ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 05/04/2020 06:32

Një foto që vlen 7 milion...

Një foto që vlen 7 milion...
Ylli i pop-it 50 vjeç tregon format e saj te skalitura, si te nje 20 vjeçare dhe postimi i saj ne pak ore ka marre rreth 7 milion pelqime. View this post on Instagram Relaxed and recharged. ?? A post shared by Jennifer ...
ikub.al | 17-Feb-2020 21:32
Ylli i pop-it 50 vjeç tregon format e saj te skalitura, si te nje 20 vjeçare dhe postimi i saj ne pak ore ka marre rreth 7 milion pelqime. View this post on Instagram Relaxed and recharged. ?? A post shared by Jennifer ...

Dua Lipa uron Kosovën me foton domethënëse: 12 vjet pavarësi, një komb një flamur
Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa, nuk ka hezituar t’i urojë shqiptarët me rastin e 12-vjetorit të Pavarësisë së Kosovës. Ajo i ka postuar dy fotografi në Instagramin e saj, njëra në mënyrë artistike e ...
BalkanWeb | 17-Feb-2020 21:36
Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa, nuk ka hezituar t’i urojë shqiptarët me rastin e 12-vjetorit të Pavarësisë së Kosovës. Ajo i ka postuar dy fotografi në Instagramin e saj, njëra në mënyrë artistike e ...

Njomza Vitia me një video nga “Sunny Hill” uron Pavarësinë e Kosovës
Njomza Vitia është një tjetër artiste shqiptare e cila ka pushtuar botën me zërin e saj të veçantë. Këngëtarja, e cila me prejardhje është nga Kosova, vazhdon të korrë suksese të mëdha në Amerikë – vendin që zgjodhi për ...
Telegrafi | 17-Feb-2020 23:03
Njomza Vitia është një tjetër artiste shqiptare e cila ka pushtuar botën me zërin e saj të veçantë. Këngëtarja, e cila me prejardhje është nga Kosova, vazhdon të korrë suksese të mëdha në Amerikë – vendin që zgjodhi për ...

Justin Bieber flet me shumë emocion për Billie Eilish, dëshiron ta përkrahë në fillimet e karrierës
Justin Bieber njeh një gjë ose dy për famën e fëmijërisë, dhe kjo është arsyeja se përse ai dëshiron që Billie Eilish të dijë se gjithmonë do e përkrah atë. Duke folur me ‘Apple Music’s Zane’, në një intervistë të ...
Telegrafi | 17-Feb-2020 22:18
Justin Bieber njeh një gjë ose dy për famën e fëmijërisë, dhe kjo është arsyeja se përse ai dëshiron që Billie Eilish të dijë se gjithmonë do e përkrah atë. Duke folur me ‘Apple Music’s Zane’, në një intervistë të ...

Edhe reperi G4shi uron Pavarësinë e Kosovës
Në 12-vjetorin e Pavarësisë së Kosovës, një urim nuk ka munguar as nga reperi shqiptar me famë ndërkombëtare, G4shi. Ashtu si Rita Ora, Dua Lipa e shumë yje të tjera edhe Labinot Gashi kontribuoi në njohjen e Kosovës ...
Telegrafi | 17-Feb-2020 21:46
Në 12-vjetorin e Pavarësisë së Kosovës, një urim nuk ka munguar as nga reperi shqiptar me famë ndërkombëtare, G4shi. Ashtu si Rita Ora, Dua Lipa e shumë yje të tjera edhe Labinot Gashi kontribuoi në njohjen e Kosovës ...

VIDEO/ Rita Ora uron 12 vjetorin e pavarësisë: Urime Kosova jonë
Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora, është përkujdesur që të bëjë urimin e saj për ditën e Pavarësisë së Kosovës, vendit të saj të lindjes. Rita ka postuar një video nga videoklipi i saj që e ka xhiruar në ...
GazetaTema | 17-Feb-2020 15:07
Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora, është përkujdesur që të bëjë urimin e saj për ditën e Pavarësisë së Kosovës, vendit të saj të lindjes. Rita ka postuar një video nga videoklipi i saj që e ka xhiruar në ...

Yllka sjell fotografi të tjera nga seti fotografik që ka realizuar për shtatzëni
Këngëtarja nga Gjakova, Yllka Kuqi, e ka konfirmuar shtatzëninë për Shën Valentin në një mënyrë mjaft të veçantë. Ajo solli një set të ri fotografik, në të cilin u shfaq e mahnitshme përkrah bashkëshortit të saj, Astrit ...
Telegrafi | 17-Feb-2020 21:07
Këngëtarja nga Gjakova, Yllka Kuqi, e ka konfirmuar shtatzëninë për Shën Valentin në një mënyrë mjaft të veçantë. Ajo solli një set të ri fotografik, në të cilin u shfaq e mahnitshme përkrah bashkëshortit të saj, Astrit ...

Alban Skënderaj uron Ditën e Pavarësisë me një fotografi krah Capital T
Këngëtari dhe kantautori i njohur nga Shqipëria, Alban Skënderaj, ka uruar 12-vjetorin e Pavarësisë së Kosovës. Ndonëse është tejet aktiv në rrjetet sociale, ai ka publikuar një fotografi përkrah reperit Trim Ademi i ...
Telegrafi | 17-Feb-2020 20:25
Këngëtari dhe kantautori i njohur nga Shqipëria, Alban Skënderaj, ka uruar 12-vjetorin e Pavarësisë së Kosovës. Ndonëse është tejet aktiv në rrjetet sociale, ai ka publikuar një fotografi përkrah reperit Trim Ademi i ...

Anxhelina Hadërgjonaj duket atraktive në imazhet e reja me bikini
Ajo është një personazh mjaft i ndjekur në rrjetet sociale, ndërsa vëmendje të madhe rrëmben më shumë me fizikun e saj. Fjala është për këngëtaren dhe vajzën e Albërie Hadërgjonajt, Anxhelinën, e cila shquhet për linjat ...
Telegrafi | 17-Feb-2020 18:24
Ajo është një personazh mjaft i ndjekur në rrjetet sociale, ndërsa vëmendje të madhe rrëmben më shumë me fizikun e saj. Fjala është për këngëtaren dhe vajzën e Albërie Hadërgjonajt, Anxhelinën, e cila shquhet për linjat ...

Genc Prelvukaj me urim të veçantë në 12-vjetorin e Pavarësisë
Ditën e Pavarësisë së Kosovës e ka uruar edhe këngëtari i njohur shqiptar, Genc Prelvukaj. Në këtë 12-vjetor, ai vjen me një shkrim mjaft interesant dhe të veçantë për popullin e Kosovës, duke përfshirë edhe të ...
Telegrafi | 17-Feb-2020 17:03
Ditën e Pavarësisë së Kosovës e ka uruar edhe këngëtari i njohur shqiptar, Genc Prelvukaj. Në këtë 12-vjetor, ai vjen me një shkrim mjaft interesant dhe të veçantë për popullin e Kosovës, duke përfshirë edhe të ...

Pas memes me shtiza, Meta:  Edhe me tanke po të më vijnë në presidencë, do marrin përgjigjen e merituar
Pak ditë më parë, presidenti Ilir Meta, ka publikuar një meme, ku sipas saj “Rilindja” po sulmon Presidencën, dhe lufta po bëhet me shtiza. View this post on Instagram MEME OF THE DAY! A post shared by Ilir Meta ...
Dritare | 18-Feb-2020 00:26
Pak ditë më parë, presidenti Ilir Meta, ka publikuar një meme, ku sipas saj “Rilindja” po sulmon Presidencën, dhe lufta po bëhet me shtiza. View this post on Instagram MEME OF THE DAY! A post shared by Ilir Meta ...

Reagon edhe Raiola: “Pogba nuk është pronë e imja, e as e Solskjaer”
Marrëdhëniet mes Raiolës, agjentit të Pogbës dhe klubit të Manchester United, tashmë nuk janë si më parë dhe kjo mund t’i dëmtojë ‘Djajtë e kuq’, pasi Mino mund ta largojë gjatë verës Paulin nga “Old Traford’. Sido që ...
Gazeta Express | 17-Feb-2020 23:55
Marrëdhëniet mes Raiolës, agjentit të Pogbës dhe klubit të Manchester United, tashmë nuk janë si më parë dhe kjo mund t’i dëmtojë ‘Djajtë e kuq’, pasi Mino mund ta largojë gjatë verës Paulin nga “Old Traford’. Sido që ...

Me këtë video duke bërë ‘twerk’ Nicki Minaj ua bënë të pa mundur gjumin
Nicki Minaj është një artiste që njihet për veprimet dhe tekstet e saj provokuese, reperja së fundmi ndau një video në Instagram e cila u bë menjëherë virale, shkruan . E shtrirë në një shtrat, ajo shihet duke tundur të ...
Lajminet | 17-Feb-2020 23:34
Nicki Minaj është një artiste që njihet për veprimet dhe tekstet e saj provokuese, reperja së fundmi ndau një video në Instagram e cila u bë menjëherë virale, shkruan . E shtrirë në një shtrat, ajo shihet duke tundur të ...

Adele performancë të rrallë në dasmën e mikeshës së saj të ngushtë
Mund ta imagjinoni që Adele të jetë shoqja juaj më e mirë? Mund ta imagjinoni që ajo këndonte në dasmën tuaj? As ne nuk mundemi, por i tillë është realiteti për mikeshen e ngushtë të këngëtares angleze, Laura Dockrill, ...
Indeks Online | 17-Feb-2020 23:05
Mund ta imagjinoni që Adele të jetë shoqja juaj më e mirë? Mund ta imagjinoni që ajo këndonte në dasmën tuaj? As ne nuk mundemi, por i tillë është realiteti për mikeshen e ngushtë të këngëtares angleze, Laura Dockrill, ...

Ramë Lahaj: Urime Kosovë, 12 vjet shtet!
Sot (e hënë) kremtohet 12-vjetori i Pavarësisë së Kosovës. Në këtë ditë të rëndësishme nuk kanë munguar as urimet e artistëve shqiptarë të cilët kanë kontribuuar në njohjen e vendit. Mes shumë yjeve, një urim së fundmi ...
Telegrafi | 17-Feb-2020 16:22
Sot (e hënë) kremtohet 12-vjetori i Pavarësisë së Kosovës. Në këtë ditë të rëndësishme nuk kanë munguar as urimet e artistëve shqiptarë të cilët kanë kontribuuar në njohjen e vendit. Mes shumë yjeve, një urim së fundmi ...

“Nji komb nji flamur”, ky është urimi i Dua Lipës për Ditën e Pavarësisë
Dua Lipa do bashkim të kombeve në urimin për 12 vjetorin e Pavarësisë së Kosovës. Edhe Dua Lipa ka bërë postimin për urimin e Ditës së Pavarësisë së Kosovës. Këngëtarja shumë e suksesshme në botë, me prejardhje nga ...
Ina-Online | 17-Feb-2020 22:54
Dua Lipa do bashkim të kombeve në urimin për 12 vjetorin e Pavarësisë së Kosovës. Edhe Dua Lipa ka bërë postimin për urimin e Ditës së Pavarësisë së Kosovës. Këngëtarja shumë e suksesshme në botë, me prejardhje nga ...

“Bëj një foto pa filtër“, Hygerta Sako debat të hidhur me ndjekësen!
Hygerta Sako ndihet mjaft mirë me veten së fundi, dhe këtë e tregon në cdo foto që ka hedhur këto kohë në rrjetet sociale. Në njërën prej tyre megjithatë, një ndjekëse i vë në dukje filtrat që përdor në Instagram. ...
Bordo | 17-Feb-2020 22:54
Hygerta Sako ndihet mjaft mirë me veten së fundi, dhe këtë e tregon në cdo foto që ka hedhur këto kohë në rrjetet sociale. Në njërën prej tyre megjithatë, një ndjekëse i vë në dukje filtrat që përdor në Instagram. ...

Rita uron 12 vjetorin: Urime Kosova jonë!
Nuk mungon urimi i Rita Orës për 12 vjetorin e pavarësisë së Kosovës. Këngëtarja shqitpare me famë botërore, Rita Ora, është përkujdesur që të bëjë urimin e saj për ditën e Pavarësisë së Kosovës, vendit të saj të ...
Ina-Online | 17-Feb-2020 22:54
Nuk mungon urimi i Rita Orës për 12 vjetorin e pavarësisë së Kosovës. Këngëtarja shqitpare me famë botërore, Rita Ora, është përkujdesur që të bëjë urimin e saj për ditën e Pavarësisë së Kosovës, vendit të saj të ...

Pas pavarësisë ku tha se ka “nji flamur”, Dua ka një lajm të ri
Këngëtarja kosovare Dua Lipa ka një vit të gjatë përpara ku do të sjell hite të ndryshme për fansat e saj Kështu ajo ka paralajmëruar edhe sonte ku ka thënë se “është në xhirime”, por nuk ka saktësuar se a është në ...
Gazeta Express | 17-Feb-2020 22:54
Këngëtarja kosovare Dua Lipa ka një vit të gjatë përpara ku do të sjell hite të ndryshme për fansat e saj Kështu ajo ka paralajmëruar edhe sonte ku ka thënë se “është në xhirime”, por nuk ka saktësuar se a është në ...

Vera Grabocka në krah të Alketës: “Prej talentit tënd unik arrite në këtë majë“!
Miqësia e Vera Grabockës dhe Alketa Vejsiu mbetet po aq e fortë dhe e palëkundur si përherë, dhe këtë e dëshmuan qartë lëvdatat pafund që regjisorja e njohur i rezervoi moderatores në postimin e saj të fundit në ...
Bordo | 17-Feb-2020 22:24
Miqësia e Vera Grabockës dhe Alketa Vejsiu mbetet po aq e fortë dhe e palëkundur si përherë, dhe këtë e dëshmuan qartë lëvdatat pafund që regjisorja e njohur i rezervoi moderatores në postimin e saj të fundit në ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved