ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 08/04/2020 04:06

Kampionët në fuqi të Champions “rrëzohen” në Madrid. Haaland mposht PSG

Kampionët në fuqi të Champions “rrëzohen” në Madrid. Haaland mposht PSG
Liverpool ka rezultuar pa fat në ndeshjen e parë të fazës së 1/8 në Champions League përball madrilenëve të Atleticos. Edhe pse vinin në këtë ndeshje me petkun e kampionëve të Europës në fuqi, Liverpool është mundur ...
GazetaTema | 18-Feb-2020 23:00
Liverpool ka rezultuar pa fat në ndeshjen e parë të fazës së 1/8 në Champions League përball madrilenëve të Atleticos. Edhe pse vinin në këtë ndeshje me petkun e kampionëve të Europës në fuqi, Liverpool është mundur ...

Notat e lojtarëve, Borussia 2-1 PSG: Haaland lë nën hije Neymarin dhe Mbappen
Borussia Dortmund ka marr një fitore të madhe në përballje me PSG-në me rezultat 2-1, që e la të hapur kualifikimin për ndeshjen kthyese. Pjesa e parë doli të jetë më e qetë ku nuk pati gola, ndërsa tre të tjerë u ...
Telegrafi | 18-Feb-2020 23:15
Borussia Dortmund ka marr një fitore të madhe në përballje me PSG-në me rezultat 2-1, që e la të hapur kualifikimin për ndeshjen kthyese. Pjesa e parë doli të jetë më e qetë ku nuk pati gola, ndërsa tre të tjerë u ...

VIDEO/ Përfundojnë pjesët e para të Champions League: Atl Madrid në epërsi ndaj Liverpulit. Paqe mes B. Dortmund dhe PSG
Janë mbyllur pjesët e para të dy ndeshjeve të sotme Atl Madrdi-Liverpool, që përfundoi me rezultatin 1-0. Vetëm katër minuta lojë kanë kaluar dhe menjëherë ka ardhur goli i parë i mbrëmjes në Champions League. Ka qenë ...
GazetaTema | 18-Feb-2020 21:54
Janë mbyllur pjesët e para të dy ndeshjeve të sotme Atl Madrdi-Liverpool, që përfundoi me rezultatin 1-0. Vetëm katër minuta lojë kanë kaluar dhe menjëherë ka ardhur goli i parë i mbrëmjes në Champions League. Ka qenë ...

VIDEO | Haaland si Usain Bolt, sprinti i tij është i jashtëzakonshëm
Erling Braut Haaland nuk është vetëm një sulmues pykë, pasi në ndeshjen kundër PSG-së, ka treguar edhe shpejtësinë e tij të jashtëzakonshme dhe aftësitë e tij në mbrojtje, në ndihmë të skuadrës. Pasi largon një top me ...
ABCNews | 18-Feb-2020 23:15
Erling Braut Haaland nuk është vetëm një sulmues pykë, pasi në ndeshjen kundër PSG-së, ka treguar edhe shpejtësinë e tij të jashtëzakonshme dhe aftësitë e tij në mbrojtje, në ndihmë të skuadrës. Pasi largon një top me ...

Borussia Dortmund i falet Haalandit, fitore e gjermanëve që lë hapur gjithçka për ndeshjen kthyese
Ndeshja mes Borussia Dortmund dhe PSG doli të jetë mjaftë interesante, sidomos pjesa e dytë ku u shënuan të gjitha golat për tu mbyllur në fund 2-1. Pjesa e parë doli të jetë më e qetë, ku u regjistruan vetëm dy raste ...
Telegrafi | 18-Feb-2020 22:54
Ndeshja mes Borussia Dortmund dhe PSG doli të jetë mjaftë interesante, sidomos pjesa e dytë ku u shënuan të gjitha golat për tu mbyllur në fund 2-1. Pjesa e parë doli të jetë më e qetë, ku u regjistruan vetëm dy raste ...

Atletico fiton betejën e parë ndaj Liverpoolit, gjithçka vendoset në Anfield
Me epërsi prej një goli (1-0), Atletico Madridi ka triumfuar përballë Liverpoolit në Wanda Metropolitano, në ndeshjen e parë të 1/8 së finales në Ligën e Kampionëve. Pas një harkimi nga këndi, Saul reagoi më së miri në ...
Telegrafi | 18-Feb-2020 22:54
Me epërsi prej një goli (1-0), Atletico Madridi ka triumfuar përballë Liverpoolit në Wanda Metropolitano, në ndeshjen e parë të 1/8 së finales në Ligën e Kampionëve. Pas një harkimi nga këndi, Saul reagoi më së miri në ...

“Djaloshi i Artë” Haaland, Dortmund mposht PSG-në në betejën e parë
Është mbyllur takimi i parë mes Borussia Dortmund dhe PSG-së, me fitoren 2-1 të verdhezinjve. Skuadra gjermane tregoi një marsh më shumë se kampionët e Francës dhe e merituan fitoren. Pjesa e parë pati raste në të dyja ...
ABCNews | 18-Feb-2020 23:00
Është mbyllur takimi i parë mes Borussia Dortmund dhe PSG-së, me fitoren 2-1 të verdhezinjve. Skuadra gjermane tregoi një marsh më shumë se kampionët e Francës dhe e merituan fitoren. Pjesa e parë pati raste në të dyja ...

Dy gola të shpejtë në ndeshjen Borussia Dortmund – PSG, golit të Neymar i kundërpërgjigjet Haaland për epërsinë e gjermanëve
Ndeshja në mes të Borussia Dortmund dhe PSG është ndezur brenda pak minutave, ku rezultati aktualisht është 2-1. Erling Haaland ia dha epërsinë gjermanëve në minutën e 69-të të takimit, ku një top i kthyer nga portieri ...
Telegrafi | 18-Feb-2020 22:45
Ndeshja në mes të Borussia Dortmund dhe PSG është ndezur brenda pak minutave, ku rezultati aktualisht është 2-1. Erling Haaland ia dha epërsinë gjermanëve në minutën e 69-të të takimit, ku një top i kthyer nga portieri ...

VIDEO | Atletico zhvillon ndeshjen perfekte, Saul Niguez thyen kampionët
Atletico Madrid tregoi edhe njëherë se transformohet në mbrëmjet e mëdha dhe mbetet një nga skuadrat më të vështira në planet për t’u mundur. Djemtë e Diego Simeones fituan përballë Liverpool, skuadrës më të fortë në ...
ABCNews | 18-Feb-2020 22:57
Atletico Madrid tregoi edhe njëherë se transformohet në mbrëmjet e mëdha dhe mbetet një nga skuadrat më të vështira në planet për t’u mundur. Djemtë e Diego Simeones fituan përballë Liverpool, skuadrës më të fortë në ...

Kush tjetër pos Haaland, Borussia në epërsi ndaj PSG-së
Erling Haaland nuk di të ndalet dhe ka vazhduar me gola edhe për Borussia Dortmundin në Ligën e Kampionëve. Para ndeshjes mes Borussia Dortmundit dhe Paris Saint-Germain, norvegjezi kishte shënuar nëntë gola në gjashtë ...
Telegrafi | 18-Feb-2020 22:34
Erling Haaland nuk di të ndalet dhe ka vazhduar me gola edhe për Borussia Dortmundin në Ligën e Kampionëve. Para ndeshjes mes Borussia Dortmundit dhe Paris Saint-Germain, norvegjezi kishte shënuar nëntë gola në gjashtë ...

23:06 Haaland shkëlqen në fitoren e Dortmundit kundër PSG-së Erling Haaland ka shkëlqyer duke i realizuar...
Erling Haaland ka shkëlqyer duke i realizuar dy golat e triumfit të Borussia Dortmundit 2:1 kundër Paris Saint-Germain në ndeshjen e parë të 1/8 së finales mes tyre në Ligën e Kampionëve. Lexoni edhe: Jehona Sopi tejet ...
Kosova Sot | 18-Feb-2020 23:16
Erling Haaland ka shkëlqyer duke i realizuar dy golat e triumfit të Borussia Dortmundit 2:1 kundër Paris Saint-Germain në ndeshjen e parë të 1/8 së finales mes tyre në Ligën e Kampionëve. Lexoni edhe: Jehona Sopi tejet ...

Notat e futbollistëve, Athletico Madrid 1-0 Liverpool
Athletico Madridi e ka mposhtur Liverpoolin me rezultat minimal 1-0 në duelin e parë të zhvilluar në ‘Wanda Metropolitano’, shkruan Gazeta inFokus. Kjo ndeshje u luajt në kuadër të 1/16 se finales së Ligës së ...
InFokusi | 18-Feb-2020 23:15
Athletico Madridi e ka mposhtur Liverpoolin me rezultat minimal 1-0 në duelin e parë të zhvilluar në ‘Wanda Metropolitano’, shkruan Gazeta inFokus. Kjo ndeshje u luajt në kuadër të 1/16 se finales së Ligës së ...

Erling Haaland befason të gjithë me shpejtësinë e tij ndaj PSG – përshkon të gjithë fushën për më pak se 10 sekonda
Erling Haaland po shijon një nisje të mrekullueshme me Borussia Dortmundin, pas kalimit nga Red Bull Salzburg. Para ndeshjes mes Borussia Dortmundit dhe Paris Saint-Germain në Westfalenstadion, norvegjezi kishte shënuar ...
Telegrafi | 18-Feb-2020 22:15
Erling Haaland po shijon një nisje të mrekullueshme me Borussia Dortmundin, pas kalimit nga Red Bull Salzburg. Para ndeshjes mes Borussia Dortmundit dhe Paris Saint-Germain në Westfalenstadion, norvegjezi kishte shënuar ...

VIDEO | Mbrëmja e yjeve, Haaland dhe Neymar dhurojnë spektakël
Haaland vazhdon të mahnitë botën e futbollit dhe sot, në takimin kundër PSG-së në Champions League, nuk mund të mos ishte në listën e golashënuesve. Bomberi norvegjez shënoi golin e parë të sfidës në minutën e 69-të, ...
ABCNews | 18-Feb-2020 22:39
Haaland vazhdon të mahnitë botën e futbollit dhe sot, në takimin kundër PSG-së në Champions League, nuk mund të mos ishte në listën e golashënuesve. Bomberi norvegjez shënoi golin e parë të sfidës në minutën e 69-të, ...

Ka Neymar, por ka edhe Haaland; Dortmundi shemb Parisin
Dortmundi është me fat që ka një talent si Haaland, i cili vazhdon të mahnitë botën e futbollit dhe sot shkëlqeu kundër PSG-së në Champions League. Sulmuesi norvegjez shënoi golin e parë të kësaj super ndeshjeje në ...
Politiko | 18-Feb-2020 23:12
Dortmundi është me fat që ka një talent si Haaland, i cili vazhdon të mahnitë botën e futbollit dhe sot shkëlqeu kundër PSG-së në Champions League. Sulmuesi norvegjez shënoi golin e parë të kësaj super ndeshjeje në ...

Notat e lojtarëve: Atletico Madrid – Liverpool
Kampioni në fuqi i Ligës së Kampionëve, Liverpooli është mposhtur në udhëtim te Atletico Madridi në ndeshjen e parë të së tetës së finales së Ligës së Kampionëve. Madrilenët triumfuan ndaj “të......
Zeri | 18-Feb-2020 23:09
Kampioni në fuqi i Ligës së Kampionëve, Liverpooli është mposhtur në udhëtim te Atletico Madridi në ndeshjen e parë të së tetës së finales së Ligës së Kampionëve. Madrilenët triumfuan ndaj “të......

Festojnë skuadrat vendase, “thyhen” Liverpool dhe PSG
Në natën e parë të raundit të 1/8-ave të UEFA Champions League festojnë skuadrat vendase. Atletico Madrid dhe Borussia Dortmund fituan sfidat e tyre respektive ndaj Liverpool dhe Paris Saint Germain dy skuadrave ...
Shenja | 18-Feb-2020 23:09
Në natën e parë të raundit të 1/8-ave të UEFA Champions League festojnë skuadrat vendase. Atletico Madrid dhe Borussia Dortmund fituan sfidat e tyre respektive ndaj Liverpool dhe Paris Saint Germain dy skuadrave ...

Notat e futbollistëve: Dortmund – PSG
Ndeshje e jashtëzakonshme po zhvillohet në Signal Iduna Park. Vetëm shtatë minuta pasi Haaland realizoi golin e epërsisë për gjermanët, në skenë doli Neymar, i cili i barazoi shifrat në minutën e 76’të, shkruan ...
GazetaBlic | 18-Feb-2020 23:09
Ndeshje e jashtëzakonshme po zhvillohet në Signal Iduna Park. Vetëm shtatë minuta pasi Haaland realizoi golin e epërsisë për gjermanët, në skenë doli Neymar, i cili i barazoi shifrat në minutën e 76’të, shkruan ...

Atl. Madridi dhe Simeone gjetën formulën për të ndalur Liverpullin (VIDEO)
Skuadra e Atletiko Madridit ka gjetur formulën për të ndalur Liverpullin, duke bërë një gjë të tillë mu në momentin e duhur, në ndeshjen e parë të 1/8 së finales së Ligës së Kampionëve, njofton “infOSport.mk”. Skuadra e ...
InfoSport.mk | 18-Feb-2020 23:06
Skuadra e Atletiko Madridit ka gjetur formulën për të ndalur Liverpullin, duke bërë një gjë të tillë mu në momentin e duhur, në ndeshjen e parë të 1/8 së finales së Ligës së Kampionëve, njofton “infOSport.mk”. Skuadra e ...

Haaland është i ”çmendur”, ”përtyp” i vetëm milionerët e PSG-së
Ka përfunduar ndeshja mes Dortmund dhe Psg me rezultatin 2-1. Pjesa e parë e supërsfidës së Championsit ka përfunduar 0-0, por e dyta ka prodhuar gola. Fillimisht, Haaland ka shënuar për Dortmund në minutën e 69-të. ...
Koha.mk | 18-Feb-2020 23:06
Ka përfunduar ndeshja mes Dortmund dhe Psg me rezultatin 2-1. Pjesa e parë e supërsfidës së Championsit ka përfunduar 0-0, por e dyta ka prodhuar gola. Fillimisht, Haaland ka shënuar për Dortmund në minutën e 69-të. ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved