ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 29/03/2020 22:27

?Familjes Bllaca iu dha lamtumira e fundit, nesër ditë zie në Gjilan

?Familjes Bllaca iu dha lamtumira e fundit, nesër ditë zie në Gjilan
Cërnica e Gjilanit ishte bërë "korb" i zi pasditen e së enjtes. Ky fshat sot kishte pritur me qindra njerëz për ngushëllime për pesë anëtarët e familjes Bllaca. Me qindra morën pjesë edhe në varrimin e trupave të ...
Top Channel | 20-Feb-2020 17:04
Cërnica e Gjilanit ishte bërë "korb" i zi pasditen e së enjtes. Ky fshat sot kishte pritur me qindra njerëz për ngushëllime për pesë anëtarët e familjes Bllaca. Me qindra morën pjesë edhe në varrimin e trupave të ...

Drejtori i Policisë: Ka dyshime se Valdete Bllaca, pasi kishte vrarë familjen, kishte dalë në një lokal në Gjilan
Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Kosovës, Rashit Qalaj, ka thënë se ndjen keqardhje për rastin tragjik që ka ndodhur dje në Gjilan e ku është e përfshirë edhe një zyrtare policore.
Top Channel | 20-Feb-2020 12:28
Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Kosovës, Rashit Qalaj, ka thënë se ndjen keqardhje për rastin tragjik që ka ndodhur dje në Gjilan e ku është e përfshirë edhe një zyrtare policore.

Haziri shpall të premten ditë zie pas tragjedisë të shuarjes së pesë anëtarëve të familjes Bllaca
Kryetari i Komunës së Gjilanit, Lutfi Haziri, ka shpallur të premten ditë zie, pas tragjedisë së rëndë të së martës, me ç’rast u shua familja pesë anëtarëshe Bllaca. “Me këtë rast, ndërpriten të gjitha aktivitetet ...
Telegrafi | 20-Feb-2020 16:24
Kryetari i Komunës së Gjilanit, Lutfi Haziri, ka shpallur të premten ditë zie, pas tragjedisë së rëndë të së martës, me ç’rast u shua familja pesë anëtarëshe Bllaca. “Me këtë rast, ndërpriten të gjitha aktivitetet ...

Varrosen pesë anëtarët e familjes Bllaca në Gjilan
Në varrezat e fshatit Cernicë të Gjilanit iu është dhënë lamtumira e fundit pesë anëtarëve të familjes Bllaca. Pesë anëtarët e familjes Bllaca, kanë vdekur ditën e martë. Dyshohet se zyrtarja policore V.B ka privuar nga ...
Telegrafi | 20-Feb-2020 15:37
Në varrezat e fshatit Cernicë të Gjilanit iu është dhënë lamtumira e fundit pesë anëtarëve të familjes Bllaca. Pesë anëtarët e familjes Bllaca, kanë vdekur ditën e martë. Dyshohet se zyrtarja policore V.B ka privuar nga ...

Policja që vrau prindërit dhe dy vëllezërit kishte probleme shëndetësore
Policia e Kosovës konfirmoi te merkuren ne mbremje se policja V.B, që vrau katër anëtarë të familjes së saj dhe më pas kryeu vetëvrasje, kishte probleme shëndetësore. Incidenti ndodhi më 18 shkurt në Gjilan. Sipas ...
VizionPlus | 20-Feb-2020 08:27
Policia e Kosovës konfirmoi te merkuren ne mbremje se policja V.B, që vrau katër anëtarë të familjes së saj dhe më pas kryeu vetëvrasje, kishte probleme shëndetësore. Incidenti ndodhi më 18 shkurt në Gjilan. Sipas ...

Familjes Bllaca në Kosovë iu dha lamtumira e fundit, nesër ditë zie në Gjilan
Cërnica e Gjilanit në Kosovë ishte bërë “korb” i zi pasditen e së enjtes. Ky fshat sot kishte pritur me qindra njerëz për ngushëllime për pesë anëtarët e familjes Bllaca. Me qindra morën pjesë edhe në varrimin e trupave ...
Shprehja | 21-Feb-2020 00:15
Cërnica e Gjilanit në Kosovë ishte bërë “korb” i zi pasditen e së enjtes. Ky fshat sot kishte pritur me qindra njerëz për ngushëllime për pesë anëtarët e familjes Bllaca. Me qindra morën pjesë edhe në varrimin e trupave ...

Policia gjen se Valdete Bllaca përdori më shumë plumba në tragjedinë në Gjilan
Sinjali mëson nga burimet e veta se në shtëpinë ku ndodhi vrasja u gjetën dhe u sekuestruan 17 gëzhoja të plumbave të armës Glock 19, me të cilët është kryer krimi. Anipse, ajo i kishte qëlluar ata dhe vetën me nga dy ...
Lajminet | 20-Feb-2020 23:50
Sinjali mëson nga burimet e veta se në shtëpinë ku ndodhi vrasja u gjetën dhe u sekuestruan 17 gëzhoja të plumbave të armës Glock 19, me të cilët është kryer krimi. Anipse, ajo i kishte qëlluar ata dhe vetën me nga dy ...

I afërmi i familjes Bllaca tregon lidhjen me policen dhe vëllezërit: Fisi kishte 2 fakultete por pa punë (VIDEO)
Teksa tregon për të afërmit e tij, Besnik Bllaca nuk i mban dot lotët dhe shpesh herë bën pauza për të rimarrë veten e për të treguar detaje për tragjedinë e djeshme në Kosovë, ku u shua një familje e tërë, në rrethana ...
TetovaSot | 20-Feb-2020 23:25
Teksa tregon për të afërmit e tij, Besnik Bllaca nuk i mban dot lotët dhe shpesh herë bën pauza për të rimarrë veten e për të treguar detaje për tragjedinë e djeshme në Kosovë, ku u shua një familje e tërë, në rrethana ...

Me lotë në sy, djali i axhës rrëfen për ngjarjen në Gjilan
Teksa tregon për të afërmit e tij, Besnik Bllaca nuk i mban dot lotët dhe shpesh herë bën pauza për të rimarrë veten e për të treguar detaje për tra gjedinë e djeshme në Kosovë, ku u shua një familje e tërë, në rrethana ...
Gazeta Observer | 20-Feb-2020 23:13
Teksa tregon për të afërmit e tij, Besnik Bllaca nuk i mban dot lotët dhe shpesh herë bën pauza për të rimarrë veten e për të treguar detaje për tra gjedinë e djeshme në Kosovë, ku u shua një familje e tërë, në rrethana ...

Flet për herë të parë komandanti i suspenduar pas vrasjes së pesëfishtë në Gjilan
Janë varrosur sot në Cerrnicë të Gjilanit trupat e pajetë të familjes Bllaca, të cilët u vranë të martën. Policia është duke e hetuar rastin, për të gjetur shkaktarët. Në ceremoninë mortore morën pjesë zyrtarë policisë. ...
InFokusi | 20-Feb-2020 22:22
Janë varrosur sot në Cerrnicë të Gjilanit trupat e pajetë të familjes Bllaca, të cilët u vranë të martën. Policia është duke e hetuar rastin, për të gjetur shkaktarët. Në ceremoninë mortore morën pjesë zyrtarë policisë. ...

Pas vrasjes në Gjilan flet komamdanti i suspenduar i Policisë
Janë varrosur sot në Cerrnicë të Gjilanit trupat e pajetë të familjes Bllaca, të cilët u vranë të martën. Policia është duke e hetuar rastin, për të gjetur shkaktarët. Në ceremoninë mortore morën pjesë zyrtarë policisë. ...
Gazeta Monitor | 20-Feb-2020 22:13
Janë varrosur sot në Cerrnicë të Gjilanit trupat e pajetë të familjes Bllaca, të cilët u vranë të martën. Policia është duke e hetuar rastin, për të gjetur shkaktarët. Në ceremoninë mortore morën pjesë zyrtarë policisë. ...

Flet për herë të parë komandanti i suspenduar pas vrasjes së pesëfishtë në Gjilan
Policia është duke e hetuar rastin, për të gjetur shkaktarët. Në ceremoninë mortore morën pjesë zyrtarë policisë. Ne mesin e tyre ishte edhe Alban Ramushi, komandanti i Policisë së Gjilanit i cili është suspenduar pas ...
Zeri | 20-Feb-2020 21:50
Policia është duke e hetuar rastin, për të gjetur shkaktarët. Në ceremoninë mortore morën pjesë zyrtarë policisë. Ne mesin e tyre ishte edhe Alban Ramushi, komandanti i Policisë së Gjilanit i cili është suspenduar pas ...

Bllaca e morri armën në polici/ Mbi 100 policë me probleme shëndetësore, përfshi edhe ato psikike
Vazhdon të mbetet e paqartë se si e dyshuara zyrtare e policisë, Valdete Bllaca arriti ta sigurojë armën zyrtare për ta kryer vrasjen e shumëfishtë në familje.
Top Channel | 19-Feb-2020 20:16
Vazhdon të mbetet e paqartë se si e dyshuara zyrtare e policisë, Valdete Bllaca arriti ta sigurojë armën zyrtare për ta kryer vrasjen e shumëfishtë në familje.

Reagon IKSN: Të ndiqen penalisht përgjegjësit për tragjedinë në Gjilan
Në këtë reagim thuhet se ata ndjehen të befasuar se si ende nuk është arrestuar asnjë zyrtar i Policisë apo nuk është filluar ndonjë procedurë penale kundër tyre. Sipas tyre deri më tani është dashur të ketë të......
Zeri | 20-Feb-2020 21:41
Në këtë reagim thuhet se ata ndjehen të befasuar se si ende nuk është arrestuar asnjë zyrtar i Policisë apo nuk është filluar ndonjë procedurë penale kundër tyre. Sipas tyre deri më tani është dashur të ketë të......

Flet për herë të parë komandanti i suspenduar pas vrasjes së pesëfishtë në Gjilan
Janë varrosur sot në Cerrnicë të Gjilanit trupat e pajetë të familjes Bllaca, të cilët u vranë të martën. Policia është duke e hetuar rastin, për të gjetur shkaktarët. Në ceremoninë mortore morën pjesë zyrtarë policisë. ...
Gazeta Observer | 20-Feb-2020 21:10
Janë varrosur sot në Cerrnicë të Gjilanit trupat e pajetë të familjes Bllaca, të cilët u vranë të martën. Policia është duke e hetuar rastin, për të gjetur shkaktarët. Në ceremoninë mortore morën pjesë zyrtarë policisë. ...

Familjes 5 antarëshe Bllaca iu dha lamtumira e fundit, nesër ditë zie në Gjilan
Cërnica e Gjilanit ishte bërë “korb” i zi pasditen e së enjtes. Ky fshat sot kishte pritur me qindra njerëz për ngushëllime për pesë anëtarët e familjes Bllaca. Me qindra morën pjesë edhe në varrimin e trupave të ...
TetovaSot | 20-Feb-2020 20:27
Cërnica e Gjilanit ishte bërë “korb” i zi pasditen e së enjtes. Ky fshat sot kishte pritur me qindra njerëz për ngushëllime për pesë anëtarët e familjes Bllaca. Me qindra morën pjesë edhe në varrimin e trupave të ...

Varrosen pesë anëtarët e familjes Bllaca (VIDEO)
Janë varrosur sot në Cerrnicë të Gjilanit trupat e pajetë të familjes Bllaca, të cilët u vranë të martën. Policia është duke e hetuar rastin, për të gjetur shkaktarët. Në ceremoninë mortore morën pjesë zyrtarë policisë, ...
Klan Kosova | 20-Feb-2020 20:06
Janë varrosur sot në Cerrnicë të Gjilanit trupat e pajetë të familjes Bllaca, të cilët u vranë të martën. Policia është duke e hetuar rastin, për të gjetur shkaktarët. Në ceremoninë mortore morën pjesë zyrtarë policisë, ...

Familjes Bllaca në Kosovë iu dha lamtumira e fundit, nesër ditë zie në Gjilan
Cërnica e Gjilanit në Kosovë ishte bërë “korb” i zi pasditen e së enjtes. Ky fshat sot kishte pritur me qindra njerëz për ngushëllime për pesë anëtarët e familjes Bllaca. Me qindra morën pjesë edhe në varrimin e trupave ...
Alsat-M | 20-Feb-2020 18:59
Cërnica e Gjilanit në Kosovë ishte bërë “korb” i zi pasditen e së enjtes. Ky fshat sot kishte pritur me qindra njerëz për ngushëllime për pesë anëtarët e familjes Bllaca. Me qindra morën pjesë edhe në varrimin e trupave ...

Reagon IKSN: Të ndiqen penalisht përgjegjësit për tragjedinë në Gjilan
Drejtoria për siguri në Institutin e Kosovës për Studime Ndërkombëtare ka reaguar pas tragjedisë në Gjilan ku humbën jetën 5 persona, dhe dyshohet që policja Valdete Bllaca me armën zyrtare vrau të gjithë familjen e saj ...
InFokusi | 20-Feb-2020 18:39
Drejtoria për siguri në Institutin e Kosovës për Studime Ndërkombëtare ka reaguar pas tragjedisë në Gjilan ku humbën jetën 5 persona, dhe dyshohet që policja Valdete Bllaca me armën zyrtare vrau të gjithë familjen e saj ...

Pesë varret e familjes Bllaca – të afërmit presin përgjigjen e institucioneve
Një vrasje e shumëfishtë tronditi gjithë vendin të martën. Pesë anëtarët e familjes Bllaca, nga Gjilani, u gjetën të vdekur në shtëpinë e tyre në lagjen “Bujanina”. Vrasja dyshohet se u krye nga e bija Valdetja, e cila ...
Gazeta Observer | 20-Feb-2020 18:36
Një vrasje e shumëfishtë tronditi gjithë vendin të martën. Pesë anëtarët e familjes Bllaca, nga Gjilani, u gjetën të vdekur në shtëpinë e tyre në lagjen “Bujanina”. Vrasja dyshohet se u krye nga e bija Valdetja, e cila ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved