ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 06/04/2020 21:01

Ishte shpallur në kërkim, arrestohet 26 vjeçarja

Ishte shpallur në kërkim, arrestohet 26 vjeçarja
Një 26 vjeçare e shpallur në kërkim për veprën penali "Falsifikimi i letërnjoftimeve, pasaportave ose vizave" është vënë në pranga në Vlorë.
Top Channel | 19-Feb-2020 09:14
Një 26 vjeçare e shpallur në kërkim për veprën penali "Falsifikimi i letërnjoftimeve, pasaportave ose vizave" është vënë në pranga në Vlorë.

Durrës/ Futet me armë në lokal, qytetarët i bëjnë gjëmën
Një person në Durrës është arrestuar pasi është kapur me armë zjarri pa leje.
Top Channel | 19-Feb-2020 08:56
Një person në Durrës është arrestuar pasi është kapur me armë zjarri pa leje.

Kanabis dhe armë në banesë, arrestohet 32 vjeçari në Memaliaj
Policia e Gjirokastrës ka sekuestruar sot armë zjarri e një sasi droge, ndërsa në pranga ka rënë poseduesi i tyre. Burime zyrtare nga policia bënë me dije se bëhet fjalë për shtetasin me inicialet A.Ç, 32 vjeç. Të ...
Telegraf | 19-Feb-2020 10:08
Policia e Gjirokastrës ka sekuestruar sot armë zjarri e një sasi droge, ndërsa në pranga ka rënë poseduesi i tyre. Burime zyrtare nga policia bënë me dije se bëhet fjalë për shtetasin me inicialet A.Ç, 32 vjeç. Të ...

Municione, armë dhe drogë në banesë/ Pranga 32-vjeçarit në Memaliaj
Policia e Gjirokastrës ka arrestuar një 32-vjeçar, pasi posedonte armë zjarri dhe një sasi droge. Gjatë kontrollit të ushtruar në banesën e A.Ç. në Memaliaj, uniformat blu i gjetën të riut një pistoletë “Zastava”, një ...
VizionPlus | 19-Feb-2020 09:52
Policia e Gjirokastrës ka arrestuar një 32-vjeçar, pasi posedonte armë zjarri dhe një sasi droge. Gjatë kontrollit të ushtruar në banesën e A.Ç. në Memaliaj, uniformat blu i gjetën të riut një pistoletë “Zastava”, një ...

E shpallur në kërkim për falsifikim dokumentesh,arrestohet 26-vjeçarja në Vlorë
Një 26-vjeçare ka rënë në pranga pasi ishte shpallur në kërkim për falsifikim dokumentesh. Sipas njoftimit zyrtar të policisë, 26-vjeçarja me inicialet Sh.A., banuese në Fier, ka rënë në pranga pasi falsifikonte letër ...
Telegraf | 19-Feb-2020 09:46
Një 26-vjeçare ka rënë në pranga pasi ishte shpallur në kërkim për falsifikim dokumentesh. Sipas njoftimit zyrtar të policisë, 26-vjeçarja me inicialet Sh.A., banuese në Fier, ka rënë në pranga pasi falsifikonte letër ...

Durrës/ Hyri në lokal me pistoletë, prangoset 38-vjeçari
Arrestohet në flagrancë një 38-vjeçar në Durrës. Ai është arrestuar nga policia pasi ka hyrë në lokal me armë zjarri me vete. Polica është lajmëruar me një telefonatë për ngjarjes dhe më pas kanë shkuar në adresën e ...
Telegraf | 19-Feb-2020 09:25
Arrestohet në flagrancë një 38-vjeçar në Durrës. Ai është arrestuar nga policia pasi ka hyrë në lokal me armë zjarri me vete. Polica është lajmëruar me një telefonatë për ngjarjes dhe më pas kanë shkuar në adresën e ...

Ishte kthyer në makthin e qytetarëve të Tiranës, kapet hajduti i tmerrshëm, ja çfarë i gjeti policia në çantën e shpinës
Një 37-vjeçar është arrestuar nga Policia e Tiranës, pasi akuzohet për vjedhjen e disa banesave. Në pranga ka rënë shtetasi B. Ç., 37 vjeç, banues në Babrru/Tiranë, i cili rezulton të ketë qenë dënuar edhe më parë po ...
BalkanWeb | 18-Feb-2020 15:54
Një 37-vjeçar është arrestuar nga Policia e Tiranës, pasi akuzohet për vjedhjen e disa banesave. Në pranga ka rënë shtetasi B. Ç., 37 vjeç, banues në Babrru/Tiranë, i cili rezulton të ketë qenë dënuar edhe më parë po ...

U futej njerëzve në shtëpi, arrestohet 37-vjeçari, policia jep detajet për ngjarjet e ndodhura në Tiranë prej muajsh
Policia e Tiranës ka arrestuar një hajdut që kryente vjedhje në banesat e kryeqytetit, veprimtari kriminale të cilën kishte muaj që e kryente. Në pranga ka rënë 37-vjeçari i cili ishte i dënuar më parë. “Zbardhen dhe ...
Telegraf | 18-Feb-2020 17:21
Policia e Tiranës ka arrestuar një hajdut që kryente vjedhje në banesat e kryeqytetit, veprimtari kriminale të cilën kishte muaj që e kryente. Në pranga ka rënë 37-vjeçari i cili ishte i dënuar më parë. “Zbardhen dhe ...

Nga televizorët tek pajisjet hidraulike/ Kapet hajduti që bënte kërdinë në Pogradec
POGRADEC Policia e Elbasanit zbulon dhe dokumenton 5 vjedhje banesash të ndodhura katër muajt e fundit dhe ka arrestuar autorin e dyshuar të tyre, me precedent të mëparshëm penal në fushën e vjedhjes së pasurisë. ...
BalkanWeb | 18-Feb-2020 14:11
POGRADEC Policia e Elbasanit zbulon dhe dokumenton 5 vjedhje banesash të ndodhura katër muajt e fundit dhe ka arrestuar autorin e dyshuar të tyre, me precedent të mëparshëm penal në fushën e vjedhjes së pasurisë. ...

Ishte kthyer në tmerrin e banorëve të Tiranës, kapet grabitësi
Policia e Tiranës ka arrestuar një 37-vjeçar, pasi akuzohet për vjedhjen e disa banesave. Në pranga ka rënë shtetasi B. Ç., banues në Babrru, i cili rezulton të ketë qenë dënuar edhe më parë për vjedhje. Po ashtu, të ...
VizionPlus | 18-Feb-2020 16:17
Policia e Tiranës ka arrestuar një 37-vjeçar, pasi akuzohet për vjedhjen e disa banesave. Në pranga ka rënë shtetasi B. Ç., banues në Babrru, i cili rezulton të ketë qenë dënuar edhe më parë për vjedhje. Po ashtu, të ...

Armë e drogë me vete, kapet mat 32 vjeçari në Memaliaj
Policia ka arrestuar në flagrancë një person në Memaliaj, të cilit i ka sekuestruar dy armë zjarri dhe 20 doza me lëndë narkotike, e dyshuar kanabis sativa. Policia bën me dije se gjatë kontrollit fizik dhe në banesë, ...
ABCNews | 19-Feb-2020 09:49
Policia ka arrestuar në flagrancë një person në Memaliaj, të cilit i ka sekuestruar dy armë zjarri dhe 20 doza me lëndë narkotike, e dyshuar kanabis sativa. Policia bën me dije se gjatë kontrollit fizik dhe në banesë, ...

Të shtëna me armë zjarri në Vorë, sherr mes disa personave. Policia jep detajet e para
Një sherr mes disa personave në Vorë ka degraduar edhe në përdorimin e sendeve të forta si dhe të armës së zjarrit, me të cilën është qëlluar fatmirësisht pa lënduar njeri. Policia e Tiranës bën me dije se ngjarja ka ...
Telegraf | 18-Feb-2020 16:02
Një sherr mes disa personave në Vorë ka degraduar edhe në përdorimin e sendeve të forta si dhe të armës së zjarrit, me të cilën është qëlluar fatmirësisht pa lënduar njeri. Policia e Tiranës bën me dije se ngjarja ka ...

Konflikt i armatosur në Vorë, 3 të arrestuar
Tre persona kanë përfunduar në prangat e policisë së Vorës, pasi kanë qëlluar me armë gjatë një konflikti me njëri-tjetrin. Të arrestuarit janë 28-vjeçari L. B., 29-vjeçari A. E. dhe 32-vjeçari G. Sh, të tre banues në ...
VizionPlus | 18-Feb-2020 15:57
Tre persona kanë përfunduar në prangat e policisë së Vorës, pasi kanë qëlluar me armë gjatë një konflikti me njëri-tjetrin. Të arrestuarit janë 28-vjeçari L. B., 29-vjeçari A. E. dhe 32-vjeçari G. Sh, të tre banues në ...

E shpallur në kërkim për falsifikim dokumentash, arrestohet e reja në Vlorë
Policia e kufitare në Vlorë ka vënë në pranga një 26 vjeçare e cila ishte shpallur në kërkim. Ndalimi i saj u bë pasi nga verifikimet e kryera ka rezultuar se kjo shtetase ishte shpallur në kërkim për veprën penale ...
ABCNews | 19-Feb-2020 09:17
Policia e kufitare në Vlorë ka vënë në pranga një 26 vjeçare e cila ishte shpallur në kërkim. Ndalimi i saj u bë pasi nga verifikimet e kryera ka rezultuar se kjo shtetase ishte shpallur në kërkim për veprën penale ...

Hyri në lokal i armatosur, pranga 38-vjeçarit në Durrës
Nje 38-vjecar u arrestua, pasi akuzohet per armembajtje pa leje. Burime zyrtare nga policia e Durresit bene me dije se shtetasi me inicialet A.S., u kap i armatosur ne nje lokal. Gjate kontrollit, policia i gjeti dhe ...
Lapsi | 19-Feb-2020 09:14
Nje 38-vjecar u arrestua, pasi akuzohet per armembajtje pa leje. Burime zyrtare nga policia e Durresit bene me dije se shtetasi me inicialet A.S., u kap i armatosur ne nje lokal. Gjate kontrollit, policia i gjeti dhe ...

Kapet ‘skifteri’ i tmerrshëm i Pogradecit , vetëm 19-vjeç por kishte bërë “namin” duke vjedhur
Policia e Elbasanit zbulon dhe dokumenton pesë vjedhje banesash të ndodhura katër muajt e fundit dhe ka arrestuar autorin e dyshuar të tyre, me precedent të mëparshëm penal në fushën e vjedhjes së pasurisë. Arrestimi i ...
Telegraf | 18-Feb-2020 14:39
Policia e Elbasanit zbulon dhe dokumenton pesë vjedhje banesash të ndodhura katër muajt e fundit dhe ka arrestuar autorin e dyshuar të tyre, me precedent të mëparshëm penal në fushën e vjedhjes së pasurisë. Arrestimi i ...

Hyn me armë zjarri në lokal, kapet 38 vjeçari në Durrës
Policia e Durrësit ka vënë në pranga një 38 vjeçar, i cili hyri në lokal me armë pa leje me vete. Policia bën me dije se se , në bashkëpunim me forcën “Shqiponjat”, pas telefonatës së marrë në sallën operative të DVP ...
ABCNews | 19-Feb-2020 08:59
Policia e Durrësit ka vënë në pranga një 38 vjeçar, i cili hyri në lokal me armë pa leje me vete. Policia bën me dije se se , në bashkëpunim me forcën “Shqiponjat”, pas telefonatës së marrë në sallën operative të DVP ...

Kapadaia i Durrësit pi kafe me pistoletë në brez
Qytetarët kanë çuar në pranga një 38-vjeçar në Durrës, pasi po pinte kafe i armatosur. A.S është pikasur nga qytetarët teksa ka hyrë në një lokal me armë me vete, të cilët më pas kanë njoftuar policinë. Shërbimet e ...
PortaliOnline | 19-Feb-2020 10:08
Qytetarët kanë çuar në pranga një 38-vjeçar në Durrës, pasi po pinte kafe i armatosur. A.S është pikasur nga qytetarët teksa ka hyrë në një lokal me armë me vete, të cilët më pas kanë njoftuar policinë. Shërbimet e ...

‘Furnizonin’ Durrësin me kokainë, babë e bir në pranga
Babë e bir kanë rënë në prangat e policisë së Durrësit, pasi akuzohen për shpërndarje droge. Burime zyrtare bene me dije se ne flagrance u arrestuan shtetasit me inicialet I.Ç., 57 vjeç dhe B.Ç., 29 vjeç, banues në ...
BalkanWeb | 18-Feb-2020 11:32
Babë e bir kanë rënë në prangat e policisë së Durrësit, pasi akuzohen për shpërndarje droge. Burime zyrtare bene me dije se ne flagrance u arrestuan shtetasit me inicialet I.Ç., 57 vjeç dhe B.Ç., 29 vjeç, banues në ...

Armëmbajtje pa leje dhe drogë, arrestohet 32-vjeçar
Një 32-vjeçar në Memaliaj është arrestuar pasi është kapur me armë pa leje dhe me disa doza hashashi. Atij i janë kapur 2 armë zjarri, një pushkë sportive dhe 20 doza me lëndë narkotike, e dyshuar cannabis sativa. ...
Klan Kosova | 19-Feb-2020 10:05
Një 32-vjeçar në Memaliaj është arrestuar pasi është kapur me armë pa leje dhe me disa doza hashashi. Atij i janë kapur 2 armë zjarri, një pushkë sportive dhe 20 doza me lëndë narkotike, e dyshuar cannabis sativa. ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved