ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 05/04/2020 06:32

“Kosova feston Pavarsinë”, Thaçi: Vetëm kur të bëhemi bashkë pozitë e opozitë do arrijmë suksese

“Kosova feston Pavarsinë”, Thaçi: Vetëm kur të bëhemi bashkë pozitë e opozitë do arrijmë suksese
Presidenti i vendit, Hashim Thaçi, në përvjetorin e dymbëdhjetë të pavarësisë ka folur për sfidat me të cilat u ballafaqua më shumë se një dekadë pavarësi, duke përmendur edhe angazhimin për anëtarësimin e Kosovës në ...
ABCNews | 17-Feb-2020 22:27
Presidenti i vendit, Hashim Thaçi, në përvjetorin e dymbëdhjetë të pavarësisë ka folur për sfidat me të cilat u ballafaqua më shumë se një dekadë pavarësi, duke përmendur edhe angazhimin për anëtarësimin e Kosovës në ...

Thaçi e Kurti shtrëngojnë duart, Ismaili: “Q**a nanën, tash edhe Hashën e bajnë njeri të mirë, veç unë meta m*t e tradhtar
Ish-deputeti i Kuvendit të Kosovës, dhe ideatori i monumentit NEWBORN, Fisnik Ismaili, ka reaguar pas shtrëngimit të duarve mes presidentit Hashim Thaçi dhe kryeministrit, Albin Kurti, në pritjen e organizuar sonte nga ...
ABCNews | 17-Feb-2020 21:25
Ish-deputeti i Kuvendit të Kosovës, dhe ideatori i monumentit NEWBORN, Fisnik Ismaili, ka reaguar pas shtrëngimit të duarve mes presidentit Hashim Thaçi dhe kryeministrit, Albin Kurti, në pritjen e organizuar sonte nga ...

Ismaili pas shtrëngimit të duarve Thaçi-Kurti: Tash veç unë paskam me mbet tradhtar
Ish-deputeti i Kuvendit të Kosovës, Fisnik Ismaili, ka reaguar pas shtrëngimit të duarve mes presidentit Hashim Thaçi dhe kryeministrit, Albin Kurti, në pritjen e organizuar sonte nga Presidenti për nder të 12 vjetori ...
Telegrafi | 17-Feb-2020 20:46
Ish-deputeti i Kuvendit të Kosovës, Fisnik Ismaili, ka reaguar pas shtrëngimit të duarve mes presidentit Hashim Thaçi dhe kryeministrit, Albin Kurti, në pritjen e organizuar sonte nga Presidenti për nder të 12 vjetori ...

Thaçi: Vetëm kur të bëhemi bashkë pozitë e opozitë do të arrijmë suksese
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka organizuar pritje shtetërore për nder të Ditës së Pavarësisë.Aty përveç mysafirëve të tjerë nga kori diplomatikë, deputetë, e kabineti qeveritar, u pa edhe kryeministri Albin ...
Ina-Online | 18-Feb-2020 01:25
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka organizuar pritje shtetërore për nder të Ditës së Pavarësisë.Aty përveç mysafirëve të tjerë nga kori diplomatikë, deputetë, e kabineti qeveritar, u pa edhe kryeministri Albin ...

Thaçi: Me një raport më të mirë pozitë dhe opozitë mund të shkojmë përpara
Hashim Thaçi, Presidenti i Kosovës, në pritjen e organizuar nga ai për nder të 12 vjetorit të pavarësisë së Kosovës ka mbajtur edhe një fjalim. Thaçi tha se liria e pavarësia e Kosovës u ndërtua shumë me mund dhe ...
InFokusi | 17-Feb-2020 23:46
Hashim Thaçi, Presidenti i Kosovës, në pritjen e organizuar nga ai për nder të 12 vjetorit të pavarësisë së Kosovës ka mbajtur edhe një fjalim. Thaçi tha se liria e pavarësia e Kosovës u ndërtua shumë me mund dhe ...

?Thaçi thërret për unitet politik: Të bashkuar realizuam lirinë dhe pavarësinë, mund të jemi edhe pjesë e NATO-s, BE-së dhe OKB-së
Presidenti Hashim Thaçi, sonte ka organizuar pritje shtetërore me rastin e 12-vjetorit të shpalljes së pavarësisë së Kosovës. I pari i vendit tha se sa herë që organizohen evente të tilla, kujtojmë heronjtë e Kosovës, ...
Telegrafi | 17-Feb-2020 20:38
Presidenti Hashim Thaçi, sonte ka organizuar pritje shtetërore me rastin e 12-vjetorit të shpalljes së pavarësisë së Kosovës. I pari i vendit tha se sa herë që organizohen evente të tilla, kujtojmë heronjtë e Kosovës, ...

Reagon nënkryetarja e VV-së për shtrëngimin e duarve mes Kurtit dhe Thaçit
Në pritjen shtetërore të organizuar nga Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi për nder të 12 vjetorit të pavarësië ,mori pjesë edhe Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti. Këta të fundit në këtë pritje shtrënguan duart e ...
InFokusi | 17-Feb-2020 23:02
Në pritjen shtetërore të organizuar nga Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi për nder të 12 vjetorit të pavarësië ,mori pjesë edhe Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti. Këta të fundit në këtë pritje shtrënguan duart e ...

Thaçi e Kurti shtrëngojnë duart në kishë
Presidenti Hashim Thaçi dhe kryeministri Albin Kurti kanë shtrënguar duart sonte në katedralen “Nënë Tereza” në Prishtinë. Në pritjen e organizuar nga presidenti në 12 vjetorin e pavarësisë të pranishëm ishin edhe ...
Lapsi | 17-Feb-2020 20:46
Presidenti Hashim Thaçi dhe kryeministri Albin Kurti kanë shtrënguar duart sonte në katedralen “Nënë Tereza” në Prishtinë. Në pritjen e organizuar nga presidenti në 12 vjetorin e pavarësisë të pranishëm ishin edhe ...

Fisnik Ismaili kritikon ashpër Lëvizjen VETËVENDOSJE!
Ish-deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Fisnik Ismaili, ka kritikuar ashpër ndryshimin e Lëvizjes Vetëvendosje tashmë që është në pushtet. Ai përmes një postimi në Facebook, ku nuk ka kursyer as të sharat, ka thënë se ...
Klan Kosova | 17-Feb-2020 22:27
Ish-deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Fisnik Ismaili, ka kritikuar ashpër ndryshimin e Lëvizjes Vetëvendosje tashmë që është në pushtet. Ai përmes një postimi në Facebook, ku nuk ka kursyer as të sharat, ka thënë se ...

Thaçi: Vetëm kur të bëhemi bashkë pozitë e opozitë do të arrijmë suksese
Presidenti i vendit, Hashim Thaçi, në dymbëdhjetë të pavarësisë foli për sfidat me të cilat u ballafaqua më shumë se një dekadë pavarësi, duke përmendur edhe angazhimin për anëtarësimin e Kosovës në BE, NATO dhe ...
Gazeta Observer | 17-Feb-2020 22:18
Presidenti i vendit, Hashim Thaçi, në dymbëdhjetë të pavarësisë foli për sfidat me të cilat u ballafaqua më shumë se një dekadë pavarësi, duke përmendur edhe angazhimin për anëtarësimin e Kosovës në BE, NATO dhe ...

Thaçi: Vetëm kur të bëhemi bashkë pozitë e opozitë do të arrijmë suksese
Kreu i shtetit tha se objektiv e gjithë është që Kosova sa më shpejt të jetë pjesë e NATO dhe kjo sipas tij mund të arrihet vetëm kur të gjithë bëhen bashkë, pozitë e opozitë. “Sot në 12 vjetorin Kosova është më e ...
Lajminet | 17-Feb-2020 21:58
Kreu i shtetit tha se objektiv e gjithë është që Kosova sa më shpejt të jetë pjesë e NATO dhe kjo sipas tij mund të arrihet vetëm kur të gjithë bëhen bashkë, pozitë e opozitë. “Sot në 12 vjetorin Kosova është më e ...

Thaçi: Vetëm kur të bëhemi bashkë pozitë e opozitë do të arrijmë suksese
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka organizuar pritje shtetërore për nder të Ditës së Pavarësisë. Aty përveç mysafirëve të tjerë nga kori diplomatikë, deputetë, e kabineti qeveritar, u pa edhe kryeministri Albin ...
Koha.net | 17-Feb-2020 21:44
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka organizuar pritje shtetërore për nder të Ditës së Pavarësisë. Aty përveç mysafirëve të tjerë nga kori diplomatikë, deputetë, e kabineti qeveritar, u pa edhe kryeministri Albin ...

Ismaili pas shtrëngimit të duarve Thaçi-Kurti: Tash veç unë paskam me mbet tradhtar
Ish-deputeti i Kuvendit të Kosovës, Fisnik Ismaili, ka reaguar pas shtrëngimit të duarve mes presidentit Hashim Thaçi dhe kryeministrit, Albin Kurti, në pritjen e organizuar sonte nga Presidenti për nder të 12 vjetorit ...
Zeri | 17-Feb-2020 21:41
Ish-deputeti i Kuvendit të Kosovës, Fisnik Ismaili, ka reaguar pas shtrëngimit të duarve mes presidentit Hashim Thaçi dhe kryeministrit, Albin Kurti, në pritjen e organizuar sonte nga Presidenti për nder të 12 vjetorit ...

Thaçi: Vetëm të bashkuar mund të bëhemi pjesë e NATO-s, BE-së dhe OKB-së
Prishtinë, 17 shkurt 2020 – Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, sonte organizoi pritje shtetërore për nder të 12-vjetorit të shpalljes së pavarësisë së Kosovës. Ftesës së tij iu përgjigjën krerët e institucioneve më të ...
Illyriapress | 17-Feb-2020 21:18
Prishtinë, 17 shkurt 2020 – Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, sonte organizoi pritje shtetërore për nder të 12-vjetorit të shpalljes së pavarësisë së Kosovës. Ftesës së tij iu përgjigjën krerët e institucioneve më të ...

Ismaili pas shtrëngimit të duarve Thaçi-Kurti: Tash veç unë paskam me mbet tradhtar
Ish-deputeti i Kuvendit të Kosovës, Fisnik Ismaili, ka reaguar pas shtrëngimit të duarve mes presidentit Hashim Thaçi dhe kryeministrit, Albin Kurti, në pritjen e organizuar sonte nga Presidenti për nder të 12 vjetorit ...
Arbresh | 17-Feb-2020 20:57
Ish-deputeti i Kuvendit të Kosovës, Fisnik Ismaili, ka reaguar pas shtrëngimit të duarve mes presidentit Hashim Thaçi dhe kryeministrit, Albin Kurti, në pritjen e organizuar sonte nga Presidenti për nder të 12 vjetorit ...

Ismaili pas shtrëngimit të duarve Thaçi-Kurti: Tash veç unë paskam me mbet tradhtar
Përmes një postimi në Facebook, Ismaili ka thënë se tash Lëvizja Vetëvendosje do ta bëjnë njeri të mirë Hashim Thaçin, sikur që e kanë bërë kreun e LDK-së, Isa Mustafën, duke shtuar se tash vetëm ai do të mbetet ...
Lajminet | 17-Feb-2020 20:55
Përmes një postimi në Facebook, Ismaili ka thënë se tash Lëvizja Vetëvendosje do ta bëjnë njeri të mirë Hashim Thaçin, sikur që e kanë bërë kreun e LDK-së, Isa Mustafën, duke shtuar se tash vetëm ai do të mbetet ...

Kurti dhe Osmani nderojnë për herë të parë Rugovën dhe Demaçin (VIDEO)
Festa e sotme e Pavarësisë shënoi edhe një ndryshim në qëndrimet e politikanëve. Albin Kurti dhe Vjosa Osmani bënë homazhe te varret e dy figurave që për së gjalli nuk i patën fort në qejf. Kronikë e zgjeruar nga Merita ...
Klan Kosova | 17-Feb-2020 20:54
Festa e sotme e Pavarësisë shënoi edhe një ndryshim në qëndrimet e politikanëve. Albin Kurti dhe Vjosa Osmani bënë homazhe te varret e dy figurave që për së gjalli nuk i patën fort në qejf. Kronikë e zgjeruar nga Merita ...

Ismaili pas shtrëngimit të duarve Thaçi-Kurti: Tash veç unë paskam me mbet tradhtar
Ish-deputeti i Kuvendit të Kosovës, Fisnik Ismaili, ka reaguar pas shtrëngimit të duarve mes presidentit Hashim Thaçi dhe kryeministrit, Albin Kurti, në pritjen e organizuar sonte nga Presidenti për nder të 12 vjetorit ...
Gazeta Express | 17-Feb-2020 20:54
Ish-deputeti i Kuvendit të Kosovës, Fisnik Ismaili, ka reaguar pas shtrëngimit të duarve mes presidentit Hashim Thaçi dhe kryeministrit, Albin Kurti, në pritjen e organizuar sonte nga Presidenti për nder të 12 vjetorit ...

Pritja presidenciale, Thaçi e Osmani i relaksojnë pak raportet
Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi, ka organizuar një pritje në orët e mbëmjes për nderë të përvjetorit të pavarësisë së Kosovës, ku të pranishëm ishin liderët politikë, ambasadorë e fytyra të njohura. ...
Indeks Online | 17-Feb-2020 20:46
Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi, ka organizuar një pritje në orët e mbëmjes për nderë të përvjetorit të pavarësisë së Kosovës, ku të pranishëm ishin liderët politikë, ambasadorë e fytyra të njohura. ...

Pritja te presidenti, Kurti shkon me gruan (VIDEO)
Nuk dihet nëse e priti Albin Kurtin, por presidenti Hashim Thaçi nuk e nisi fjalimin e tij në pritjen për nder të Pavarësisë pa ardhur edhe shefi i qeverisë. E ky i fundit në ngjarjen që u organizua nga i pari i shtetit ...
Klan Kosova | 17-Feb-2020 20:46
Nuk dihet nëse e priti Albin Kurtin, por presidenti Hashim Thaçi nuk e nisi fjalimin e tij në pritjen për nder të Pavarësisë pa ardhur edhe shefi i qeverisë. E ky i fundit në ngjarjen që u organizua nga i pari i shtetit ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved