ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 05/04/2020 05:10

M.United fiton në Stamford Bridge, ndizet gara për vendin e 4-t!

M.United fiton në Stamford Bridge, ndizet gara për vendin e 4-t!
Manchester United mposht Chelsea-n brenda në Stamford Bridge në supersfidën e javës së 26-të të Premier League dhe e bën më të ashpër se kurrë garën për vendin e 4-t në kampionatin anglez.
Top Channel | 18-Feb-2020 00:57
Manchester United mposht Chelsea-n brenda në Stamford Bridge në supersfidën e javës së 26-të të Premier League dhe e bën më të ashpër se kurrë garën për vendin e 4-t në kampionatin anglez.

M.United fiton në Stamford Bridge, ndizet gara për vendin e 4-t!
Manchester United mposht Chelsea-n brenda në Stamford Bridge në supersfidën e javës së 26-të të Premier League dhe e bën më të ashpër se kurrë garën për vendin e 4-t në kampionatin anglez. Vijon momenti jo i Chelsea-t ...
GazetaTema | 17-Feb-2020 23:13
Manchester United mposht Chelsea-n brenda në Stamford Bridge në supersfidën e javës së 26-të të Premier League dhe e bën më të ashpër se kurrë garën për vendin e 4-t në kampionatin anglez. Vijon momenti jo i Chelsea-t ...

Notat e lojtarëve, Chelsea 0-2 Manchester United: Maguire lojtar i ndeshjes
Manchester United ka arritur të shënojë fitore me rezultat 2-0 ndaj Chelseat dhe atë si mysafirë. Anthony Martial dhe Harry Maguire ishin shënuesit në këtë takim. Maguire u shpall edhe lojtari i ndeshjes me notën 9.1. ...
Telegrafi | 17-Feb-2020 23:33
Manchester United ka arritur të shënojë fitore me rezultat 2-0 ndaj Chelseat dhe atë si mysafirë. Anthony Martial dhe Harry Maguire ishin shënuesit në këtë takim. Maguire u shpall edhe lojtari i ndeshjes me notën 9.1. ...

Manchester United leksion Chelsea-s, champions vetëm 3 pikë larg
Manchestër United e ka bërë edhe me spektakolare garën për zonën champions në kampionatin anglez. Djajte e kuq mundën 2 me 0 në Londër skuadrën e Chelsea. Një rezultat që e lejon ekipin e Solskajer të jetë tani vetëm 3 ...
VizionPlus | 17-Feb-2020 23:11
Manchestër United e ka bërë edhe me spektakolare garën për zonën champions në kampionatin anglez. Djajte e kuq mundën 2 me 0 në Londër skuadrën e Chelsea. Një rezultat që e lejon ekipin e Solskajer të jetë tani vetëm 3 ...

Notat e lojtarëve, Chelsea 0-2 Manchester United: Maguire lojtar i ndeshjes
Manchester United ka arritur të shënojë fitore me rezultat 2-0 ndaj Chelseat dhe atë si mysafirë. Anthony Martial dhe Harry Maguire ishin shënuesit në këtë takim. Maguire u shpall edhe lojtari i ndeshjes me notën 9.1. ...
E Dua Sportin | 18-Feb-2020 00:01
Manchester United ka arritur të shënojë fitore me rezultat 2-0 ndaj Chelseat dhe atë si mysafirë. Anthony Martial dhe Harry Maguire ishin shënuesit në këtë takim. Maguire u shpall edhe lojtari i ndeshjes me notën 9.1. ...

Manchester United fiton ndaj Chelseat, kthehet fuqishëm në garë për një vend në Ligën e Kampionëve
Manchester United ka arritur të shënojë fitore me rezultat 2-0 ndaj Chelseat dhe atë si mysafirë. Kjo fitore i ndihmon shumë Unitedit që vinte në këtë takim pas tri ndeshjeve pa fitore. Pas disa rasteve nga të dyja ...
E Dua Sportin | 18-Feb-2020 00:01
Manchester United ka arritur të shënojë fitore me rezultat 2-0 ndaj Chelseat dhe atë si mysafirë. Kjo fitore i ndihmon shumë Unitedit që vinte në këtë takim pas tri ndeshjeve pa fitore. Pas disa rasteve nga të dyja ...

Chelsea 0:2 Man Utd, notat e lojtarëve
Chelsea ka pësuar edhe një tjetër humbje për të vërtetuar kështu krizën e madhe në kampin blu. Manchester United ishte skuadra që i shkaktoi humbjen e radhës londinezëve, duke triumfuar me rezultatin 0:2. Mesfushori ...
Gazeta Observer | 18-Feb-2019 22:52
Chelsea ka pësuar edhe një tjetër humbje për të vërtetuar kështu krizën e madhe në kampin blu. Manchester United ishte skuadra që i shkaktoi humbjen e radhës londinezëve, duke triumfuar me rezultatin 0:2. Mesfushori ...

23:16 Man United dhe VAR e mposhtin Chelsean Manchester United e ka mposhtur 2-0 Chelsean...
Manchester United e ka mposhtur 2-0 Chelsean midis ‘Stamford Bridge’ Me ndihmën e VAR, Mnachester United ka arritur të marrë tri pikë në ‘Stamford Bridge’, duke e mposhtur 2-0 Chelsean. Lexoni edhe: Morena Taraku ...
Kosova Sot | 17-Feb-2020 23:19
Manchester United e ka mposhtur 2-0 Chelsean midis ‘Stamford Bridge’ Me ndihmën e VAR, Mnachester United ka arritur të marrë tri pikë në ‘Stamford Bridge’, duke e mposhtur 2-0 Chelsean. Lexoni edhe: Morena Taraku ...

Manchester United fiton ndaj Chelseat, kthehet fuqishëm në garë për një vend në Ligën e Kampionëve
Manchester United ka arritur të shënojë fitore me rezultat 2-0 ndaj Chelseat dhe atë si mysafirë. Kjo fitore i ndihmon shumë Unitedit që vinte në këtë takim pas tri ndeshjeve pa fitore. Pas disa rasteve nga të dyja ...
Zeri | 17-Feb-2020 23:16
Manchester United ka arritur të shënojë fitore me rezultat 2-0 ndaj Chelseat dhe atë si mysafirë. Kjo fitore i ndihmon shumë Unitedit që vinte në këtë takim pas tri ndeshjeve pa fitore. Pas disa rasteve nga të dyja ...

Manchester United fiton ndaj Chelseat, kthehet fuqishëm në garë për një vend në Ligën e Kampionëve
Manchester United ka arritur të shënojë fitore me rezultat 2-0 ndaj Chelseat dhe atë si mysafirë. Kjo fitore i ndihmon shumë Unitedit që vinte në këtë takim pas tri ndeshjeve pa fitore. Pas disa rasteve nga të dyja ...
Telegrafi | 17-Feb-2020 23:03
Manchester United ka arritur të shënojë fitore me rezultat 2-0 ndaj Chelseat dhe atë si mysafirë. Kjo fitore i ndihmon shumë Unitedit që vinte në këtë takim pas tri ndeshjeve pa fitore. Pas disa rasteve nga të dyja ...

Man Utd mposht Chelsean dhe i afrohet në tri pikë
Manchester United ka fituar derbin ndaj Chelseat për të bërë një hap të madh drejt afrimit me zonën që dërgon në Ligën e Kampionëve. Të hënën mbrëma Unitedi fitoi 2:0 në udhëtim ndaj Chelseat, në kuadër të xhiros së ...
Koha.net | 17-Feb-2020 23:13
Manchester United ka fituar derbin ndaj Chelseat për të bërë një hap të madh drejt afrimit me zonën që dërgon në Ligën e Kampionëve. Të hënën mbrëma Unitedi fitoi 2:0 në udhëtim ndaj Chelseat, në kuadër të xhiros së ...

Man Utd merr tri pikë në shtëpinë e Chelsea, VAR-i vendimtar
‘Djajtë e kuq’ kanë marrë tri pikë shumë të rëndësishme në ‘Stamford Bridge’, duke mposhtur skuadrën e Chelsea me rezultatin 0:2, shkruan . Ndeshja ishte shumë e tensionuar, me plot shtatë kartona të verdhë të ndarë nga ...
Lajminet | 17-Feb-2020 23:03
‘Djajtë e kuq’ kanë marrë tri pikë shumë të rëndësishme në ‘Stamford Bridge’, duke mposhtur skuadrën e Chelsea me rezultatin 0:2, shkruan . Ndeshja ishte shumë e tensionuar, me plot shtatë kartona të verdhë të ndarë nga ...

Chelsea ‘mposhtet’ nga VAR-i, Manchester United fiton tri pikë të arta
Derbin anglez në mes Chelsea dhe Manchester United kanë arritur ta fitojnë mysafirët. Manchester United arriti të fitojë me rezultat 0-2 pas golave të shënuar nga Martial dhe Maguire, shkruan IndeksOnline. United kaloi ...
Indeks Online | 17-Feb-2020 23:03
Derbin anglez në mes Chelsea dhe Manchester United kanë arritur ta fitojnë mysafirët. Manchester United arriti të fitojë me rezultat 0-2 pas golave të shënuar nga Martial dhe Maguire, shkruan IndeksOnline. United kaloi ...

United ia merr pikët Chelseat (VIDEO)
Manchester United ka arritur të fitojë me rezultat 2 me 0, si mysafir i Chelseat në “Stamford Bridge”. Goli i parë u shënua nga Anthony Marthial, në fundin e pjesës së parë. Një gol nga “Djajtë e Kuq”, u shënua edhe në ...
Klan Kosova | 17-Feb-2020 23:02
Manchester United ka arritur të fitojë me rezultat 2 me 0, si mysafir i Chelseat në “Stamford Bridge”. Goli i parë u shënua nga Anthony Marthial, në fundin e pjesës së parë. Një gol nga “Djajtë e Kuq”, u shënua edhe në ...

Man United dhe VAR e mposhtin Chelsean
Manchester United e ka mposhtur 2-0 Chelsean midis ‘Stamford Bridge’ Me ndihmën e VAR, Mnachester United ka arritur të marrë tri pikë në ‘Stamford Bridge’, duke e mposhtur 2-0 Chelsean, raporton Gazeta Express. Anthony ...
Gazeta Express | 17-Feb-2020 23:02
Manchester United e ka mposhtur 2-0 Chelsean midis ‘Stamford Bridge’ Me ndihmën e VAR, Mnachester United ka arritur të marrë tri pikë në ‘Stamford Bridge’, duke e mposhtur 2-0 Chelsean, raporton Gazeta Express. Anthony ...

Man Utd nuk po ndalet, e dyfishon rezultatin kundër Chelsea
Manchester United arriti të shënoj edhe golin e dytë kundër skuadrës së Chelsea. Ky gol erdhi nga Maguire pas një asistimi nga Bruno Fernandez e i cili ishte edhe asistimi i parë për futbollistin që nga transferimi i ...
Indeks Online | 17-Feb-2020 22:33
Manchester United arriti të shënoj edhe golin e dytë kundër skuadrës së Chelsea. Ky gol erdhi nga Maguire pas një asistimi nga Bruno Fernandez e i cili ishte edhe asistimi i parë për futbollistin që nga transferimi i ...

Kapiteni i United e shokon Chelsean, tjetër gol në ‘Stamford Bridge’
Manchester United është duke e mposhtur 2-0 Chelsean në ‘Stamford Bridge’ Pas Anthony Martial, që ka shënuar golin e parë në pjesën e parë, golin e ka gjetur edhe Maguire. Kapiteni i “Djajve të Kuq” shënoi për 2-0 në ...
Gazeta Express | 17-Feb-2020 22:30
Manchester United është duke e mposhtur 2-0 Chelsean në ‘Stamford Bridge’ Pas Anthony Martial, që ka shënuar golin e parë në pjesën e parë, golin e ka gjetur edhe Maguire. Kapiteni i “Djajve të Kuq” shënoi për 2-0 në ...

Zhbllokohet ndeshja në ‘Stamford Bridge’
Manchester United është duke e mposhtur 1-0 Chelsean në ‘Stamford Bridge’ Anthony Martial ka shënuar gol në fund të pjesës së parë për ta kaluar në epërsi Manchester Unitedin kundër Chelseat. ...
Gazeta Observer | 17-Feb-2020 22:21
Manchester United është duke e mposhtur 1-0 Chelsean në ‘Stamford Bridge’ Anthony Martial ka shënuar gol në fund të pjesës së parë për ta kaluar në epërsi Manchester Unitedin kundër Chelseat. ...

Batshuayi shpëton pa lëndime pas goditjes së rrezikshme nga Maguire
Chelsea është duke luajtur kundër Manchester United në kuadër të ligës angleze. Mirëpo kjo ndeshje mund t’i kishte shkaktuar mjaftë lëndime futbollistit të Chelsea mirëpo ai ishte me fat dhe shpëtoi. Futbollisti i ...
Indeks Online | 17-Feb-2020 22:00
Chelsea është duke luajtur kundër Manchester United në kuadër të ligës angleze. Mirëpo kjo ndeshje mund t’i kishte shkaktuar mjaftë lëndime futbollistit të Chelsea mirëpo ai ishte me fat dhe shpëtoi. Futbollisti i ...

Derbi i javës në Ligën Premier: Chelsea – Manchester United, formacionet zyrtare
Chelsea do ta pres Manchester Unitedin në derbin e javës në Ligën Premier. Londinezët duan që ta mbajnë me çdo kusht pozitën e katërt në renditje, ndërsa ‘Djajtë e Kuq’ duan të ngjiten në renditje. Frank Lampard ka ...
E Dua Sportin | 17-Feb-2020 22:00
Chelsea do ta pres Manchester Unitedin në derbin e javës në Ligën Premier. Londinezët duan që ta mbajnë me çdo kusht pozitën e katërt në renditje, ndërsa ‘Djajtë e Kuq’ duan të ngjiten në renditje. Frank Lampard ka ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved