ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 06/04/2020 01:17

Neymar akuzon klubin e tij, pse nuk u aktivizua në katër ndeshje

Neymar akuzon klubin e tij, pse nuk u aktivizua në katër ndeshje
Braziliani Neymar nis një përleshje të re në shtëpinë e PSG-së, në përfundim të takimin me Dortmundin, në fazën e 1/8-ave të Championsit.
Top Channel | 19-Feb-2020 11:39
Braziliani Neymar nis një përleshje të re në shtëpinë e PSG-së, në përfundim të takimin me Dortmundin, në fazën e 1/8-ave të Championsit.

Atletico, Simeone: Fituam një ndeshje të madhe, Klopp: Shihemi në “Anfeild’
Champions League mbetet një turne i paparashikueshëm, fitorja 1-0 e Atletico Madrid përballë kampionëve në fuqi ishte konfirmimi i pastër, një sukses që kënaq trajnerin Simeone: “Fituam një ndeshje të bukur , intensive ...
BalkanWeb | 19-Feb-2020 11:09
Champions League mbetet një turne i paparashikueshëm, fitorja 1-0 e Atletico Madrid përballë kampionëve në fuqi ishte konfirmimi i pastër, një sukses që kënaq trajnerin Simeone: “Fituam një ndeshje të bukur , intensive ...

Neymar akuzon PSG: Klubi kishte frikë të më aktivizonte
Neymar ka zbuluar se PSG kishte shumë frikë ta aktivizonte atë në javët e fundit, pavarësisht se sulmuesi dëshironte të rikthehej në fushë. 28-vjeçari nuk u grumbullua në tri ndeshjet e kaluara të Ligue 1 për shkak të ...
GazetaTema | 19-Feb-2020 11:31
Neymar ka zbuluar se PSG kishte shumë frikë ta aktivizonte atë në javët e fundit, pavarësisht se sulmuesi dëshironte të rikthehej në fushë. 28-vjeçari nuk u grumbullua në tri ndeshjet e kaluara të Ligue 1 për shkak të ...

“Baby-bomber”, Haaland pushton Champions, vendos rekord të pabesueshëm
“Baby-bomber” perfeksionist. Erling Haaland vijon të magjeps europën me paraqitjet e tij fantastike, shifra dhe numra që e vendosin biondin në majën e listës së yjeve që kanë shkruar historinë në Champions League. Ndaj ...
BalkanWeb | 19-Feb-2020 10:20
“Baby-bomber” perfeksionist. Erling Haaland vijon të magjeps europën me paraqitjet e tij fantastike, shifra dhe numra që e vendosin biondin në majën e listës së yjeve që kanë shkruar historinë në Champions League. Ndaj ...

Jurgen Klop sfidon Atletikon pas humbjes minimale: Do vini në “Anfield”!
Jurgen Klop nuk shqetësohet edhe aq shumë nga humbja 1-0 që përjetoi skuadra e tij në Ligën e Kampioneve përballë Atletiko Madrid. Menjëherë pas sfidës, ai analizoi ndeshjen duke mos ngurruar që të paralajmëronte ...
GazetaTema | 19-Feb-2020 10:05
Jurgen Klop nuk shqetësohet edhe aq shumë nga humbja 1-0 që përjetoi skuadra e tij në Ligën e Kampioneve përballë Atletiko Madrid. Menjëherë pas sfidës, ai analizoi ndeshjen duke mos ngurruar që të paralajmëronte ...

Atletico vazhdon festën pas triumfit ndaj Liverpoolit në Ligën e Kampionëve – lojtarët e Los Rojiblancos të entuziazmuar edhe në palestër
Lojtarët e Atletico Madridit e kanë vazhduar edhe sot festën, pas fitores ndaj Liverpoolit në Ligën e Kampionëve. Loj Rojiblancos fituan 1-0 në ‘Wanda Metropolitano’ në ndeshjen e parë të 1/16-ës së finales në garën më ...
Telegrafi | 19-Feb-2020 17:40
Lojtarët e Atletico Madridit e kanë vazhduar edhe sot festën, pas fitores ndaj Liverpoolit në Ligën e Kampionëve. Loj Rojiblancos fituan 1-0 në ‘Wanda Metropolitano’ në ndeshjen e parë të 1/16-ës së finales në garën më ...

Erling Haaland ka kopjuar dietën e Cristiano Ronaldos për t’u bërë ky që është sot
Erling Haaland po shkëlqen te Borussia Dortmundi dhe kjo ka tashmë një arsye të mirë për formën e tij të mrekullueshme. Lojtari 19-vjeçar deri më tani ka shënuar 37 gola në këtë sezon për klube dhe kombëtaren, përfshirë ...
Telegrafi | 19-Feb-2020 16:29
Erling Haaland po shkëlqen te Borussia Dortmundi dhe kjo ka tashmë një arsye të mirë për formën e tij të mrekullueshme. Lojtari 19-vjeçar deri më tani ka shënuar 37 gola në këtë sezon për klube dhe kombëtaren, përfshirë ...

Shansi i humbur, klubi italian refuzoi të paguajë 4 milion euro për Haaland
Erling Haaland është lëvizja më e bujshme e merkatos së janarit. Borussia Dortmund fitoi garën e madhe për shërbimet e sulmuesit norvegjez, për të cilin pagoi 55 milione euro në total: 30 për Salzburg, 10 milion për ...
ABCNews | 19-Feb-2020 21:09
Erling Haaland është lëvizja më e bujshme e merkatos së janarit. Borussia Dortmund fitoi garën e madhe për shërbimet e sulmuesit norvegjez, për të cilin pagoi 55 milione euro në total: 30 për Salzburg, 10 milion për ...

Paraqitja e Kurzawas “nga hero në zero” bëhet virale në rrjet
Mbrojtësi i majtë i Paris Saint-Germain, Layvin Kurzawa kishte një aksion që dukej si Lionel Messi, para se të shndërrohet në një “dështak” brenda disa sekondave. Dortmundi ka arritur të mposht PSG-në në ndeshjen e parë ...
Telegrafi | 19-Feb-2020 15:11
Mbrojtësi i majtë i Paris Saint-Germain, Layvin Kurzawa kishte një aksion që dukej si Lionel Messi, para se të shndërrohet në një “dështak” brenda disa sekondave. Dortmundi ka arritur të mposht PSG-në në ndeshjen e parë ...

Dortmund-PSG, ja notat e lojtarëve
Mbrëmë u rikthye Uefa Champions League me fazën 1/16. Dy ekipe pretendente si PSG dhe Liverpool u thyen në ndeshjet e para.
Top Channel | 19-Feb-2020 00:35
Mbrëmë u rikthye Uefa Champions League me fazën 1/16. Dy ekipe pretendente si PSG dhe Liverpool u thyen në ndeshjet e para.

Uefa Champions League, “thyhen” Liverpool dhe PSG
Në natën e parë të raundit të 1/8-ave të UEFA Champions League festojnë skuadrat vendase. Atletico Madrid dhe Borussia Dortmund fituan sfidat e tyre respektive ndaj Liverpool dhe Paris Saint Germain dy skuadrave ...
Top Channel | 19-Feb-2020 00:32
Në natën e parë të raundit të 1/8-ave të UEFA Champions League festojnë skuadrat vendase. Atletico Madrid dhe Borussia Dortmund fituan sfidat e tyre respektive ndaj Liverpool dhe Paris Saint Germain dy skuadrave ...

“Suksesi i Haaland? U ngjiz në dhomat e zhveshjes”, çfarë deklarate epike
Erling Haaland nuk po ndalet dhe vazhdon të mrekullojë me paraqitjet dhe golat e shënuar. 19-vjeçari norvegjez shënoi dy herë përballë PSG mbrëmjen e kaluar dhe i dhuroi fitoren Dortmundit në sfidën e parë ndaj PSG-së ...
ABCNews | 19-Feb-2020 17:04
Erling Haaland nuk po ndalet dhe vazhdon të mrekullojë me paraqitjet dhe golat e shënuar. 19-vjeçari norvegjez shënoi dy herë përballë PSG mbrëmjen e kaluar dhe i dhuroi fitoren Dortmundit në sfidën e parë ndaj PSG-së ...

Rekord në humbjen ndaj Dortmund, Verratti futet në historinë e PSG-së
PSG dështoi në ndeshjen e parë përballë Borussia Dortmund. Kampionët e Francës humbën 2-1 në Gjermani përballë verdhezinjve të Haaland (shënoi dy golat e gjermanëve), por ky rezultat i lejon skuadrës së Tuchel të ...
ABCNews | 19-Feb-2020 16:41
PSG dështoi në ndeshjen e parë përballë Borussia Dortmund. Kampionët e Francës humbën 2-1 në Gjermani përballë verdhezinjve të Haaland (shënoi dy golat e gjermanëve), por ky rezultat i lejon skuadrës së Tuchel të ...

“Shtypi na cilësonte të mbaruar. Anfield? Stadium i madh, por i vjetër”
Atletico Madrid ia doli të mposhtë Liverpoolin në ndeshjen e parë të raundit të 1/8 në Champions League. Goli i Saul Niguez vendosi sfidën në “Wanda Metropolitana” dhe në kampin e spanjollëve janë të lumtur. Në një ...
ABCNews | 19-Feb-2020 16:29
Atletico Madrid ia doli të mposhtë Liverpoolin në ndeshjen e parë të raundit të 1/8 në Champions League. Goli i Saul Niguez vendosi sfidën në “Wanda Metropolitana” dhe në kampin e spanjollëve janë të lumtur. Në një ...

Haaland ishte gati ta thyente rekordin botëror në 60 metra pas vrapimit ndaj PSG-së
Erling Haaland ka befasuar të gjithë me shpejtësinë e tij në ndeshjen e Borussia Dortmundit ndaj Paris Saint-Germain. Dortmundi arriti ta mposht PSG-në me rezultat 2-1 në ndeshjen e parë të vlefshme për 1/16-tën e Ligës ...
Telegrafi | 19-Feb-2020 12:31
Erling Haaland ka befasuar të gjithë me shpejtësinë e tij në ndeshjen e Borussia Dortmundit ndaj Paris Saint-Germain. Dortmundi arriti ta mposht PSG-në me rezultat 2-1 në ndeshjen e parë të vlefshme për 1/16-tën e Ligës ...

Neymar: Isha gati më herët, por PSG u frikësua
Neymar ka zbuluar se Paris Saint-Germain ka pasur shumë frikë të fuste atë në lojë në javët e fundit, pavarësisht se sulmuesi dëshironte të rikthehej në fushë. 28-vjeçari nuk u zgjodh për tre ndeshjet e kaluara të Ligue ...
Telegrafi | 19-Feb-2020 12:19
Neymar ka zbuluar se Paris Saint-Germain ka pasur shumë frikë të fuste atë në lojë në javët e fundit, pavarësisht se sulmuesi dëshironte të rikthehej në fushë. 28-vjeçari nuk u zgjodh për tre ndeshjet e kaluara të Ligue ...

Optimisti Klopp: Ende nuk ka mbaruar, do jetë tjetër histori në “Anfield”
Trajneri i Liverpool, Jurgen Klopp, ka paralajmëruar Atleticon se për çfarë i pret ata në ndeshjen e kthimit. Gjermani pranon humbjen, por beson shumë në sfidën tjetër. Të besuarit e Simeones fituan me rezultatin 1-0, ...
ABCNews | 19-Feb-2020 15:08
Trajneri i Liverpool, Jurgen Klopp, ka paralajmëruar Atleticon se për çfarë i pret ata në ndeshjen e kthimit. Gjermani pranon humbjen, por beson shumë në sfidën tjetër. Të besuarit e Simeones fituan me rezultatin 1-0, ...

Humbja me Atleticon, Robertson: Nuk ka mbaruar, ju pret “Anfield”
Atletico Madrid arriti një fitore të rëndësishme mbrëmjen e djeshme kundër kampionëve të Europës. Madrilenët fituan me rezultatin e ngushtë 1-0 dhe në fund të takimit në “Wanda Metropolitano” shpërtheu festa. Gjithsesi ...
ABCNews | 19-Feb-2020 13:36
Atletico Madrid arriti një fitore të rëndësishme mbrëmjen e djeshme kundër kampionëve të Europës. Madrilenët fituan me rezultatin e ngushtë 1-0 dhe në fund të takimit në “Wanda Metropolitano” shpërtheu festa. Gjithsesi ...

Leipzigu befason Tottenhamin në Londër, Atalanta shënon fitore bindëse ndaj Valencias
Leipzigu ka triumfuar në udhëtim te Tottenhami në ndeshjen e parë të së tetës së finales së Ligës së Kampionëve, shkruan zeri.info Klubi gjerman fitoi në Londër me rezultatin minimal 1:0. Ndeshja ishte mjaft e ...
Zeri | 19-Feb-2020 22:55
Leipzigu ka triumfuar në udhëtim te Tottenhami në ndeshjen e parë të së tetës së finales së Ligës së Kampionëve, shkruan zeri.info Klubi gjerman fitoi në Londër me rezultatin minimal 1:0. Ndeshja ishte mjaft e ...

Sfidë e ‘çmendur’, vjen edhe goli i pestë në ndeshjen Atalanta – Valencia
Atalanta dhe Valencia janë duke luajtur në kuadër të ndeshjes së parë të së tetës së finales së Ligës së Kampionëve, shkruan zeri.info Atalanta është duke fituar 4:1. Golin e vetëm për spanjollët e ka......
Zeri | 19-Feb-2020 22:32
Atalanta dhe Valencia janë duke luajtur në kuadër të ndeshjes së parë të së tetës së finales së Ligës së Kampionëve, shkruan zeri.info Atalanta është duke fituar 4:1. Golin e vetëm për spanjollët e ka......

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved