ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 05/04/2020 04:50

?Kurti: Nuk do t’iu shmangemi vështirësive, por do t’iu bëjmë ballë

?Kurti: Nuk do t’iu shmangemi vështirësive, por do t’iu bëjmë ballë
Kryeministri Albin Kurti ka uruar qytetarët e Kosovës me rastin e 12-vjetorit të pavarësisë së vendit tonë.
Top Channel | 17-Feb-2020 18:00
Kryeministri Albin Kurti ka uruar qytetarët e Kosovës me rastin e 12-vjetorit të pavarësisë së vendit tonë.

Rita Ora e thotë në shqip: Urime 12 vjet pavarësi Kosova jonë
Në këtë ditë të shënuar për Kosovën nuk kishte si të mungonte edhe urimi i veçantë i këngëtares kosovare me famë botërore, Rita Ora.
Top Channel | 17-Feb-2020 15:46
Në këtë ditë të shënuar për Kosovën nuk kishte si të mungonte edhe urimi i veçantë i këngëtares kosovare me famë botërore, Rita Ora.

Kurti: Kosova nuk është në ditët më të mira, por populli ka shpresa të mëdha
Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, i ka uruar edhe një herë qytetarët për 12-vjetorin e shpalljes së pavarësisë së Kosovës. Në video mesazhin, të cilën e ka publikuar Kurti, në llogarinë e tij zyrtare në Facebook, ka ...
Telegrafi | 17-Feb-2020 16:33
Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, i ka uruar edhe një herë qytetarët për 12-vjetorin e shpalljes së pavarësisë së Kosovës. Në video mesazhin, të cilën e ka publikuar Kurti, në llogarinë e tij zyrtare në Facebook, ka ...

Milan kthehet te fitorja, mposht Torinon
Werder Bremen e ka uruar Kosovën në përvjetorin 12-të të Pavarësisë së Kosovës. “Urime dita e Pavarësisë, Kosovë”, ka shkruar ekipi ku luan edhe Milot Rashica.
GazetaBlic | 17-Feb-2020 22:54
Werder Bremen e ka uruar Kosovën në përvjetorin 12-të të Pavarësisë së Kosovës. “Urime dita e Pavarësisë, Kosovë”, ka shkruar ekipi ku luan edhe Milot Rashica.

Reperi shqiptar me famë botërore, uron Pavarësinë e Kosovës
Yjet shqiptare me famë në botë, si Rita Ora dhe Dua Lipa përmes rrjeteve sociale uruan Kosovën për Ditën e Pavarësisë. Në mesin e tyre edhe reperi i njohur kosovar me famë ndërkombëtare, Gashi ka uruar 12 vjetorin e ...
Indeks Online | 17-Feb-2020 22:33
Yjet shqiptare me famë në botë, si Rita Ora dhe Dua Lipa përmes rrjeteve sociale uruan Kosovën për Ditën e Pavarësisë. Në mesin e tyre edhe reperi i njohur kosovar me famë ndërkombëtare, Gashi ka uruar 12 vjetorin e ...

Alban Skënderaj uron Ditën e Pavarësisë me një fotografi krah Capital T
Këngëtari dhe kantautori i njohur nga Shqipëria, Alban Skënderaj, ka uruar 12-vjetorin e Pavarësisë së Kosovës. Ndonëse është tejet aktiv në rrjetet sociale, ai ka publikuar një fotografi përkrah reperit Trim Ademi i ...
Arbresh | 17-Feb-2020 21:07
Këngëtari dhe kantautori i njohur nga Shqipëria, Alban Skënderaj, ka uruar 12-vjetorin e Pavarësisë së Kosovës. Ndonëse është tejet aktiv në rrjetet sociale, ai ka publikuar një fotografi përkrah reperit Trim Ademi i ...

Rrahim Pacolli uron për 12 vjetorin e Pavarësisë së Kosovës
Drejtori i portalit , Rrahim Pacolli përmes një postimi në facebook ka uruar për 12 vjetorin e Pavarësisë së Kosovës. Ai ka kujtuar gjithashtu ata që dhanë jetën për liri. Pacolli ka kërkuar gjithashtu të punohet më ...
Arbresh | 17-Feb-2020 20:54
Drejtori i portalit , Rrahim Pacolli përmes një postimi në facebook ka uruar për 12 vjetorin e Pavarësisë së Kosovës. Ai ka kujtuar gjithashtu ata që dhanë jetën për liri. Pacolli ka kërkuar gjithashtu të punohet më ...

Nëna e Rita Orës, uron pavarësinë me foton e Ritës sa ishte e vogël (FOTO)
Rita Ora më parë kishte uruar pavarësinë e Kosovës me këngën “Shine your Light” 17 shkurtin e ka uruar edhe nëna e Rita Orës, Vera Ora Vera Ora ka vite që është shumë e angazhuar sidomos në fushata kundër kancerit të ...
TetovaSot | 17-Feb-2020 20:54
Rita Ora më parë kishte uruar pavarësinë e Kosovës me këngën “Shine your Light” 17 shkurtin e ka uruar edhe nëna e Rita Orës, Vera Ora Vera Ora ka vite që është shumë e angazhuar sidomos në fushata kundër kancerit të ...

Vera Ora uron Pavarësinë e Kosovës me një foto të birit të saj në veshje kombëtare
Në këtë ditë të veçantë për popullin shqiptar, urime të shumta kanë ardhur edhe nga figura të njohura të shoubizit, shkruan . Një të tillë e ka bërë edhe nëna e këngëtares Rita Ora. Vera ka publikuar një foto kur Rita ...
Lajminet | 17-Feb-2020 20:02
Në këtë ditë të veçantë për popullin shqiptar, urime të shumta kanë ardhur edhe nga figura të njohura të shoubizit, shkruan . Një të tillë e ka bërë edhe nëna e këngëtares Rita Ora. Vera ka publikuar një foto kur Rita ...

Nëna e Rita Orës, uron ditën e pavarësisë me foton e Ritës sa ishte e vogël
Rita Ora më parë kishte uruar pavarësinë e Kosovës me këngën “Shine your Light” 17 shkurtin e ka uruar edhe nëna e Rita Orës, Vera Ora Vera Ora ka vite që është shumë e angazhuar sidomos në fushata kundër kancerit të ...
Arbresh | 17-Feb-2020 20:01
Rita Ora më parë kishte uruar pavarësinë e Kosovës me këngën “Shine your Light” 17 shkurtin e ka uruar edhe nëna e Rita Orës, Vera Ora Vera Ora ka vite që është shumë e angazhuar sidomos në fushata kundër kancerit të ...

Nëna e Rita Orës, uron pavarësinë me foton e Ritës sa ishte e vogël
Rita Ora më parë kishte uruar pavarësinë e Kosovës me këngën “Shine your Light” 17 shkurtin e ka uruar edhe nëna e Rita Orës, Vera Ora Vera Ora ka vite që është shumë e angazhuar sidomos në fushata kundër kancerit të ...
Gazeta Express | 17-Feb-2020 19:40
Rita Ora më parë kishte uruar pavarësinë e Kosovës me këngën “Shine your Light” 17 shkurtin e ka uruar edhe nëna e Rita Orës, Vera Ora Vera Ora ka vite që është shumë e angazhuar sidomos në fushata kundër kancerit të ...

Reagon kryetari i OVL-UÇK: Qeveria na harroj në 12 vjetorin e pavarësisë
Kryetari i OVL-UÇK, Hysni Gucati në një reagim të tij për 12 vjetorin e pavarësisë së Kosovës, fillimisht ka uruar në emër të të gjithë veteranëve të UCK-së. Gucati pas urimit për 12 vjetorin e pavarësisë ka thënë se ...
InFokusi | 17-Feb-2020 19:31
Kryetari i OVL-UÇK, Hysni Gucati në një reagim të tij për 12 vjetorin e pavarësisë së Kosovës, fillimisht ka uruar në emër të të gjithë veteranëve të UCK-së. Gucati pas urimit për 12 vjetorin e pavarësisë ka thënë se ...

Thaçi nuk i jep dorën Kurtin në ceremoninë për 12 vjetorin e Pavarësisë
Kryeministri i ri i Kosovës, Albin Kurti ka marrë pjesë në ceremoninë e organizuar nga presidenti i vendit, Hashim Thaçi për nder të 12 vjetorit të Pavarësisë së Kosovës. Por, pas fjalimit ky i fundit është përshëndetur ...
Arbresh | 17-Feb-2020 19:10
Kryeministri i ri i Kosovës, Albin Kurti ka marrë pjesë në ceremoninë e organizuar nga presidenti i vendit, Hashim Thaçi për nder të 12 vjetorit të Pavarësisë së Kosovës. Por, pas fjalimit ky i fundit është përshëndetur ...

“Nga Kosova, në të gjithë botën”, dedikimi i Dua Lipës për 12 vjetorin e Pavarësisë
Dua Lipa ka qenë në mesin e shumë figurave që ka uruar për 12 vjetorin e Pavarësisë së Kosovës. Më herët gjatë ditës ylli kosovar me famë botërore uroj për Pavarësinë në gjuhën shqipe duke shkruar “një komb, një flamur” ...
Indeks Online | 17-Feb-2020 18:51
Dua Lipa ka qenë në mesin e shumë figurave që ka uruar për 12 vjetorin e Pavarësisë së Kosovës. Më herët gjatë ditës ylli kosovar me famë botërore uroj për Pavarësinë në gjuhën shqipe duke shkruar “një komb, një flamur” ...

Albin Kurti uron Pavarësinë e Kosovës: Nuk jemi në ditët më të mira, por shpresa është më e madhe se kurrë
Albin Kurti, përmes një video-mesazhi, ka uruar të gjithë popullin e Kosovës, për pavarësinë. Kryeministri i Kosovës, u shpreh se vendi sot nuk është në ditët më të mira, por populli ka shpresa të mëdha, si asnjëherë më ...
Dritare | 17-Feb-2020 18:27
Albin Kurti, përmes një video-mesazhi, ka uruar të gjithë popullin e Kosovës, për pavarësinë. Kryeministri i Kosovës, u shpreh se vendi sot nuk është në ditët më të mira, por populli ka shpresa të mëdha, si asnjëherë më ...

Rita Ora dhe Dua Lipa urojnë në shqip pavarësinë e Kosovës
Ditën e sotme Kosova bën plot 12 vjet si shtet i pavarur. Kjo ditë e shënuar në histori nuk ka kaluar pa mesazhe urime nga kombi ynë. Të shumta kanë qënë mesazhe urimi nga personazhet e njohur shqiptarë për shtetin ...
Lajmi i Fundit | 17-Feb-2020 18:21
Ditën e sotme Kosova bën plot 12 vjet si shtet i pavarur. Kjo ditë e shënuar në histori nuk ka kaluar pa mesazhe urime nga kombi ynë. Të shumta kanë qënë mesazhe urimi nga personazhet e njohur shqiptarë për shtetin ...

Rektori Dema uron 12 vjetorin e pavarësisë
Rektori i Universitetit të Prishtinës “Hasan Prishtina”, Marjan Dema, ka uruar të gjithë qytetarët për përvjetorin e pavarësisë. Dema në telegramin e urimit ka thënë se 17 shkurti shënon njërën nga ngjarjet më të ...
Telegrafi | 17-Feb-2020 15:22
Rektori i Universitetit të Prishtinës “Hasan Prishtina”, Marjan Dema, ka uruar të gjithë qytetarët për përvjetorin e pavarësisë. Dema në telegramin e urimit ka thënë se 17 shkurti shënon njërën nga ngjarjet më të ...

Werder Bremen i uron Kosovës ditën e Pavarësisë
Përzgjedhësi i Kosovës në xhudo Driton Kuka ka uruar 12-vjetorin e pavarësisë së Kosovës nga salla e Kuvendit. “Urime Pavarësia! 12 vjet shtet drejtpërdrejt nga Parlamenti i Republikës së Kosovës. Kosovës i duhet unitet ...
GazetaBlic | 17-Feb-2020 17:33
Përzgjedhësi i Kosovës në xhudo Driton Kuka ka uruar 12-vjetorin e pavarësisë së Kosovës nga salla e Kuvendit. “Urime Pavarësia! 12 vjet shtet drejtpërdrejt nga Parlamenti i Republikës së Kosovës. Kosovës i duhet unitet ...

12-vjet shtet/ Albin Kurti ‘projekton’ Kosovën: Fisnike, madhështore, e panënshtrueshme dhe e vendosur
Kryeministri Albin Kurti ka uruar të gjithë qytetarët me rastin e 12-Vjetorit të Pavarësisë së Kosovës, në vitin e parë në krye të qeverisë. Në video-mesazhin e tij, Kurti thotë se pavarësia është përpjekja vazhdueshme ...
Politiko | 17-Feb-2020 17:33
Kryeministri Albin Kurti ka uruar të gjithë qytetarët me rastin e 12-Vjetorit të Pavarësisë së Kosovës, në vitin e parë në krye të qeverisë. Në video-mesazhin e tij, Kurti thotë se pavarësia është përpjekja vazhdueshme ...

?Kurti: Nuk do t’iu shmangemi vështirësive, por do t’iu bëjmë ballë
Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti ka uruar qytetarët e Kosovës me rastin e 12-vjetorit të pavarësisë së vendit. Ai përmes një video-mesazhi në Facebook ka thënë se sot Kosova nuk është në ditët e saj më të mira, por ...
Shprehja | 17-Feb-2020 17:33
Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti ka uruar qytetarët e Kosovës me rastin e 12-vjetorit të pavarësisë së vendit. Ai përmes një video-mesazhi në Facebook ka thënë se sot Kosova nuk është në ditët e saj më të mira, por ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved