ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 07/04/2020 06:43

”Taksa ndali ndarjen e Kosovës”! Pas thirrjes drejtuar Albin Kurtit, Haradinaj publikon qëndrimin e tij zyrtar, mesazh me 4 pika Serbisë

”Taksa ndali ndarjen e Kosovës”! Pas thirrjes drejtuar Albin Kurtit, Haradinaj publikon qëndrimin e tij zyrtar, mesazh me 4 pika Serbisë
KOSOVË Pas apelit ndaj Kurtit, Haradinaj ka reaguar sërish për vendimin e mundshëm të heqjes së taksës 100% ndaj Serbisë duke thënë se ajo duhet të ndodhë vetëm në rast të njohjes reciproce me Serbinë në kufijtë ...
BalkanWeb | 19-Feb-2020 17:01
KOSOVË Pas apelit ndaj Kurtit, Haradinaj ka reaguar sërish për vendimin e mundshëm të heqjes së taksës 100% ndaj Serbisë duke thënë se ajo duhet të ndodhë vetëm në rast të njohjes reciproce me Serbinë në kufijtë ...

Haradinaj porosi Albin Kurtit: Mos e hiq taksën për një dialog të kompromentuar
Ramush Haradinaj i bën thirrje kryeministrit të ri të Kosovës, Albin Kurti që të mos e heqë taksën ndaj mallrave që vijnë nga Serbia dhe të kthehet në “procesin dialogues të konsumuar”. Ish-kryeministri i ka kërkuar ...
VizionPlus | 19-Feb-2020 15:38
Ramush Haradinaj i bën thirrje kryeministrit të ri të Kosovës, Albin Kurti që të mos e heqë taksën ndaj mallrave që vijnë nga Serbia dhe të kthehet në “procesin dialogues të konsumuar”. Ish-kryeministri i ka kërkuar ...

Haradinaj: Ky është qëndrimi im dhe i AAK-së për dialogun me Serbinë
Ish-kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, përmes një postimi të radhës në Facebook ka shkruar rreth qëndrimit të tij dhe të Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, rreth dialogut me Serbinë. Në këtë drejtim, siç ka thënë ...
Telegrafi | 19-Feb-2020 17:10
Ish-kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, përmes një postimi të radhës në Facebook ka shkruar rreth qëndrimit të tij dhe të Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, rreth dialogut me Serbinë. Në këtë drejtim, siç ka thënë ...

Haradinaj thirrje Kurtit: Hiqe taksën për njohje reciproke, e jo për t’u rikthyer në dialog
Ish-kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj i është drejtuar sërish kryeministrit Albin Kurti, lidhur me taksën 100% për mallrat të cilat vijnë nga Serbia. Haradinaj i ka bërë thirrje të mos e heqë taksën e të kthehet ...
BalkanWeb | 19-Feb-2020 14:27
Ish-kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj i është drejtuar sërish kryeministrit Albin Kurti, lidhur me taksën 100% për mallrat të cilat vijnë nga Serbia. Haradinaj i ka bërë thirrje të mos e heqë taksën e të kthehet ...

Haradinaj thirrje Kurtit: Mos hiq taksën për tu rikthyer në dialog. Kërko njohje reciproke në kufijtë ekzistues
Ish-kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj i është drejtuar sërish kryeministrit të ri të Kosovës, Albin Kurti, lidhur me taksën 100 % për mallrat të cilat vijnë nga Serbia. Haradinaj ka bërë thirrje që Kurti të mos e ...
GazetaTema | 19-Feb-2020 14:31
Ish-kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj i është drejtuar sërish kryeministrit të ri të Kosovës, Albin Kurti, lidhur me taksën 100 % për mallrat të cilat vijnë nga Serbia. Haradinaj ka bërë thirrje që Kurti të mos e ...

“Do të të mbajmë përgjegjës për pasojat”/ Haradinaj-Kurtit: Kërko heqjen e taksës për kontratën e njohjes së kufijve
Përmes një postimi në facebook, ish-kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj shprehet nga Albin Kurtit se ky i fundit duhet të ofertojë për heqjen e taksës për Kontratën Finale për njohje në kufijtë ekzistues dhe jo për ...
Top Channel | 19-Feb-2020 14:21
Përmes një postimi në facebook, ish-kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj shprehet nga Albin Kurtit se ky i fundit duhet të ofertojë për heqjen e taksës për Kontratën Finale për njohje në kufijtë ekzistues dhe jo për ...

Haradinaj tregon qëndrimin e tij dhe të AAK-së për dialogun me Serbinë
Ish-kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, përmes një postimi të radhës në Facebook ka shkruar rreth qëndrimit të tij dhe të Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, rreth dialogut me Serbinë. Në këtë drejtim, siç ka thënë ...
Lajminet | 19-Feb-2020 17:20
Ish-kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, përmes një postimi të radhës në Facebook ka shkruar rreth qëndrimit të tij dhe të Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, rreth dialogut me Serbinë. Në këtë drejtim, siç ka thënë ...

Haradinaj: Heqja dhe kamuflimi i taksës me reciprocitet e kthen Kosovën në proces dialogues të shpenzuar
Ish-Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka dalur me një qëndrim të tij dhe subjektit që drejton, AAK, sa i përket dialogut Kosovë-Serbi. Haradinaj thotë se vendimi i heqjes së taksës dhe kamuflimi i saj me ...
Medial | 19-Feb-2020 17:10
Ish-Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka dalur me një qëndrim të tij dhe subjektit që drejton, AAK, sa i përket dialogut Kosovë-Serbi. Haradinaj thotë se vendimi i heqjes së taksës dhe kamuflimi i saj me ...

Haradinaj: Heqja dhe kamuflimi i taksës me reciprocitet e kthen Kosovën në proces dialogues të shpenzuar
Ish-Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka dalur me një qëndrim të tij dhe subjektit që drejton, AAK, sa i përket dialogut Kosovë-Serbi. Haradinaj thotë se vendimi i heqjes së taksës dhe kamuflimi i saj me ...
Klan Kosova | 19-Feb-2020 17:07
Ish-Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka dalur me një qëndrim të tij dhe subjektit që drejton, AAK, sa i përket dialogut Kosovë-Serbi. Haradinaj thotë se vendimi i heqjes së taksës dhe kamuflimi i saj me ...

Ky është qëndrimi i Haradinajt dhe AAK-së për dialogun me Serbinë
Ish-kryeministri i Kosovës njëherit kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj, përmes një shkrimi të publikuar në faqen zyrtare Facebook, ka treguar se cili është qëndrimi i tij dhe partisë që ai drejton në lidhje për ...
Zeri | 19-Feb-2020 17:07
Ish-kryeministri i Kosovës njëherit kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj, përmes një shkrimi të publikuar në faqen zyrtare Facebook, ka treguar se cili është qëndrimi i tij dhe partisë që ai drejton në lidhje për ...

Ky është qëndrimi i Haradinajt dhe AAK-së për dialogun me Serbinë
Ish-kryeministri i Kosovës njëherit kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj, përmes një shkrimi të publikuar në faqen zyrtare Facebook, ka treguar se cili është qëndrimi i tij dhe partisë që ai drejton në lidhje për ...
Indeks Online | 19-Feb-2020 16:50
Ish-kryeministri i Kosovës njëherit kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj, përmes një shkrimi të publikuar në faqen zyrtare Facebook, ka treguar se cili është qëndrimi i tij dhe partisë që ai drejton në lidhje për ...

Haradinaj thirrje Albin Kurtit: Mos e hiq taksën ndaj Serbisë, kompromenton dialogun
Ramush Haradinaj i ka bërë thirrje kryeministrit të ri Albin Kurti për të mos hequr taksën për një dialog të kompromentuar. Përmes një mesazhi në Facebook, Haradinaj shprehet se nëse njihet Kosova në kufijtë e saj, ...
Lapsi | 19-Feb-2020 14:39
Ramush Haradinaj i ka bërë thirrje kryeministrit të ri Albin Kurti për të mos hequr taksën për një dialog të kompromentuar. Përmes një mesazhi në Facebook, Haradinaj shprehet se nëse njihet Kosova në kufijtë e saj, ...

Haradinaj-Kurtit: Hiqe taksën për njohjen e kufijve ekzistues
Ish-kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj i ka kërkuar Albin Kurtit, të mos e heqë taksën për rikthim në një proces të konsumuar e komprometuar, por për një kontratë finale për njohje reciproke në kufijtë ekzistues ...
Aktuale.MK | 19-Feb-2020 16:02
Ish-kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj i ka kërkuar Albin Kurtit, të mos e heqë taksën për rikthim në një proces të konsumuar e komprometuar, por për një kontratë finale për njohje reciproke në kufijtë ekzistues ...

Haradinaj apel Kurtit: Hiqe taksën për njohje reciproke, por jo për t’u rikthyer në dialog
Ish-kryeministri Ramush Haradinaj ka ripërsëritur thirrjen e tij ndaj kryeministrit të Kosovës Albin Kurti mos e heq taksën e vendosur për produktet serbe dhe boshnjake. Haradinaj i ka bërë thirrje të mos e heqë taksën ...
ABCNews | 19-Feb-2020 14:33
Ish-kryeministri Ramush Haradinaj ka ripërsëritur thirrjen e tij ndaj kryeministrit të Kosovës Albin Kurti mos e heq taksën e vendosur për produktet serbe dhe boshnjake. Haradinaj i ka bërë thirrje të mos e heqë taksën ...

Haradinaj, Kurtit: Hiqe taksën për njohje reciproke, e jo për tu rikthyer në dialog
Ish-kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj i është drejtuar sërish kryeministrit të ri të Kosovës, Albin Kurti, lidhur me taksën 100 për qind për mallrat të cilat vijnë nga Serbia. Haradinaj ka bërë thirrje që Kurti ...
Gazeta Monitor | 19-Feb-2020 15:32
Ish-kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj i është drejtuar sërish kryeministrit të ri të Kosovës, Albin Kurti, lidhur me taksën 100 për qind për mallrat të cilat vijnë nga Serbia. Haradinaj ka bërë thirrje që Kurti ...

Haradinaj-Kurtit: Kërko heqjen e taksës për njohjen reciproke të kufijve
Ish-kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, përmes një statusi në facebook-un e tij, i ka bërë sërish thirrje, kreu të qeverisë në Kosovë, Albin Kurtit, të mos e heqë taksën më Serbinë, por të ofrojë për kontratën ...
Dritare | 19-Feb-2020 15:26
Ish-kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, përmes një statusi në facebook-un e tij, i ka bërë sërish thirrje, kreu të qeverisë në Kosovë, Albin Kurtit, të mos e heqë taksën më Serbinë, por të ofrojë për kontratën ...

Haradinajt, në kundrarrymë me SHBA ndaj Albin Kurtit: “Mos e hiq taksën” nr.2
Ish-kryeminsitri Haradinaj ka vijuar t’i bëjë presion pasardhësit të tij Albin Kurti që të mos e heq taksën. Për të dytën herë në pak ditë, duke u pozicionuar kundër kërkesës këmbëngulëse amerikane, ai i kërkon Kurtit ...
Tesheshi | 19-Feb-2020 15:20
Ish-kryeminsitri Haradinaj ka vijuar t’i bëjë presion pasardhësit të tij Albin Kurti që të mos e heq taksën. Për të dytën herë në pak ditë, duke u pozicionuar kundër kërkesës këmbëngulëse amerikane, ai i kërkon Kurtit ...

Haradinaj, Kurtit: Hiqe taksën për njohje reciproke, e jo për tu rikthyer në dialog
Ish-kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj i është drejtuar sërish kryeministrit të ri të Kosovës, Albin Kurti, lidhur me taksën 100 për qind për mallrat të cilat vijnë nga Serbia. Haradinaj ka bërë thirrje që Kurti ...
Telegrafi | 19-Feb-2020 14:12
Ish-kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj i është drejtuar sërish kryeministrit të ri të Kosovës, Albin Kurti, lidhur me taksën 100 për qind për mallrat të cilat vijnë nga Serbia. Haradinaj ka bërë thirrje që Kurti ...

Haradinaj: Albin, taksën mund ta heqësh vetëm për njohje, ndryshe do të jesh përgjegjës për pasojat
Kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj, i ka shkruar kryeministrit Albin Kurti, duke i thënë se ‘mund t’i kthehet dialogut për marrëveshjen finale me Serbinë për njohje në kufijtë ekzistues’. Në të kundërtën, shkruan ...
TetovaSot | 19-Feb-2020 15:18
Kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj, i ka shkruar kryeministrit Albin Kurti, duke i thënë se ‘mund t’i kthehet dialogut për marrëveshjen finale me Serbinë për njohje në kufijtë ekzistues’. Në të kundërtën, shkruan ...

Haradinaj thirrje Kurtit: Mos hiq taksën për tu rikthyer në dialog. Kërko njohje reciproke në kufijtë ekzistues
Ish-kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj i është drejtuar sërish kryeministrit të ri të Kosovës, Albin Kurti, lidhur me taksën 100 % për mallrat të cilat vijnë nga Serbia. Haradinaj ka bërë thirrje që Kurti të mos e ...
Lexo | 19-Feb-2020 14:57
Ish-kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj i është drejtuar sërish kryeministrit të ri të Kosovës, Albin Kurti, lidhur me taksën 100 % për mallrat të cilat vijnë nga Serbia. Haradinaj ka bërë thirrje që Kurti të mos e ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved