ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 05/04/2020 06:32

Tërmeti e la pa shtëpi, preket aktorja e njohur: Kisha vetëm 3 muaj, e bleva me shumë mund!

Tërmeti e la pa shtëpi, preket aktorja e njohur: Kisha vetëm 3 muaj, e bleva me shumë mund!
Artistja Keti Bashhysa ishte e ftuar në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon, nga ku tregoi gjithë përjetimet e tërmetit të 26 Nëntorit, që jo vetëm e lëndoi psikologjikisht, por e la edhe pa shtëpi.
Top Channel | 18-Feb-2020 19:37
Artistja Keti Bashhysa ishte e ftuar në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon, nga ku tregoi gjithë përjetimet e tërmetit të 26 Nëntorit, që jo vetëm e lëndoi psikologjikisht, por e la edhe pa shtëpi.

Pika e kthesës për Shqipërinë/ Çfarë përfitoi vendi nga konferenca e donatorëve
1.15 miliardë euro premtime që morri Shqipëria në konferencën e donatorëve organizuar në Bruksel e vunë vendin tonë në një drite tërësisht të ndryshme dhe shumë më pozitive.
Top Channel | 18-Feb-2020 15:41
1.15 miliardë euro premtime që morri Shqipëria në konferencën e donatorëve organizuar në Bruksel e vunë vendin tonë në një drite tërësisht të ndryshme dhe shumë më pozitive.

Ahmetaj flet për 1.15 mld eurot për Shqipërinë: Suksesi i vishet Ramës, shifra është besim ndaj qeverisë. Surprizë ishin Emiratet Arabe
TIRANË Ministri i Shtetit për Rindërtimin Arben Ahmetaj ka qenë sot në studion e News24 për të folur për konferencën e donatorëve që u zhvillua një ditë më parë dhe mblodhi 1.15 mld euro për rindërtimin në Shqipëri pas ...
BalkanWeb | 18-Feb-2020 14:31
TIRANË Ministri i Shtetit për Rindërtimin Arben Ahmetaj ka qenë sot në studion e News24 për të folur për konferencën e donatorëve që u zhvillua një ditë më parë dhe mblodhi 1.15 mld euro për rindërtimin në Shqipëri pas ...

“Fondet e mbledhura, një pjesë e fushatës”, Rama flet për donacionet për rindërtimin
Pasi arriti që të mblidhte 1.15 miliard euro fonde në Konferencën e Donatorëve, kryeministri Edi Rama ka garantuar se faza e rindërtimit do të kthehet në bazën e një zhvillimi të ri ekonomik dhe social për Shqipërinë. ...
BalkanWeb | 18-Feb-2020 13:59
Pasi arriti që të mblidhte 1.15 miliard euro fonde në Konferencën e Donatorëve, kryeministri Edi Rama ka garantuar se faza e rindërtimit do të kthehet në bazën e një zhvillimi të ri ekonomik dhe social për Shqipërinë. ...

Shqipëria merr 1.15 miliardë euro/ Donacionet për rindërtimin pas tërmetit përtej pritshmërive
Konferenca e Donatorëve në Bruksel për rindërtimin, pas tërmetit shkatërrimtar të 26 nëntorit të shkuar ka kaluar çdo pritshmëri.
Top Channel | 18-Feb-2020 13:26
Konferenca e Donatorëve në Bruksel për rindërtimin, pas tërmetit shkatërrimtar të 26 nëntorit të shkuar ka kaluar çdo pritshmëri.

Ahmetaj flet për 1.15 mld eurot për Shqipërinë: Suksesi i vishet Ramës, shifra është besim ndaj qeverisë. Surprizë ishin Emiratet Arabe
Ministri i Shtetit për Rindërtimin Arben Ahmetaj ka qenë sot në studion e News24 për të folur për konferencën e donatorëve që u zhvillua një ditë më parë dhe mblodhi 1.15 mld euro për rindërtimin në Shqipëri pas ...
GazetaTema | 18-Feb-2020 15:38
Ministri i Shtetit për Rindërtimin Arben Ahmetaj ka qenë sot në studion e News24 për të folur për konferencën e donatorëve që u zhvillua një ditë më parë dhe mblodhi 1.15 mld euro për rindërtimin në Shqipëri pas ...

“Një ditë e paharrueshme…” ja çfarë shkruan kryeministri Rama pasi në Konferencën e Donatorëve u mblodhën 1.15 mld euro
Kryeministri i vendit, Edi Rama, mëngjesin e sotëm e ka nisur me një fotoalbum të shkrepur në Bruksel ku shihet së bashku me krerët e BE si dhe liderë të tjerë të vendeve të ndryshme në botë, të cilët morën pjesë në ...
Top Channel | 18-Feb-2020 08:10
Kryeministri i vendit, Edi Rama, mëngjesin e sotëm e ka nisur me një fotoalbum të shkrepur në Bruksel ku shihet së bashku me krerët e BE si dhe liderë të tjerë të vendeve të ndryshme në botë, të cilët morën pjesë në ...

Donacionet për rindërtimin pas tërmetit, Shqipëria merr 1.15 miliardë euro
62 shtete 32 organizata pjesmarrëse në Konferencën e Donatorëve u angazhuan ti japin Shqipërisë dhe popullit shqiptar një ndihmë rekord prej 1.15 miliardë euro për rindërtimin pas tërmetit të 26 Nëntorit. Kryeministri ...
Top Channel | 18-Feb-2020 01:56
62 shtete 32 organizata pjesmarrëse në Konferencën e Donatorëve u angazhuan ti japin Shqipërisë dhe popullit shqiptar një ndihmë rekord prej 1.15 miliardë euro për rindërtimin pas tërmetit të 26 Nëntorit. Kryeministri ...

‘Jam ende e emocionuar’, Presidentja e KE publikon videon: 1,15 miliardë euro! Komuniteti ndërkombëtar tregoi solidaritet
Presidentja e KE, Ursula von der Leyen ka publikuar një video në tweeter ku thotë se ende është e emocionuar pasi gjatë Konferencës së Donatorëve Shqipërisë iu dhanë 1.15 miliardë euro në formë grantesh, programesh apo ...
BalkanWeb | 17-Feb-2020 22:30
Presidentja e KE, Ursula von der Leyen ka publikuar një video në tweeter ku thotë se ende është e emocionuar pasi gjatë Konferencës së Donatorëve Shqipërisë iu dhanë 1.15 miliardë euro në formë grantesh, programesh apo ...

FOTOT: “Një dite të paharrueshme shqiptare në zemër të Europës”, Rama publikon fotoalbumin dhe detajet që s’u panë nga Konferenca e Donatorëve
Kryeministri Edi Rama, ka publikuar një fotoalbum të shkrepur në Bruksel ku shihet së bashku me krerët e BE si dhe liderë të tjerë të vendeve të ndryshme në botë, të cilët morën pjesë në konferencën e Donatorëve për ...
GazetaTema | 18-Feb-2020 09:25
Kryeministri Edi Rama, ka publikuar një fotoalbum të shkrepur në Bruksel ku shihet së bashku me krerët e BE si dhe liderë të tjerë të vendeve të ndryshme në botë, të cilët morën pjesë në konferencën e Donatorëve për ...

Doli Rama më i fortë nga Konferenca e Donatorëve? Meta: Jam gati të duartrokas për kryeministrin
Presidenti Ilir Meta nuk është aspak i interesuar për faktin që pas Konferencës së Donatorëve, ku u dhuruan 1.15 miliardë euro për rindërtimin e vendit, kryeministri Edi Rama mund të dalë më i fortë. Për të ka rëndësi ...
Top Channel | 17-Feb-2020 21:53
Presidenti Ilir Meta nuk është aspak i interesuar për faktin që pas Konferencës së Donatorëve, ku u dhuruan 1.15 miliardë euro për rindërtimin e vendit, kryeministri Edi Rama mund të dalë më i fortë. Për të ka rëndësi ...

Konferenca e Donatorëve, Meta në “Open”: Shpresoj që paratë të shkojnë aty ku duhet
I ftuar në "Open" në Top Channel, presidenti Ilir Meta foli sa i takon mbledhjes së 1.15 miliardë euro donacioneve gjatë Konferencës së Donatorëve, për rimëkëmbjen e Shqipërisë nga tërmeti i 26 nëntorit.
Top Channel | 17-Feb-2020 21:53
I ftuar në "Open" në Top Channel, presidenti Ilir Meta foli sa i takon mbledhjes së 1.15 miliardë euro donacioneve gjatë Konferencës së Donatorëve, për rimëkëmbjen e Shqipërisë nga tërmeti i 26 nëntorit.

Dështon propaganda e qeverisë, Franca dhuroi vetëm 1 milionë euro
Pasditen e djeshme lartë e poshtë qarkulloi një lajm ku thuhej se Franca i kishte dhënë Shqiperisë, 100 milionë euro ndihma. Të gjithë mbetën të çuditur nga ky lajm. Por mesa duket makina e propagandës ka punuar në ...
Telegraf | 18-Feb-2020 20:51
Pasditen e djeshme lartë e poshtë qarkulloi një lajm ku thuhej se Franca i kishte dhënë Shqiperisë, 100 milionë euro ndihma. Të gjithë mbetën të çuditur nga ky lajm. Por mesa duket makina e propagandës ka punuar në ...

Deklarata skandaloze e ministrit Ahmetaj: “Fondet janë dhënë për projekte zhvillimi jo vetëm për dëmet e tërmetit”
Ministri Ahmetaj i ftuar mbrëmë në emisionin “Opinion” u shpreh se fondet e dhëna nga donatorët nuk do të shkojnë vetëm për dëmet e tërmetit, por do të përdoren nga qeveria edhe për projekte të tjera. “Fondet janë dhënë ...
Telegraf | 18-Feb-2020 20:33
Ministri Ahmetaj i ftuar mbrëmë në emisionin “Opinion” u shpreh se fondet e dhëna nga donatorët nuk do të shkojnë vetëm për dëmet e tërmetit, por do të përdoren nga qeveria edhe për projekte të tjera. “Fondet janë dhënë ...

Ndërkombëtarët dhanë 1.15 miliardë euro, Balla: Kjo mbështetje është besim i plotë tek plani i rindërtimit të Ramës
Sekretari i Përgjithshëm i PS, Taulant Balla mbështetjen që i dhanë ndërkombëtarët Shqipërisë me 1.15 miliardë euro është besim i plotë që kanë ata tek plani i rindërtimi të Ramës. Ai po ashtu i shpreh mirënjohjen miqve ...
BalkanWeb | 17-Feb-2020 20:11
Sekretari i Përgjithshëm i PS, Taulant Balla mbështetjen që i dhanë ndërkombëtarët Shqipërisë me 1.15 miliardë euro është besim i plotë që kanë ata tek plani i rindërtimi të Ramës. Ai po ashtu i shpreh mirënjohjen miqve ...

Fondet e mbledhura për tërmetin, 750 mln euro kredi rrisin borxhin publik që do paguhet me taksa
Rreth 750 mln euro nga totali i fondeve të mbledhura në Konferencën e Donatorëve në Bruksel janë kredi dhe projekte.Pas Konferencës së Donatorëve, ministri i Zhvillimit, Arben Ahmetaj, sqaroi se si ndahet fondi i ...
Telegraf | 18-Feb-2020 15:18
Rreth 750 mln euro nga totali i fondeve të mbledhura në Konferencën e Donatorëve në Bruksel janë kredi dhe projekte.Pas Konferencës së Donatorëve, ministri i Zhvillimit, Arben Ahmetaj, sqaroi se si ndahet fondi i ...

Deri në fund, i djallëzuar
Nga Ardit Rada Lulzim Basha e ka nisur ditën e sotme me disa punëtorë nga Elbasani. Ka shijuar paçen e kokës duke mos kursyer as lëvdatat për gatimin në fjalë dhe më pas është ngazëllyer duke përmendur tunelin e Krrabës ...
GazetaTema | 17-Feb-2020 20:58
Nga Ardit Rada Lulzim Basha e ka nisur ditën e sotme me disa punëtorë nga Elbasani. Ka shijuar paçen e kokës duke mos kursyer as lëvdatat për gatimin në fjalë dhe më pas është ngazëllyer duke përmendur tunelin e Krrabës ...

U mblodhën mbi 1 miliard euro, Balla: Mbështetje e besim tek Rama, brenda 2020-ës do hyni në banesë më të mirë nga ajo që humbët
Kreu i grupit parlamentar të PS-së, Taulant Balla premton se qytetarët që kanë humbur shtëpitë nga tërmeti do të hyjnë në banesë edhe më të mirë brenda vitit 2020. Balla thotë se mbledhja e shumës prej 1.15 miliard euro ...
GazetaTema | 17-Feb-2020 20:38
Kreu i grupit parlamentar të PS-së, Taulant Balla premton se qytetarët që kanë humbur shtëpitë nga tërmeti do të hyjnë në banesë edhe më të mirë brenda vitit 2020. Balla thotë se mbledhja e shumës prej 1.15 miliard euro ...

Një fitore e madhe financiare (por edhe politike)
Nga Skënder Minxhozi Konferenca e donatorëve dha një sinjal të fortë përkrahjeje për shqiptarët e dëmtuar nga tërmeti i 26 nëntorit. Ndërsa parashikimet më entuziaste prisnin diçka mes 300-400 milion eurove në formë ...
GazetaTema | 17-Feb-2020 19:40
Nga Skënder Minxhozi Konferenca e donatorëve dha një sinjal të fortë përkrahjeje për shqiptarët e dëmtuar nga tërmeti i 26 nëntorit. Ndërsa parashikimet më entuziaste prisnin diçka mes 300-400 milion eurove në formë ...

Konferenca e Donatorëve, reagon Basha: Të nisë menjëherë puna dhe fondet të përdoren me përgjegjshmëri
Pas përfundimit të Konferencës së Donatorëve në Bruksel, ku u mblodhën 1.15 miliardë euro në ndihmë të Shqipërisë ka reaguar kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha.
Top Channel | 17-Feb-2020 19:16
Pas përfundimit të Konferencës së Donatorëve në Bruksel, ku u mblodhën 1.15 miliardë euro në ndihmë të Shqipërisë ka reaguar kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha.

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved