ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 28/03/2020 21:23

Gazetarja sjell detaje të reja nga tragjedia në Kosovë: Arma është gjetur në dorën e polices. I afërmi: Presim verdiktin e policisë

Gazetarja sjell detaje të reja nga tragjedia në Kosovë: Arma është gjetur në dorën e polices. I afërmi: Presim verdiktin e policisë
TIRANË Në emisionin “Me zemër të hapur” në News24 janë zbuluar detaje të tjera për tragjedinë në komunën e Gjilanit, ku Valdete Bllaca dyshohet se vrau prindërit e saj dhe dy vëllezërit dhe më pas u vetëvra. Gazetarja ...
BalkanWeb | 19-Feb-2020 17:01
TIRANË Në emisionin “Me zemër të hapur” në News24 janë zbuluar detaje të tjera për tragjedinë në komunën e Gjilanit, ku Valdete Bllaca dyshohet se vrau prindërit e saj dhe dy vëllezërit dhe më pas u vetëvra. Gazetarja ...

Tragjedia në Gjilan, policja me seanca dhe terapi për shkak të gjendjes psikologjike
Policia e Kosovës ka dhënë detaje të tjera në lidhje me policen, e cila është përfshirë në ngjarjen e rëndë që ka ndodhur gjatë së martës në Gjilan.
Top Channel | 19-Feb-2020 16:53
Policia e Kosovës ka dhënë detaje të tjera në lidhje me policen, e cila është përfshirë në ngjarjen e rëndë që ka ndodhur gjatë së martës në Gjilan.

Detaji shokues/ “Sa kushton varrimi?”, policja i dha 12 mijë euro tezes një ditë para krimit të 5-fishtë, qëndroi 4 orë mes familjarëve të vrarë
KOSOVË Të tjera detaje tragjike dalin në dritë nga vrasja e 5-fishtë që ndodhi në një familje në Gjilan, ku vajza dyshohet se vrau prindërit, dy vëllezërit dhe më pas veten. Gazeta Sinjali, bazuar tek burime zyrtare ...
BalkanWeb | 19-Feb-2020 14:57
KOSOVË Të tjera detaje tragjike dalin në dritë nga vrasja e 5-fishtë që ndodhi në një familje në Gjilan, ku vajza dyshohet se vrau prindërit, dy vëllezërit dhe më pas veten. Gazeta Sinjali, bazuar tek burime zyrtare ...

Detaje të reja/ Tragjedia e Gjilanit, policja qëndroi disa orë pranë kufomave, para se të vriste veten
Teksa priten rezultatet e autopsisë së trupave të viktimave të familjes Bllaca në Gjilan, detaje të reja mësohen nga ngjarja që tronditi mbarë Kosovën.
Top Channel | 19-Feb-2020 14:42
Teksa priten rezultatet e autopsisë së trupave të viktimave të familjes Bllaca në Gjilan, detaje të reja mësohen nga ngjarja që tronditi mbarë Kosovën.

Vrasja e 5-fishtë në Gjilan, shoku i ngushtë i një prej viktimave tregon tjetër version: S’e ka bërë Valdetja, Blerimi me probleme mendore
Ndonëse deri më tani policia e Kosovës ka deklaruar se një efektive policie ka vrarë prindërit dhe më pas dy vëllezërit e saj dhe është vetëvrarë, një tjetër version del në dritë. Një qytetar nga Gjilani është bërë sot ...
BalkanWeb | 19-Feb-2020 12:55
Ndonëse deri më tani policia e Kosovës ka deklaruar se një efektive policie ka vrarë prindërit dhe më pas dy vëllezërit e saj dhe është vetëvrarë, një tjetër version del në dritë. Një qytetar nga Gjilani është bërë sot ...

Tragjedia në Kosovë/ “Me Valdeten flisnim shpesh për martesën”, i afërmi i familjes Bllaca tregon në News24 lidhjen me policen dhe vëllezërit: Fisi kishte 2 fakultete por pa punë
Teksa tregon për të afërmit e tij, Besnik Bllaca nuk i mban dot lotët dhe shpesh herë bën pauza për të rimarrë veten e për të treguar detaje për tragjedinë e djeshme në Kosovë, ku u shua një familje e tërë, në rrethana ...
BalkanWeb | 19-Feb-2020 12:29
Teksa tregon për të afërmit e tij, Besnik Bllaca nuk i mban dot lotët dhe shpesh herë bën pauza për të rimarrë veten e për të treguar detaje për tragjedinë e djeshme në Kosovë, ku u shua një familje e tërë, në rrethana ...

“Problemet psikologjike dhe prona”/ Detaje nga vrasja e pesfishtë në Gjilan, çfarë thonë të afërmit
Na ndiqni në Facebook mapo.al Zbardhen detaje të reja nga masakra e pesfishtë në Gjilan një ditë më parë. Punonjësja e policisë Valdete Bllaca, qëlloi me pistoletë duke vrarë babain, Zeqir Bllacën, 70 vjeç, nënën ...
Mapo | 19-Feb-2020 13:05
Na ndiqni në Facebook mapo.al Zbardhen detaje të reja nga masakra e pesfishtë në Gjilan një ditë më parë. Punonjësja e policisë Valdete Bllaca, qëlloi me pistoletë duke vrarë babain, Zeqir Bllacën, 70 vjeç, nënën ...

Dëshmi të reja nga vrasja e 5-fishtë në Gjilan, fqinji: Ishin familje e qetë, si e mora vesh lajmin
Gazetarja e ‘News24’ dhe ‘BalkanWeb’ Dorjana Bezat sjell dëshmi të reja rreth ngjarjes së rëndë në Gjilan, ku një efektive policie vrau prindërit e saj, dy vëllezërit dhe më pas veten. Valdete Bllaca, efektive në postën ...
BalkanWeb | 19-Feb-2020 12:07
Gazetarja e ‘News24’ dhe ‘BalkanWeb’ Dorjana Bezat sjell dëshmi të reja rreth ngjarjes së rëndë në Gjilan, ku një efektive policie vrau prindërit e saj, dy vëllezërit dhe më pas veten. Valdete Bllaca, efektive në postën ...

Sot pritet përfundimi i autopsisë së personave të vrarë në Gjilan
Gjatë ditës së sotme, pritet të dalin rezultatet e autopsisë së trupave të viktimave të familjes Bllaca, në Gjilan, ku një ditë më parë efektivja e policisë Valdete Bllaca qëlloi për vdekje prindërit e dy vëllezërit, e ...
Top Channel | 19-Feb-2020 11:48
Gjatë ditës së sotme, pritet të dalin rezultatet e autopsisë së trupave të viktimave të familjes Bllaca, në Gjilan, ku një ditë më parë efektivja e policisë Valdete Bllaca qëlloi për vdekje prindërit e dy vëllezërit, e ...

“News24” në Gjilan/ Policja që shoi familjen dhe vrau veten u transferua në Gjilan pas problemeve të shëndetit mendor. Arma e krimit shkarkon 4 efektivë
Një ditë pas ngjarjes së rëndë që tronditi Gjilanin dhe jo vetëm, ku një punonjëse e policisë vrau me armën e shërbimit prindërit dhe dy vëllezërit dhe më pas u vetëvra, gazetarja Dorjana Bezat bashkë me një grup ...
BalkanWeb | 19-Feb-2020 11:31
Një ditë pas ngjarjes së rëndë që tronditi Gjilanin dhe jo vetëm, ku një punonjëse e policisë vrau me armën e shërbimit prindërit dhe dy vëllezërit dhe më pas u vetëvra, gazetarja Dorjana Bezat bashkë me një grup ...

Ngjarja me 5 viktima në Gjilan, pezullohen katër zyrtarë
IPK ka rekomanduar (pezullimin) e katër zyrtarëve të Policisë së Kosovës-së lidhur me rastin e vrasjeve në Gjilan.
Top Channel | 18-Feb-2020 23:12
IPK ka rekomanduar (pezullimin) e katër zyrtarëve të Policisë së Kosovës-së lidhur me rastin e vrasjeve në Gjilan.

Policia jep detaje tjera për vrasjen e pesëfishtë në Gjilan, zyrtarja policore kishte mbajtur seancë psikologjike në tetor të vitit të kaluar
Policia e Kosovës përmes një komunikate për media ka bërë të ditur se institucionet kompetente janë duke kryer hetimet intensive lidhur me vrasjen e pesëfishtë që ndodhi dje në Gjilan. “Zyrtarja policore V. B., e cila ...
Telegrafi | 19-Feb-2020 16:13
Policia e Kosovës përmes një komunikate për media ka bërë të ditur se institucionet kompetente janë duke kryer hetimet intensive lidhur me vrasjen e pesëfishtë që ndodhi dje në Gjilan. “Zyrtarja policore V. B., e cila ...

Vrasja e 5-fishtë në Gjilan, Inspektorati i Policisë së Kosovës pezullon 4 efektivë
KOSOVË Menjëherë pasi Valdete Bllaca vrau 4 familjarët e saj në Gjilan dhe më pas veten me armë zyrtare zjarri IPK ka pezulluar katër efektivë. Nuk bëhet ende me dije se pse janë pezulluar por IPK thotë se ata dyshohet ...
BalkanWeb | 18-Feb-2020 22:54
KOSOVË Menjëherë pasi Valdete Bllaca vrau 4 familjarët e saj në Gjilan dhe më pas veten me armë zyrtare zjarri IPK ka pezulluar katër efektivë. Nuk bëhet ende me dije se pse janë pezulluar por IPK thotë se ata dyshohet ...

Tragjedia në Gjilan, efektivja që ekzekutoi familjen ndoqi 14 seanca te psikologu
Policia e Kosovës ka dhënë detaje të tjera sa i përket gjendjes mendore të Valdete Bllacës, e cila dyshohet se ekzekutoi katër familjarët e saj, babanë, nënën, dy vëllezërit dhe në fud vrau veten. Policia e Kosovës ...
ABCNews | 19-Feb-2020 17:31
Policia e Kosovës ka dhënë detaje të tjera sa i përket gjendjes mendore të Valdete Bllacës, e cila dyshohet se ekzekutoi katër familjarët e saj, babanë, nënën, dy vëllezërit dhe në fud vrau veten. Policia e Kosovës ...

Veliu viziton Gjilanin pas ngjarjes tragjike, Haziri njofton se janë në pritje të disa familjarëve Bllaca për ceremoninë e varrimit
Ministri i Punëve të Brendshme të Kosovës, Agim Veliu, ka vizituar gjatë ditës së sotme Gjilanin pas vrasjes së pesëfishtë që ka ndodhur ditën e martë. Veliu është shoqëruar nga kryetari i Gjilanit, Lutfi Haziri, i cili ...
Telegrafi | 19-Feb-2020 13:48
Ministri i Punëve të Brendshme të Kosovës, Agim Veliu, ka vizituar gjatë ditës së sotme Gjilanin pas vrasjes së pesëfishtë që ka ndodhur ditën e martë. Veliu është shoqëruar nga kryetari i Gjilanit, Lutfi Haziri, i cili ...

Qalaj: 100 policë me probleme psikike, janë duke u trajtuar
Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Kosovës, Rashit Qalaj, në një konferencë për media nga Gjilani, ka thënë se rreth 100 pjesëtarë të Policisë së Kosovës kanë probleme psikike dhe se aktualisht janë duke iu ...
Telegrafi | 19-Feb-2020 12:46
Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Kosovës, Rashit Qalaj, në një konferencë për media nga Gjilani, ka thënë se rreth 100 pjesëtarë të Policisë së Kosovës kanë probleme psikike dhe se aktualisht janë duke iu ...

Ekezekutimi i familjes në Gjilan, detaje tronditëse: Policja qëndroi 4 orë mes kufomave
Një ngjarje tragjike tronditi ditën e djeshme Gjilanin, ku policja vrau dy vëllezërit, prindërit dhe më pas veten. Mediat kosovare shkruajnë se në momentin kur ka ndodhur ngjarja një nga vëllezërit ishte në gjumë. ...
ABCNews | 19-Feb-2020 14:12
Një ngjarje tragjike tronditi ditën e djeshme Gjilanin, ku policja vrau dy vëllezërit, prindërit dhe më pas veten. Mediat kosovare shkruajnë se në momentin kur ka ndodhur ngjarja një nga vëllezërit ishte në gjumë. ...

Dyshime se policja vrau familjen dhe më pas veten, flet i afërmi i familjes: Po bëhen spekulime
Detaje të tjera janë zbuluar nga krimi i shumëfishtë që tronditi dy ditë më parë Kosovën, ku ish-policja Valdete Bllaca dyshohet se vrau prindërit e saj dhe dy vëllezërit dhe më pas u vetëvra. Në emisionin “Me zemër të ...
Politiko | 19-Feb-2020 17:40
Detaje të tjera janë zbuluar nga krimi i shumëfishtë që tronditi dy ditë më parë Kosovën, ku ish-policja Valdete Bllaca dyshohet se vrau prindërit e saj dhe dy vëllezërit dhe më pas u vetëvra. Në emisionin “Me zemër të ...

Tragjedia e Gjilanit, policja qëndroi disa orë pranë kufomave, para se të vriste veten
Teksa priten rezultatet e autopsisë së trupave të viktimave të familjes Bllaca në Gjilan, detaje të reja mësohen nga ngjarja që tronditi mbarë Kosovën. Mediat atje thonë se viktimat u gjetën në pjesë të ndryshme të ...
TetovaSot | 19-Feb-2020 17:23
Teksa priten rezultatet e autopsisë së trupave të viktimave të familjes Bllaca në Gjilan, detaje të reja mësohen nga ngjarja që tronditi mbarë Kosovën. Mediat atje thonë se viktimat u gjetën në pjesë të ndryshme të ...

Detajet tronditëse! Policja që vrau familjarët disa muaj më parë iu nënshtrua një ….
Në lagjen “Bujana” të Gjilanit sot kanë mbetur të vdekur 5 persona. V.B zyrtare e Policisë së Kosovës sipas Prokurorisë Themelore të Gjilanit dyshohet se ka privuar nga jeta katër anëtarët e familjes së saj, prindërit ...
BalkanWeb | 18-Feb-2020 19:46
Në lagjen “Bujana” të Gjilanit sot kanë mbetur të vdekur 5 persona. V.B zyrtare e Policisë së Kosovës sipas Prokurorisë Themelore të Gjilanit dyshohet se ka privuar nga jeta katër anëtarët e familjes së saj, prindërit ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved