëve të fatit. Braçe ndër të tjera shkruan se këta persona nuk ...

Detaje nga superaksioni i bixhozit, 115 të arrestuar në 8 qarqe
Në kuadër të operacionit “Fati i Lojërave” zhvilluar në 8 qarqe mbërmjen e së enjtes, Policia e Shtetit ka arrestuar 115 persona, ndërsa 24 të tjerë janë proceduar në gjendje të lirë dhe 2 janë shpallur në kërkim. Janë ...
VizionPlus | 21-Feb-2020 12:55
Në kuadër të operacionit “Fati i Lojërave” zhvilluar në 8 qarqe mbërmjen e së enjtes, Policia e Shtetit ka arrestuar 115 persona, ndërsa 24 të tjerë janë proceduar në gjendje të lirë dhe 2 janë shpallur në kërkim. Janë ...

Shqipëri, policia arreston 115 persona për organizim të lojërave të fatit
Policia shqiptare tha të premten se ka ndërmarrë një aksion për mbylljen e aktiviteteve të paligjshme të lojërave të fatit. Aksioni i policisë ndodhi një vit pasi autoritetet shqiptare ndaluan aktiviteteve të tilla. Më ...
Shenja | 21-Feb-2020 21:16
Policia shqiptare tha të premten se ka ndërmarrë një aksion për mbylljen e aktiviteteve të paligjshme të lojërave të fatit. Aksioni i policisë ndodhi një vit pasi autoritetet shqiptare ndaluan aktiviteteve të tilla. Më ...

Dalin emrat/ Kush janë ‘bosët’ e lojërave të fatit të arrestuar mbrëmjen e djeshme
Detaje të reja zbulohen nga aksioni i mbrëmshëm i policisë, i zhvilluar në tetë qarqe të vendit, kundër aktivitetit të lojërave të fatit. Në media janë raportuar disa prej biznesmenëve të lojërave të fatit të arrestuar ...
Telegraf | 21-Feb-2020 12:52
Detaje të reja zbulohen nga aksioni i mbrëmshëm i policisë, i zhvilluar në tetë qarqe të vendit, kundër aktivitetit të lojërave të fatit. Në media janë raportuar disa prej biznesmenëve të lojërave të fatit të arrestuar ...

“Operacioni kundër bixhozit”, Braçe: Kujtuat se ju kishim harruar? Nga parajsa e milona lekëve fitim në ditë te ferri 7-15 vite burg
Nga Erjon Braçe 115 në pranga për bastet! 84 ndër ta administratorë. Nga parajsa e milona lekëve fitim në ditë te ferri 7-15 vite burg! Bastet, bixhozi jane te paligjshem ne kete vend! Por keta nuk heqin dore; Nuk mund ...
Lexo | 21-Feb-2020 18:07
Nga Erjon Braçe 115 në pranga për bastet! 84 ndër ta administratorë. Nga parajsa e milona lekëve fitim në ditë te ferri 7-15 vite burg! Bastet, bixhozi jane te paligjshem ne kete vend! Por keta nuk heqin dore; Nuk mund ...

Opreacion i gjerë policor në Shqipëri, 115 të arrestuar për bastore ilegale
Tiranë, 21 shkurt 2020 – Policia shqiptare njoftoi të premten se ka ndërmarrë një opersacion të gjerë kundër aktiviteteve ilegale të lojërave të fatit. Më se 1.540 policë morën pjesë në operacionin që u zhvillua në ...
Illyriapress | 21-Feb-2020 15:40
Tiranë, 21 shkurt 2020 – Policia shqiptare njoftoi të premten se ka ndërmarrë një opersacion të gjerë kundër aktiviteteve ilegale të lojërave të fatit. Më se 1.540 policë morën pjesë në operacionin që u zhvillua në ...

Policia shqiptare arreston 115 persona për organizim të lojërave të fatit
Policia shqiptare tha të premten se ka ndërmarrë një aksion për mbylljen e aktiviteteve të paligjshme të lojërave të fatit. Aksioni i policisë ndodhi një vit pasi autoritetet shqiptare ndaluan aktiviteteve të tilla. Më ...
TetovaSot | 21-Feb-2020 15:06
Policia shqiptare tha të premten se ka ndërmarrë një aksion për mbylljen e aktiviteteve të paligjshme të lojërave të fatit. Aksioni i policisë ndodhi një vit pasi autoritetet shqiptare ndaluan aktiviteteve të tilla. Më ...

Policia shqiptare arreston 115 persona për organizim të lojërave të fatit
Policia shqiptare tha të premten se ka ndërmarrë një aksion për mbylljen e aktiviteteve të paligjshme të lojërave të fatit. Aksioni i policisë ndodhi një vit pasi autoritetet shqiptare ndaluan aktiviteteve të tilla. Më ...
Aktuale.MK | 21-Feb-2020 14:32
Policia shqiptare tha të premten se ka ndërmarrë një aksion për mbylljen e aktiviteteve të paligjshme të lojërave të fatit. Aksioni i policisë ndodhi një vit pasi autoritetet shqiptare ndaluan aktiviteteve të tilla. Më ...

Policia shqiptare arrestoi 115 persona për organizim të lojërave të fatit
Policia shqiptare tha të premten se ka ndërmarrë një aksion për mbylljen e aktiviteteve të paligjshme të lojërave të fatit. Aksioni i policisë ndodhi një vit pasi autoritetet shqiptare ndaluan aktiviteteve të tilla. Më ...
Portalb | 21-Feb-2020 14:26
Policia shqiptare tha të premten se ka ndërmarrë një aksion për mbylljen e aktiviteteve të paligjshme të lojërave të fatit. Aksioni i policisë ndodhi një vit pasi autoritetet shqiptare ndaluan aktiviteteve të tilla. Më ...

Policia shqiptare arreston 115 persona për organizim të lojërave të fatit
Aksioni i policisë ndodhi një vit pasi autoritetet shqiptare ndaluan aktiviteteve të tilla. Më shumë se 1.500 policë morën pjesë në operacionin që u zhvillua në Tiranë dhe shtatë qytete të tjera, derisa ndeshjet e ...
Lajminet | 21-Feb-2020 14:24
Aksioni i policisë ndodhi një vit pasi autoritetet shqiptare ndaluan aktiviteteve të tilla. Më shumë se 1.500 policë morën pjesë në operacionin që u zhvillua në Tiranë dhe shtatë qytete të tjera, derisa ndeshjet e ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved