ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 05/04/2020 05:21

Komisioneri i BE-së: Korrupsioni me donacionet nuk do të tolerohet

Komisioneri i BE-së: Korrupsioni me donacionet nuk do të tolerohet
Na ndiqni në Facebook mapo.al Komisioneri i BE për Zgjerimin, Oliver Varhelyi në bisedë me DW, vlerëson Konferencën e Donatorëve për Shqipërinë të zhvilluar të hënën në Bruksel dhe shprehet me optimizëm të matur për ...
Mapo | 18-Feb-2020 16:34
Na ndiqni në Facebook mapo.al Komisioneri i BE për Zgjerimin, Oliver Varhelyi në bisedë me DW, vlerëson Konferencën e Donatorëve për Shqipërinë të zhvilluar të hënën në Bruksel dhe shprehet me optimizëm të matur për ...

1.15 miliardë euro/ Kryemadhi: Qeveria e paaftë në menaxhimin e buxhetit, të fillojë përgjegjësia e saj
Në një deklaratë për mediat, kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi foli sa i takon Konferencës së Donatorëve në Bruksel, ku pasi shprehu falenderimin e saj për donacionet e mbledhura, tha se duhet të fillojë përgjegjësia ...
Top Channel | 18-Feb-2020 11:34
Në një deklaratë për mediat, kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi foli sa i takon Konferencës së Donatorëve në Bruksel, ku pasi shprehu falenderimin e saj për donacionet e mbledhura, tha se duhet të fillojë përgjegjësia ...

Rama premton: Do ta kthejmë rindërtimin në bazën e një zhvillimi të ri ekonomik
Kryeministri Edi Rama shprehet se fondet që u mblodhën të hënën në Konferencën e Donatorëve në Bruksel nuk është fushata e vetme për planin ekonomik të vitit 2020. Përmes një postimi në “Facebook”, kreu i qeversië ...
VizionPlus | 18-Feb-2020 14:31
Kryeministri Edi Rama shprehet se fondet që u mblodhën të hënën në Konferencën e Donatorëve në Bruksel nuk është fushata e vetme për planin ekonomik të vitit 2020. Përmes një postimi në “Facebook”, kreu i qeversië ...

Dedja: Marrëdhëniet Kosovë-Shqipëri të shkëlqyera, edhe pse mund të kemi pikëpamje të ndryshme
Zëvendësministri për Evropën dhe Punët e Jashtme, Sokol Dedja, thotë se minishengeni ballkanik është përgatitje ekonomike për anëtarësimin në BE të vendeve të Ballkanit Perëndimor. I ftuar në Ora News, ai tha se ky ...
Telegrafi | 18-Feb-2020 21:15
Zëvendësministri për Evropën dhe Punët e Jashtme, Sokol Dedja, thotë se minishengeni ballkanik është përgatitje ekonomike për anëtarësimin në BE të vendeve të Ballkanit Perëndimor. I ftuar në Ora News, ai tha se ky ...

Rama publikon fotoalbumin pas konferencës së donatorëve: Ditë e paharrueshme shqiptare në zemër të Europës
TIRANE Një ditë pasi Shqipëria mundi të sigurojë 1.15 miliardë euro, kryeministri Edi Rama ka ndarë për ndjekësit në facebook, foto albumin e zhvillimeve nga Konferenca e Donatorëve. “ Mirëmëngjes me fotoalbumin e një ...
BalkanWeb | 18-Feb-2020 10:09
TIRANE Një ditë pasi Shqipëria mundi të sigurojë 1.15 miliardë euro, kryeministri Edi Rama ka ndarë për ndjekësit në facebook, foto albumin e zhvillimeve nga Konferenca e Donatorëve. “ Mirëmëngjes me fotoalbumin e një ...

Komisioneri për Zgjerimin: Optimist për hapjen e negociatave me Shqipërinë
Komisioneri i BE për Zgjerimin, Oliver Varhelyi në bisedë me DW, vlerëson Konferencën e Donatorëve për Shqipërinë të zhvilluar të hënën në Bruksel dhe shprehet me optimizëm të matur për hapjen e negociatave në mars. ...
VizionPlus | 18-Feb-2020 11:40
Komisioneri i BE për Zgjerimin, Oliver Varhelyi në bisedë me DW, vlerëson Konferencën e Donatorëve për Shqipërinë të zhvilluar të hënën në Bruksel dhe shprehet me optimizëm të matur për hapjen e negociatave në mars. ...

1.15 miliardë euro për Shqipërinë! Komisioneri i BE-së: Korrupsioni s’do të tolerohet
Komisioneri i BE për Zgjerimin, Oliver Varhelyi në bisedë me DW, vlerëson Konferencën e Donatorëve për Shqipërinë të zhvilluar të hënën në Bruksel dhe shprehet me optimizëm të matur për hapjen e negociatave në mars.
Top Channel | 18-Feb-2020 09:51
Komisioneri i BE për Zgjerimin, Oliver Varhelyi në bisedë me DW, vlerëson Konferencën e Donatorëve për Shqipërinë të zhvilluar të hënën në Bruksel dhe shprehet me optimizëm të matur për hapjen e negociatave në mars.

Komisioneri i BE: Korrupsioni me donacionet nuk do të tolerohet
Komisioneri i BE për Zgjerimin, Oliver Varhelyi në bisedë me DW, vlerëson Konferencën e Donatorëve për Shqipërinë të zhvilluar të hënën në Bruksel dhe shprehet me optimizëm të matur për hapjen e negociatave në mars. Ai ...
Lapsi | 18-Feb-2020 16:37
Komisioneri i BE për Zgjerimin, Oliver Varhelyi në bisedë me DW, vlerëson Konferencën e Donatorëve për Shqipërinë të zhvilluar të hënën në Bruksel dhe shprehet me optimizëm të matur për hapjen e negociatave në mars. Ai ...

Donacionet për tërmetin, Varhelyi: Korrupsioni nuk do të tolerohet
Na ndiqni në Facebook mapo.al Komisioneri i BE për Zgjerimin, Oliver Varhelyi vlerëson Konferencën e Donatorëve për Shqipërinë të zhvilluar të hënën në Bruksel dhe shprehet me optimizëm të matur për hapjen e negociatave ...
Mapo | 18-Feb-2020 09:48
Na ndiqni në Facebook mapo.al Komisioneri i BE për Zgjerimin, Oliver Varhelyi vlerëson Konferencën e Donatorëve për Shqipërinë të zhvilluar të hënën në Bruksel dhe shprehet me optimizëm të matur për hapjen e negociatave ...

Dedja: Marrëdhëniet Kosovë-Shqipëri të shkëlqyera, edhe pse mund të kemi pikëpamje të ndryshme
Zëvendësministri për Evropën dhe Punët e Jashtme, Sokol Dedja, thotë se minishengeni ballkanik është përgatitje ekonomike për anëtarësimin në BE të vendeve të Ballkanit Perëndimor. I ftuar në Ora News, ai tha se ky ...
Arbresh | 18-Feb-2020 21:42
Zëvendësministri për Evropën dhe Punët e Jashtme, Sokol Dedja, thotë se minishengeni ballkanik është përgatitje ekonomike për anëtarësimin në BE të vendeve të Ballkanit Perëndimor. I ftuar në Ora News, ai tha se ky ...

Komisioneri i BE: Korrupsioni nuk do të tolerohet, ne do të jemi shumë të përfshirë
Komisioneri i BE për Zgjerimin, Oliver Varhelyi në bisedë me DW, vlerëson Konferencën e Donatorëve për Shqipërinë të zhvilluar të hënën në Bruksel dhe shprehet me optimizëm të matur për hapjen e negociatave në mars. ...
Telegraf | 18-Feb-2020 09:51
Komisioneri i BE për Zgjerimin, Oliver Varhelyi në bisedë me DW, vlerëson Konferencën e Donatorëve për Shqipërinë të zhvilluar të hënën në Bruksel dhe shprehet me optimizëm të matur për hapjen e negociatave në mars. ...

Varhelyi për DW: Nuk tolerojmë korrupsion me fondet e dhëna për tërmetin
Komisioneri i BE për Zgjerimin, Oliver Varhelyi në bisedë me DW, vlerëson Konferencën e Donatorëve për Shqipërinë të zhvilluar të hënën në Bruksel dhe shprehet me optimizëm të matur për hapjen e negociatave në mars. ...
VizionPlus | 18-Feb-2020 09:48
Komisioneri i BE për Zgjerimin, Oliver Varhelyi në bisedë me DW, vlerëson Konferencën e Donatorëve për Shqipërinë të zhvilluar të hënën në Bruksel dhe shprehet me optimizëm të matur për hapjen e negociatave në mars. ...

1.15 miliard euro për Shqipërinë, komisionari i BE-së: Korrupsioni nuk do të tolerohet
Komisioneri i Bashkimit Evropian për zgjerimin, Oliver Varhelyi në bisedë me Deutsche Welle, vlerëson Konferencën e Donatorëve për Shqipërinë të zhvilluar të hënën në Bruksel dhe shprehet me optimizëm të matur për ...
Telegrafi | 18-Feb-2020 10:33
Komisioneri i Bashkimit Evropian për zgjerimin, Oliver Varhelyi në bisedë me Deutsche Welle, vlerëson Konferencën e Donatorëve për Shqipërinë të zhvilluar të hënën në Bruksel dhe shprehet me optimizëm të matur për ...

Komisioneri i BE: Korrupsioni me fondet e mbledhura nuk do të tolerohet
Komisioneri i BE për Zgjerimin, Oliver Varhelyi në bisedë me DW, vlerëson Konferencën e Donatorëve për Shqipërinë të zhvilluar të hënën në Bruksel dhe shprehet me optimizëm të matur për hapjen e negociatave në mars. ...
GazetaTema | 18-Feb-2020 09:33
Komisioneri i BE për Zgjerimin, Oliver Varhelyi në bisedë me DW, vlerëson Konferencën e Donatorëve për Shqipërinë të zhvilluar të hënën në Bruksel dhe shprehet me optimizëm të matur për hapjen e negociatave në mars. ...

1.15 miliard euro për Shqipërinë, komisionari i BE-së: Korrupsioni nuk do të tolerohet
Komisioneri i Bashkimit Evropian për zgjerimin, Oliver Varhelyi në bisedë me Deutsche Welle, vlerëson Konferencën e Donatorëve për Shqipërinë të zhvilluar të hënën në Bruksel dhe shprehet me optimizëm të matur për ...
Gazeta Observer | 18-Feb-2020 15:09
Komisioneri i Bashkimit Evropian për zgjerimin, Oliver Varhelyi në bisedë me Deutsche Welle, vlerëson Konferencën e Donatorëve për Shqipërinë të zhvilluar të hënën në Bruksel dhe shprehet me optimizëm të matur për ...

Soreca shpjegon kur do vijnë paratë e dhuruara për tërmetin
Shqipëria ia ka dalë me sukses të mbulojë jo vetëm të gjithë faturën e tërmetit me donacionet e mbledhura në Konferencën e Donatorëve, por ta tejkalojë atë. Bëhet fjalë për 1.15 miliardë euro. Ambasadori i BE-së në ...
Gazeta Observer | 18-Feb-2020 14:48
Shqipëria ia ka dalë me sukses të mbulojë jo vetëm të gjithë faturën e tërmetit me donacionet e mbledhura në Konferencën e Donatorëve, por ta tejkalojë atë. Bëhet fjalë për 1.15 miliardë euro. Ambasadori i BE-së në ...

Rama premton: Do ta kthejmë rindërtimin në bazën e një zhvillimi të ri ekonomik
Kryeministri Edi Rama shprehet se fondet që u mblodhën të hënën në Konferencën e Donatorëve në Bruksel nuk është fushata e vetme për planin ekonomik të vitit 2020. Përmes një postimi në “Facebook”, kreu i qeversië ...
Shenja | 18-Feb-2020 14:43
Kryeministri Edi Rama shprehet se fondet që u mblodhën të hënën në Konferencën e Donatorëve në Bruksel nuk është fushata e vetme për planin ekonomik të vitit 2020. Përmes një postimi në “Facebook”, kreu i qeversië ...

“Korrupsioni nuk do tolerohet”, Komisioneri i BE për Zgjerimin flet pas konferencës së donatorëve: Do jemi shumë të përfshirë në implementimin e fondeve
Komisioneri i BE për Zgjerimin, Oliver Varhelyi në bisedë me DW, vlerëson Konferencën e Donatorëve për Shqipërinë të zhvilluar të hënën në Bruksel dhe shprehet me optimizëm të matur për hapjen e negociatave në mars. ...
BalkanWeb | 18-Feb-2020 09:17
Komisioneri i BE për Zgjerimin, Oliver Varhelyi në bisedë me DW, vlerëson Konferencën e Donatorëve për Shqipërinë të zhvilluar të hënën në Bruksel dhe shprehet me optimizëm të matur për hapjen e negociatave në mars. ...

Fondi 1.15 miliardë euro, rrjeti “shpërthen” në meme ndaj Ramës dhe Ahmetajt…(mos i humbisni)
1.15 miliard euro janë mbledhur për Shqipërinë, nga Konferenca e Donatorëve që u mbajt ditën e djeshme në Bruksel. Shuma e dhuruar nga shtete të ndryshme pjesëmarrëse pritet të shkoj për procesin e rindërtimit, pas ...
Standard | 18-Feb-2020 14:16
1.15 miliard euro janë mbledhur për Shqipërinë, nga Konferenca e Donatorëve që u mbajt ditën e djeshme në Bruksel. Shuma e dhuruar nga shtete të ndryshme pjesëmarrëse pritet të shkoj për procesin e rindërtimit, pas ...

Pas Konferencës së Donatorëve – komisioneri i BE-së: Korrupsioni s’do të tolerohet
Komisioneri i BE për Zgjerimin, Oliver Varhelyi në bisedë me DW, vlerëson Konferencën e Donatorëve për Shqipërinë të zhvilluar të hënën në Bruksel dhe shprehet me optimizëm të matur për hapjen e negociatave në mars. ...
Shenja | 18-Feb-2020 12:04
Komisioneri i BE për Zgjerimin, Oliver Varhelyi në bisedë me DW, vlerëson Konferencën e Donatorëve për Shqipërinë të zhvilluar të hënën në Bruksel dhe shprehet me optimizëm të matur për hapjen e negociatave në mars. ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved