ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 08/04/2020 04:47

VIDEO/ Përfundojnë pjesët e para të Champions League: Atl Madrid në epërsi ndaj Liverpulit. Paqe mes B. Dortmund dhe PSG

VIDEO/ Përfundojnë pjesët e para të Champions League: Atl Madrid në epërsi ndaj Liverpulit. Paqe mes B. Dortmund dhe PSG
Janë mbyllur pjesët e para të dy ndeshjeve të sotme Atl Madrdi-Liverpool, që përfundoi me rezultatin 1-0. Vetëm katër minuta lojë kanë kaluar dhe menjëherë ka ardhur goli i parë i mbrëmjes në Champions League. Ka qenë ...
GazetaTema | 18-Feb-2020 21:54
Janë mbyllur pjesët e para të dy ndeshjeve të sotme Atl Madrdi-Liverpool, që përfundoi me rezultatin 1-0. Vetëm katër minuta lojë kanë kaluar dhe menjëherë ka ardhur goli i parë i mbrëmjes në Champions League. Ka qenë ...

Kush tjetër pos Haaland, Borussia në epërsi ndaj PSG-së
Erling Haaland nuk di të ndalet dhe ka vazhduar me gola edhe për Borussia Dortmundin në Ligën e Kampionëve. Para ndeshjes mes Borussia Dortmundit dhe Paris Saint-Germain, norvegjezi kishte shënuar nëntë gola në gjashtë ...
Telegrafi | 18-Feb-2020 22:34
Erling Haaland nuk di të ndalet dhe ka vazhduar me gola edhe për Borussia Dortmundin në Ligën e Kampionëve. Para ndeshjes mes Borussia Dortmundit dhe Paris Saint-Germain, norvegjezi kishte shënuar nëntë gola në gjashtë ...

Erling Haaland befason të gjithë me shpejtësinë e tij ndaj PSG – përshkon të gjithë fushën për më pak se 10 sekonda
Erling Haaland po shijon një nisje të mrekullueshme me Borussia Dortmundin, pas kalimit nga Red Bull Salzburg. Para ndeshjes mes Borussia Dortmundit dhe Paris Saint-Germain në Westfalenstadion, norvegjezi kishte shënuar ...
Telegrafi | 18-Feb-2020 22:15
Erling Haaland po shijon një nisje të mrekullueshme me Borussia Dortmundin, pas kalimit nga Red Bull Salzburg. Para ndeshjes mes Borussia Dortmundit dhe Paris Saint-Germain në Westfalenstadion, norvegjezi kishte shënuar ...

Lajm i keq për Liverpool, Atletico e pathyeshme kur shënon… Saul Niguez!
Atletico Madrid ka mbyllur në avantazh pjesën e parë kundër Liverpool. Djemtë e Simeones ia dolën të shënonin në minutën e katërt me anë të Saul Niguez dhe ky është një lajm i keq për Liverpool. Sa herë që mesfushori ...
ABCNews | 18-Feb-2020 22:06
Atletico Madrid ka mbyllur në avantazh pjesën e parë kundër Liverpool. Djemtë e Simeones ia dolën të shënonin në minutën e katërt me anë të Saul Niguez dhe ky është një lajm i keq për Liverpool. Sa herë që mesfushori ...

Atletico shumë shpejt zhbllokon sfidën, shënon Saul pas një tollovie
Atletico Madridi ka arritur të shënojë që në start të ndeshjes ndaj Liverpoolit. Ka qenë Saul Niguez që ka shënuar nga afër, pas një tollovie që erdhi nga një goditje prej këndit. Ishte vetëm minuta e katërt e ndeshjes ...
Telegrafi | 18-Feb-2020 21:15
Atletico Madridi ka arritur të shënojë që në start të ndeshjes ndaj Liverpoolit. Ka qenë Saul Niguez që ka shënuar nga afër, pas një tollovie që erdhi nga një goditje prej këndit. Ishte vetëm minuta e katërt e ndeshjes ...

Flakë, tym e ngjyra – pritja spektakolare që i bënë tifozët skuadrës së Atletico Madridit
Mijëra tifozë e kanë inkurajuar skuadrën e Atletico Madridit gjatë arritjes në Wanda Metropolitano para ndeshjes kundër Liverpoolit. Udhëheqësit e tifozëve gjatë gjithë javës kanë kërkuar që të bëhet një organizim i ...
Telegrafi | 18-Feb-2020 20:57
Mijëra tifozë e kanë inkurajuar skuadrën e Atletico Madridit gjatë arritjes në Wanda Metropolitano para ndeshjes kundër Liverpoolit. Udhëheqësit e tifozëve gjatë gjithë javës kanë kërkuar që të bëhet një organizim i ...

VIDEO | Vetëm katër minuta, Atletico ndëshkon Liverpoolin në Madrid
Vetëm katër minuta lojë kanë kaluar dhe menjëherë ka ardhur goli i parë i mbrëmjes në Champions League. Ka qenë Atletico Madrid që ka kaluar në avantazh përballë Liverpool, në “Ëanda Metropolitano”. Ishte një goditje ...
ABCNews | 18-Feb-2020 21:09
Vetëm katër minuta lojë kanë kaluar dhe menjëherë ka ardhur goli i parë i mbrëmjes në Champions League. Ka qenë Atletico Madrid që ka kaluar në avantazh përballë Liverpool, në “Ëanda Metropolitano”. Ishte një goditje ...

“Vikingu” Haaland se fal dakikun, i shënon edhe PSG-së
Borusia Dortmund ka kaluar në epërsi në ndeshjen kundër PSG-së. Golin e epërsisë e shënoi Erling Haaland në minutën e 69-të të ndeshjes. Ky është goli i nëntë i norvegjezit në Ligën e Kampionëve këtë sezon. / ...
Indeks Online | 18-Feb-2020 22:35
Borusia Dortmund ka kaluar në epërsi në ndeshjen kundër PSG-së. Golin e epërsisë e shënoi Erling Haaland në minutën e 69-të të ndeshjes. Ky është goli i nëntë i norvegjezit në Ligën e Kampionëve këtë sezon. / ...

Atletico Madrid – Liverpool, e pabesueshme se çfarë rasti ka humbur Morata
Atletico Madridi dhe Liverpooli janë duke luajtur në ndeshjen e parë të së tetës ë finales së Ligës së Kampionëve, shkruan zeri.info Vendasit janë duke triumfuar 1:0. Në minutën e 68-të madrilenët patën mundësi......
Zeri | 18-Feb-2020 22:34
Atletico Madridi dhe Liverpooli janë duke luajtur në ndeshjen e parë të së tetës ë finales së Ligës së Kampionëve, shkruan zeri.info Vendasit janë duke triumfuar 1:0. Në minutën e 68-të madrilenët patën mundësi......

Haaland i papërmbajtshëm, i shënon edhe PSG (VIDEO)
Borussia Dortmundi ka kaluar në epërsi ndaj PSG-së, në duelin që po zhvillohet aktualisht në kuadër të 1/16 se finales së Ligës së Kampionëve, shkruan Gazeta inFokus. Golin për ‘milionerët’ e ka realizuar Erling ...
InFokusi | 18-Feb-2020 22:34
Borussia Dortmundi ka kaluar në epërsi ndaj PSG-së, në duelin që po zhvillohet aktualisht në kuadër të 1/16 se finales së Ligës së Kampionëve, shkruan Gazeta inFokus. Golin për ‘milionerët’ e ka realizuar Erling ...

Borussia Dortmund – PSG, shumë shpejt shënohet edhe goli i dytë
Borussia Dortmundi dhe Paris Saint-Germaini janë duke luajtur në ndeshjen e parë të së tetës ë finales së Ligës së Kampionëve, shkruan zeri.info Parisienët kanë barazuar rezultatin në 1:1. Neymar ka shënuar në ...
Zeri | 18-Feb-2020 22:34
Borussia Dortmundi dhe Paris Saint-Germaini janë duke luajtur në ndeshjen e parë të së tetës ë finales së Ligës së Kampionëve, shkruan zeri.info Parisienët kanë barazuar rezultatin në 1:1. Neymar ka shënuar në ...

Haaland fantastik, e kalon Dortmundin në epërsi kundër PSG-së
Borussia Dortmund ka kaluar në epërsi kundër Paris Saint-Germain, në ndeshjen e parë të 1/8 së finales mes tyre në Ligën e Kampionëve, që po zhvillohet momentalisht. Erling Haaland shënoi për 1:0 në minutën e 69-të, ...
Gazeta Express | 18-Feb-2020 22:31
Borussia Dortmund ka kaluar në epërsi kundër Paris Saint-Germain, në ndeshjen e parë të 1/8 së finales mes tyre në Ligën e Kampionëve, që po zhvillohet momentalisht. Erling Haaland shënoi për 1:0 në minutën e 69-të, ...

Borussia Dortmund – PSG, më në fund zhbllokohet rezultati
Borussia Dortmundi dhe Paris Saint-Germaini janë duke luajtur në ndeshjen e parë të së tetës ë finales së Ligës së Kampionëve, shkruan zeri.info Gjermanët kanë kaluar në epërsi 1:0. Erling Haaland ka realizuar në......
Zeri | 18-Feb-2020 22:29
Borussia Dortmundi dhe Paris Saint-Germaini janë duke luajtur në ndeshjen e parë të së tetës ë finales së Ligës së Kampionëve, shkruan zeri.info Gjermanët kanë kaluar në epërsi 1:0. Erling Haaland ka realizuar në......

Kosova U19 triumfoi ndaj Greqisë
Janë mbyllur para pak çastesh pjesët e para në dy ndeshjet e mbrëmjes në Ligën e Kampionëve. Vetëm një gol i shënuar në këto dy përballje, është bilanci i dobët i golave të shënuar, gjithmonë duke llogaritur emrat e ...
GazetaBlic | 18-Feb-2020 22:24
Janë mbyllur para pak çastesh pjesët e para në dy ndeshjet e mbrëmjes në Ligën e Kampionëve. Vetëm një gol i shënuar në këto dy përballje, është bilanci i dobët i golave të shënuar, gjithmonë duke llogaritur emrat e ...

Atletico shumë shpejt zhbllokon sfidën, shënon Saul pas një tollovie
Atletico Madridi ka arritur të shënojë që në start të ndeshjes ndaj Liverpoolit. Ka qenë Saul Niguez që ka shënuar nga afër, pas një tollovie që erdhi nga një goditje prej këndit. Ishte vetëm minuta e katërt e ndeshjes ...
E Dua Sportin | 18-Feb-2020 22:00
Atletico Madridi ka arritur të shënojë që në start të ndeshjes ndaj Liverpoolit. Ka qenë Saul Niguez që ka shënuar nga afër, pas një tollovie që erdhi nga një goditje prej këndit. Ishte vetëm minuta e katërt e ndeshjes ...

Flakë, tym e ngjyra – pritja spektakolare që i bënë tifozët skuadrës së Atletico Madridit
Mijëra tifozë e kanë inkurajuar skuadrën e Atletico Madridit gjatë arritjes në Wanda Metropolitano para ndeshjes kundër Liverpoolit. Udhëheqësit e tifozëve gjatë gjithë javës kanë kërkuar që të bëhet një organizim i ...
E Dua Sportin | 18-Feb-2020 22:00
Mijëra tifozë e kanë inkurajuar skuadrën e Atletico Madridit gjatë arritjes në Wanda Metropolitano para ndeshjes kundër Liverpoolit. Udhëheqësit e tifozëve gjatë gjithë javës kanë kërkuar që të bëhet një organizim i ...

VIDEO | Tifozët e Liverpool pushtojnë Spanjën, çfarë atmosfere në Madrid
Pak minuta para startit të sfidës mes Atletico Madrid dhe Liverpool, atmosfera jashtë “Ëanda Metropolitano” është elektrizuese. Tifozët madrilenë janë më të shumtë në numër, por dhe ata që kanë udhëtuar nga Liverpuli, ...
ABCNews | 18-Feb-2020 20:30
Pak minuta para startit të sfidës mes Atletico Madrid dhe Liverpool, atmosfera jashtë “Ëanda Metropolitano” është elektrizuese. Tifozët madrilenë janë më të shumtë në numër, por dhe ata që kanë udhëtuar nga Liverpuli, ...

Atletico në epërsi ndaj Liverpoolit, pa gola në Dortmund
Atletico Madridi është në epërsi 1:0 ndaj Liverpoolit pas pjesës së parë në ndeshjen e fazës nokaut të Ligës së Kampionëve. Saul Niguez ka kaluar Atleticon në epërsi në minutën e katërt. Ai realizoi nga afërsia, pasi ...
Koha.net | 18-Feb-2020 21:57
Atletico Madridi është në epërsi 1:0 ndaj Liverpoolit pas pjesës së parë në ndeshjen e fazës nokaut të Ligës së Kampionëve. Saul Niguez ka kaluar Atleticon në epërsi në minutën e katërt. Ai realizoi nga afërsia, pasi ...

Mbyllen pjesët e para në dy takimet e Ligës së Kampionëve
Kanë përfunduar 45 minutat e parë në dy ndeshjet e Ligës së Kampionëve që po zhvillohen në kuadër të 1/16 se finales, shkruan Gazeta inFokus. Pas pjesës së parë, Athletico Madridi është duke fituar si vendas ndaj ...
InFokusi | 18-Feb-2020 21:54
Kanë përfunduar 45 minutat e parë në dy ndeshjet e Ligës së Kampionëve që po zhvillohen në kuadër të 1/16 se finales, shkruan Gazeta inFokus. Pas pjesës së parë, Athletico Madridi është duke fituar si vendas ndaj ...

Atletico Madrid – Liverpool dhe Borussia Dortmund – PSG, rezultate befasuese pas pjesëve të para
Janë mbyllur pjesët e para të dy takimeve të sotme të Ligës së Kampionëve, shkruan zeri.info Këto janë ndeshjet e parë të së tetës së finales së këtij kompeticioni. Atletico Madridi është duke triumfuar 1:0......
Zeri | 18-Feb-2020 21:51
Janë mbyllur pjesët e para të dy takimeve të sotme të Ligës së Kampionëve, shkruan zeri.info Këto janë ndeshjet e parë të së tetës së finales së këtij kompeticioni. Atletico Madridi është duke triumfuar 1:0......

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved