ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 05/04/2020 21:50

Neymar akuzon klubin e tij, pse nuk u aktivizua në katër ndeshje

Neymar akuzon klubin e tij, pse nuk u aktivizua në katër ndeshje
Braziliani Neymar nis një përleshje të re në shtëpinë e PSG-së, në përfundim të takimin me Dortmundin, në fazën e 1/8-ave të Championsit.
Top Channel | 19-Feb-2020 11:39
Braziliani Neymar nis një përleshje të re në shtëpinë e PSG-së, në përfundim të takimin me Dortmundin, në fazën e 1/8-ave të Championsit.

Neymar akuzon PSG: Klubi kishte frikë të më aktivizonte
Neymar ka zbuluar se PSG kishte shumë frikë ta aktivizonte atë në javët e fundit, pavarësisht se sulmuesi dëshironte të rikthehej në fushë. 28-vjeçari nuk u grumbullua në tri ndeshjet e kaluara të Ligue 1 për shkak të ...
GazetaTema | 19-Feb-2020 11:31
Neymar ka zbuluar se PSG kishte shumë frikë ta aktivizonte atë në javët e fundit, pavarësisht se sulmuesi dëshironte të rikthehej në fushë. 28-vjeçari nuk u grumbullua në tri ndeshjet e kaluara të Ligue 1 për shkak të ...

Jurgen Klop sfidon Atletikon pas humbjes minimale: Do vini në “Anfield”!
Jurgen Klop nuk shqetësohet edhe aq shumë nga humbja 1-0 që përjetoi skuadra e tij në Ligën e Kampioneve përballë Atletiko Madrid. Menjëherë pas sfidës, ai analizoi ndeshjen duke mos ngurruar që të paralajmëronte ...
GazetaTema | 19-Feb-2020 10:05
Jurgen Klop nuk shqetësohet edhe aq shumë nga humbja 1-0 që përjetoi skuadra e tij në Ligën e Kampioneve përballë Atletiko Madrid. Menjëherë pas sfidës, ai analizoi ndeshjen duke mos ngurruar që të paralajmëronte ...

Atletico vazhdon festën pas triumfit ndaj Liverpoolit në Ligën e Kampionëve – lojtarët e Los Rojiblancos të entuziazmuar edhe në palestër
Lojtarët e Atletico Madridit e kanë vazhduar edhe sot festën, pas fitores ndaj Liverpoolit në Ligën e Kampionëve. Loj Rojiblancos fituan 1-0 në ‘Wanda Metropolitano’ në ndeshjen e parë të 1/16-ës së finales në garën më ...
Telegrafi | 19-Feb-2020 17:40
Lojtarët e Atletico Madridit e kanë vazhduar edhe sot festën, pas fitores ndaj Liverpoolit në Ligën e Kampionëve. Loj Rojiblancos fituan 1-0 në ‘Wanda Metropolitano’ në ndeshjen e parë të 1/16-ës së finales në garën më ...

Erling Haaland ka kopjuar dietën e Cristiano Ronaldos për t’u bërë ky që është sot
Erling Haaland po shkëlqen te Borussia Dortmundi dhe kjo ka tashmë një arsye të mirë për formën e tij të mrekullueshme. Lojtari 19-vjeçar deri më tani ka shënuar 37 gola në këtë sezon për klube dhe kombëtaren, përfshirë ...
Telegrafi | 19-Feb-2020 16:29
Erling Haaland po shkëlqen te Borussia Dortmundi dhe kjo ka tashmë një arsye të mirë për formën e tij të mrekullueshme. Lojtari 19-vjeçar deri më tani ka shënuar 37 gola në këtë sezon për klube dhe kombëtaren, përfshirë ...

Paraqitja e Kurzawas “nga hero në zero” bëhet virale në rrjet
Mbrojtësi i majtë i Paris Saint-Germain, Layvin Kurzawa kishte një aksion që dukej si Lionel Messi, para se të shndërrohet në një “dështak” brenda disa sekondave. Dortmundi ka arritur të mposht PSG-në në ndeshjen e parë ...
Telegrafi | 19-Feb-2020 15:11
Mbrojtësi i majtë i Paris Saint-Germain, Layvin Kurzawa kishte një aksion që dukej si Lionel Messi, para se të shndërrohet në një “dështak” brenda disa sekondave. Dortmundi ka arritur të mposht PSG-në në ndeshjen e parë ...

Adriana Matoshi reagon e tronditur pas ngjarjes në Gjilan: A e dini sa përdhunuesit e shitësit e drogave enden të lirë me dijeninë e policisë
Një ngjarje e tmerrshme u shënua në Gjilan të martën e datës 18 shkurt, ku një familjes pesë anëtarëshe u shua. Dyshohet se një grua asgjësoi me armë zjarri familjarët e saj, e më pas privoi nga jeta edhe veten. Lidhur ...
Telegrafi | 19-Feb-2020 14:18
Një ngjarje e tmerrshme u shënua në Gjilan të martën e datës 18 shkurt, ku një familjes pesë anëtarëshe u shua. Dyshohet se një grua asgjësoi me armë zjarri familjarët e saj, e më pas privoi nga jeta edhe veten. Lidhur ...

Dortmund-PSG, ja notat e lojtarëve
Mbrëmë u rikthye Uefa Champions League me fazën 1/16. Dy ekipe pretendente si PSG dhe Liverpool u thyen në ndeshjet e para.
Top Channel | 19-Feb-2020 00:35
Mbrëmë u rikthye Uefa Champions League me fazën 1/16. Dy ekipe pretendente si PSG dhe Liverpool u thyen në ndeshjet e para.

“Suksesi i Haaland? U ngjiz në dhomat e zhveshjes”, çfarë deklarate epike
Erling Haaland nuk po ndalet dhe vazhdon të mrekullojë me paraqitjet dhe golat e shënuar. 19-vjeçari norvegjez shënoi dy herë përballë PSG mbrëmjen e kaluar dhe i dhuroi fitoren Dortmundit në sfidën e parë ndaj PSG-së ...
ABCNews | 19-Feb-2020 17:04
Erling Haaland nuk po ndalet dhe vazhdon të mrekullojë me paraqitjet dhe golat e shënuar. 19-vjeçari norvegjez shënoi dy herë përballë PSG mbrëmjen e kaluar dhe i dhuroi fitoren Dortmundit në sfidën e parë ndaj PSG-së ...

Uefa Champions League, “thyhen” Liverpool dhe PSG
Në natën e parë të raundit të 1/8-ave të UEFA Champions League festojnë skuadrat vendase. Atletico Madrid dhe Borussia Dortmund fituan sfidat e tyre respektive ndaj Liverpool dhe Paris Saint Germain dy skuadrave ...
Top Channel | 19-Feb-2020 00:32
Në natën e parë të raundit të 1/8-ave të UEFA Champions League festojnë skuadrat vendase. Atletico Madrid dhe Borussia Dortmund fituan sfidat e tyre respektive ndaj Liverpool dhe Paris Saint Germain dy skuadrave ...

Rekord në humbjen ndaj Dortmund, Verratti futet në historinë e PSG-së
PSG dështoi në ndeshjen e parë përballë Borussia Dortmund. Kampionët e Francës humbën 2-1 në Gjermani përballë verdhezinjve të Haaland (shënoi dy golat e gjermanëve), por ky rezultat i lejon skuadrës së Tuchel të ...
ABCNews | 19-Feb-2020 16:41
PSG dështoi në ndeshjen e parë përballë Borussia Dortmund. Kampionët e Francës humbën 2-1 në Gjermani përballë verdhezinjve të Haaland (shënoi dy golat e gjermanëve), por ky rezultat i lejon skuadrës së Tuchel të ...

“Shtypi na cilësonte të mbaruar. Anfield? Stadium i madh, por i vjetër”
Atletico Madrid ia doli të mposhtë Liverpoolin në ndeshjen e parë të raundit të 1/8 në Champions League. Goli i Saul Niguez vendosi sfidën në “Wanda Metropolitana” dhe në kampin e spanjollëve janë të lumtur. Në një ...
ABCNews | 19-Feb-2020 16:29
Atletico Madrid ia doli të mposhtë Liverpoolin në ndeshjen e parë të raundit të 1/8 në Champions League. Goli i Saul Niguez vendosi sfidën në “Wanda Metropolitana” dhe në kampin e spanjollëve janë të lumtur. Në një ...

Haaland ishte gati ta thyente rekordin botëror në 60 metra pas vrapimit ndaj PSG-së
Erling Haaland ka befasuar të gjithë me shpejtësinë e tij në ndeshjen e Borussia Dortmundit ndaj Paris Saint-Germain. Dortmundi arriti ta mposht PSG-në me rezultat 2-1 në ndeshjen e parë të vlefshme për 1/16-tën e Ligës ...
Telegrafi | 19-Feb-2020 12:31
Erling Haaland ka befasuar të gjithë me shpejtësinë e tij në ndeshjen e Borussia Dortmundit ndaj Paris Saint-Germain. Dortmundi arriti ta mposht PSG-në me rezultat 2-1 në ndeshjen e parë të vlefshme për 1/16-tën e Ligës ...

Neymar: Isha gati më herët, por PSG u frikësua
Neymar ka zbuluar se Paris Saint-Germain ka pasur shumë frikë të fuste atë në lojë në javët e fundit, pavarësisht se sulmuesi dëshironte të rikthehej në fushë. 28-vjeçari nuk u zgjodh për tre ndeshjet e kaluara të Ligue ...
Telegrafi | 19-Feb-2020 12:19
Neymar ka zbuluar se Paris Saint-Germain ka pasur shumë frikë të fuste atë në lojë në javët e fundit, pavarësisht se sulmuesi dëshironte të rikthehej në fushë. 28-vjeçari nuk u zgjodh për tre ndeshjet e kaluara të Ligue ...

Optimisti Klopp: Ende nuk ka mbaruar, do jetë tjetër histori në “Anfield”
Trajneri i Liverpool, Jurgen Klopp, ka paralajmëruar Atleticon se për çfarë i pret ata në ndeshjen e kthimit. Gjermani pranon humbjen, por beson shumë në sfidën tjetër. Të besuarit e Simeones fituan me rezultatin 1-0, ...
ABCNews | 19-Feb-2020 15:08
Trajneri i Liverpool, Jurgen Klopp, ka paralajmëruar Atleticon se për çfarë i pret ata në ndeshjen e kthimit. Gjermani pranon humbjen, por beson shumë në sfidën tjetër. Të besuarit e Simeones fituan me rezultatin 1-0, ...

Humbja me Atleticon, Robertson: Nuk ka mbaruar, ju pret “Anfield”
Atletico Madrid arriti një fitore të rëndësishme mbrëmjen e djeshme kundër kampionëve të Europës. Madrilenët fituan me rezultatin e ngushtë 1-0 dhe në fund të takimit në “Wanda Metropolitano” shpërtheu festa. Gjithsesi ...
ABCNews | 19-Feb-2020 13:36
Atletico Madrid arriti një fitore të rëndësishme mbrëmjen e djeshme kundër kampionëve të Europës. Madrilenët fituan me rezultatin e ngushtë 1-0 dhe në fund të takimit në “Wanda Metropolitano” shpërtheu festa. Gjithsesi ...

Haaland tërbon PSG, dy gola në fitoren e Dortmund
Nje super Haaland I ka mjaftuar Dortmundit që të fitojë ndeshjen e parë të Champions kundër PSG në duelet e 1/8. Takimi I transmetuar në Tring ishte shumë I bukur ndonëse emocionet më të mëdha u zhvendosen në pjesën e ...
VizionPlus | 19-Feb-2020 08:34
Nje super Haaland I ka mjaftuar Dortmundit që të fitojë ndeshjen e parë të Champions kundër PSG në duelet e 1/8. Takimi I transmetuar në Tring ishte shumë I bukur ndonëse emocionet më të mëdha u zhvendosen në pjesën e ...

Atletico thyen Liverpool, por kthimi në “Anfield” bëhet edhe më i bukur
Një gol i Saul Nigez që në minutën e 4 I ka mjaftuar Atletico Madrid që të fitojë duelin e parë të 1/8 të Uefa Champions League kundër Liverpool. Të zotet e shtëpisë si zakonisht bënë një ndeshje plot sacrifice kundër ...
VizionPlus | 19-Feb-2020 08:34
Një gol i Saul Nigez që në minutën e 4 I ka mjaftuar Atletico Madrid që të fitojë duelin e parë të 1/8 të Uefa Champions League kundër Liverpool. Të zotet e shtëpisë si zakonisht bënë një ndeshje plot sacrifice kundër ...

Van Dijk flet pas humbjes nga Atletico: Kemi edhe 90 minuta tjerë
Mbrojtësi i Liverpoolit, Virgil van Dijk insiston se nuk ka asnjë arsye për panik pas humbjes ndaj Atletico Madridit të martën në mbrëmje. Atletico vendosi një epërsi 1-0 në ndeshjen e parë të 1/16-tës ndaj Liverpoolit ...
Telegrafi | 19-Feb-2020 10:20
Mbrojtësi i Liverpoolit, Virgil van Dijk insiston se nuk ka asnjë arsye për panik pas humbjes ndaj Atletico Madridit të martën në mbrëmje. Atletico vendosi një epërsi 1-0 në ndeshjen e parë të 1/16-tës ndaj Liverpoolit ...

VIDEO/ Haaland si Usain Bolt, ja sa pranë rekordit botëror ishte mbrëmë
Erling Haaland të shënuarit gola e ka profesion dhe e bën më së miri. Dje kundër PSG ai shënoi dy herë dhe i dha fitoren skuadrës së Borussia Dormund. Sulmuesi norvegjez befasinë më të madhe e dhuroi duke bërë një ...
ABCNews | 19-Feb-2020 11:18
Erling Haaland të shënuarit gola e ka profesion dhe e bën më së miri. Dje kundër PSG ai shënoi dy herë dhe i dha fitoren skuadrës së Borussia Dormund. Sulmuesi norvegjez befasinë më të madhe e dhuroi duke bërë një ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved