ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 06/04/2020 10:53

Italia sinjalizoi SPAK-un për 1.3 ton kokainë në Maqedoni/ E zëvendësoi me lëndë tjetër, futi GPS për të zbuluar destinacionin (FOTO)

Italia sinjalizoi SPAK-un për 1.3 ton kokainë në Maqedoni/ E zëvendësoi me lëndë tjetër, futi GPS për të zbuluar destinacionin (FOTO)
Detaje të tjera zbulon gazetarja Klodiana Lala për ‘BalkanWeb’ lidhur me operacionin që çoi në zbulimin dhe kapjen 1.3 ton kokainë që u zbulua ditën e sotme në Shkup të Maqedonisë së Veriut. Në fakt operacioni kishte ...
BalkanWeb | 19-Feb-2020 22:15
Detaje të tjera zbulon gazetarja Klodiana Lala për ‘BalkanWeb’ lidhur me operacionin që çoi në zbulimin dhe kapjen 1.3 ton kokainë që u zbulua ditën e sotme në Shkup të Maqedonisë së Veriut. Në fakt operacioni kishte ...

Kokaina në kamionin me banane në Shkup, arrestohen magazinieri dhe dy shoferë
MAQEDONI E VERIUT Tre persona janë arrestuar fillimisht nga operacioni që çoi në kapjen e 1.3 ton kokaine në një kamion banane të parkuar në një magazinë frutash. Të arrestuar janë dy shoferë dhe një magazinier. ...
BalkanWeb | 19-Feb-2020 21:51
MAQEDONI E VERIUT Tre persona janë arrestuar fillimisht nga operacioni që çoi në kapjen e 1.3 ton kokaine në një kamion banane të parkuar në një magazinë frutash. Të arrestuar janë dy shoferë dhe një magazinier. ...

3 persona të arrestuar për kokainën e kapur në Maqedoninë e Veriut
Të paktën tre persona janë arrestuar gjatë aksionit të policisë në Krushopek të Sarajit në Maqedoninë e Veriut për 1.3 ton kokainë të kapura pasditen e kësaj të mërkure. Mësohet se një prej të arrestuarve është ...
VizionPlus | 19-Feb-2020 21:56
Të paktën tre persona janë arrestuar gjatë aksionit të policisë në Krushopek të Sarajit në Maqedoninë e Veriut për 1.3 ton kokainë të kapura pasditen e kësaj të mërkure. Mësohet se një prej të arrestuarve është ...

Kamioni me 1.3 tonë kokainë kaloi në Shqipëri me lejen e SPAK
Pasditen e sotme policia arriti të sekuestrojë rreth 1.3 ton kokainë në një magazinë të madhe frutash në fshatin Krushopek të Komunës së Sarajit në Maqedoninë e Veriut. DEA dhe autoritetet italiane, prej ditësh ndiqnin ...
Telegraf | 19-Feb-2020 21:50
Pasditen e sotme policia arriti të sekuestrojë rreth 1.3 ton kokainë në një magazinë të madhe frutash në fshatin Krushopek të Komunës së Sarajit në Maqedoninë e Veriut. DEA dhe autoritetet italiane, prej ditësh ndiqnin ...

“U shit si meritë”, Hoxha: Kamioni me 1.3 ton kokainë u prit me “nderime” në Shkodër dhe u përcoll me “respekte” në Pogradec
Gazetari i Abc News, Artan Hoxha ka komentuar aksionin e sotëm në Maqedoninë e Veriut, ku u sekuestrua një sasi prej 1.3 ton kokaine. Kamioni më lëndën narkotike kaloi përmes Shqipërisë dhe një gjë të tillë e konfirmoi ...
ABCNews | 19-Feb-2020 22:49
Gazetari i Abc News, Artan Hoxha ka komentuar aksionin e sotëm në Maqedoninë e Veriut, ku u sekuestrua një sasi prej 1.3 ton kokaine. Kamioni më lëndën narkotike kaloi përmes Shqipërisë dhe një gjë të tillë e konfirmoi ...

Presidenti Ilir Meta video për mbrojtjen e Republikës dhe interest e Kombit
Ky është atdheu i të gjithë shqiptarëve. Është mirë të mos e provojë askush kokfortësinë time, për të mbrojtur interest e Atdheut. Ja video e plotë: https://telegraf.al/wp-content/uploads/2020/02/video-1582142906.mp4 ...
Telegraf | 19-Feb-2020 21:27
Ky është atdheu i të gjithë shqiptarëve. Është mirë të mos e provojë askush kokfortësinë time, për të mbrojtur interest e Atdheut. Ja video e plotë: https://telegraf.al/wp-content/uploads/2020/02/video-1582142906.mp4 ...

1.3 ton kokainë/ Tre të arrestuar nga aksioni i policisë në Krushopek të Sarajit
Të paktën 3 të arrestuar janë deri më tani nga aksioni i policisë në Krushopek të Sarajit për kapjen e 1.3 ton kokainë.
Top Channel | 19-Feb-2020 20:16
Të paktën 3 të arrestuar janë deri më tani nga aksioni i policisë në Krushopek të Sarajit për kapjen e 1.3 ton kokainë.

Aksion policor në Krushopek të Sarajit, konfiskohet sasi e madhe e drogës
Në një aksion ndërkombëtar policor që po zhvillohet në këto momente në fshatin Krushopek të Sarajit, është zbuluar një magazinë frutash ku është sekuestruar një sasi e madhe droge. Në këtë aksion policor po marrin pjesë ...
Shprehja | 19-Feb-2020 22:58
Në një aksion ndërkombëtar policor që po zhvillohet në këto momente në fshatin Krushopek të Sarajit, është zbuluar një magazinë frutash ku është sekuestruar një sasi e madhe droge. Në këtë aksion policor po marrin pjesë ...

Kamioni me 1.3 ton kokaine ne Maqedoni? Zbardhen emrat e vellezerve qe porositen bananet
Kontejnerët me babane nga Amerika Latine ishin porositur nga dy shqiptarë të Maqedonisë së Veriut, vëllezërit Sejdullah Hebibi dhe Enver Hebibi. Lajmi u be publik nga Report Tv nderkohe nuk dihet nese dy vellezerit kane ...
Lajmi i Fundit | 19-Feb-2020 22:32
Kontejnerët me babane nga Amerika Latine ishin porositur nga dy shqiptarë të Maqedonisë së Veriut, vëllezërit Sejdullah Hebibi dhe Enver Hebibi. Lajmi u be publik nga Report Tv nderkohe nuk dihet nese dy vellezerit kane ...

Detaje të reja/ Kamioni me 1.3 tonë kokainë kaloi në Shqipëri me lejen e SPAK
Rreth 1.3 ton kokainë janë sekuestruar pasditen e sotme në një magazinë të madhe frutash në fshatin Krushopek të Komunës së Sarajit në Maqedoninë e Veriut. DEA dhe autoritetet italiane, prej ditësh ndiqnin hetimet dhe ...
Lapsi | 19-Feb-2020 21:32
Rreth 1.3 ton kokainë janë sekuestruar pasditen e sotme në një magazinë të madhe frutash në fshatin Krushopek të Komunës së Sarajit në Maqedoninë e Veriut. DEA dhe autoritetet italiane, prej ditësh ndiqnin hetimet dhe ...

Detajet: 1.3 tonë kokainë hyri dje në Shqipëri me kamion bananesh – si përfundoi në Maqedoni
Detaje të reja janë zbardhur nga sasia e madhe e kokainës, e kapur këtë mbrëmje në Maqedoninë e Veriut, pas një aksioni të madh ndërkombëtar policor. Siç raporton “BalkanWeb”, sasia prej 1.3 tonë kokainë ka kaluar edhe ...
Telegrafi | 19-Feb-2020 21:24
Detaje të reja janë zbardhur nga sasia e madhe e kokainës, e kapur këtë mbrëmje në Maqedoninë e Veriut, pas një aksioni të madh ndërkombëtar policor. Siç raporton “BalkanWeb”, sasia prej 1.3 tonë kokainë ka kaluar edhe ...

Perdoren GPS per te zbuluar destinacionin, si u kapen 1.1 ton kokaine ne Maqedoni
Detaje të tjera lidhur me operacionin që çoi në zbulimin dhe kapjen 1.1 ton kokainë që u zbulua ditën e sotme në Shkup të Maqedonisë së Veriut. Në fakt operacioni kishte nisur që ditën e djeshme, kur Italia kishte ...
Lajmi i Fundit | 19-Feb-2020 22:20
Detaje të tjera lidhur me operacionin që çoi në zbulimin dhe kapjen 1.1 ton kokainë që u zbulua ditën e sotme në Shkup të Maqedonisë së Veriut. Në fakt operacioni kishte nisur që ditën e djeshme, kur Italia kishte ...

Kamioni me 1.3 ton kokaine ne Maqedoni? Policia italiane la vetem nje 1 kg droge mes bananeve
Aksioni anti-kokainë në fshatin Kushapek të Komunës së Sarajit është pjesë e aksionit për luftë kundër tregtisë me lëndë narkotike në të cilën ishin pjesmarrës edhe forcat policore italiane po edhe DEA amerikane. Lëndët ...
Lajmi i Fundit | 19-Feb-2020 22:14
Aksioni anti-kokainë në fshatin Kushapek të Komunës së Sarajit është pjesë e aksionit për luftë kundër tregtisë me lëndë narkotike në të cilën ishin pjesmarrës edhe forcat policore italiane po edhe DEA amerikane. Lëndët ...

Një kamion me drogë dhe hileja e mediave qeveri-opozitë kundër SPAK
Rreth 1.3 ton kokainë janë sekuestruar pasditen e sotme në një magazinë të madhe frutash në fshatin Krushopek të Komunës së Sarajit në Maqedoninë e Veriut. DEA dhe autoritetet italiane, prej ditësh ndiqnin hetimet dhe ...
Gazeta Dita | 19-Feb-2020 22:05
Rreth 1.3 ton kokainë janë sekuestruar pasditen e sotme në një magazinë të madhe frutash në fshatin Krushopek të Komunës së Sarajit në Maqedoninë e Veriut. DEA dhe autoritetet italiane, prej ditësh ndiqnin hetimet dhe ...

Kamioni ‘bosh’ në Shkup, policia italiane kishte lënë vetëm një pako nga 1.3 ton kokainë
Dalin detaje të reja nga superoperacioni antidrogë në fshatin Krushopek të komunës së Sarajit në Maqedoninë e Veriut ku u sekuestruan 1.3 ton kokainë që ishin futur përmes një kontenieri me banane. Në operacion veç ...
TetovaSot | 19-Feb-2020 21:57
Dalin detaje të reja nga superoperacioni antidrogë në fshatin Krushopek të komunës së Sarajit në Maqedoninë e Veriut ku u sekuestruan 1.3 ton kokainë që ishin futur përmes një kontenieri me banane. Në operacion veç ...

Detajet/ 1.3 tonë kokainë hyri dje në Shqipëri me kamion bananesh, ja si përfundoi në Maqedoni, në aksion DEA amerikane, GdF dhe policia shqiptare
Detaje të reja janë zbardhur nga sasia e madhe e kokainës, e kapur këtë mbrëmje në Maqedoninë e Veriut, pas një aksioni të madh ndërkombëtar policor. Gazetarja Klodiana Lala raporton për “BalkanWeb” se sasia prej 1.3 ...
BalkanWeb | 19-Feb-2020 19:36
Detaje të reja janë zbardhur nga sasia e madhe e kokainës, e kapur këtë mbrëmje në Maqedoninë e Veriut, pas një aksioni të madh ndërkombëtar policor. Gazetarja Klodiana Lala raporton për “BalkanWeb” se sasia prej 1.3 ...

Detaja nga aksioni policior në Krushopek të Sarajit
Një kilogram dërgesë e kontrolluar kokainë është konfiskuar në një depo për pemë në fshatin Krushapek, në komunën e Sarajit. Sipas urdhrit të prokurorit publik janë arrestuar shoferët e kamionit dhe pronari i depos, ...
TetovaSot | 19-Feb-2020 21:47
Një kilogram dërgesë e kontrolluar kokainë është konfiskuar në një depo për pemë në fshatin Krushapek, në komunën e Sarajit. Sipas urdhrit të prokurorit publik janë arrestuar shoferët e kamionit dhe pronari i depos, ...

1.3 ton kokainë të kapura në Maqedoninë e Veriut, kaloi përmes Shqipërisë
Sipas mediave vendase në pranga kanë rënë dy shoferë dhe një magazinier që punonin në magazinën e frutave ku u gjet edhe droga. Operacioni në fshatin Krushopek të Sarajit, ku është zbuluar një magazinë frutash, në të ...
Lajminet | 19-Feb-2020 21:32
Sipas mediave vendase në pranga kanë rënë dy shoferë dhe një magazinier që punonin në magazinën e frutave ku u gjet edhe droga. Operacioni në fshatin Krushopek të Sarajit, ku është zbuluar një magazinë frutash, në të ...

Kamioni me 1.3 ton kokainë kaloi përmes Shqipërisë, reagon kreu i SPAK për Abc News
Kreu i SPAK, Arben Kraja reagon për Abc News lidhur me 1.3 ton kokainë që është kapur në Maqedoninë e Veriut ditën e sotme. Në një prononcim për gazetaren Glidona Daci, Kraja është shprehur se lënda narkotike nuk ka ...
ABCNews | 19-Feb-2020 20:37
Kreu i SPAK, Arben Kraja reagon për Abc News lidhur me 1.3 ton kokainë që është kapur në Maqedoninë e Veriut ditën e sotme. Në një prononcim për gazetaren Glidona Daci, Kraja është shprehur se lënda narkotike nuk ka ...

1.3 ton kokainë të kapura në Maqedoninë e Veriut, kaloi përmes Shqipërisë
Të paktën tre persona janë arrestuar në Maqedoninë e Veriut lidhur me sekuestrimin e 1.3 ton kokaine. Sipas mediave vendase në pranga kanë rënë dy shoferë dhe një magazinier që punonin në magazinën e frutave ku u gjet ...
Klan Kosova | 19-Feb-2020 21:24
Të paktën tre persona janë arrestuar në Maqedoninë e Veriut lidhur me sekuestrimin e 1.3 ton kokaine. Sipas mediave vendase në pranga kanë rënë dy shoferë dhe një magazinier që punonin në magazinën e frutave ku u gjet ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved