ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 05/04/2020 04:30

Haradinaj homazhe në memorialin e Adem Jasharit: Kemi ende shumë punë

Haradinaj homazhe në memorialin e Adem Jasharit: Kemi ende shumë punë
Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj i shoqëruar nga deputetë dhe struktura të kësaj partie në shënimin e 12-vjetorit të shpalljes së pavarësisë së Kosovës ka bërë homazhe në kompleksin ...
Top Channel | 17-Feb-2020 13:44
Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj i shoqëruar nga deputetë dhe struktura të kësaj partie në shënimin e 12-vjetorit të shpalljes së pavarësisë së Kosovës ka bërë homazhe në kompleksin ...

Albin Kurti: Pavaresia nuk vjen”, politikanët po rrejnë, po thojnë që kena me pasë flamur, simbole e shtet
Kryeministri aktual i Kosovës Albin Kurti ka pasur disa qëndrime të ndryshme sa i përket shpalljes së pavarësisë. Ai është shprehur se “pavarësia nuk vjen”, dhe se “politikanët po rrejnë, po thojnë që kena me pasë ...
GazetaTema | 17-Feb-2020 14:38
Kryeministri aktual i Kosovës Albin Kurti ka pasur disa qëndrime të ndryshme sa i përket shpalljes së pavarësisë. Ai është shprehur se “pavarësia nuk vjen”, dhe se “politikanët po rrejnë, po thojnë që kena me pasë ...

Nagavci: Shtrëngimi i duarve Thaçi-Kurti në aktivitete ceremoniale, nuk është pajtim për gjithçka e me këdo
Nënkryetarja e Lëvizjes Vetëvendosje, Arbërie Nagavci, ka thënë se jo të gjitha aktivitetet e të gjitha takimet u pëlqejnë qytetarëve, duke shtuar se dikush ka mendime ndryshe, e dikush ka zili. Nagavci duke komentuar ...
Telegrafi | 17-Feb-2020 22:21
Nënkryetarja e Lëvizjes Vetëvendosje, Arbërie Nagavci, ka thënë se jo të gjitha aktivitetet e të gjitha takimet u pëlqejnë qytetarëve, duke shtuar se dikush ka mendime ndryshe, e dikush ka zili. Nagavci duke komentuar ...

Sheshet përplot njerëz, flamuj, daulle e tupana: Gjithçka që ndodhi në festën e 12 vjetorit të pavarësisë së Kosovës
Në 12 vjetorin e shpalljes së pavarësisë së Kosovës, sheshet dhe bulevardet e kryeqytetit i ngjanin 17 shkurtit të vitit 2008. Mijëra qytetarë, sikurse të dielën e acartë të 17 shkurtit të para 12 viteve, sot në një ...
Telegrafi | 17-Feb-2020 22:21
Në 12 vjetorin e shpalljes së pavarësisë së Kosovës, sheshet dhe bulevardet e kryeqytetit i ngjanin 17 shkurtit të vitit 2008. Mijëra qytetarë, sikurse të dielën e acartë të 17 shkurtit të para 12 viteve, sot në një ...

?Kurti: Prekazi, kryeqytet i qëndresës së popullit shqiptar
Për ndër të 12-vjetorit të pavarësisë së Kosovës, kryeministri i Kosovës, Albin Kurti dhe kryetarja e Kuvendit të Kosovës, Vjosa Osmani kanë bërë homazhe tek kompleksi memorial "Adem Jashari" në Prekaz.
Top Channel | 17-Feb-2020 11:41
Për ndër të 12-vjetorit të pavarësisë së Kosovës, kryeministri i Kosovës, Albin Kurti dhe kryetarja e Kuvendit të Kosovës, Vjosa Osmani kanë bërë homazhe tek kompleksi memorial "Adem Jashari" në Prekaz.

Jashari: Familja jonë u vetëflijua për lirinë e Kosovës
Në përvjetorin e 12 të pavarësisë së Kosovës homazhe në kompleksin memorial "Adem Jashari" në Prekaz ka bërë edhe kryetari i Komunës së Skenderajt, Bekim Jashari i shoqëruar edhe nga kryetari i Komunës së Drenasit, ...
Top Channel | 17-Feb-2020 11:41
Në përvjetorin e 12 të pavarësisë së Kosovës homazhe në kompleksin memorial "Adem Jashari" në Prekaz ka bërë edhe kryetari i Komunës së Skenderajt, Bekim Jashari i shoqëruar edhe nga kryetari i Komunës së Drenasit, ...

Kosova feston 12-vjetorin e pavarësisë/ Kurti dhe Osmani nderojnë familjen Jashari
Kosova feston ditelindjen e saj. 12 vite me pare, më 17 shkurt të vitit 2008 shpalli pavaresine. Mengjesi i te henes nisi me ngritjen e flamurit në prani te kryeministrit Albin Kurti dhe kryetares së Kuvendit të ...
VizionPlus | 17-Feb-2020 12:12
Kosova feston ditelindjen e saj. 12 vite me pare, më 17 shkurt të vitit 2008 shpalli pavaresine. Mengjesi i te henes nisi me ngritjen e flamurit në prani te kryeministrit Albin Kurti dhe kryetares së Kuvendit të ...

Haradinaj tregon arsyen e vendosjes së flamurit të UÇK-së nga PDK-ja në seancën solemne të Kuvendit
Nënkryetari i OVL e UÇK, Nasim Haradinaj ka treguar arsyen se përse deputetet e PDK-së, vendosën flamurin e UÇK-së në seancën solemne të Kuvendit. Haradinaj përmes një postimi në Facebook, ka shkruar se ky veprim ishte ...
Telegrafi | 17-Feb-2020 12:53
Nënkryetari i OVL e UÇK, Nasim Haradinaj ka treguar arsyen se përse deputetet e PDK-së, vendosën flamurin e UÇK-së në seancën solemne të Kuvendit. Haradinaj përmes një postimi në Facebook, ka shkruar se ky veprim ishte ...

12 vjet shtet, 10 fakte rreth kësaj dite të shënuar për Kosovën
Me ngritje të flamurit ka nisur ceremonia e shënimit të 12-vjetorit të Pavarësisë së Kosovës. Të pranishëm në këtë ceremoni ishin Shefi i Qeverisë, Albin Kurti, Kryetarja e Kuvendit të Kosovës, Vjosa Osmani, Komandanti ...
Shprehja | 18-Feb-2020 00:54
Me ngritje të flamurit ka nisur ceremonia e shënimit të 12-vjetorit të Pavarësisë së Kosovës. Të pranishëm në këtë ceremoni ishin Shefi i Qeverisë, Albin Kurti, Kryetarja e Kuvendit të Kosovës, Vjosa Osmani, Komandanti ...

Nagavci: Shtrëngimet e duarve s’janë pajtim për gjithçka e me këdo
Nënkryetarja e Kuvendit të Kosovës nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje, Arbërie Nagavci, ka uruar festën e Pavarësisë së Kosovës. Ajo ka thënë se në ditë si kjo ka gëzim, por ka edhe dhimbje dhe mall për ata që nuk ...
Shprehja | 18-Feb-2020 00:49
Nënkryetarja e Kuvendit të Kosovës nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje, Arbërie Nagavci, ka uruar festën e Pavarësisë së Kosovës. Ajo ka thënë se në ditë si kjo ka gëzim, por ka edhe dhimbje dhe mall për ata që nuk ...

Nagavci: Shtrëngimet e duarve s’janë pajtim për gjithçka e me këdo
Nënkryetarja e Kuvendit të Kosovës nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje, Arbërie Nagavci, ka uruar festën e Pavarësisë së Kosovës. Ajo ka thënë se në ditë si kjo ka gëzim, por ka edhe dhimbje dhe mall për ata që nuk ...
Klan Kosova | 17-Feb-2020 23:55
Nënkryetarja e Kuvendit të Kosovës nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje, Arbërie Nagavci, ka uruar festën e Pavarësisë së Kosovës. Ajo ka thënë se në ditë si kjo ka gëzim, por ka edhe dhimbje dhe mall për ata që nuk ...

Nagavci: Shtrëngimet e duarve s’janë pajtim për gjithçka e me këdo
Nënkryetarja e Kuvendit të Kosovës nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje, Arbërie Nagavci, ka uruar festën e Pavarësisë së Kosovës. Ajo ka thënë se në ditë si kjo ka gëzim, por ka edhe dhimbje dhe mall për ata që nuk ...
Medial | 17-Feb-2020 23:55
Nënkryetarja e Kuvendit të Kosovës nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje, Arbërie Nagavci, ka uruar festën e Pavarësisë së Kosovës. Ajo ka thënë se në ditë si kjo ka gëzim, por ka edhe dhimbje dhe mall për ata që nuk ...

Nagavci: Kurti nuk pajtohet për gjithçka me Thaçin edhe pse shtrënguan duart
Shtrëngimi i duarve mes presidentit Thaçi dhe kryeministrit Kurti, ka ngjallur reagime të shumta nga ish-anëtarët e Lëvizjes Vetëvendosje, të cilët kanë pohuar se Kurti ka shkelur parimet e veta. Nënkryetarja e Lëvizjes ...
Arbresh | 17-Feb-2020 23:52
Shtrëngimi i duarve mes presidentit Thaçi dhe kryeministrit Kurti, ka ngjallur reagime të shumta nga ish-anëtarët e Lëvizjes Vetëvendosje, të cilët kanë pohuar se Kurti ka shkelur parimet e veta. Nënkryetarja e Lëvizjes ...

Nagavci thotë se Kurti s’pajtohet për gjithçka me Thaçin edhe pse shtrënguan duart
Shtrëngimi i duarve mes presidentit Thaçi dhe kryeministrit Kurti, ka ngjallur reagime të shumta nga ish-anëtarët e Lëvizjes Vetëvendosje, të cilët kanë pohuar se Kurti ka shkelur parimet e veta. Nënkryetarja e Lëvizjes ...
Zeri | 17-Feb-2020 23:02
Shtrëngimi i duarve mes presidentit Thaçi dhe kryeministrit Kurti, ka ngjallur reagime të shumta nga ish-anëtarët e Lëvizjes Vetëvendosje, të cilët kanë pohuar se Kurti ka shkelur parimet e veta. Nënkryetarja e Lëvizjes ...

Haradinaj: Kemi ende shumë punë
Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj i shoqëruar nga deputetë dhe struktura të kësaj partie në shënimin e 12-vjetorit të shpalljes së pavarësisë së Kosovës ka bërë homazhe në kompleksin ...
Telegrafi | 17-Feb-2020 12:05
Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj i shoqëruar nga deputetë dhe struktura të kësaj partie në shënimin e 12-vjetorit të shpalljes së pavarësisë së Kosovës ka bërë homazhe në kompleksin ...

Nagavci thotë se Kurti s’pajtohet për gjithçka me Thaçin edhe pse shtrënguan duart
Shtrëngimi i duarve mes presidentit Thaçi dhe kryeministrit Kurti, ka ngjallur reagime të shumta nga ish-anëtarët e Lëvizjes Vetëvendosje, të cilët kanë pohuar se Kurti ka shkelur parimet e veta. Nënkryetarja e Lëvizjes ...
Gazeta Express | 17-Feb-2020 22:54
Shtrëngimi i duarve mes presidentit Thaçi dhe kryeministrit Kurti, ka ngjallur reagime të shumta nga ish-anëtarët e Lëvizjes Vetëvendosje, të cilët kanë pohuar se Kurti ka shkelur parimet e veta. Nënkryetarja e Lëvizjes ...

Nagavci për shtrëngimin e duarve Thaçi-Kurti: Nuk është pajtim për gjithçka e me këdo
Nënkryetarja e Kuvendit të Kosovë, Arbërie Nagavci, ka komentuar shtrëngimin e duarve mes presidentit Hashim Thaçi dhe kryeministrit, Albin Kurti. Përmes një postimi në Facebook, ajo ka thënë se jo të gjitha aktivitetet ...
Gazeta Observer | 17-Feb-2020 22:36
Nënkryetarja e Kuvendit të Kosovë, Arbërie Nagavci, ka komentuar shtrëngimin e duarve mes presidentit Hashim Thaçi dhe kryeministrit, Albin Kurti. Përmes një postimi në Facebook, ajo ka thënë se jo të gjitha aktivitetet ...

Nagavci për shtrëngimin e duarve Thaçi-Kurti: Nuk është pajtim për gjithçka e me këdo
Përmes një postimi në Facebook, ajo ka thënë se jo të gjitha aktivitetet e të gjitha takimet u pëlqejnë qytetarëve, duke shtuar se dikush ka mendime ndryshe, e dikush ka zili. Sipas saj shtrëngimet e duarve në ...
Lajminet | 17-Feb-2020 22:31
Përmes një postimi në Facebook, ajo ka thënë se jo të gjitha aktivitetet e të gjitha takimet u pëlqejnë qytetarëve, duke shtuar se dikush ka mendime ndryshe, e dikush ka zili. Sipas saj shtrëngimet e duarve në ...

Vjosa Osmani publikon momentet e saj më të mira në 12 vjetorin e pavarësisë
Vjosa Osmani, Kryetare e Kuvendit të Kosovës, ka publikuar disa nga momentet e saj më të mira gjatë ditës së 12 vjetorit të pavarësisë së Kosovës. Këto momente Osmani i ka përmbledhur në një video të cilën e ka ...
InFokusi | 17-Feb-2020 22:12
Vjosa Osmani, Kryetare e Kuvendit të Kosovës, ka publikuar disa nga momentet e saj më të mira gjatë ditës së 12 vjetorit të pavarësisë së Kosovës. Këto momente Osmani i ka përmbledhur në një video të cilën e ka ...

Pavarësia, përvoja jetësore e deputetëve (VIDEO)
Seanca solemne e Kuvendit të Kosovës për 12 vjetorin e Pavarësisë për dikë ishte fort domethënëse, si deputet i ri. Por, dikush që e ka përjetuar atë të shpalljes së Pavarësisë nuk ka zëvendësim për të. Kronikë e ...
Klan Kosova | 17-Feb-2020 21:00
Seanca solemne e Kuvendit të Kosovës për 12 vjetorin e Pavarësisë për dikë ishte fort domethënëse, si deputet i ri. Por, dikush që e ka përjetuar atë të shpalljes së Pavarësisë nuk ka zëvendësim për të. Kronikë e ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved