ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 05/04/2020 05:00

VIDEO/ Përfundojnë pjesët e para të Champions League: Atl Madrid në epërsi ndaj Liverpulit. Paqe mes B. Dortmund dhe PSG

VIDEO/ Përfundojnë pjesët e para të Champions League: Atl Madrid në epërsi ndaj Liverpulit. Paqe mes B. Dortmund dhe PSG
Janë mbyllur pjesët e para të dy ndeshjeve të sotme Atl Madrdi-Liverpool, që përfundoi me rezultatin 1-0. Vetëm katër minuta lojë kanë kaluar dhe menjëherë ka ardhur goli i parë i mbrëmjes në Champions League. Ka qenë ...
GazetaTema | 18-Feb-2020 21:54
Janë mbyllur pjesët e para të dy ndeshjeve të sotme Atl Madrdi-Liverpool, që përfundoi me rezultatin 1-0. Vetëm katër minuta lojë kanë kaluar dhe menjëherë ka ardhur goli i parë i mbrëmjes në Champions League. Ka qenë ...

Dy gola të shpejtë në ndeshjen Borussia Dortmund – PSG, golit të Neymar i kundërpërgjigjet Haaland për epërsinë e gjermanëve
Ndeshja në mes të Borussia Dortmund dhe PSG është ndezur brenda pak minutave, ku rezultati aktualisht është 2-1. Erling Haaland ia dha epërsinë gjermanëve në minutën e 69-të të takimit, ku një top i kthyer nga portieri ...
Telegrafi | 18-Feb-2020 22:45
Ndeshja në mes të Borussia Dortmund dhe PSG është ndezur brenda pak minutave, ku rezultati aktualisht është 2-1. Erling Haaland ia dha epërsinë gjermanëve në minutën e 69-të të takimit, ku një top i kthyer nga portieri ...

Kush tjetër pos Haaland, Borussia në epërsi ndaj PSG-së
Erling Haaland nuk di të ndalet dhe ka vazhduar me gola edhe për Borussia Dortmundin në Ligën e Kampionëve. Para ndeshjes mes Borussia Dortmundit dhe Paris Saint-Germain, norvegjezi kishte shënuar nëntë gola në gjashtë ...
Telegrafi | 18-Feb-2020 22:34
Erling Haaland nuk di të ndalet dhe ka vazhduar me gola edhe për Borussia Dortmundin në Ligën e Kampionëve. Para ndeshjes mes Borussia Dortmundit dhe Paris Saint-Germain, norvegjezi kishte shënuar nëntë gola në gjashtë ...

VIDEO | Mbrëmja e yjeve, Haaland dhe Neymar dhurojnë spektakël
Haaland vazhdon të mahnitë botën e futbollit dhe sot, në takimin kundër PSG-së në Champions League, nuk mund të mos ishte në listën e golashënuesve. Bomberi norvegjez shënoi golin e parë të sfidës në minutën e 69-të, ...
ABCNews | 18-Feb-2020 22:39
Haaland vazhdon të mahnitë botën e futbollit dhe sot, në takimin kundër PSG-së në Champions League, nuk mund të mos ishte në listën e golashënuesve. Bomberi norvegjez shënoi golin e parë të sfidës në minutën e 69-të, ...

Erling Haaland befason të gjithë me shpejtësinë e tij ndaj PSG – përshkon të gjithë fushën për më pak se 10 sekonda
Erling Haaland po shijon një nisje të mrekullueshme me Borussia Dortmundin, pas kalimit nga Red Bull Salzburg. Para ndeshjes mes Borussia Dortmundit dhe Paris Saint-Germain në Westfalenstadion, norvegjezi kishte shënuar ...
Telegrafi | 18-Feb-2020 22:15
Erling Haaland po shijon një nisje të mrekullueshme me Borussia Dortmundin, pas kalimit nga Red Bull Salzburg. Para ndeshjes mes Borussia Dortmundit dhe Paris Saint-Germain në Westfalenstadion, norvegjezi kishte shënuar ...

Lajm i keq për Liverpool, Atletico e pathyeshme kur shënon… Saul Niguez!
Atletico Madrid ka mbyllur në avantazh pjesën e parë kundër Liverpool. Djemtë e Simeones ia dolën të shënonin në minutën e katërt me anë të Saul Niguez dhe ky është një lajm i keq për Liverpool. Sa herë që mesfushori ...
ABCNews | 18-Feb-2020 22:06
Atletico Madrid ka mbyllur në avantazh pjesën e parë kundër Liverpool. Djemtë e Simeones ia dolën të shënonin në minutën e katërt me anë të Saul Niguez dhe ky është një lajm i keq për Liverpool. Sa herë që mesfushori ...

Atletico shumë shpejt zhbllokon sfidën, shënon Saul pas një tollovie
Atletico Madridi ka arritur të shënojë që në start të ndeshjes ndaj Liverpoolit. Ka qenë Saul Niguez që ka shënuar nga afër, pas një tollovie që erdhi nga një goditje prej këndit. Ishte vetëm minuta e katërt e ndeshjes ...
Telegrafi | 18-Feb-2020 21:15
Atletico Madridi ka arritur të shënojë që në start të ndeshjes ndaj Liverpoolit. Ka qenë Saul Niguez që ka shënuar nga afër, pas një tollovie që erdhi nga një goditje prej këndit. Ishte vetëm minuta e katërt e ndeshjes ...

Dortmund e fiton spektaklin ndaj PSG-së, Haaland bën heroin
Pjesa e parë e ndeshjes u karakterizua me ritëm të lartë, aksione të bukura e disa raste shënimi, por në fund portat mbetën të paprekura. Pjesa e dytë solli tri gola, dhe për vendasit kishte protagonist talentin ...
Lajminet | 18-Feb-2020 22:52
Pjesa e parë e ndeshjes u karakterizua me ritëm të lartë, aksione të bukura e disa raste shënimi, por në fund portat mbetën të paprekura. Pjesa e dytë solli tri gola, dhe për vendasit kishte protagonist talentin ...

“Bisha” Haaland ua hup “lokacionin” yjeve milionëshe të PSG-së
Borusia Dortmund ka shënuar fitore të madhe në ndeshjen e parë të fazës së 1/8 të Ligës së Kampionëve. Skuadra gjermane ka mposhtur PSG-në me rezultat 2-1 në ndeshjen e zhvilluar në Sigal Iduna Park. Dortmund kaluan të ...
Indeks Online | 18-Feb-2020 22:51
Borusia Dortmund ka shënuar fitore të madhe në ndeshjen e parë të fazës së 1/8 të Ligës së Kampionëve. Skuadra gjermane ka mposhtur PSG-në me rezultat 2-1 në ndeshjen e zhvilluar në Sigal Iduna Park. Dortmund kaluan të ...

Haaland hero i Dortmundit edhe në Ligë të Kampionëve
Borussia e Dortmundit e ka mposhtur PSG-në me rezultat 2-1,në duelin e parë të zhvilluar në kuadër të 1/16 se finales së Ligës së Kampionëve, shkruan Gazeta inFokus. Protagonisti kryesor i këtij takimit ishte sulmuesi i ...
InFokusi | 18-Feb-2020 22:51
Borussia e Dortmundit e ka mposhtur PSG-në me rezultat 2-1,në duelin e parë të zhvilluar në kuadër të 1/16 se finales së Ligës së Kampionëve, shkruan Gazeta inFokus. Protagonisti kryesor i këtij takimit ishte sulmuesi i ...

Haaland i jashtëzakonshëm edhe në Champions
Supertalenti norvegjez, Erling Haaland, ka vazhduar me paraqitje te jashtëzakonshme te Borussia Dortmundi. Ai ka shënuar dy gola brenda pak minutave në ndeshjen e Ligës së Kampionëve ndaj PSG-së. Haaland realizoi në ...
Koha.net | 18-Feb-2020 22:45
Supertalenti norvegjez, Erling Haaland, ka vazhduar me paraqitje te jashtëzakonshme te Borussia Dortmundi. Ai ka shënuar dy gola brenda pak minutave në ndeshjen e Ligës së Kampionëve ndaj PSG-së. Haaland realizoi në ...

Çfarë drame, dy gola për dy minuta
Janë shënuar dy gola të shpejtë në ndeshjen Dortmund – PSG. Fillimisht Neymar ka barazuar rezultatin ën minutën e 75-të të ndeshjes. Dy minuta më vonë, Haaland shënoi golin e dytë të tij për të kaluar përsëri skuadrën ...
Indeks Online | 18-Feb-2020 22:42
Janë shënuar dy gola të shpejtë në ndeshjen Dortmund – PSG. Fillimisht Neymar ka barazuar rezultatin ën minutën e 75-të të ndeshjes. Dy minuta më vonë, Haaland shënoi golin e dytë të tij për të kaluar përsëri skuadrën ...

Haaland fantastik, e kalon Dortmundin në epërsi kundër PSG-së Borussia Dortmund ka kaluar në epërsi kundër Paris Saint-Germain, në ndeshjen e parë të 1/8 së finales mes tyre në Ligën e Kampionëve, që po zhvillohet momentalisht. Erling Haaland...
Borussia Dortmund ka kaluar në epërsi kundër Paris Saint-Germain, në ndeshjen e parë të 1/8 së finales mes tyre në Ligën e Kampionëve, që po zhvillohet momentalisht. Erling Haaland shënoi për 1:0 në minutën e 69-të, ...
Kosova Sot | 18-Feb-2020 22:42
Borussia Dortmund ka kaluar në epërsi kundër Paris Saint-Germain, në ndeshjen e parë të 1/8 së finales mes tyre në Ligën e Kampionëve, që po zhvillohet momentalisht. Erling Haaland shënoi për 1:0 në minutën e 69-të, ...

Flakë, tym e ngjyra – pritja spektakolare që i bënë tifozët skuadrës së Atletico Madridit
Mijëra tifozë e kanë inkurajuar skuadrën e Atletico Madridit gjatë arritjes në Wanda Metropolitano para ndeshjes kundër Liverpoolit. Udhëheqësit e tifozëve gjatë gjithë javës kanë kërkuar që të bëhet një organizim i ...
Telegrafi | 18-Feb-2020 20:57
Mijëra tifozë e kanë inkurajuar skuadrën e Atletico Madridit gjatë arritjes në Wanda Metropolitano para ndeshjes kundër Liverpoolit. Udhëheqësit e tifozëve gjatë gjithë javës kanë kërkuar që të bëhet një organizim i ...

Lajm i keq për Liverpullin, sa herë kur shënon Saul, Atletiko nuk humbet asnjëherë (VIDEO)
Atletiko Madridi e ka mbyllur në avantazh pjesën e parë kundër kampionëve të Europës, Liverpull. Djemtë e Simeones ia dolën të shënonin vetëm pas 4 minutave lojë me anë të Saul Niguez, ndërsa kjo përbënë një lajm i keq ...
InfoSport.mk | 18-Feb-2020 22:42
Atletiko Madridi e ka mbyllur në avantazh pjesën e parë kundër kampionëve të Europës, Liverpull. Djemtë e Simeones ia dolën të shënonin vetëm pas 4 minutave lojë me anë të Saul Niguez, ndërsa kjo përbënë një lajm i keq ...

Neymar e barazon rezultatin ndaj Dortmundit, por Haaland i kundërpërgjigjet menjëherë me një supergol (VIDEO)
Borussia Dortmundi dhe PSG po luajnë aktualisht në kuadër të 1/16 se finales së Ligës së Kampionëve, shkruan Gazeta inFokus. PSG e barazoi rezultatin në minutën e 75’ me anë të Neymar, ndërsa pas dy minutave Haaland e ...
InFokusi | 18-Feb-2020 22:42
Borussia Dortmundi dhe PSG po luajnë aktualisht në kuadër të 1/16 se finales së Ligës së Kampionëve, shkruan Gazeta inFokus. PSG e barazoi rezultatin në minutën e 75’ me anë të Neymar, ndërsa pas dy minutave Haaland e ...

Borussia Dortmund – PSG, gjermanët kalojnë sërish në epërsi me një gol të bukur
Borussia Dortmundi dhe Paris Saint-Germaini janë duke luajtur në ndeshjen e parë të së tetës ë finales së Ligës së Kampionëve, shkruan zeri.info Dortmundi ka kaluar sërish në epërsi 2:1. Erling Haaland ka shënuar ...
Zeri | 18-Feb-2020 22:39
Borussia Dortmundi dhe Paris Saint-Germaini janë duke luajtur në ndeshjen e parë të së tetës ë finales së Ligës së Kampionëve, shkruan zeri.info Dortmundi ka kaluar sërish në epërsi 2:1. Erling Haaland ka shënuar ...

S’kanë të ndalur golat në ndeshjen Dortmund-PSG, shënojnë Neymar dhe Haaland
Borussia Dortmundi është duke fituar 2:1 kundër Paris Saint-Germain, në ndeshjen e parë të 1/8 së finales mes tyre, e cila është duke u zhvilluar momentalisht. Neymar e barazoi rezultatin në 1:1 pas një superasisti nga ...
Gazeta Express | 18-Feb-2020 22:39
Borussia Dortmundi është duke fituar 2:1 kundër Paris Saint-Germain, në ndeshjen e parë të 1/8 së finales mes tyre, e cila është duke u zhvilluar momentalisht. Neymar e barazoi rezultatin në 1:1 pas një superasisti nga ...

Dortmund në epërsi, Haaland ‘shokon’ PSG-në
Është talenti Erling Haaland që ka shënuar për epërsinë e gjermanëve në minutën e 69’. Golin e Haaland mund ta shikoni në videon e mëposhtme. /Lajmi.net/ Always at the right spot, at the right moment. #Haaland with the ...
Lajminet | 18-Feb-2020 22:35
Është talenti Erling Haaland që ka shënuar për epërsinë e gjermanëve në minutën e 69’. Golin e Haaland mund ta shikoni në videon e mëposhtme. /Lajmi.net/ Always at the right spot, at the right moment. #Haaland with the ...

“Vikingu” Haaland se fal dakikun, i shënon edhe PSG-së
Borusia Dortmund ka kaluar në epërsi në ndeshjen kundër PSG-së. Golin e epërsisë e shënoi Erling Haaland në minutën e 69-të të ndeshjes. Ky është goli i nëntë i norvegjezit në Ligën e Kampionëve këtë sezon. / ...
Indeks Online | 18-Feb-2020 22:35
Borusia Dortmund ka kaluar në epërsi në ndeshjen kundër PSG-së. Golin e epërsisë e shënoi Erling Haaland në minutën e 69-të të ndeshjes. Ky është goli i nëntë i norvegjezit në Ligën e Kampionëve këtë sezon. / ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved