ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 05/04/2020 05:21

Moderatorja Klea Huta në pritje të ëmbël, Elgit Doda i bën dhuratën magjepsëse

Moderatorja Klea Huta në pritje të ëmbël, Elgit Doda i bën dhuratën magjepsëse
Klea Huta dhe Elgit Doda po jetojnë ditët e tyre më të bukura në pritje për t’u bërë prindër për herë të parë. Së fundmi çifti vendosi të kurorëzojë dashurinë e tyre në martesë, para ardhjes në jetë të bebit. Dyshja u ...
Telegraf | 18-Feb-2020 21:33
Klea Huta dhe Elgit Doda po jetojnë ditët e tyre më të bukura në pritje për t’u bërë prindër për herë të parë. Së fundmi çifti vendosi të kurorëzojë dashurinë e tyre në martesë, para ardhjes në jetë të bebit. Dyshja u ...

Edhe J.lo në biznes, lançon markën e saj të këpucëve
Jennifer Lopez ka qene gjithmone nje protagoniste ne boten e modes, jo vetem si nje "mysafire", por edhe si nje sipermarrese dhe, se shpejti, gjithashtu si dizajnere : ajo po fillon te lançoje nje linje kepucesh qe mban ...
ikub.al | 18-Feb-2020 12:22
Jennifer Lopez ka qene gjithmone nje protagoniste ne boten e modes, jo vetem si nje "mysafire", por edhe si nje sipermarrese dhe, se shpejti, gjithashtu si dizajnere : ajo po fillon te lançoje nje linje kepucesh qe mban ...

“Urime 12 vite pavarësinë”, Rita Ora uron shqip Kosovën, publikon një video
KOSOVE Ditën e djeshme Kosova festoi 12-vjetorin e pavarësisë. Kanë qenë të shumtë urimet që kanë ardhur në këtë ditë të veçantë. Një ndër to ishte dhe këngëtarja me famë botërore Rita Ora e cila nuk i ka harruar ...
BalkanWeb | 18-Feb-2020 12:43
KOSOVE Ditën e djeshme Kosova festoi 12-vjetorin e pavarësisë. Kanë qenë të shumtë urimet që kanë ardhur në këtë ditë të veçantë. Një ndër to ishte dhe këngëtarja me famë botërore Rita Ora e cila nuk i ka harruar ...

Tifozët e Liverpoolit bëjnë që stadiumi i Atleticos të ngjajë sikur është Anfieldi
Ndërkohë që tifozët e Atletico Madridi janë kujdesur për atmosferën jashtë stadiumit, tifozët vizitorë janë kujdesur për atmosferën brenda tij. Mbështetësit e Liverpoolit kanë marrë primatin në Wanda Metropolitano para ...
Telegrafi | 18-Feb-2020 21:06
Ndërkohë që tifozët e Atletico Madridi janë kujdesur për atmosferën jashtë stadiumit, tifozët vizitorë janë kujdesur për atmosferën brenda tij. Mbështetësit e Liverpoolit kanë marrë primatin në Wanda Metropolitano para ...

Korab Shaqiri doktoron në kompozim
Këngëtari dhe kompozitori i njohur shqiptar, Korab Shaqiri, ka përfunduar me sukses studimet e doktoratës. Ai ka fituar tashmë zyrtarisht titullin doktor, në degën e kompozimit. Këtë gjë e ka bërë të ditur përmes një ...
Telegrafi | 18-Feb-2020 20:01
Këngëtari dhe kompozitori i njohur shqiptar, Korab Shaqiri, ka përfunduar me sukses studimet e doktoratës. Ai ka fituar tashmë zyrtarisht titullin doktor, në degën e kompozimit. Këtë gjë e ka bërë të ditur përmes një ...

Me çantat nga shopingu, Morena Taraku endet vetëm në të brendshme teksa ngacmon imagjinatën e fansave
Këngëtarja dhe modelja e njohur shqiptare, Morena Taraku, është e njohur tashmë për jetën luksoze që bën. Ajo është vazhdimisht në vëmendjen e mediave, kryesisht për postimet e saj në rrjetet sociale, ku shpesh shfaqet ...
Telegrafi | 18-Feb-2020 16:34
Këngëtarja dhe modelja e njohur shqiptare, Morena Taraku, është e njohur tashmë për jetën luksoze që bën. Ajo është vazhdimisht në vëmendjen e mediave, kryesisht për postimet e saj në rrjetet sociale, ku shpesh shfaqet ...

“Ndihmojmë Tokën”/ Bezos ofron 10 miliardë dollarë për të luftuar ndryshimet klimatike
Drejtori ekzekutiv i Amazon, Jeff Bezos njoftoi se do të krijojë Fondin e Tokës, i cili do të sigurojë 10 miliardë dollarë për të financuar përpjekjet e shkencëtarëve dhe aktivistëve në luftën kundër ndryshimeve ...
VizionPlus | 18-Feb-2020 10:00
Drejtori ekzekutiv i Amazon, Jeff Bezos njoftoi se do të krijojë Fondin e Tokës, i cili do të sigurojë 10 miliardë dollarë për të financuar përpjekjet e shkencëtarëve dhe aktivistëve në luftën kundër ndryshimeve ...

Një foto që vlen 7 milion...
Ylli i pop-it 50 vjeç tregon format e saj te skalitura, si te nje 20 vjeçare dhe postimi i saj ne pak ore ka marre rreth 7 milion pelqime. View this post on Instagram Relaxed and recharged. ?? A post shared by Jennifer ...
ikub.al | 17-Feb-2020 21:32
Ylli i pop-it 50 vjeç tregon format e saj te skalitura, si te nje 20 vjeçare dhe postimi i saj ne pak ore ka marre rreth 7 milion pelqime. View this post on Instagram Relaxed and recharged. ?? A post shared by Jennifer ...

Rita Ora nuk ndalet, tani pozon me sytjena transparente
Këngëtarja e njohur shqiptare, Rita Ora, kohët e fundit ka qenë tejet aktive në publikimin e fotografive ku shfaqet provokative, shkruan . Pas fotos në bikini, Rita tani e ka bërë një tjetër postim ku ka pozuar me ...
Lajminet | 18-Feb-2020 22:40
Këngëtarja e njohur shqiptare, Rita Ora, kohët e fundit ka qenë tejet aktive në publikimin e fotografive ku shfaqet provokative, shkruan . Pas fotos në bikini, Rita tani e ka bërë një tjetër postim ku ka pozuar me ...

Dua Lipa uron Kosovën me foton domethënëse: 12 vjet pavarësi, një komb një flamur
Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa, nuk ka hezituar t’i urojë shqiptarët me rastin e 12-vjetorit të Pavarësisë së Kosovës. Ajo i ka postuar dy fotografi në Instagramin e saj, njëra në mënyrë artistike e ...
BalkanWeb | 17-Feb-2020 21:36
Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa, nuk ka hezituar t’i urojë shqiptarët me rastin e 12-vjetorit të Pavarësisë së Kosovës. Ajo i ka postuar dy fotografi në Instagramin e saj, njëra në mënyrë artistike e ...

James Bond anulon premierën në Kinë, shkak koronavirusi
Loredana Zefi ka marrë kritika pozitive për pamjen e re. Reperja shqiptare, Loredana Zefi, e ka ndryshuar stilin e flokëve. Ajo është bërë me balluke dhe duket mahnitshëm në një prej fotografive të fundit të publikuar ...
GazetaBlic | 18-Feb-2020 22:24
Loredana Zefi ka marrë kritika pozitive për pamjen e re. Reperja shqiptare, Loredana Zefi, e ka ndryshuar stilin e flokëve. Ajo është bërë me balluke dhe duket mahnitshëm në një prej fotografive të fundit të publikuar ...

Rita Ora pozon vetëm në sytjena, kaq joshëse nuk e keni parë
Një prej këngëtareve më të famshme të muzikës pop, Rita Ora, arrin të marrë vëmendje sa herë publikon fotografi në profilet e saja në rrjetet sociale. Bukuroshja shqiptare nuk heziton të vë në plan të parë hiret e saja ...
Arbresh | 18-Feb-2020 22:18
Një prej këngëtareve më të famshme të muzikës pop, Rita Ora, arrin të marrë vëmendje sa herë publikon fotografi në profilet e saja në rrjetet sociale. Bukuroshja shqiptare nuk heziton të vë në plan të parë hiret e saja ...

Bleona Qereti paralajmëron këngën e re, publikon fotografi joshëse nga xhirimet e klipit
Këngëtarja e mirënjohur e skenës shqiptare, Bleona Qereti, ka paralajmëruar projektin e ri muzikor. Fjala është për këngën e re të saj që mban titullin “Haters” dhe siç ka njoftuar lansohet më 1 mars. Duke qenë se është ...
Telegrafi | 18-Feb-2020 15:03
Këngëtarja e mirënjohur e skenës shqiptare, Bleona Qereti, ka paralajmëruar projektin e ri muzikor. Fjala është për këngën e re të saj që mban titullin “Haters” dhe siç ka njoftuar lansohet më 1 mars. Duke qenë se është ...

Armando Broja nënshkruan kontratë profesionale me Chelsean
Armando Broja po përjeton një moment të artë te Chelsea. Vetëm 1 ditë pas golit që shënoi në derbin ndaj Arsenalit në kampionatin e 23-vjeçarëve, 18-vjeçari shqiptar ka firmosur kontratë si profesionist me Chelsea-n, ...
Gazeta Express | 18-Feb-2020 22:06
Armando Broja po përjeton një moment të artë te Chelsea. Vetëm 1 ditë pas golit që shënoi në derbin ndaj Arsenalit në kampionatin e 23-vjeçarëve, 18-vjeçari shqiptar ka firmosur kontratë si profesionist me Chelsea-n, ...

Kaq seksi Bleona do të duket në klipin e ri
Ka kohë që e ka paralajmëruar. E së fundmi, këngëtarja Bleona Qereti po e finalizon projektin e ri që pritet ta publikojë me 1 mars. ‘Haters’ siç quhet ky projekt, do ketë edhe një super klip, pasi, Bleona edhe njëherë ...
Lexo | 18-Feb-2020 22:04
Ka kohë që e ka paralajmëruar. E së fundmi, këngëtarja Bleona Qereti po e finalizon projektin e ri që pritet ta publikojë me 1 mars. ‘Haters’ siç quhet ky projekt, do ketë edhe një super klip, pasi, Bleona edhe njëherë ...

Ashley Graham shfaq me krenari strijat pas lindjes në një selfie nudo
Një muaj pasi e ka lindur djalin e saj Isaac, Ashley Graham ka vendosur që me krenari të shfaqë trupin e saj në rrjete sociale. “Trupi i njëjtë, disa storie të reja”, ka shkruar supermodelja 32 vjeçare poshtë një selfie ...
Klan Kosova | 18-Feb-2020 22:03
Një muaj pasi e ka lindur djalin e saj Isaac, Ashley Graham ka vendosur që me krenari të shfaqë trupin e saj në rrjete sociale. “Trupi i njëjtë, disa storie të reja”, ka shkruar supermodelja 32 vjeçare poshtë një selfie ...

Tifozët e Liverpoolit bëjnë që stadiumi i Atleticos të ngjajë sikur është Anfieldi
Ndërkohë që tifozët e Atletico Madridi janë kujdesur për atmosferën jashtë stadiumit, tifozët vizitorë janë kujdesur për atmosferën brenda tij. Mbështetësit e Liverpoolit kanë marrë primatin në Wanda Metropolitano para ...
E Dua Sportin | 18-Feb-2020 22:00
Ndërkohë që tifozët e Atletico Madridi janë kujdesur për atmosferën jashtë stadiumit, tifozët vizitorë janë kujdesur për atmosferën brenda tij. Mbështetësit e Liverpoolit kanë marrë primatin në Wanda Metropolitano para ...

Loredana Zefi mahnit me paraqitjen e fundit
Loredana Zefi ka marrë kritika pozitive për pamjen e re. Reperja shqiptare, Loredana Zefi, e ka ndryshuar stilin e flokëve, shkruan lajmi.net. Ajo është bërë me balluke dhe duket mahnitshëm në një prej fotografive të ...
Arbresh | 18-Feb-2020 21:54
Loredana Zefi ka marrë kritika pozitive për pamjen e re. Reperja shqiptare, Loredana Zefi, e ka ndryshuar stilin e flokëve, shkruan lajmi.net. Ajo është bërë me balluke dhe duket mahnitshëm në një prej fotografive të ...

Loredana Zefi mahnit me paraqitjen e fundit, mezi njihet në këtë fotografi
Loredana Zefi ka marrë kritika pozitive për pamjen e re. Reperja shqiptare, Loredana Zefi, e ka ndryshuar stilin e flokëve, shkruan lajmi.net. Ajo është bërë me balluke dhe duket mahnitshëm në një prej fotografive të ...
Gazeta Observer | 18-Feb-2020 21:48
Loredana Zefi ka marrë kritika pozitive për pamjen e re. Reperja shqiptare, Loredana Zefi, e ka ndryshuar stilin e flokëve, shkruan lajmi.net. Ajo është bërë me balluke dhe duket mahnitshëm në një prej fotografive të ...

Kaq e bukur duket Loredana në këtë fotografi
Dua Lipa, 24 vjeçare një këngëtare britanike me origjinë shqiptare ka uruar Pavarësinë e Kosovës. Kjo lëvizje e saj ka shkaktuar një reagim nga komentuesit serb, kështu e fillon artikullin portali serb Zivot. Këngëtarja ...
GazetaBlic | 18-Feb-2020 21:45
Dua Lipa, 24 vjeçare një këngëtare britanike me origjinë shqiptare ka uruar Pavarësinë e Kosovës. Kjo lëvizje e saj ka shkaktuar një reagim nga komentuesit serb, kështu e fillon artikullin portali serb Zivot. Këngëtarja ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved