ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 29/03/2020 23:09

Kamioni me kokainë kaloi nga Shqipëria në Maqedoninë e Veriut, reagon Policia shqiptare: U krye në siguri të plotë, ishim pjesë e aksionit

Kamioni me kokainë kaloi nga Shqipëria në Maqedoninë e Veriut, reagon Policia shqiptare: U krye në siguri të plotë, ishim pjesë e aksionit
TIRANE Policia shqiptare ka reaguar lidhur me sasinë e konsiderueshme të kokainës së sekuestruar në Maqedoninë e Veriut, e cila kaloi nga territori shqiptar. Përmes një njoftimi shpërndarë mediave, policia e shtetit ...
BalkanWeb | 20-Feb-2020 15:05
TIRANE Policia shqiptare ka reaguar lidhur me sasinë e konsiderueshme të kokainës së sekuestruar në Maqedoninë e Veriut, e cila kaloi nga territori shqiptar. Përmes një njoftimi shpërndarë mediave, policia e shtetit ...

Kapja e 1.3 ton kokainë/ Policia e Shtetit jep detaje
Policia e Shtetit ka dhënë detaje sot lidhur me sasinë e kokainës e kapur dje prej 1.3 tonësh.
Top Channel | 20-Feb-2020 14:58
Policia e Shtetit ka dhënë detaje sot lidhur me sasinë e kokainës e kapur dje prej 1.3 tonësh.

Dalin pamjet e reja të 1.3 ton kokaine të kapur në Maqedoni, ministri i Brendshëm: Konfiskuam vetëm 1 kg, pjesa tjetër….
Ministri teknik për Punë të Brendshme në Maqedoni, Naqe Çulev, ditën e sotme ka dal në një deklaratë për mediat duke thënë se gjatë aksionit të mbrëmshëm në Krushopek të Sarajit është konfiskuar vetëm një kilogram ...
Top Channel | 20-Feb-2020 14:49
Ministri teknik për Punë të Brendshme në Maqedoni, Naqe Çulev, ditën e sotme ka dal në një deklaratë për mediat duke thënë se gjatë aksionit të mbrëmshëm në Krushopek të Sarajit është konfiskuar vetëm një kilogram ...

Kamioni me kokainë që kaloi nga Shqipëria/ Policia: Angazhim serioz në luftën kundër krimit
Policia e Shtetit ka reaguar për kamionin me 1.3 ton kokainë të kapur në Maqedoninë e Veriut, e cila kaloi përmes Shqipërisë. Përmes një njoftimi, Policia bën me dije se në këtë operacion ndërkombëtar ka marrë pjesë ...
VizionPlus | 20-Feb-2020 15:13
Policia e Shtetit ka reaguar për kamionin me 1.3 ton kokainë të kapur në Maqedoninë e Veriut, e cila kaloi përmes Shqipërisë. Përmes një njoftimi, Policia bën me dije se në këtë operacion ndërkombëtar ka marrë pjesë ...

1.1 tonë kokainë, reagon ministri maqedonas: Ne konfiskuam vetëm 1 kg, pjesa tjetër u kap në …
Ministri teknik për Punë të Brendshme, Naqe Çulev, ka konfirmuar sot se gjatë aksionit të mbrëmshëm në Krushopek të Sarajit është konfiskuar vetëm një kilogram kokainë. Ndërkohë që janë arrestuar 4 persona, të cilët ...
BalkanWeb | 20-Feb-2020 13:28
Ministri teknik për Punë të Brendshme, Naqe Çulev, ka konfirmuar sot se gjatë aksionit të mbrëmshëm në Krushopek të Sarajit është konfiskuar vetëm një kilogram kokainë. Ndërkohë që janë arrestuar 4 persona, të cilët ...

A ka lidhje me shqiptarët? Artan Hoxha flet për porositësit e kamionit me 1.3 ton “të bardhë”
I ftuar në Abc News, gazetari investigativ Artan Hoxha zbuloi detaje nga kapja e kamionit me 1.3 ton kokainë në Maqedoni, i cili kaloi përmes Shqipërisë. Ndër të tjera, Artan Hoxha tha se lënda narkotike nuk i përket ...
ABCNews | 20-Feb-2020 17:07
I ftuar në Abc News, gazetari investigativ Artan Hoxha zbuloi detaje nga kapja e kamionit me 1.3 ton kokainë në Maqedoni, i cili kaloi përmes Shqipërisë. Ndër të tjera, Artan Hoxha tha se lënda narkotike nuk i përket ...

Kamioni me 1.3 ton “të bardhë”, Artan Hoxha: Porositësit nuhatën pikasjen nga policia, pse u dërgua në Maqedoni
Gazetari Artan Hoxha ka komentuar në studion e Abc News operacionin e kapjes së 1.3 ton kokainë në Maqedoni duke theksuar se bëhet fjalë për grupe shumë të fuqishme të trafikut të lëndëve narkotike. Përballë Endri ...
ABCNews | 20-Feb-2020 16:51
Gazetari Artan Hoxha ka komentuar në studion e Abc News operacionin e kapjes së 1.3 ton kokainë në Maqedoni duke theksuar se bëhet fjalë për grupe shumë të fuqishme të trafikut të lëndëve narkotike. Përballë Endri ...

Policia e Shtetit: Kamioni me kokainë kaloi nga Shqipëria në kushte të plota sigurie dhe konfidencialiteti
Policia e Shtetit Shqiptar ka konfirmuar se kamioni me kokainë ka kaluar përmes Shqipërisë në Maqedoninë e Veriut, në kushte të plota sigurie dhe konfidencialiteti. Në një njoftim, Policia sqaron se ka kryer me sukses ...
Lapsi | 20-Feb-2020 15:28
Policia e Shtetit Shqiptar ka konfirmuar se kamioni me kokainë ka kaluar përmes Shqipërisë në Maqedoninë e Veriut, në kushte të plota sigurie dhe konfidencialiteti. Në një njoftim, Policia sqaron se ka kryer me sukses ...

Policia reagon për kalimin e 1.1 tonëve kokainë mes përmes territorit shqiptar
Policia shqiptare ka reaguar lidhur me sasinë e konsiderueshme të kokainës së sekuestruar në Maqedoninë e Veriut, e cila kaloi nga territori shqiptar. Policia e shtetit thekson se ishte pjesë e këtij operacioni dhe se ...
Lapsi | 20-Feb-2020 15:19
Policia shqiptare ka reaguar lidhur me sasinë e konsiderueshme të kokainës së sekuestruar në Maqedoninë e Veriut, e cila kaloi nga territori shqiptar. Policia e shtetit thekson se ishte pjesë e këtij operacioni dhe se ...

E FUNDIT/ Policia shqiptare reagon për kamionin me kokainë që kaloi në Shqipëri
Katër persona u arrestuan pas kapjes së kamionit me kokainë në Maqedoninë e Veriut, i cili kaloi përmes dy doganave shqiptare, atë të Hanit të Hotit dhe më pas të Qafë Thanës. Policia e Shtetit ka njoftuar se është ...
ABCNews | 20-Feb-2020 15:01
Katër persona u arrestuan pas kapjes së kamionit me kokainë në Maqedoninë e Veriut, i cili kaloi përmes dy doganave shqiptare, atë të Hanit të Hotit dhe më pas të Qafë Thanës. Policia e Shtetit ka njoftuar se është ...

1.3 ton kokainë e kapur në Tetove, agjentët shqiptarë nuk ndërhynë
Detaje të reja kanë dalë në ditë në lidhje me superaksionin e zhvilluar nga Policia në Maqedoninë e Veriut ku u kapën rreth 1.3 ton drogë. Aksioni u zhvillua nga DEA amerikane, forcat policore italiane ato maqedonase si ...
VizionPlus | 20-Feb-2020 12:32
Detaje të reja kanë dalë në ditë në lidhje me superaksionin e zhvilluar nga Policia në Maqedoninë e Veriut ku u kapën rreth 1.3 ton drogë. Aksioni u zhvillua nga DEA amerikane, forcat policore italiane ato maqedonase si ...

Detajet/ Si u futën 1.1 tonë kokainë në Shqipëri me 3 kamionë frigoriferikë, urdhri për policinë shqiptare: Kaloni mjetet pa verifikim!
Detaje të reja zbardhen nga sasia e madhe e kokainës prej 1.1 tonë, e kapur mbrëmjen e kaluar në një magazinë frutash, në Maqedoninë e Veriut. Gazetarja Dorjana Bezat raporton për “BalkanWeb” se droga është futur në ...
BalkanWeb | 20-Feb-2020 09:46
Detaje të reja zbardhen nga sasia e madhe e kokainës prej 1.1 tonë, e kapur mbrëmjen e kaluar në një magazinë frutash, në Maqedoninë e Veriut. Gazetarja Dorjana Bezat raporton për “BalkanWeb” se droga është futur në ...

Çulev: Në Krushopek u konfiskua vetëm një kilogram kokainë
Ministri teknik për Punë të Brendshme, Naqe Çulev në konferencë për shtyp vërtetoi se gjatë aksionit të mbrëmshëm në Krushopek të Shkupit është konfiskuar vetëm një kilogramë kokainë. Çulev tha se janë arrestuar katër ...
Telegrafi | 20-Feb-2020 13:46
Ministri teknik për Punë të Brendshme, Naqe Çulev në konferencë për shtyp vërtetoi se gjatë aksionit të mbrëmshëm në Krushopek të Shkupit është konfiskuar vetëm një kilogramë kokainë. Çulev tha se janë arrestuar katër ...

1.3 ton kokainë përmes Shqipërisë në Maqedoni/ Policia italiane la vetëm 1kg dhe një GPS, kush ishte tjetër në dijeni
Detaje të reja kanë dalë në dritë nga superaksioni i zhvilluar në Maqedoninë e Veriut ku u sekuestruan 1.3 ton kokainë.
Top Channel | 20-Feb-2020 09:36
Detaje të reja kanë dalë në dritë nga superaksioni i zhvilluar në Maqedoninë e Veriut ku u sekuestruan 1.3 ton kokainë.

Dalin fotot, ku ishte fshehur sasia rekord e kokainës në kamionin që kaloi në Shqipëri
Katër persona u arrestuan pas kapjes së kamionit me kokainë në Maqedoninë e Veriut, i cili kaloi përmes dy doganave shqiptare, atë të Hanit të Hotit dhe më pas të Qafë Thanës. Besohet që kamioni kishte 1.3 ton kokainë, ...
ABCNews | 20-Feb-2020 14:43
Katër persona u arrestuan pas kapjes së kamionit me kokainë në Maqedoninë e Veriut, i cili kaloi përmes dy doganave shqiptare, atë të Hanit të Hotit dhe më pas të Qafë Thanës. Besohet që kamioni kishte 1.3 ton kokainë, ...

1.3 ton kokainë kaluan në Shqipëri, Hoxha tregon nëse u përfshinë bandat shqiptare
I ftuar në Abc News, gazetari investigativ Artan Hoxha zbuloi detaje nga kapja e kamionit me 1.3 ton kokainë në Maqedoni, i cili kaloi përmes Shqipërisë. Ndër të tjera, Artan Hoxha tha se lënda narkotike nuk i përket ...
Gazeta Express | 20-Feb-2020 17:28
I ftuar në Abc News, gazetari investigativ Artan Hoxha zbuloi detaje nga kapja e kamionit me 1.3 ton kokainë në Maqedoni, i cili kaloi përmes Shqipërisë. Ndër të tjera, Artan Hoxha tha se lënda narkotike nuk i përket ...

(VIDEO) Ministri i Brendshëm: Në Krushopek u konfiskua një kilogram drogë, detaje nga aksioni
Ministri teknik i Punë të Brendshme, Naqe Çulev ka zgjidhur dilemat rreth drogës së konfiskuar mbrëmë në Krushopek të Shkupit, ku konfirmoi se janë kapur vetëm 1 kilogram kokainë dhe janë arrestuar 4 persona të cilët ...
Shenja | 20-Feb-2020 16:28
Ministri teknik i Punë të Brendshme, Naqe Çulev ka zgjidhur dilemat rreth drogës së konfiskuar mbrëmë në Krushopek të Shkupit, ku konfirmoi se janë kapur vetëm 1 kilogram kokainë dhe janë arrestuar 4 persona të cilët ...

Kapja e kokainës, Policia shqiptare jep detaje
Policia e shtetit shqiptar ka dhënë detaje sot lidhur me sasinë e kokainës e kapur dje prej 1.3 tonësh në Krushopek të Shkupit. “Në operacionin, që synonte dorëzimin e kontrolluar të një sasie të madhe kokaine, morën ...
TetovaSot | 20-Feb-2020 16:24
Policia e shtetit shqiptar ka dhënë detaje sot lidhur me sasinë e kokainës e kapur dje prej 1.3 tonësh në Krushopek të Shkupit. “Në operacionin, që synonte dorëzimin e kontrolluar të një sasie të madhe kokaine, morën ...

Detajet/ Si u futën 1.1 tonë kokainë në Shqipëri me 3 kamionë frigoriferikë, çfarë urdhri mori policia shqiptare
1.1 tonë drogë që u kapën mbrëmjen e kaluar në një magazinë frutash në Maqedoninë e Veriut kishin kaluar në pikën kufitare të Hanit të Hotit në Shkodër, me një kamion frigoriferik nga tre të tillë që drejtoheshin nga ...
Lapsi | 20-Feb-2020 14:10
1.1 tonë drogë që u kapën mbrëmjen e kaluar në një magazinë frutash në Maqedoninë e Veriut kishin kaluar në pikën kufitare të Hanit të Hotit në Shkodër, me një kamion frigoriferik nga tre të tillë që drejtoheshin nga ...

Si u futën 1.1 tonë kokainë në Shqipëri me 3 kamionë frigoriferikë?
1.1 tonë drogë që u kapën mbrëmjen e kaluar në një magazinë frutash në Maqedoninë e Veriut kishin kaluar në pikën kufitare të Hanit të Hotit në Shkodër, me një kamion frigoriferik nga tre të tillë që drejtoheshin nga ...
Gazeta Monitor | 20-Feb-2020 16:09
1.1 tonë drogë që u kapën mbrëmjen e kaluar në një magazinë frutash në Maqedoninë e Veriut kishin kaluar në pikën kufitare të Hanit të Hotit në Shkodër, me një kamion frigoriferik nga tre të tillë që drejtoheshin nga ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved