ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 01/04/2020 09:43

Spiropali, ironi me Metën: Jemi ne që të shkarkojmë ty. Po i merr rolin Bashës

Spiropali, ironi me Metën: Jemi ne që të shkarkojmë ty. Po i merr rolin Bashës
“Nuk mundet që presidenti të shkarkojë parlamentin, parlamenti e shkarkon Presidentin”, tha sot ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin dhe zëdhënësja e Qeverisë, Elisa Spiropali, e ftuar në një intervistë ...
GazetaTema | 18-Feb-2020 21:12
“Nuk mundet që presidenti të shkarkojë parlamentin, parlamenti e shkarkon Presidentin”, tha sot ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin dhe zëdhënësja e Qeverisë, Elisa Spiropali, e ftuar në një intervistë ...

Presidenti: Grushtin e shtetit e shpartalloj me dekrete/ Kryetari i PD: Rotacioni i pashmangshëm
Në betejën kundër asaj që e cilëson si grusht shteti të Rilindjes ndaj drejtësisë, Ilir Meta thirri në ndihmë edhe Lulzim Bashën dhe aleatët e tij opozitar.
Top Channel | 18-Feb-2020 19:37
Në betejën kundër asaj që e cilëson si grusht shteti të Rilindjes ndaj drejtësisë, Ilir Meta thirri në ndihmë edhe Lulzim Bashën dhe aleatët e tij opozitar.

Për “Revolucionin Popullor” Nr. 2, të udhëhequr nga Ilir Meta!
Nga Alfred Peza Të hënën e kësaj jave, kur vëmendja e shqiptarëve ishte paradite tek 12 vjetori i shpalljes së Pavarësisë së Kosovës dhe pasdite tek Konferenca e Donatorëve për projektin e rindërtimit në Shqipëri pas ...
GazetaTema | 18-Feb-2020 20:03
Nga Alfred Peza Të hënën e kësaj jave, kur vëmendja e shqiptarëve ishte paradite tek 12 vjetori i shpalljes së Pavarësisë së Kosovës dhe pasdite tek Konferenca e Donatorëve për projektin e rindërtimit në Shqipëri pas ...

Rama: Nga Meta pres gjithçka, Tedi Blushi: Gruaja e Bilalit do takohet me popullin
I ftuar në emisionin Real Story, kryeministri Edi Rama komentoi edhe deklaratat e sotme të Presidentit të Republikës, Ilir Meta, i cili kërcënoi edhe me shpërndarje Parlamenti, duke përmendur shpesh grushtin e shtetit. ...
Telegraf | 18-Feb-2020 23:00
I ftuar në emisionin Real Story, kryeministri Edi Rama komentoi edhe deklaratat e sotme të Presidentit të Republikës, Ilir Meta, i cili kërcënoi edhe me shpërndarje Parlamenti, duke përmendur shpesh grushtin e shtetit. ...

Spiropali në Top Talk: Nëse ka grusht shteti ai po ndodh brenda opozitës. Meta e Berisha kanë marrë peng Bashën
Ditën e sotme në Top Talk ka qenë e ftuar ministria e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali.
Top Channel | 18-Feb-2020 18:02
Ditën e sotme në Top Talk ka qenë e ftuar ministria e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali.

“Presidenti më informoi me fakte tronditëse”/ Basha: S’ka forcë që të ndalë rotacionin
Pas përfundimit të takimit mes Lulzim Bashës dhe aleatëve të tij në selinë e PD-së, një takim që siç Top Channel njoftoi nisi rreth orës 13:30, kreu i Partisë Demokratike dha një deklaratë shtypi për mediat.
Top Channel | 18-Feb-2020 15:41
Pas përfundimit të takimit mes Lulzim Bashës dhe aleatëve të tij në selinë e PD-së, një takim që siç Top Channel njoftoi nisi rreth orës 13:30, kreu i Partisë Demokratike dha një deklaratë shtypi për mediat.

Meta takon Bashën
Kur limitit kohor për votimin e reformës në drejtësi po i vjen fundi, krerët e partive politike në vend kanë intensifikuar takimet mes tyre. Më i fundit është ai mes kryetarit të LSI, Ilir Meta dhe atij të PD, Lulzim ...
Top Channel | 19-Jul-2016 12:11
Kur limitit kohor për votimin e reformës në drejtësi po i vjen fundi, krerët e partive politike në vend kanë intensifikuar takimet mes tyre. Më i fundit është ai mes kryetarit të LSI, Ilir Meta dhe atij të PD, Lulzim ...

“Meta nuk ka ku e gjen popullin të shpërndajë parlamentin”, Presidenca: Gruaja e Bilalit do takohet shumë shpejt me popullin!
Kryeministri Edi Rama ka qenë i ftuar sonte në një emision televiziv ku ka deklaruar se Ilir Meta nuk ka ku ta gjej popullin për të shpërndarë parlamentin. Pas kësaj deklarate të Ramës, një status ironik në rrjetet ...
ABCNews | 18-Feb-2020 22:57
Kryeministri Edi Rama ka qenë i ftuar sonte në një emision televiziv ku ka deklaruar se Ilir Meta nuk ka ku ta gjej popullin për të shpërndarë parlamentin. Pas kësaj deklarate të Ramës, një status ironik në rrjetet ...

Meta takon Bashën dhe kërcënon: Parlamentin do e shpërndajë populli, unë e vulos
Presidenti i Republikes Ilir Meta ka venë në lëvizje opozitën kundër asaj që ai e cileson perpjekje te qeverise per grusht shteti. Kreu i shtetit ka thirrur ne takim kryetarin e PD, Basha me te cilin ka biseduar rreth ...
VizionPlus | 18-Feb-2020 15:19
Presidenti i Republikes Ilir Meta ka venë në lëvizje opozitën kundër asaj që ai e cileson perpjekje te qeverise per grusht shteti. Kreu i shtetit ka thirrur ne takim kryetarin e PD, Basha me te cilin ka biseduar rreth ...

Plas sherri/ Rama i kujton fallxhoren, Meta ia kthen me “gruan e Bilalit”
Në intervistën që dha për emisionin “Real Story” Kryeministri Edi Rama foli edhe për akuzat e fundit të Presidentit të Republikës, Ilir Meta, i cili ka kërcënuar edhe me shpërndarje Parlamenti, duke përmendur shpesh ...
Lapsi | 18-Feb-2020 22:45
Në intervistën që dha për emisionin “Real Story” Kryeministri Edi Rama foli edhe për akuzat e fundit të Presidentit të Republikës, Ilir Meta, i cili ka kërcënuar edhe me shpërndarje Parlamenti, duke përmendur shpesh ...

Basha takim me aleatët në selinë e PD-së
Ditën e sotme, në orën 13:30, kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha do të mbledhë aleatët e tij në selinë e PD-së.
Top Channel | 18-Feb-2020 13:26
Ditën e sotme, në orën 13:30, kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha do të mbledhë aleatët e tij në selinë e PD-së.

“Bëni durim”/ Presidenca: Do ketë disa dekrete për shpartallimin e grushtit të shtetit
Në një postim në Facebook, zëdhënësi i Presidencës, Tedi Blushi shprehet se Parlamentin do e shpërndajë populli dhe se presidenti vetëm do zbatojë vullnetin e tij.
Top Channel | 18-Feb-2020 13:26
Në një postim në Facebook, zëdhënësi i Presidencës, Tedi Blushi shprehet se Parlamentin do e shpërndajë populli dhe se presidenti vetëm do zbatojë vullnetin e tij.

Vijojnë deklaratat ‘kërcënuese’/ Presidenca, Ramës: Do takohesh shumë shpejt me popullin!
I pyetur sonte në “Real Story” mbi deklaratat e Presidentit Meta për një vendim të mundshëm të për shpërndarje të Parlamentit, Kryeministri Rama ka ironizuar këto deklarata. Kryeministri Rama tha sonte se “çfarë s’pret ...
Politiko | 18-Feb-2020 22:54
I pyetur sonte në “Real Story” mbi deklaratat e Presidentit Meta për një vendim të mundshëm të për shpërndarje të Parlamentit, Kryeministri Rama ka ironizuar këto deklarata. Kryeministri Rama tha sonte se “çfarë s’pret ...

Rama- Metës: Në what’s app e ka popullin? Presidenca: Gruaja e Bilalit do takohet shpejt me popullin!
“Para së të më shkarkojnë mua, do i shkarkoj unë me popullin” Ishte kjo deklarata e djeshme e Presidentit Ilir Meta, i cili hodhi akuza të rënda drejt qeverisë dhe kryeministrit, të cilin e etiketoi si njeriun që po ...
Gazeta Express | 18-Feb-2020 22:51
“Para së të më shkarkojnë mua, do i shkarkoj unë me popullin” Ishte kjo deklarata e djeshme e Presidentit Ilir Meta, i cili hodhi akuza të rënda drejt qeverisë dhe kryeministrit, të cilin e etiketoi si njeriun që po ...

Për “Revolucionin Popullor” Nr. 2, të udhëhequr nga Ilir Meta!
Alfred Peza Të hënën e kësaj jave, kur vëmendja e shqiptarëve ishte paradite tek 12 vjetori i shpalljes së Pavarësisë së Kosovës dhe pasdite tek Konferenca e Donatorëve për projektin e rindërtimit në Shqipëri pas ...
Lexo | 18-Feb-2020 20:04
Alfred Peza Të hënën e kësaj jave, kur vëmendja e shqiptarëve ishte paradite tek 12 vjetori i shpalljes së Pavarësisë së Kosovës dhe pasdite tek Konferenca e Donatorëve për projektin e rindërtimit në Shqipëri pas ...

Spiropali në Top Talk: Nëse ka grusht shteti ai po ndodh brenda opozitës. Meta e Berisha kanë marrë peng Bashën
Ditën e sotme në Top Talk ka qenë e ftuar ministria e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali. Dyrnjaja: Presidenti thotë që ju po bëni një grusht shteti me letra, me këto manipulimet e listave e ...
Lexo | 18-Feb-2020 19:56
Ditën e sotme në Top Talk ka qenë e ftuar ministria e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali. Dyrnjaja: Presidenti thotë që ju po bëni një grusht shteti me letra, me këto manipulimet e listave e ...

Meta: Do të shpartalloj grushtin e shtetit
Daljen e Presidentit Meta përpara mediave në të njëjtën ditë që zhvillohej Konferenca e Donatorëve, mazhoranca e shikon si manovër të kreut të shtetit për të eklipsuar suksesin e arritur nga Qeveria Shqiptare në ...
Portalb | 18-Feb-2020 19:43
Daljen e Presidentit Meta përpara mediave në të njëjtën ditë që zhvillohej Konferenca e Donatorëve, mazhoranca e shikon si manovër të kreut të shtetit për të eklipsuar suksesin e arritur nga Qeveria Shqiptare në ...

Spiropali: Jemi republikë parlamentare, Parlamenti shkarkon Presidentin; Meta po i merr Bashës rolin opozitar
TIRANË, 18 shkurt /MEDIAL – I. Vata/ “Nuk mundet që presidenti të shkarkojë parlamentin, parlamenti e shkarkon Presidentin”, tha sot ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin dhe zëdhënësja e Qeverisë, Elisa ...
Medial | 18-Feb-2020 19:31
TIRANË, 18 shkurt /MEDIAL – I. Vata/ “Nuk mundet që presidenti të shkarkojë parlamentin, parlamenti e shkarkon Presidentin”, tha sot ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin dhe zëdhënësja e Qeverisë, Elisa ...

Kreu i PD, Basha: Rrotacioni është i pashmangshëm, Rama i ka bërë hesapet gabim
Pas takimit me aleatët, kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha, ka akuzuar qeverinë se po bën grusht shteti dhe ka theksuar se do ta luftojë një gjë të tillë me të gjitha mjetet demokratike, duke mospërjashtuar ...
RTSH | 18-Feb-2020 16:51
Pas takimit me aleatët, kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha, ka akuzuar qeverinë se po bën grusht shteti dhe ka theksuar se do ta luftojë një gjë të tillë me të gjitha mjetet demokratike, duke mospërjashtuar ...

Basha flet me bindje: Ka ardhur koha për rotacion politik
Në një komunikim me gazetarët jashtë selisë blu, kreu i PD-së, Lulzim Basha u shpreh i bindur se është koha për një rotacion politik në Shqipëri. Basha tha pas takimit me aleatët se vetëm me zgjedhje të parakohshme ...
Gazeta Express | 18-Feb-2020 16:16
Në një komunikim me gazetarët jashtë selisë blu, kreu i PD-së, Lulzim Basha u shpreh i bindur se është koha për një rotacion politik në Shqipëri. Basha tha pas takimit me aleatët se vetëm me zgjedhje të parakohshme ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved