ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 05/04/2020 07:55

Palmer: I takon Prishtines dhe Beogradit të krijojnë parametrat e dialogut

Palmer: I takon Prishtines dhe Beogradit të krijojnë parametrat e dialogut
Shtetet e Bashkuara nuk kanë përjashtuar mundësinë e shkëmbimit të territoreve në mes të Kosovës dhe Serbisë, pavarësisht kundërshtimit të Gjermanisë ndaj kësaj ideje, shkruan gazeta evropiane, euobserver. “U takon ...
BalkanWeb | 19-Feb-2020 10:01
Shtetet e Bashkuara nuk kanë përjashtuar mundësinë e shkëmbimit të territoreve në mes të Kosovës dhe Serbisë, pavarësisht kundërshtimit të Gjermanisë ndaj kësaj ideje, shkruan gazeta evropiane, euobserver. “U takon ...

SHBA e hapur për idenë e shkëmbimit të territoreve? Grenell reagon ashpër: “Fake news”, ju nuk më keni kontaktuar për të më pyetur
I dërguari i Donald Trump për dialogun Kosovë-Serbi, Richard Grenell, ka reaguar ashpër ndaj një lajmi që theksonte se Shtetet e Bashkuara të Amerikës ende janë të hapura për një shkëmbim të territoreve ndërmjet Kosovës ...
BalkanWeb | 19-Feb-2020 09:44
I dërguari i Donald Trump për dialogun Kosovë-Serbi, Richard Grenell, ka reaguar ashpër ndaj një lajmi që theksonte se Shtetet e Bashkuara të Amerikës ende janë të hapura për një shkëmbim të territoreve ndërmjet Kosovës ...

I dërguari i Trump e quan lajm të rremë se SHBA-ja favorizon shkëmbimin e territoreve mes Kosovës dhe Serbisë
Emisari i Donald Trump për dialogun Kosovë-Serbi, Richard Grenell, ka reaguar ndaj lajmit që theksonte se Shtetet e Bashkuara të Amerikës ende janë të hapura për shkëmbim territoresh ndërmjet Kosovës dhe Serbisë. ...
GazetaTema | 19-Feb-2020 09:40
Emisari i Donald Trump për dialogun Kosovë-Serbi, Richard Grenell, ka reaguar ndaj lajmit që theksonte se Shtetet e Bashkuara të Amerikës ende janë të hapura për shkëmbim territoresh ndërmjet Kosovës dhe Serbisë. ...

I dërguari i Trump: “SHBA mbështet shkëmbimin e territoreve”-një gënjeshtër e kulluar
Emisari i Donald Trump për dialogun Kosovë-Serbi, Richard Grenell, ka reaguar ashpër ndaj një lajmi që theksonte se Shtetet e Bashkuara të Amerikës ende janë të hapur për një shkëmbim të territoreve ndërmjet Kosovës dhe ...
ABCNews | 19-Feb-2020 10:00
Emisari i Donald Trump për dialogun Kosovë-Serbi, Richard Grenell, ka reaguar ashpër ndaj një lajmi që theksonte se Shtetet e Bashkuara të Amerikës ende janë të hapur për një shkëmbim të territoreve ndërmjet Kosovës dhe ...

“SHBA pro shkëmbimit të territoreve”, reagon ashpër Grenell: Lajm i rremë!
I dërguar special i SHBA për dialogun Kosovë-Serbi, Richard Grenell, ka reaguar ashpër ndaj një lajmi që theksonte se Shtetet e Bashkuara të Amerikës ende janë të hapura për shkëmbim të territoreve ndërmjet Kosovës dhe ...
ABCNews | 19-Feb-2020 09:57
I dërguar special i SHBA për dialogun Kosovë-Serbi, Richard Grenell, ka reaguar ashpër ndaj një lajmi që theksonte se Shtetet e Bashkuara të Amerikës ende janë të hapura për shkëmbim të territoreve ndërmjet Kosovës dhe ...

Grenell reagon ashpër: SHBA e hapur për idenë e shkëmbimit të territoreve – Rrenë e kulluar
Emisari i Donald Trump për dialogun Kosovë-Serbi, Richard Grenell, ka reaguar ashpër ndaj një lajmi që theksonte se Shtetet e Bashkuara të Amerikës ende janë të hapur për një shkëmbim të territoreve ndërmjet Kosovës dhe ...
Ina-Online | 19-Feb-2020 10:01
Emisari i Donald Trump për dialogun Kosovë-Serbi, Richard Grenell, ka reaguar ashpër ndaj një lajmi që theksonte se Shtetet e Bashkuara të Amerikës ende janë të hapur për një shkëmbim të territoreve ndërmjet Kosovës dhe ...

Richard Grenell e quan ”lajm të rremë” se SHBA mbetet e hapur për shkëmbim territoresh
I dërguari special i Donald Trump për dialogun Kosovë-Serbi, Richard Grenell, ka reaguar ndaj një lajmi në të cilin thuhej se SHBA, ende janë të hapura për shkëmbim të territoreve mes Kosovës e Serbisë. Richard Grenell ...
Medial | 19-Feb-2020 09:54
I dërguari special i Donald Trump për dialogun Kosovë-Serbi, Richard Grenell, ka reaguar ndaj një lajmi në të cilin thuhej se SHBA, ende janë të hapura për shkëmbim të territoreve mes Kosovës e Serbisë. Richard Grenell ...

Grenell calls fake news report claiming US is open to Kosovo-Serbia land swap
US President Donald Trump’s special envoy on Kosovo-Serbia dialogue, Richard Grenell, has refuted a news published Tuesday by EUosberver claiming that the US remain open to Kosovo-Serbia land swap. Grenell who is also ...
Gazeta Express | 19-Feb-2020 09:54
US President Donald Trump’s special envoy on Kosovo-Serbia dialogue, Richard Grenell, has refuted a news published Tuesday by EUosberver claiming that the US remain open to Kosovo-Serbia land swap. Grenell who is also ...

Grenell reagon ashpër: SHBA e hapur për idenë e shkëmbimit të territoreve –gënjeshtër
Emisari i Donald Trump për dialogun Kosovë-Serbi, Richard Grenell, ka reaguar ashpër ndaj një lajmi që theksonte se Shtetet e Bashkuara të Amerikës ende janë të hapur për një shkëmbim të territoreve ndërmjet Kosovës dhe ...
InFokusi | 19-Feb-2020 09:52
Emisari i Donald Trump për dialogun Kosovë-Serbi, Richard Grenell, ka reaguar ashpër ndaj një lajmi që theksonte se Shtetet e Bashkuara të Amerikës ende janë të hapur për një shkëmbim të territoreve ndërmjet Kosovës dhe ...

Grenell reagon ashpër, e quan lajm të rremë raportimin se SHBA-të ende përkrahin shkëmbimin e territoreve
I dërguari i posaçëm i presidentit Donald Trump, për dialogun Kosovë-Serbi, Richard Grenell, e ka quajtur lajm të rremë raportimin se shkëmbimi i territoreve është ende në tavolinë, dhe se kjo ide po promovohet nga i ...
Telegrafi | 19-Feb-2020 09:17
I dërguari i posaçëm i presidentit Donald Trump, për dialogun Kosovë-Serbi, Richard Grenell, e ka quajtur lajm të rremë raportimin se shkëmbimi i territoreve është ende në tavolinë, dhe se kjo ide po promovohet nga i ...

Palmer ndryshe nga Grenelli: SHBA-ja nuk përjashton idenë e shkëmbimit të territoreve
“U takon palëve të krijojnë parametrat e dialogut”, ka thënë i dërguari i Shteteve të Bashkuara për Ballkanin Perëndimor, Matthew Palmer për EUobserver në Bruksel, kur është pyetur për këtë ide. “Ajo çfarë mbështesim ne ...
Lajminet | 19-Feb-2020 09:50
“U takon palëve të krijojnë parametrat e dialogut”, ka thënë i dërguari i Shteteve të Bashkuara për Ballkanin Perëndimor, Matthew Palmer për EUobserver në Bruksel, kur është pyetur për këtë ide. “Ajo çfarë mbështesim ne ...

Richard Grenell e quan ”lajm të rremë” se SHBA mbetet e hapur për shkëmbim territoresh
I dërguari special i Donald Trump për dialogun Kosovë-Serbi, Richard Grenell, ka reaguar ndaj një lajmi në të cilin thuhej se SHBA, ende janë të hapura për shkëmbim të territoreve mes Kosovës e Serbisë. Richard Grenell ...
Klan Kosova | 19-Feb-2020 09:43
I dërguari special i Donald Trump për dialogun Kosovë-Serbi, Richard Grenell, ka reaguar ndaj një lajmi në të cilin thuhej se SHBA, ende janë të hapura për shkëmbim të territoreve mes Kosovës e Serbisë. Richard Grenell ...

Grenell e quan lajm të rremë raportimin se SHBA-të ende përkrahin shkëmbimin e territoreve
I dërguari i posaçëm i presidentit Donald Trump, për dialogun Kosovë-Serbi, Richard Grenell, e ka quajtur lajm të rremë raportimin se shkëmbimi i territoreve është ende në tavolinë, dhe se kjo ide po promovohet nga i ...
Arbresh | 19-Feb-2020 09:37
I dërguari i posaçëm i presidentit Donald Trump, për dialogun Kosovë-Serbi, Richard Grenell, e ka quajtur lajm të rremë raportimin se shkëmbimi i territoreve është ende në tavolinë, dhe se kjo ide po promovohet nga i ...

Grenell reagon ashpër, e quan lajm të rremë raportimin se SHBA-të ende përkrahin shkëmbimin e territoreve
I dërguari i posaçëm i presidentit Donald Trump, për dialogun Kosovë-Serbi, Richard Grenell, e ka quajtur lajm të rremë raportimin se shkëmbimi i territoreve është ende në tavolinë, dhe se kjo ide po promovohet nga i ...
Shenja | 19-Feb-2020 09:35
I dërguari i posaçëm i presidentit Donald Trump, për dialogun Kosovë-Serbi, Richard Grenell, e ka quajtur lajm të rremë raportimin se shkëmbimi i territoreve është ende në tavolinë, dhe se kjo ide po promovohet nga i ...

Grenell: SHBA e hapur për idenë e shkëmbimit të territoreve – Fake news
Emisari i Donald Trump për dialogun Kosovë-Serbi, Richard Grenell, ka reaguar ashpër ndaj një lajmi që theksonte se Shtetet e Bashkuara të Amerikës ende janë të hapur për një shkëmbim të territoreve ndërmjet Kosovës dhe ...
PortaliOnline | 19-Feb-2020 09:28
Emisari i Donald Trump për dialogun Kosovë-Serbi, Richard Grenell, ka reaguar ashpër ndaj një lajmi që theksonte se Shtetet e Bashkuara të Amerikës ende janë të hapur për një shkëmbim të territoreve ndërmjet Kosovës dhe ...

Palmer: I takon Prishtinës dhe Beogradit të krijojnë parametrat e dialogut
Shtetet e Bashkuara nuk kanë përjashtuar mundësinë e shkëmbimit të territoreve në mes të Kosovës dhe Serbisë, shkruan revista online EUobserver, duke iu referuar një interviste me të dërguarin e Shteteve të Bashkuara ...
Radio Evropa e Lire | 19-Feb-2020 09:28
Shtetet e Bashkuara nuk kanë përjashtuar mundësinë e shkëmbimit të territoreve në mes të Kosovës dhe Serbisë, shkruan revista online EUobserver, duke iu referuar një interviste me të dërguarin e Shteteve të Bashkuara ...

Marrëveshja e synuar Kosovë-Serbi, Palmer s’përjashton mundësinë e shkëmbimit të territoreve
I dërguari special i Sekretarit të Shtetit të SHBA për Ballkanin Perëndimor, Matheë Palmer nuk e përjashtoi mundësinë e shkëmbimit të territoreve midis Serbisë dhe Kosovës, në një intervistë me EU Observer të botuar ...
Tesheshi | 19-Feb-2020 09:19
I dërguari special i Sekretarit të Shtetit të SHBA për Ballkanin Perëndimor, Matheë Palmer nuk e përjashtoi mundësinë e shkëmbimit të territoreve midis Serbisë dhe Kosovës, në një intervistë me EU Observer të botuar ...

Grenell: SHBA nuk është e hapur për idenë e shkëmbimit të territoreve Kosovë – Serbi
Emisari i Donald Trump për dialogun Kosovë-Serbi, Richard Grenell, ka reaguar ashpër ndaj një lajmi që theksonte se Shtetet e Bashkuara të Amerikës ende janë të hapur për një shkëmbim të territoreve ndërmjet Kosovës dhe ...
Indeks Online | 19-Feb-2020 09:14
Emisari i Donald Trump për dialogun Kosovë-Serbi, Richard Grenell, ka reaguar ashpër ndaj një lajmi që theksonte se Shtetet e Bashkuara të Amerikës ende janë të hapur për një shkëmbim të territoreve ndërmjet Kosovës dhe ...

Grenell reagon ashpër, flet për herë të parë për idenë e shkëmbimit të territoreve
Emisari i Donald Trump për dialogun Kosovë-Serbi, Richard Grenell, ka reaguar ashpër ndaj një lajmi që theksonte se Shtetet e Bashkuara të Amerikës ende janë të hapur për një shkëmbim të territoreve ndërmjet Kosovës dhe ...
Gazeta Observer | 19-Feb-2020 09:11
Emisari i Donald Trump për dialogun Kosovë-Serbi, Richard Grenell, ka reaguar ashpër ndaj një lajmi që theksonte se Shtetet e Bashkuara të Amerikës ende janë të hapur për një shkëmbim të territoreve ndërmjet Kosovës dhe ...

Grenell reagon ashpër: SHBA e hapur për idenë e shkëmbimit të territoreve – Gënjeshtër
Emisari i Donald Trump për dialogun Kosovë-Serbi, Richard Grenell, ka reaguar ashpër ndaj një lajmi që theksonte se Shtetet e Bashkuara të Amerikës ende janë të hapur për një shkëmbim të territoreve ndërmjet Kosovës ...
Zeri | 19-Feb-2020 09:08
Emisari i Donald Trump për dialogun Kosovë-Serbi, Richard Grenell, ka reaguar ashpër ndaj një lajmi që theksonte se Shtetet e Bashkuara të Amerikës ende janë të hapur për një shkëmbim të territoreve ndërmjet Kosovës ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved