ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 05/04/2020 04:50

Detajet tronditëse! Policja që vrau familjarët disa muaj më parë iu nënshtrua një ….

Detajet tronditëse! Policja që vrau familjarët disa muaj më parë iu nënshtrua një ….
Në lagjen “Bujana” të Gjilanit sot kanë mbetur të vdekur 5 persona. V.B zyrtare e Policisë së Kosovës sipas Prokurorisë Themelore të Gjilanit dyshohet se ka privuar nga jeta katër anëtarët e familjes së saj, prindërit ...
BalkanWeb | 18-Feb-2020 19:46
Në lagjen “Bujana” të Gjilanit sot kanë mbetur të vdekur 5 persona. V.B zyrtare e Policisë së Kosovës sipas Prokurorisë Themelore të Gjilanit dyshohet se ka privuar nga jeta katër anëtarët e familjes së saj, prindërit ...

Gjilan/ Policja shuan familjen e saj, vret prindërit e dy vëllezërit, vret edhe veten
Kosova u trondit nga një krim i rëndë në familje. Një police në Gjilan vrau katër pjesëtarë të familjes së saj dhe më pas edhe veten. Ngjarja ndodhi rreth orës 13.00 në lagjen “Bujanina”.
Top Channel | 18-Feb-2020 19:37
Kosova u trondit nga një krim i rëndë në familje. Një police në Gjilan vrau katër pjesëtarë të familjes së saj dhe më pas edhe veten. Ngjarja ndodhi rreth orës 13.00 në lagjen “Bujanina”.

Tragjedia në Gjilan/ Policja ka përdorur armën e shërbimit
Prokuroria dhe Policia në Gjilan kanë konfirmuar se zyrtarja policore në këtë qytet, dyshohet se ka vrarë me armë zyrtare prindërit, më pas dy vëllezërit, e në fund ka kryer vetëvrasje.
Top Channel | 18-Feb-2020 19:37
Prokuroria dhe Policia në Gjilan kanë konfirmuar se zyrtarja policore në këtë qytet, dyshohet se ka vrarë me armë zyrtare prindërit, më pas dy vëllezërit, e në fund ka kryer vetëvrasje.

Pamje të rënda nga tragjedia në Kosovë! Momenti kur nxirren nga banesa trupat e pajetë të pesë familjarëve
Zyrtarë të Institutit të Mjekësisë Ligjore i kanë nxjerrë trupat e pajetë të pesë anëtarëve të familjes Bllaca nga shtëpia e tyre, ku sot ka ndodhur rasti tragjik në Gjilan. Trupat e pajetë do të dërgohen për ekspertizë ...
BalkanWeb | 18-Feb-2020 18:32
Zyrtarë të Institutit të Mjekësisë Ligjore i kanë nxjerrë trupat e pajetë të pesë anëtarëve të familjes Bllaca nga shtëpia e tyre, ku sot ka ndodhur rasti tragjik në Gjilan. Trupat e pajetë do të dërgohen për ekspertizë ...

Masakra në Kosovë/ Momenti kur nxirren nga banesa trupat e pajetë të pesë familjarëve
Na ndiqni në Facebook mapo.al Janë publikuar pamjet nga momenti kur nxirret trupat e pajetë të pesë familjarëve Bllaca në Kosovë. Kujtojmë se mesditën e sotme, zyrtarja e policisë, Valdete Bllaca, vrau me armën e ...
Mapo | 18-Feb-2020 18:46
Na ndiqni në Facebook mapo.al Janë publikuar pamjet nga momenti kur nxirret trupat e pajetë të pesë familjarëve Bllaca në Kosovë. Kujtojmë se mesditën e sotme, zyrtarja e policisë, Valdete Bllaca, vrau me armën e ...

Tragjedia në Kosovë, detaje të reja
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pasditen e kësaj të marte në qytetin e Gjilanit në Kosovë, ku një police ka qëlluar me armë dy prindërit, dy vëllezërit dhe më pas veten e saj.
Top Channel | 18-Feb-2020 18:02
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pasditen e kësaj të marte në qytetin e Gjilanit në Kosovë, ku një police ka qëlluar me armë dy prindërit, dy vëllezërit dhe më pas veten e saj.

Vrasja e shumëfishtë në Gjilan: Inspektorati Policor rekomandon suspendimin e katër zyrtarëve policorë
Inspektorati Policor i Kosovës, pas vrasjes së shumëfishtë që ka ndodhur sot në Gjilan, ka rekomanduar suspendimin e katër zyrtarëve të Policisë së Kosovës. Në njoftimin e bërë për media thuhet se IPK ka rekomanduar të ...
Telegrafi | 18-Feb-2020 21:57
Inspektorati Policor i Kosovës, pas vrasjes së shumëfishtë që ka ndodhur sot në Gjilan, ka rekomanduar suspendimin e katër zyrtarëve të Policisë së Kosovës. Në njoftimin e bërë për media thuhet se IPK ka rekomanduar të ...

?Haziri propozon të shpallet një ditë zie pas tragjedisë në Gjilan
Kryetari i Komunës së Gjilanit, Lutfi Haziri, ka propozuar nga krerët e shtetit që ta shpallin një ditë zie në nder të familjes pesë anëtarëshe Bllaca, e cila është shuar sot në Gjilan.
Top Channel | 18-Feb-2020 17:53
Kryetari i Komunës së Gjilanit, Lutfi Haziri, ka propozuar nga krerët e shtetit që ta shpallin një ditë zie në nder të familjes pesë anëtarëshe Bllaca, e cila është shuar sot në Gjilan.

Kajtazi: Shumë persona u bënë policë për lidhje politike e shumë të tjerë pasi ishin përkthyes të UNMIK-ut
Njohësi i çështjeve të sigurisë, Fadil Kajtazi, ka folur nga Gjilani për vrasjen e pesëfishtë që ka ndodhur sot, ku dyshohet se një pjesëtare e Policisë së Kosovës ka vrarë prindërit dhe dy vëllezërit e saj e më pastaj ...
Telegrafi | 18-Feb-2020 21:03
Njohësi i çështjeve të sigurisë, Fadil Kajtazi, ka folur nga Gjilani për vrasjen e pesëfishtë që ka ndodhur sot, ku dyshohet se një pjesëtare e Policisë së Kosovës ka vrarë prindërit dhe dy vëllezërit e saj e më pastaj ...

Tragjedia në Gjilan, politikani shpërthen në lot: Sot është shuar një familje, e cila ka qenë shumë e ndershme!
Kryetari i Komunës së Gjilanit, Lutfi Haziri ka folur për media pas vrasjes së shumëfishtë që ka ndodhur sot në Gjilan, ku mbetën të vdekur pesë persona. Mes lotësh, i pari i Gjilanit ka thënë se sot është shuar një ...
BalkanWeb | 18-Feb-2020 17:48
Kryetari i Komunës së Gjilanit, Lutfi Haziri ka folur për media pas vrasjes së shumëfishtë që ka ndodhur sot në Gjilan, ku mbetën të vdekur pesë persona. Mes lotësh, i pari i Gjilanit ka thënë se sot është shuar një ...

Detaje të reja/ Motivet pse policja e Gjilanit vrau prindërit dhe vëllezërit
Kosova u trondit nga një krim i rëndë në familje këtë të martë. Një efektive policie vrau në Gjilan 4 pjesëtarë të familjes së saj dhe më pas edhe veten. Ngjarja ndodhi rreth orës 13.00 në lagjen “Bujanina”. Punonjësja ...
Lapsi | 18-Feb-2020 21:09
Kosova u trondit nga një krim i rëndë në familje këtë të martë. Një efektive policie vrau në Gjilan 4 pjesëtarë të familjes së saj dhe më pas edhe veten. Ngjarja ndodhi rreth orës 13.00 në lagjen “Bujanina”. Punonjësja ...

Kosovë/Policja vrau prindërit, dy vellezërit dhe veten
Prokuroria dhe Policia në Gjilan kanë konfirmuar se zyrtarja policore në këtë qytet ka vrarë me armë zyrtare prindërit, më pas dy vëllezërit e në fund ka kryer vetëvrasje. Mediat kanë zbuluar se bëhet fjalë për Valdete ...
Top Channel | 18-Feb-2020 16:51
Prokuroria dhe Policia në Gjilan kanë konfirmuar se zyrtarja policore në këtë qytet ka vrarë me armë zyrtare prindërit, më pas dy vëllezërit e në fund ka kryer vetëvrasje. Mediat kanë zbuluar se bëhet fjalë për Valdete ...

VIDEO/ Policja vrau katër familjarët dhe veten, kryetari i Gjilanit nuk përmban lotët: Ishte familje e respektuar
KOSOVË Kryetari i Gjilanit, Lutfi Haziri nuk ka përmbajtur dot lotët teksa do të jepte një deklaratë për mediat lidhur me vrasjen e 5- fishtë brenda familjes Bllaca. Duket se ai ka pasur njohje të mëparshme me familjen ...
BalkanWeb | 18-Feb-2020 16:45
KOSOVË Kryetari i Gjilanit, Lutfi Haziri nuk ka përmbajtur dot lotët teksa do të jepte një deklaratë për mediat lidhur me vrasjen e 5- fishtë brenda familjes Bllaca. Duket se ai ka pasur njohje të mëparshme me familjen ...

Reagon ministri Veliu: Policia do të hetojë të gjitha rrethanat që quan në vrasjen në Gjilan
Ndaj rastit tragjik që ndodhi sot në Gjilan, ku dyshohet se një pjesëtare e Policisë së Kosovës ka vrarë prindërit dhe dy vëllezërit e saj dhe vetëvveten, ka reaguar Ministri i Punëve të Brendshme dhe Administratës ...
Telegrafi | 18-Feb-2020 19:52
Ndaj rastit tragjik që ndodhi sot në Gjilan, ku dyshohet se një pjesëtare e Policisë së Kosovës ka vrarë prindërit dhe dy vëllezërit e saj dhe vetëvveten, ka reaguar Ministri i Punëve të Brendshme dhe Administratës ...

Kush janë komandanti dhe tre oficerët e tjerë të Policisë që Inspektorati kërkoi të pezullohen pas tragjedisë në Gjilan
Inspektorati Policor i Kosovës i ka rekomanduar sot Policisë së Kosovës, që të suspendojë katër punonjës të Policisë së Kosovës, me arsyetim se kanë keqpërdorur pozitën zyrtare në rastin e tragjedisë së Gjilanit, ku ...
Gazeta Observer | 18-Feb-2020 22:12
Inspektorati Policor i Kosovës i ka rekomanduar sot Policisë së Kosovës, që të suspendojë katër punonjës të Policisë së Kosovës, me arsyetim se kanë keqpërdorur pozitën zyrtare në rastin e tragjedisë së Gjilanit, ku ...

Rasti tragjik në Gjilan, IPK rekomandon suspendimin e katër zyrtarëve policorë
Inspektorati Policor i Kosovës i ka rekomanduar sot Policisë së Kosovës suspendimin e katër punonjësve lidhur me rastin e vrasjes së katërfishtë dhe vetëvrasjes në Gjilan. IPK ka bërë të ditur se rekomandimi për ...
Medial | 18-Feb-2020 22:09
Inspektorati Policor i Kosovës i ka rekomanduar sot Policisë së Kosovës suspendimin e katër punonjësve lidhur me rastin e vrasjes së katërfishtë dhe vetëvrasjes në Gjilan. IPK ka bërë të ditur se rekomandimi për ...

Nesër do të dal autopsia e pesë viktimave në Gjilan
Drejtori i Institutit të Mjekësisë Ligjore, Arsim Gërxhaliu, ka thënë se është angazhuar i gjithë ekipi për të përfunduar nesër autopsinë e pesë viktimave në Gjilan. Ai tha se sot që nga marrja e lajmit nga policia kanë ...
Gazeta Monitor | 18-Feb-2020 22:01
Drejtori i Institutit të Mjekësisë Ligjore, Arsim Gërxhaliu, ka thënë se është angazhuar i gjithë ekipi për të përfunduar nesër autopsinë e pesë viktimave në Gjilan. Ai tha se sot që nga marrja e lajmit nga policia kanë ...

Rasti tragjik në Gjilan, IPK rekomandon suspendimin e katër zyrtarëve policorë
Inspektorati Policor i Kosovës i ka rekomanduar sot Policisë së Kosovës suspendimin e katër punonjësve lidhur me rastin e vrasjes së katërfishtë dhe vetëvrasjes në Gjilan. IPK ka bërë të ditur se rekomandimi për ...
Klan Kosova | 18-Feb-2020 22:00
Inspektorati Policor i Kosovës i ka rekomanduar sot Policisë së Kosovës suspendimin e katër punonjësve lidhur me rastin e vrasjes së katërfishtë dhe vetëvrasjes në Gjilan. IPK ka bërë të ditur se rekomandimi për ...

Tragjedia në Gjilan, Inspektorati kërkon pezullimin e komandantit dhe tre zyrtarëve tjerë policorë
Inspektorati Policor i Kosovës, pas vrasjes së shumëfishtë që ka ndodhur sot në Gjilan, ka rekomanduar suspendimin e katër zyrtarëve të Policisë së Kosovës. Në njoftimin e bërë për media thuhet se IPK ka rekomanduar të ...
Arbresh | 18-Feb-2020 22:00
Inspektorati Policor i Kosovës, pas vrasjes së shumëfishtë që ka ndodhur sot në Gjilan, ka rekomanduar suspendimin e katër zyrtarëve të Policisë së Kosovës. Në njoftimin e bërë për media thuhet se IPK ka rekomanduar të ...

Policja që dyshohet se kreu masakrën në Gjilan i ishte nënshtruar një trajtimi psikik para disa muajsh
Në lagjen “Bujana” të Gjilanit sot kanë mbetur të vdekur 5 persona. V.B zyrtare e Policisë së Kosovës sipas Prokurorisë Themelore të Gjilanit dyshohet se ka privuar nga jeta katër anëtarët e familjes së saj, prindërit ...
TetovaSot | 18-Feb-2020 21:57
Në lagjen “Bujana” të Gjilanit sot kanë mbetur të vdekur 5 persona. V.B zyrtare e Policisë së Kosovës sipas Prokurorisë Themelore të Gjilanit dyshohet se ka privuar nga jeta katër anëtarët e familjes së saj, prindërit ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved