ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 28/03/2020 21:55

Presidenca i kundërpërgjigjet Spiropalit/ “Moj e Çmendura E… do e shihni shumë shpejt!”

Presidenca i kundërpërgjigjet Spiropalit/ “Moj e Çmendura E… do e shihni shumë shpejt!”
Pas postimit në Twitter të ministres së Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali ndaj deklaratave të Metës për grusht shteti qeveritar, ka reaguar vetë Presidenca.
Top Channel | 19-Feb-2020 16:23
Pas postimit në Twitter të ministres së Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali ndaj deklaratave të Metës për grusht shteti qeveritar, ka reaguar vetë Presidenca.

Spiropali: Zoti e ndihmoftë Ilir Metën se Presidentin s’e ndihmon dot më as Luli
Në një kohë kur presidenti i Republikës, Ilir Meta deklaroi sot se më datë 2 mars do të lidhë besë me qytetarët dhe prej aty do të nisin procesin e shpartallimit të grushtit të shtetit, ka reaguar ministrja e Shtetit ...
Top Channel | 19-Feb-2020 16:23
Në një kohë kur presidenti i Republikës, Ilir Meta deklaroi sot se më datë 2 mars do të lidhë besë me qytetarët dhe prej aty do të nisin procesin e shpartallimit të grushtit të shtetit, ka reaguar ministrja e Shtetit ...

Meta i vërsul Blushin Spiropalit: Moj e çmendura E, do e shihni shumë shpejt, edhe pak durim
Zëdhënësi i Presidentit, Tedi Blushi i është përgjigjur reagimit të Ministres, Elisa Spiropali në lidhje me deklaratat e sotme të Metës për mbajtjen e një proteste më 2 mars. Teksa i drejtohet me epitetin “e çmenduara ...
GazetaTema | 19-Feb-2020 16:02
Zëdhënësi i Presidentit, Tedi Blushi i është përgjigjur reagimit të Ministres, Elisa Spiropali në lidhje me deklaratat e sotme të Metës për mbajtjen e një proteste më 2 mars. Teksa i drejtohet me epitetin “e çmenduara ...

Thirrja për protestë, Spiropali tallet me Metën: Zoti e ndihmoftë presidentin se Luli e populli nuk e ndihmojnë dot
Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali ka reaguar pas thirrjet së Metës për të mbajtur një protestë në bulevardin “dëshmorët e Kombit” më 2 mars. Në një shënim në Twitter Spiropali shkruan ...
GazetaTema | 19-Feb-2020 15:38
Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali ka reaguar pas thirrjet së Metës për të mbajtur një protestë në bulevardin “dëshmorët e Kombit” më 2 mars. Në një shënim në Twitter Spiropali shkruan ...

Meta: Protestë më 2 Mars/ Presidenti: Kundër grushtit të shtetit të qeverisë Rama
Pasditja e 2 marsit do të shënojë aktin e parë të paprecend të një kryetari shteti. Presidenti Ilir Meta do dalë nga zyra e tij për t’u zhvendosur pak metra më tej në bulevardin “Dëshmorët e Kombit” për të ndërmarrë ...
Top Channel | 19-Feb-2020 15:11
Pasditja e 2 marsit do të shënojë aktin e parë të paprecend të një kryetari shteti. Presidenti Ilir Meta do dalë nga zyra e tij për t’u zhvendosur pak metra më tej në bulevardin “Dëshmorët e Kombit” për të ndërmarrë ...

“Moj e çmendura E.”/ Presidenca i përgjigjet Spiropalit: Do e shihni shumë shpejt
Zëdhënësi i Presidentit, Tedi Blushi e quan Elisa Spiropalin një të “çmendur”, pas kritikave që hodhi në drejtim të kreut të shtetit se “grushti i shtetit ka nisur në kokën e Ilir Metës”. Blushi i bën thirrje që të ...
VizionPlus | 19-Feb-2020 16:06
Zëdhënësi i Presidentit, Tedi Blushi e quan Elisa Spiropalin një të “çmendur”, pas kritikave që hodhi në drejtim të kreut të shtetit se “grushti i shtetit ka nisur në kokën e Ilir Metës”. Blushi i bën thirrje që të ...

“Me qetësi dhe drejtësi!”,Tedi Blushi i përgjigjet Spiropalit: Moj e çmendura E. edhe për grushtin e shtetit keni konsensus nga SHBA dhe BE?
Tedi Blushi, zëdhënësi i Presidentit të Republikës, Ilir Meta ka ironizuar me reagimin e ministres Elisa Spiropali kundër kreut të shtetit. Duke e cilësuar si absurd qëndrimin e Spiropalit që thotë se ka konsensusin e ...
Telegraf | 19-Feb-2020 15:56
Tedi Blushi, zëdhënësi i Presidentit të Republikës, Ilir Meta ka ironizuar me reagimin e ministres Elisa Spiropali kundër kreut të shtetit. Duke e cilësuar si absurd qëndrimin e Spiropalit që thotë se ka konsensusin e ...

Spiropali reagon në emër të Ramës për Presidentin e Republikës
Ministrja e Shtetit për Marrëdheniet me Parlamentin, Elisa Spiropal,i ka reaguar në Twitter pas paralajmërimit të Presidentit për një dekret që ai tha se do të jetë “shpartallim i plotë i grushtit të shtetit” dhe ...
Telegraf | 19-Feb-2020 15:50
Ministrja e Shtetit për Marrëdheniet me Parlamentin, Elisa Spiropal,i ka reaguar në Twitter pas paralajmërimit të Presidentit për një dekret që ai tha se do të jetë “shpartallim i plotë i grushtit të shtetit” dhe ...

“Zoti e ndihmoftë”/ Spiropali-Metës: Grushti i shtetit ka nisur në kokën tënde
Pas deklaratave të presidentit Ilir Meta se me 2 mars do të zhvillojë një tubim me qytetarët, ka ardhur edhe reagimi i ministres së Shtetit për Marredheniet me Parlamentin, Elisa Spiropali. Përmes një postimi në ...
VizionPlus | 19-Feb-2020 15:50
Pas deklaratave të presidentit Ilir Meta se me 2 mars do të zhvillojë një tubim me qytetarët, ka ardhur edhe reagimi i ministres së Shtetit për Marredheniet me Parlamentin, Elisa Spiropali. Përmes një postimi në ...

Braho kundër Ilir Metës: Grushtet e shtetit i bën opozita
Qëndrimet e forta të Presidentit Ilir Meta u komentuan sot edhe nga ish-bashkëpunëtori i tij më i ngushtë, Spartak Braho.
Top Channel | 19-Feb-2020 13:51
Qëndrimet e forta të Presidentit Ilir Meta u komentuan sot edhe nga ish-bashkëpunëtori i tij më i ngushtë, Spartak Braho.

Meta: Më 2 mars në shesh do të lidhim besën për të shpartalluar oligarkët
Presidenti Ilir Meta ka dalë në një konferencë për shtyp ditën e sotme dhe është shprehur se me 2 mar në bulevardin “Dëshmorët e Kombit” do të presë qytetarët në shesh.
Top Channel | 19-Feb-2020 13:51
Presidenti Ilir Meta ka dalë në një konferencë për shtyp ditën e sotme dhe është shprehur se me 2 mar në bulevardin “Dëshmorët e Kombit” do të presë qytetarët në shesh.

“Fakte të reja”/ Meta flet nga presidenca për ‘grushtin e shtetit’: Do të ketë padi të reja
Presidenti Ilir Meta ka dalë në një konferencë për shtyp ditën e sotme nga presidenca ku ka folur në lidhje me ‘grushtin e shtetit’ që po i bëjnë atij dhe është shprehur që do ketë padi të reja.
Top Channel | 19-Feb-2020 13:51
Presidenti Ilir Meta ka dalë në një konferencë për shtyp ditën e sotme nga presidenca ku ka folur në lidhje me ‘grushtin e shtetit’ që po i bëjnë atij dhe është shprehur që do ketë padi të reja.

Paralajmëroi revolucion më 2 mars, Mero Baze ironizon Metën: Me këtë llogari i bie të kemi tërmet më 23 shkurt
Gazetari dhe botuesi i gazetës “TemA” Mero Baze, ka ironizuar iniciativën e presidentit Ilir Meta për të protestuar në bulevardin “Dëshmorët e Kombit” më datën 2 mars. Përmes një postimi në faqen e tij zyrtare në ...
GazetaTema | 19-Feb-2020 13:54
Gazetari dhe botuesi i gazetës “TemA” Mero Baze, ka ironizuar iniciativën e presidentit Ilir Meta për të protestuar në bulevardin “Dëshmorët e Kombit” më datën 2 mars. Përmes një postimi në faqen e tij zyrtare në ...

Presidenti Meta: Më 2 mars ftoj popullin në Bulevardin Dëshmorët e Kombit për çmontimin e grushtit të shtetit
Presidenti i Republikës, Ilir Meta bëri një deklaratë të fortë para medias dhe publikut. Ai i bëri thirrje popullit që më datën 2 mars, pasdite (datë që lidhet me Besëlidhjen e madhe të Lezhës, 2 mars 1444) të mblidhen ...
Telegraf | 19-Feb-2020 14:51
Presidenti i Republikës, Ilir Meta bëri një deklaratë të fortë para medias dhe publikut. Ai i bëri thirrje popullit që më datën 2 mars, pasdite (datë që lidhet me Besëlidhjen e madhe të Lezhës, 2 mars 1444) të mblidhen ...

“Më 2 mars lidhim besën”, Meta fton qytetarët në bulevard e paralajmëron Ramën: Kryeministria e Kuvendi i kthehen popullit. Porosit poture të gjera
TIRANË Presidenti i Republikës Ilir Meta ka paralajmëruar një protestë më 2 mars pasdite. Në konferencën e sotme për mediat, Kreu i Shtetit paralajmëroi një besëlidhje me popullin dhe tha se institucionet në bulevard do ...
BalkanWeb | 19-Feb-2020 13:24
TIRANË Presidenti i Republikës Ilir Meta ka paralajmëruar një protestë më 2 mars pasdite. Në konferencën e sotme për mediat, Kreu i Shtetit paralajmëroi një besëlidhje me popullin dhe tha se institucionet në bulevard do ...

Presidenca i përgjigjet Elisa Spiropalit: Moj e Çmendura E., po edhe për grushtin e shtetit keni marrë konsensusin e SHBA-BE?
Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali nuk është kursyer ndaj prësidentit Ilir Meta, i cili lajmëroi për një protestë kundër grushit të shtetit, në 2 mars. Spiropali tha se keqardhja për ...
Lapsi | 19-Feb-2020 15:50
Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali nuk është kursyer ndaj prësidentit Ilir Meta, i cili lajmëroi për një protestë kundër grushit të shtetit, në 2 mars. Spiropali tha se keqardhja për ...

“Të shpartallojmë grushtin e shtetit”, Ilir Meta thirrje shqiptarëve për protesta masive: Të mbrojmë interesin e popullit dhe drejtësinë, Rama të porosisë poture të gjëra
Ilir Meta ka paralajmëruar protesta masive më 2 mars. Në konferencën e sotme për mediat, Meta paralajmëroi një besëlidhje me popullin dhe tha se institucionet në bulevardin Dëshmorët e Kombit do i kthehen popullit. ...
GazetaTema | 19-Feb-2020 13:22
Ilir Meta ka paralajmëruar protesta masive më 2 mars. Në konferencën e sotme për mediat, Meta paralajmëroi një besëlidhje me popullin dhe tha se institucionet në bulevardin Dëshmorët e Kombit do i kthehen popullit. ...

“Prova të reja për grushtin e shtetit”/ Meta sërish në konferencë për shtyp
Presidenti i Republikës, Ilir Meta do të publikojë sot të tjera prova rreth asaj që ai e quan grusht shteti qeveritar.
Top Channel | 19-Feb-2020 11:39
Presidenti i Republikës, Ilir Meta do të publikojë sot të tjera prova rreth asaj që ai e quan grusht shteti qeveritar.

“Kapja e Gjykatës Kushtetuese”/ Meta: Rama, ideatori dhe organizatori i puçit të shtetit
Presidenti Ilir Meta akuzon kryeministrin Edi Rama për kapjen e Gjykatës Kushtetuese dhe ideatorin e këtij puçi shteti. Teksa e quajti Parlamentin një “gjysmë-parlament”, kreu i shtetit u shpreh se mazhoranca kërkon të ...
VizionPlus | 19-Feb-2020 13:48
Presidenti Ilir Meta akuzon kryeministrin Edi Rama për kapjen e Gjykatës Kushtetuese dhe ideatorin e këtij puçi shteti. Teksa e quajti Parlamentin një “gjysmë-parlament”, kreu i shtetit u shpreh se mazhoranca kërkon të ...

Tedi Blushi i përgjigjet Spiropalit: Moj e Çmendura E…popullin, do e shihni shumë shpejt!
Zëdhësi i Presidentit Ilir Meta i është përgjigjur ministres Elisa Spiropali, e cila më herët komentoi reagimin e kreut të Shtetit, lidhur me thirrjen e tij për grusht shteti nga qeveria dhe paralajmëroi për protestë ...
ABCNews | 19-Feb-2020 15:44
Zëdhësi i Presidentit Ilir Meta i është përgjigjur ministres Elisa Spiropali, e cila më herët komentoi reagimin e kreut të Shtetit, lidhur me thirrjen e tij për grusht shteti nga qeveria dhe paralajmëroi për protestë ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved