ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 01/04/2020 10:24

Ngjarja me 5 viktima në Gjilan, pezullohen katër zyrtarë

Ngjarja me 5 viktima në Gjilan, pezullohen katër zyrtarë
IPK ka rekomanduar (pezullimin) e katër zyrtarëve të Policisë së Kosovës-së lidhur me rastin e vrasjeve në Gjilan.
Top Channel | 18-Feb-2020 23:12
IPK ka rekomanduar (pezullimin) e katër zyrtarëve të Policisë së Kosovës-së lidhur me rastin e vrasjeve në Gjilan.

Vrasja e 5-fishtë në Gjilan, Inspektorati i Policisë së Kosovës pezullon 4 efektivë
KOSOVË Menjëherë pasi Valdete Bllaca vrau 4 familjarët e saj në Gjilan dhe më pas veten me armë zyrtare zjarri IPK ka pezulluar katër efektivë. Nuk bëhet ende me dije se pse janë pezulluar por IPK thotë se ata dyshohet ...
BalkanWeb | 18-Feb-2020 22:54
KOSOVË Menjëherë pasi Valdete Bllaca vrau 4 familjarët e saj në Gjilan dhe më pas veten me armë zyrtare zjarri IPK ka pezulluar katër efektivë. Nuk bëhet ende me dije se pse janë pezulluar por IPK thotë se ata dyshohet ...

Detajet tronditëse! Policja që vrau familjarët disa muaj më parë iu nënshtrua një ….
Në lagjen “Bujana” të Gjilanit sot kanë mbetur të vdekur 5 persona. V.B zyrtare e Policisë së Kosovës sipas Prokurorisë Themelore të Gjilanit dyshohet se ka privuar nga jeta katër anëtarët e familjes së saj, prindërit ...
BalkanWeb | 18-Feb-2020 19:46
Në lagjen “Bujana” të Gjilanit sot kanë mbetur të vdekur 5 persona. V.B zyrtare e Policisë së Kosovës sipas Prokurorisë Themelore të Gjilanit dyshohet se ka privuar nga jeta katër anëtarët e familjes së saj, prindërit ...

Gjilan/ Policja shuan familjen e saj, vret prindërit e dy vëllezërit, vret edhe veten
Kosova u trondit nga një krim i rëndë në familje. Një police në Gjilan vrau katër pjesëtarë të familjes së saj dhe më pas edhe veten. Ngjarja ndodhi rreth orës 13.00 në lagjen “Bujanina”.
Top Channel | 18-Feb-2020 19:37
Kosova u trondit nga një krim i rëndë në familje. Një police në Gjilan vrau katër pjesëtarë të familjes së saj dhe më pas edhe veten. Ngjarja ndodhi rreth orës 13.00 në lagjen “Bujanina”.

Tragjedia në Gjilan/ Policja ka përdorur armën e shërbimit
Prokuroria dhe Policia në Gjilan kanë konfirmuar se zyrtarja policore në këtë qytet, dyshohet se ka vrarë me armë zyrtare prindërit, më pas dy vëllezërit, e në fund ka kryer vetëvrasje.
Top Channel | 18-Feb-2020 19:37
Prokuroria dhe Policia në Gjilan kanë konfirmuar se zyrtarja policore në këtë qytet, dyshohet se ka vrarë me armë zyrtare prindërit, më pas dy vëllezërit, e në fund ka kryer vetëvrasje.

Vrasja e shumëfishtë në Gjilan: Inspektorati Policor rekomandon suspendimin e katër zyrtarëve policorë
Inspektorati Policor i Kosovës, pas vrasjes së shumëfishtë që ka ndodhur sot në Gjilan, ka rekomanduar suspendimin e katër zyrtarëve të Policisë së Kosovës. Në njoftimin e bërë për media thuhet se IPK ka rekomanduar të ...
Telegrafi | 18-Feb-2020 21:57
Inspektorati Policor i Kosovës, pas vrasjes së shumëfishtë që ka ndodhur sot në Gjilan, ka rekomanduar suspendimin e katër zyrtarëve të Policisë së Kosovës. Në njoftimin e bërë për media thuhet se IPK ka rekomanduar të ...

Tragjedia në Kosovë, detaje të reja
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pasditen e kësaj të marte në qytetin e Gjilanit në Kosovë, ku një police ka qëlluar me armë dy prindërit, dy vëllezërit dhe më pas veten e saj.
Top Channel | 18-Feb-2020 18:02
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pasditen e kësaj të marte në qytetin e Gjilanit në Kosovë, ku një police ka qëlluar me armë dy prindërit, dy vëllezërit dhe më pas veten e saj.

?Haziri propozon të shpallet një ditë zie pas tragjedisë në Gjilan
Kryetari i Komunës së Gjilanit, Lutfi Haziri, ka propozuar nga krerët e shtetit që ta shpallin një ditë zie në nder të familjes pesë anëtarëshe Bllaca, e cila është shuar sot në Gjilan.
Top Channel | 18-Feb-2020 17:53
Kryetari i Komunës së Gjilanit, Lutfi Haziri, ka propozuar nga krerët e shtetit që ta shpallin një ditë zie në nder të familjes pesë anëtarëshe Bllaca, e cila është shuar sot në Gjilan.

Kajtazi: Shumë persona u bënë policë për lidhje politike e shumë të tjerë pasi ishin përkthyes të UNMIK-ut
Njohësi i çështjeve të sigurisë, Fadil Kajtazi, ka folur nga Gjilani për vrasjen e pesëfishtë që ka ndodhur sot, ku dyshohet se një pjesëtare e Policisë së Kosovës ka vrarë prindërit dhe dy vëllezërit e saj e më pastaj ...
Telegrafi | 18-Feb-2020 21:03
Njohësi i çështjeve të sigurisë, Fadil Kajtazi, ka folur nga Gjilani për vrasjen e pesëfishtë që ka ndodhur sot, ku dyshohet se një pjesëtare e Policisë së Kosovës ka vrarë prindërit dhe dy vëllezërit e saj e më pastaj ...

Detaje të reja/ Motivet pse policja e Gjilanit vrau prindërit dhe vëllezërit
Kosova u trondit nga një krim i rëndë në familje këtë të martë. Një efektive policie vrau në Gjilan 4 pjesëtarë të familjes së saj dhe më pas edhe veten. Ngjarja ndodhi rreth orës 13.00 në lagjen “Bujanina”. Punonjësja ...
Lapsi | 18-Feb-2020 21:09
Kosova u trondit nga një krim i rëndë në familje këtë të martë. Një efektive policie vrau në Gjilan 4 pjesëtarë të familjes së saj dhe më pas edhe veten. Ngjarja ndodhi rreth orës 13.00 në lagjen “Bujanina”. Punonjësja ...

Kosovë/Policja vrau prindërit, dy vellezërit dhe veten
Prokuroria dhe Policia në Gjilan kanë konfirmuar se zyrtarja policore në këtë qytet ka vrarë me armë zyrtare prindërit, më pas dy vëllezërit e në fund ka kryer vetëvrasje. Mediat kanë zbuluar se bëhet fjalë për Valdete ...
Top Channel | 18-Feb-2020 16:51
Prokuroria dhe Policia në Gjilan kanë konfirmuar se zyrtarja policore në këtë qytet ka vrarë me armë zyrtare prindërit, më pas dy vëllezërit e në fund ka kryer vetëvrasje. Mediat kanë zbuluar se bëhet fjalë për Valdete ...

Reagon ministri Veliu: Policia do të hetojë të gjitha rrethanat që quan në vrasjen në Gjilan
Ndaj rastit tragjik që ndodhi sot në Gjilan, ku dyshohet se një pjesëtare e Policisë së Kosovës ka vrarë prindërit dhe dy vëllezërit e saj dhe vetëvveten, ka reaguar Ministri i Punëve të Brendshme dhe Administratës ...
Telegrafi | 18-Feb-2020 19:52
Ndaj rastit tragjik që ndodhi sot në Gjilan, ku dyshohet se një pjesëtare e Policisë së Kosovës ka vrarë prindërit dhe dy vëllezërit e saj dhe vetëvveten, ka reaguar Ministri i Punëve të Brendshme dhe Administratës ...

Masakra në Gjilan: Komandanti dhe tre oficerë tjerë policorë pezullohen për tri ditë
Inspektorati Policor i Kosovës i ka rekomanduar sot Policisë së Kosovës, që të suspendojë katër punonjës të Policisë së Kosovës, me arsyetim se kanë keqpërdorur pozitën zyrtare në rastin e tragjedisë së Gjilanit, ku ...
Gazeta Express | 18-Feb-2020 23:24
Inspektorati Policor i Kosovës i ka rekomanduar sot Policisë së Kosovës, që të suspendojë katër punonjës të Policisë së Kosovës, me arsyetim se kanë keqpërdorur pozitën zyrtare në rastin e tragjedisë së Gjilanit, ku ...

Dalin detaje të reja për vrasjet në Gjilan, Policja me kaq plumba e vrau njërin vëlla në gjumë
Shtëpia e familjes Bllaca në Gjilan sot u kthye në zonë krimi pasi që vajza e vetme e kësaj shtëpie, policja Valdete Bllaca vrau prindërit, dy vëllezërit dhe më pas bëri vetëvrasje. Sinjali ka mësuar nga burime të ...
TetovaSot | 18-Feb-2020 23:21
Shtëpia e familjes Bllaca në Gjilan sot u kthye në zonë krimi pasi që vajza e vetme e kësaj shtëpie, policja Valdete Bllaca vrau prindërit, dy vëllezërit dhe më pas bëri vetëvrasje. Sinjali ka mësuar nga burime të ...

Veprim i shpejtë: Suspendohen eprorët e Policisë në Gjilan, për vdekjen e familjes Bllaca
Inspektorati Policor i Kosovës ka rekomnaduar që të suspendohen eprorët e Stacionit Policor në Gjilan. Mënjëherë pas kërkesës së tyre, Kolonele Elmina Mahmuti ka suspenduar për shtatëdhjet e dy orët eprorët e këtij ...
InFokusi | 18-Feb-2020 23:18
Inspektorati Policor i Kosovës ka rekomnaduar që të suspendohen eprorët e Stacionit Policor në Gjilan. Mënjëherë pas kërkesës së tyre, Kolonele Elmina Mahmuti ka suspenduar për shtatëdhjet e dy orët eprorët e këtij ...

Komandanti i policisë së Gjilanit që u suspendua sonte, njeri i afërt i Lutfi Hazirit
Inspektorati Policor i Kosovës ka kërkuar suspendimin e katër zyrtarëve të Policisë pas vrases së pesëfisht në Gjilan. Rekomandimi për suspendimin e këtyre zyrtarëve (komandantit të stacionit policor, zëvendës ...
InFokusi | 18-Feb-2020 23:12
Inspektorati Policor i Kosovës ka kërkuar suspendimin e katër zyrtarëve të Policisë pas vrases së pesëfisht në Gjilan. Rekomandimi për suspendimin e këtyre zyrtarëve (komandantit të stacionit policor, zëvendës ...

Veprim i shpejtë: Suspendohen eprorët e Policisë në Gjilan, për vdekjen e familjes Bllaca
Inspektorati Policor i Kosovës ka rekomnaduar që të suspendohen eprorët e Stacionit Policor në Gjilan, shkruan IndeksOnline. Mënjëherë pas kërkesës së tyre, Kolonele Elmina Mahmuti ka suspenduar për shtatëdhjet e dy ...
Indeks Online | 18-Feb-2020 23:00
Inspektorati Policor i Kosovës ka rekomnaduar që të suspendohen eprorët e Stacionit Policor në Gjilan, shkruan IndeksOnline. Mënjëherë pas kërkesës së tyre, Kolonele Elmina Mahmuti ka suspenduar për shtatëdhjet e dy ...

Komandanti i policisë së Gjilanit që u suspendua sonte, njeri i afërt i Lutfi Hazirit
Rekomandimi për suspendimin e këtyre zyrtarëve (komandantit të stacionit policor, zëvendës komandantit policor, shefit të operativës të stacionit policor dhe një zyrtari të stafit civil) është bërë në interes të hetimit ...
Lajminet | 18-Feb-2020 22:27
Rekomandimi për suspendimin e këtyre zyrtarëve (komandantit të stacionit policor, zëvendës komandantit policor, shefit të operativës të stacionit policor dhe një zyrtari të stafit civil) është bërë në interes të hetimit ...

E dhimbshme: I afërmi i familjes Bllaca shihet në lot pas vdekjes së pesë anëtarëve
Gjilani u trondit sot nga vrasja e pesë anëtarëve të familjes Bllaca. Vrasja dyshohet se u krye nga një anëtare brenda familjes, ndërsa rrethanat mbeten ende të paqarta si dhe motivet nuk dihen. Ngjarja ka prekur ...
TetovaSot | 18-Feb-2020 22:19
Gjilani u trondit sot nga vrasja e pesë anëtarëve të familjes Bllaca. Vrasja dyshohet se u krye nga një anëtare brenda familjes, ndërsa rrethanat mbeten ende të paqarta si dhe motivet nuk dihen. Ngjarja ka prekur ...

Identifikohen: Kush janë komandanti dhe tre oficerët e tjerë të Policisë që Inspektorati kërkoi të pezullohen pas tragjedisë në Gjilan
Inspektorati Policor i Kosovës i ka rekomanduar sot Policisë së Kosovës, që të suspendojë katër punonjës të Policisë së Kosovës, me arsyetim se kanë keqpërdorur pozitën zyrtare në rastin e tragjedisë së Gjilanit, ku ...
InFokusi | 18-Feb-2020 22:15
Inspektorati Policor i Kosovës i ka rekomanduar sot Policisë së Kosovës, që të suspendojë katër punonjës të Policisë së Kosovës, me arsyetim se kanë keqpërdorur pozitën zyrtare në rastin e tragjedisë së Gjilanit, ku ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved