ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 29/03/2020 13:48

Naomi Campbell, selfie pa reçipeta

Naomi Campbell, selfie pa reçipeta
Ajo vazhdon te marre pjese ne sfilata. Se fundmi permendim edhe sflilimin e saj ne London Fashion Week per Tommy Hilfiger Tommy Hilf. Por cila do te ishte menyra me e mire per Naomin per te festuar pas nje performance ...
ikub.al | 19-Feb-2020 14:24
Ajo vazhdon te marre pjese ne sfilata. Se fundmi permendim edhe sflilimin e saj ne London Fashion Week per Tommy Hilfiger Tommy Hilf. Por cila do te ishte menyra me e mire per Naomin per te festuar pas nje performance ...

Nicki Minaj i “vë flakën” internetit me videon e saj të fundit
Keshtu qe Nicki Minaj nuk mund te rrinte duar kryq po ti rrezonte ato poshte ne menyren e saj. Dhe si? Duke bere twerking padyshim. E gjitha filloi me nje postim te Nicki ne historikun e Instagram-it te saj i cili nxiti ...
ikub.al | 19-Feb-2020 13:21
Keshtu qe Nicki Minaj nuk mund te rrinte duar kryq po ti rrezonte ato poshte ne menyren e saj. Dhe si? Duke bere twerking padyshim. E gjitha filloi me nje postim te Nicki ne historikun e Instagram-it te saj i cili nxiti ...

Halle Berry habit me foton në Instagram, shfaqet me kokë të rruar
Aty ajo shfaqej teksa pozonte me shpine dhe nuk kishte si te mos vihej re pjesa e prapme e kokes gjysme e rruar me motive trekendeshash. Reagimet nga fansat ishin kryesisht pozitive, gjithsesi kjo nuk i ndaloi ...
ikub.al | 19-Feb-2020 13:07
Aty ajo shfaqej teksa pozonte me shpine dhe nuk kishte si te mos vihej re pjesa e prapme e kokes gjysme e rruar me motive trekendeshash. Reagimet nga fansat ishin kryesisht pozitive, gjithsesi kjo nuk i ndaloi ...

Opss...Britney Spears thyen këmbën ndërsa kërcen
I dashuri i saj, Sam Asghari, jo me larg se dje shkroi ne Instagram, se kengetarja kohet e fundit theu nje kocken metatarsale ne kembe, ndersa vallezonte. Ai perdori hashtagun “stronger” per tju referuar kesaj situate, ...
ikub.al | 19-Feb-2020 11:51
I dashuri i saj, Sam Asghari, jo me larg se dje shkroi ne Instagram, se kengetarja kohet e fundit theu nje kocken metatarsale ne kembe, ndersa vallezonte. Ai perdori hashtagun “stronger” per tju referuar kesaj situate, ...

Loredana Zefi duket tërheqëse teksa vë në pah dukjen e re
Rap-artistja e njohur nga Ferizaj, Loredana Zefi, vazhdon të jetë njëra prej personazheve më të ndjekura në rrjetet sociale. Ajo vetëm në rrjetin e popullarizuar, Instagram numëron 2.6 milionë ndjekës, me ç’rast nuk ...
Telegrafi | 19-Feb-2020 16:32
Rap-artistja e njohur nga Ferizaj, Loredana Zefi, vazhdon të jetë njëra prej personazheve më të ndjekura në rrjetet sociale. Ajo vetëm në rrjetin e popullarizuar, Instagram numëron 2.6 milionë ndjekës, me ç’rast nuk ...

Adriana Matoshi reagon e tronditur pas ngjarjes në Gjilan: A e dini sa përdhunuesit e shitësit e drogave enden të lirë me dijeninë e policisë
Një ngjarje e tmerrshme u shënua në Gjilan të martën e datës 18 shkurt, ku një familjes pesë anëtarëshe u shua. Dyshohet se një grua asgjësoi me armë zjarri familjarët e saj, e më pas privoi nga jeta edhe veten. Lidhur ...
Telegrafi | 19-Feb-2020 14:18
Një ngjarje e tmerrshme u shënua në Gjilan të martën e datës 18 shkurt, ku një familjes pesë anëtarëshe u shua. Dyshohet se një grua asgjësoi me armë zjarri familjarët e saj, e më pas privoi nga jeta edhe veten. Lidhur ...

Bleona Qereti vazhdon të tregojë linjat atraktive trupore nga xhirimet e klipit të ri
Këngëtarja Bleona Qereti është në përgatitje e sipër të projektit të saj më të ri muzikor. Kënga e saj e re titullohet “Haters” dhe do të publikohet më datë 1 mars edhe me klip. Këto ditë, këngëtarja ka kryer xhirimet e ...
Telegrafi | 19-Feb-2020 10:43
Këngëtarja Bleona Qereti është në përgatitje e sipër të projektit të saj më të ri muzikor. Kënga e saj e re titullohet “Haters” dhe do të publikohet më datë 1 mars edhe me klip. Këto ditë, këngëtarja ka kryer xhirimet e ...

Moderatorja Klea Huta në pritje të ëmbël, Elgit Doda i bën dhuratën magjepsëse
Klea Huta dhe Elgit Doda po jetojnë ditët e tyre më të bukura në pritje për t’u bërë prindër për herë të parë. Së fundmi çifti vendosi të kurorëzojë dashurinë e tyre në martesë, para ardhjes në jetë të bebit. Dyshja u ...
Telegraf | 18-Feb-2020 21:33
Klea Huta dhe Elgit Doda po jetojnë ditët e tyre më të bukura në pritje për t’u bërë prindër për herë të parë. Së fundmi çifti vendosi të kurorëzojë dashurinë e tyre në martesë, para ardhjes në jetë të bebit. Dyshja u ...

Fjolla Morina ironizon me Behgjet Pacollin
Këngëtarja e njohur shqiptare, Fjolla Morina, është shumë aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale. Ajo ndan thuajse çdo ditë me fansat fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e përditshme, ku në të shumtën e rasteve ...
Telegrafi | 19-Feb-2020 09:49
Këngëtarja e njohur shqiptare, Fjolla Morina, është shumë aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale. Ajo ndan thuajse çdo ditë me fansat fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e përditshme, ku në të shumtën e rasteve ...

Wanda Nara çmend rrjetin me të kuqen dhe… dallëndyshen
“Shen Valentini ka mbaruar”, shkruan Wanda Nara, së cilës me shumë mundësi nuk ia ka vënë njeri këtë koment. Moderatarja, e cila është bashkëshortja e sulmuesit Mauro Icardi, di ta tërheqë vëmendjen si zakonisht me ...
ABCNews | 19-Feb-2020 12:22
“Shen Valentini ka mbaruar”, shkruan Wanda Nara, së cilës me shumë mundësi nuk ia ka vënë njeri këtë koment. Moderatarja, e cila është bashkëshortja e sulmuesit Mauro Icardi, di ta tërheqë vëmendjen si zakonisht me ...

‘Shpejt ki me e lyp edhe ti lokacionin’
Reperja, Loredana Zefi ka publikuar fotografi në Instagram e veshur shumë bukur dhe natyrisht se mori pëlqime dhe komente nga ndjekësit e saj. Ajo ka marrë një pamje të re me balluket e prera dhe po duket më ndryshe, ...
GazetaBlic | 19-Feb-2020 17:22
Reperja, Loredana Zefi ka publikuar fotografi në Instagram e veshur shumë bukur dhe natyrisht se mori pëlqime dhe komente nga ndjekësit e saj. Ajo ka marrë një pamje të re me balluket e prera dhe po duket më ndryshe, ...

Arta Nitaj shfaqet joshëse nga Dubai
Bukuroshja Arta Nitaj është shumë aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale. Ajo shpesh ndan me fansat fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e saj e përditshme, shkruan portali Arta ka një kohë të gjatë që pushimet po ...
Arbresh | 19-Feb-2020 17:19
Bukuroshja Arta Nitaj është shumë aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale. Ajo shpesh ndan me fansat fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e saj e përditshme, shkruan portali Arta ka një kohë të gjatë që pushimet po ...

Vdes tragjikisht modelja e “Playboy”, i dashuri e hedh nga ballkoni
Modelja e ‘Playboy’ ka vdekur në mënyrë tragjike. Lajmi për vdekjen e yllit të njohur të e Hollywood-it dhe njëkohësisht modele e famshme e “Playboy”, Amie Harwick, ka marrë vëmendje të madhe në të gjithë botën, ...
Indeks Online | 19-Feb-2020 16:45
Modelja e ‘Playboy’ ka vdekur në mënyrë tragjike. Lajmi për vdekjen e yllit të njohur të e Hollywood-it dhe njëkohësisht modele e famshme e “Playboy”, Amie Harwick, ka marrë vëmendje të madhe në të gjithë botën, ...

Genta merr gjithë vemendjen në foton e fundit, ekspozon këmbët atraktive
Këngëtarja Genta Ismajli ka qenë shumë e përfolur muajve të fundit në media. Lidhja e saj me biznesmenin turk Huseyn Usta, ka qenë shumë e komentuar, teksa duket se këngëtarja ka shijuar ditët më të lumtura të jetës së ...
Arbresh | 19-Feb-2020 16:44
Këngëtarja Genta Ismajli ka qenë shumë e përfolur muajve të fundit në media. Lidhja e saj me biznesmenin turk Huseyn Usta, ka qenë shumë e komentuar, teksa duket se këngëtarja ka shijuar ditët më të lumtura të jetës së ...

I dashuri e hedh nga ballkoni, vdes modelja Playboy
Modelja e ‘Playboy’ ka vdekur në mënyrë tragjike. Ka vdekur terapistja e Hollywood-it dhe njëkohësisht modelja e famshme e “Playboy”, Amie Harwick, shkruajnë mediat e huaja. Vdekja e saj erdhi në mënyrë tragjike pasi ...
Arbresh | 19-Feb-2020 16:23
Modelja e ‘Playboy’ ka vdekur në mënyrë tragjike. Ka vdekur terapistja e Hollywood-it dhe njëkohësisht modelja e famshme e “Playboy”, Amie Harwick, shkruajnë mediat e huaja. Vdekja e saj erdhi në mënyrë tragjike pasi ...

E dashuri e hedh nga ballkoni – Vdes modelja Playboy
Modelja e ‘Playboy’ ka vdekur në mënyrë tragjike. Ka vdekur terapistja e Hollywood-it dhe njëkohësisht modelja e famshme e “Playboy”, Amie Harwick, shkruajnë mediat e huaja. Vdekja e saj erdhi në mënyrë tragjike pasi ...
Arbresh | 19-Feb-2020 16:05
Modelja e ‘Playboy’ ka vdekur në mënyrë tragjike. Ka vdekur terapistja e Hollywood-it dhe njëkohësisht modelja e famshme e “Playboy”, Amie Harwick, shkruajnë mediat e huaja. Vdekja e saj erdhi në mënyrë tragjike pasi ...

Vdes modelja e Playboy, i dashuri e hedh nga ballkoni
Ka vdekur terapistja e Hollywood-it dhe njëkohësisht modelja e famshme e “Playboy”, Amie Harwick, shkruajnë mediat e huaja. Vdekja e saj erdhi në mënyrë tragjike pasi dyshohet se ish-i dashuri i saj, Gareth Pursehouse e ...
Gazeta Observer | 19-Feb-2020 14:57
Ka vdekur terapistja e Hollywood-it dhe njëkohësisht modelja e famshme e “Playboy”, Amie Harwick, shkruajnë mediat e huaja. Vdekja e saj erdhi në mënyrë tragjike pasi dyshohet se ish-i dashuri i saj, Gareth Pursehouse e ...

Salma Hayek: Nuk kam botox
Salma Hayek, aktorja e rolit Frida, i është përgjigjur një komentuesi në fotografin ë e saj të postuar në Instagram. “Shumë botox L. Nuk ke nevojë Salma”, shkroi ndjekësi i saj. “Nuk kam botox, por faleminderit për ...
Klan Kosova | 19-Feb-2020 14:51
Salma Hayek, aktorja e rolit Frida, i është përgjigjur një komentuesi në fotografin ë e saj të postuar në Instagram. “Shumë botox L. Nuk ke nevojë Salma”, shkroi ndjekësi i saj. “Nuk kam botox, por faleminderit për ...

Aktori i “Klanifornia” humb njeriun e shtrenjtë; “Tani, fli e qetë, e shtrenjta ime.”
Aktori i njohur i humorit, Albano Bogdo ka humbur ditën e djeshme njeriun e tij të shtrenjtë. Gjyshja e Albanos është ndarë nga jeta dhe lajmin e hidhur e ka dhënë vetë aktori me anë të një fotoje dhe disa fjalëve ...
Bordo | 19-Feb-2020 14:33
Aktori i njohur i humorit, Albano Bogdo ka humbur ditën e djeshme njeriun e tij të shtrenjtë. Gjyshja e Albanos është ndarë nga jeta dhe lajmin e hidhur e ka dhënë vetë aktori me anë të një fotoje dhe disa fjalëve ...

Jenna Dewan është fejuar me të dashurin Steve Kazee
Aktorja dhe valltarja e njohur amerikane, e bëri të ditur lajmin se ajo dhe i dashuri, me të cilin janë në pritje të fëmijës së parë bashkë, kanë vendosur ta dërgojnë lidhjen e tyre në një nivel tjetër dhe mezi presin ...
Koha.net | 19-Feb-2020 14:33
Aktorja dhe valltarja e njohur amerikane, e bëri të ditur lajmin se ajo dhe i dashuri, me të cilin janë në pritje të fëmijës së parë bashkë, kanë vendosur ta dërgojnë lidhjen e tyre në një nivel tjetër dhe mezi presin ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved