ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 05/04/2020 06:12

VIDEO/ Përfundojnë pjesët e para të Champions League: Atl Madrid në epërsi ndaj Liverpulit. Paqe mes B. Dortmund dhe PSG

VIDEO/ Përfundojnë pjesët e para të Champions League: Atl Madrid në epërsi ndaj Liverpulit. Paqe mes B. Dortmund dhe PSG
Janë mbyllur pjesët e para të dy ndeshjeve të sotme Atl Madrdi-Liverpool, që përfundoi me rezultatin 1-0. Vetëm katër minuta lojë kanë kaluar dhe menjëherë ka ardhur goli i parë i mbrëmjes në Champions League. Ka qenë ...
GazetaTema | 18-Feb-2020 21:54
Janë mbyllur pjesët e para të dy ndeshjeve të sotme Atl Madrdi-Liverpool, që përfundoi me rezultatin 1-0. Vetëm katër minuta lojë kanë kaluar dhe menjëherë ka ardhur goli i parë i mbrëmjes në Champions League. Ka qenë ...

Lajm i keq për Liverpool, Atletico e pathyeshme kur shënon… Saul Niguez!
Atletico Madrid ka mbyllur në avantazh pjesën e parë kundër Liverpool. Djemtë e Simeones ia dolën të shënonin në minutën e katërt me anë të Saul Niguez dhe ky është një lajm i keq për Liverpool. Sa herë që mesfushori ...
ABCNews | 18-Feb-2020 22:06
Atletico Madrid ka mbyllur në avantazh pjesën e parë kundër Liverpool. Djemtë e Simeones ia dolën të shënonin në minutën e katërt me anë të Saul Niguez dhe ky është një lajm i keq për Liverpool. Sa herë që mesfushori ...

Atletico shumë shpejt zhbllokon sfidën, shënon Saul pas një tollovie
Atletico Madridi ka arritur të shënojë që në start të ndeshjes ndaj Liverpoolit. Ka qenë Saul Niguez që ka shënuar nga afër, pas një tollovie që erdhi nga një goditje prej këndit. Ishte vetëm minuta e katërt e ndeshjes ...
Telegrafi | 18-Feb-2020 21:15
Atletico Madridi ka arritur të shënojë që në start të ndeshjes ndaj Liverpoolit. Ka qenë Saul Niguez që ka shënuar nga afër, pas një tollovie që erdhi nga një goditje prej këndit. Ishte vetëm minuta e katërt e ndeshjes ...

Dueli në Champions nis para kohe, Bayern “rrëmben” një gjerman te Chelsea
Bayern Munchen e ka nisur shumë mirë vitin 2020. Kampionët e Gjermanisë ia kanë dalë të rikthehen në krye të Bundesligës, edhe pse Leipzig, Dortmund dhe M’Gladbach janë aty afër. Kundërshtari i bavarezëve në Champions ...
ABCNews | 18-Feb-2020 21:24
Bayern Munchen e ka nisur shumë mirë vitin 2020. Kampionët e Gjermanisë ia kanë dalë të rikthehen në krye të Bundesligës, edhe pse Leipzig, Dortmund dhe M’Gladbach janë aty afër. Kundërshtari i bavarezëve në Champions ...

Flakë, tym e ngjyra – pritja spektakolare që i bënë tifozët skuadrës së Atletico Madridit
Mijëra tifozë e kanë inkurajuar skuadrën e Atletico Madridit gjatë arritjes në Wanda Metropolitano para ndeshjes kundër Liverpoolit. Udhëheqësit e tifozëve gjatë gjithë javës kanë kërkuar që të bëhet një organizim i ...
Telegrafi | 18-Feb-2020 20:57
Mijëra tifozë e kanë inkurajuar skuadrën e Atletico Madridit gjatë arritjes në Wanda Metropolitano para ndeshjes kundër Liverpoolit. Udhëheqësit e tifozëve gjatë gjithë javës kanë kërkuar që të bëhet një organizim i ...

VIDEO | Vetëm katër minuta, Atletico ndëshkon Liverpoolin në Madrid
Vetëm katër minuta lojë kanë kaluar dhe menjëherë ka ardhur goli i parë i mbrëmjes në Champions League. Ka qenë Atletico Madrid që ka kaluar në avantazh përballë Liverpool, në “Ëanda Metropolitano”. Ishte një goditje ...
ABCNews | 18-Feb-2020 21:09
Vetëm katër minuta lojë kanë kaluar dhe menjëherë ka ardhur goli i parë i mbrëmjes në Champions League. Ka qenë Atletico Madrid që ka kaluar në avantazh përballë Liverpool, në “Ëanda Metropolitano”. Ishte një goditje ...

Atletico shumë shpejt zhbllokon sfidën, shënon Saul pas një tollovie
Atletico Madridi ka arritur të shënojë që në start të ndeshjes ndaj Liverpoolit. Ka qenë Saul Niguez që ka shënuar nga afër, pas një tollovie që erdhi nga një goditje prej këndit. Ishte vetëm minuta e katërt e ndeshjes ...
E Dua Sportin | 18-Feb-2020 22:00
Atletico Madridi ka arritur të shënojë që në start të ndeshjes ndaj Liverpoolit. Ka qenë Saul Niguez që ka shënuar nga afër, pas një tollovie që erdhi nga një goditje prej këndit. Ishte vetëm minuta e katërt e ndeshjes ...

Flakë, tym e ngjyra – pritja spektakolare që i bënë tifozët skuadrës së Atletico Madridit
Mijëra tifozë e kanë inkurajuar skuadrën e Atletico Madridit gjatë arritjes në Wanda Metropolitano para ndeshjes kundër Liverpoolit. Udhëheqësit e tifozëve gjatë gjithë javës kanë kërkuar që të bëhet një organizim i ...
E Dua Sportin | 18-Feb-2020 22:00
Mijëra tifozë e kanë inkurajuar skuadrën e Atletico Madridit gjatë arritjes në Wanda Metropolitano para ndeshjes kundër Liverpoolit. Udhëheqësit e tifozëve gjatë gjithë javës kanë kërkuar që të bëhet një organizim i ...

Atletico në epërsi ndaj Liverpoolit, pa gola në Dortmund
Atletico Madridi është në epërsi 1:0 ndaj Liverpoolit pas pjesës së parë në ndeshjen e fazës nokaut të Ligës së Kampionëve. Saul Niguez ka kaluar Atleticon në epërsi në minutën e katërt. Ai realizoi nga afërsia, pasi ...
Koha.net | 18-Feb-2020 21:57
Atletico Madridi është në epërsi 1:0 ndaj Liverpoolit pas pjesës së parë në ndeshjen e fazës nokaut të Ligës së Kampionëve. Saul Niguez ka kaluar Atleticon në epërsi në minutën e katërt. Ai realizoi nga afërsia, pasi ...

Mbyllen pjesët e para në dy takimet e Ligës së Kampionëve
Kanë përfunduar 45 minutat e parë në dy ndeshjet e Ligës së Kampionëve që po zhvillohen në kuadër të 1/16 se finales, shkruan Gazeta inFokus. Pas pjesës së parë, Athletico Madridi është duke fituar si vendas ndaj ...
InFokusi | 18-Feb-2020 21:54
Kanë përfunduar 45 minutat e parë në dy ndeshjet e Ligës së Kampionëve që po zhvillohen në kuadër të 1/16 se finales, shkruan Gazeta inFokus. Pas pjesës së parë, Athletico Madridi është duke fituar si vendas ndaj ...

VIDEO | Tifozët e Liverpool pushtojnë Spanjën, çfarë atmosfere në Madrid
Pak minuta para startit të sfidës mes Atletico Madrid dhe Liverpool, atmosfera jashtë “Ëanda Metropolitano” është elektrizuese. Tifozët madrilenë janë më të shumtë në numër, por dhe ata që kanë udhëtuar nga Liverpuli, ...
ABCNews | 18-Feb-2020 20:30
Pak minuta para startit të sfidës mes Atletico Madrid dhe Liverpool, atmosfera jashtë “Ëanda Metropolitano” është elektrizuese. Tifozët madrilenë janë më të shumtë në numër, por dhe ata që kanë udhëtuar nga Liverpuli, ...

Atletico Madrid – Liverpool dhe Borussia Dortmund – PSG, rezultate befasuese pas pjesëve të para
Janë mbyllur pjesët e para të dy takimeve të sotme të Ligës së Kampionëve, shkruan zeri.info Këto janë ndeshjet e parë të së tetës së finales së këtij kompeticioni. Atletico Madridi është duke triumfuar 1:0......
Zeri | 18-Feb-2020 21:51
Janë mbyllur pjesët e para të dy takimeve të sotme të Ligës së Kampionëve, shkruan zeri.info Këto janë ndeshjet e parë të së tetës së finales së këtij kompeticioni. Atletico Madridi është duke triumfuar 1:0......

Një gol në dy ndeshje, përfundojnë pjesët e para
Kanë përfunduar pjesët e para në dy ndeshjet e Ligës së Kampionëve që po zhvillohen nga ora 21:00. Në Wanda Metropolitano, Atletico Madrid po fiton me rezultat minimal kundër kampionëve në fuqi. Golin e vetëm për ...
Indeks Online | 18-Feb-2020 21:49
Kanë përfunduar pjesët e para në dy ndeshjet e Ligës së Kampionëve që po zhvillohen nga ora 21:00. Në Wanda Metropolitano, Atletico Madrid po fiton me rezultat minimal kundër kampionëve në fuqi. Golin e vetëm për ...

Atletico – Liverpool, Dortmund – PSG, këto janë rezultatet pas pjesëve të para
Gara evropiane elitare ka filluar me fazën finale të këtij sezoni, dhe sonte janë duke u zhvilluar dy ndeshje. Atletico Madrid në ‘Wanda Metropolitano’ është duke e mposhtur 1:0 Liverpoolin, me golin e shënuar nga Saul ...
Lajminet | 18-Feb-2020 21:49
Gara evropiane elitare ka filluar me fazën finale të këtij sezoni, dhe sonte janë duke u zhvilluar dy ndeshje. Atletico Madrid në ‘Wanda Metropolitano’ është duke e mposhtur 1:0 Liverpoolin, me golin e shënuar nga Saul ...

Atletico – Liverpool, Dortmund – PSG, këto janë rezultatet pas pjesëve të para
Kanë përfunduar pjesët e para të dy ndeshjeve të Ligës së Kampionëve. Gara evropiane elitare ka filluar me fazën finale të këtij sezoni, dhe sonte janë duke u zhvilluar dy ndeshje. Atletico Madrid në ‘Wanda ...
Gazeta Observer | 18-Feb-2020 21:48
Kanë përfunduar pjesët e para të dy ndeshjeve të Ligës së Kampionëve. Gara evropiane elitare ka filluar me fazën finale të këtij sezoni, dhe sonte janë duke u zhvilluar dy ndeshje. Atletico Madrid në ‘Wanda ...

Gjashtë vite nga shuarja e KF Hysit
Kanë mjaftuar vetëm katër minuta lojë që të zhbllokohet ndeshja Atletico Madrid – Liverpool. Vendasit kanë kaluar në epërsi me golin e Saul Nigez, shkruan GazetaBlic . Spanjolli realizoi pas një tollovie të krijuar ...
GazetaBlic | 18-Feb-2020 21:42
Kanë mjaftuar vetëm katër minuta lojë që të zhbllokohet ndeshja Atletico Madrid – Liverpool. Vendasit kanë kaluar në epërsi me golin e Saul Nigez, shkruan GazetaBlic . Spanjolli realizoi pas një tollovie të krijuar ...

Atletico Madrid – Liverpool, klubit anglez i anulohet një gol
Atletico Madridi dhe Liverpooli janë duke luajtur në ndeshjen e parë të së tetës ë finales së Ligës së Kampionëve, shkruan zeri.info Vendasit janë duke triumfuar 1:0. Ndërkohë, Liverpoolit i është anuluar një gol i......
Zeri | 18-Feb-2020 21:39
Atletico Madridi dhe Liverpooli janë duke luajtur në ndeshjen e parë të së tetës ë finales së Ligës së Kampionëve, shkruan zeri.info Vendasit janë duke triumfuar 1:0. Ndërkohë, Liverpoolit i është anuluar një gol i......

Atletico Madrid – Liverpool, shënohet goli i parë
Atletico Madridit i janë dashur vetëm katër minuta për të kaluar në epërsi ndaj Liverpool. Është mesfushori Saul që ka shënuar në minutën e 4’, për të çuar në festë skuadrën vendase. Golin e Saul, mund ta shikoni në ...
Gazeta Observer | 18-Feb-2020 21:24
Atletico Madridit i janë dashur vetëm katër minuta për të kaluar në epërsi ndaj Liverpool. Është mesfushori Saul që ka shënuar në minutën e 4’, për të çuar në festë skuadrën vendase. Golin e Saul, mund ta shikoni në ...

Dy supersfidat e Champions League, njihuni me formacionet zyrtare
Janë publikuar formacionet e dy sfidave të Champions League. Atletico pret kampionët në fuqi të Champions League, ndërsa PSG udhëton drejt Dortmundit, aty ku do të ketë përballë Borussian e Lucien Favre. Të katër ...
ABCNews | 18-Feb-2020 20:03
Janë publikuar formacionet e dy sfidave të Champions League. Atletico pret kampionët në fuqi të Champions League, ndërsa PSG udhëton drejt Dortmundit, aty ku do të ketë përballë Borussian e Lucien Favre. Të katër ...

Zhbllokohet shpejtë rezultati në ‘Wanda Metropolitano’ (VIDEO)
Athletico Madridi dhe Liverpooli po luajnë momentalisht duelin e parë në kuadër të 1/16 se finales se Ligës së Kampioneve, shkruan Gazeta inFokus. Ndeshja po zhvillohet në ‘Wanda Metropolitano’ në Madrid dhe pas 4 ...
InFokusi | 18-Feb-2020 21:12
Athletico Madridi dhe Liverpooli po luajnë momentalisht duelin e parë në kuadër të 1/16 se finales se Ligës së Kampioneve, shkruan Gazeta inFokus. Ndeshja po zhvillohet në ‘Wanda Metropolitano’ në Madrid dhe pas 4 ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved