ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 02/04/2020 01:26

Hap fals i Realit, ndalet në Bernabeo nga Celta Vigo

Hap fals i Realit, ndalet në Bernabeo nga Celta Vigo
Këtë sezon, kampioni në La Liga duket se do të vendoset në javët e fundit, pasi gara për titull është mjaft e fortë, mes Barçës dhe Realit të Madridit, i cili hodhi një hap të gabuar këtë javë duke u ndalur në një ...
GazetaTema | 16-Feb-2020 23:03
Këtë sezon, kampioni në La Liga duket se do të vendoset në javët e fundit, pasi gara për titull është mjaft e fortë, mes Barçës dhe Realit të Madridit, i cili hodhi një hap të gabuar këtë javë duke u ndalur në një ...

Notat e lojtarëve: Real Madrid 2-2 Celta Vigo, Kroos më i miri
Reali ka lëshuar pikë në Santiago Bernabeu duke luajtur baras në ndeshjen kundër Celta Vigos. Duke qenë se rezultati ishte i barabartë, edhe nota mesatare e Los Blancos (6.77) është e përafërt me atë të skuadrës ...
Telegrafi | 16-Feb-2020 23:09
Reali ka lëshuar pikë në Santiago Bernabeu duke luajtur baras në ndeshjen kundër Celta Vigos. Duke qenë se rezultati ishte i barabartë, edhe nota mesatare e Los Blancos (6.77) është e përafërt me atë të skuadrës ...

Zidane e pëson keq në ndeshjen ndaj Celta Vigo
Skuadra madrilene që vazhdon të kryesojë në La Liga, u ndal në barazim 2:2 në ‘Santiago Bernabeu’ – kësisoj diferenca me Barcelonën në tabelë është vetëm një pikë. Por, përveç se ekipi i tij dështoi të arkëtojë tri ...
Lajminet | 16-Feb-2020 23:50
Skuadra madrilene që vazhdon të kryesojë në La Liga, u ndal në barazim 2:2 në ‘Santiago Bernabeu’ – kësisoj diferenca me Barcelonën në tabelë është vetëm një pikë. Por, përveç se ekipi i tij dështoi të arkëtojë tri ...

Rrëshqet Real Madridi
Celta Vigo e ka ndalur Real Madridin midis ‘Santiago Bernabeu’, sfidë që u mbyllë 2-2. Real Madridi i Zinedine Zidane ka nisur të çalojë javëve të fundit. Pasi u eliminua nga Kupa e Mbretit, duke u mposhtur 4-3 në ...
TetovaSot | 16-Feb-2020 23:49
Celta Vigo e ka ndalur Real Madridin midis ‘Santiago Bernabeu’, sfidë që u mbyllë 2-2. Real Madridi i Zinedine Zidane ka nisur të çalojë javëve të fundit. Pasi u eliminua nga Kupa e Mbretit, duke u mposhtur 4-3 në ...

VIDEO | Real Madrid ndalet nga Celta Vigo, Suarez jep asistin e vitit!
Është mbyllur takimi në La Liga mes Real Madrid dhe Celta Vigos, me rezultatin e barabartë 2-2. Sfida në Bernabeu, ishte spektakolare dhe praktikisht nisi me gol. Që në minutën e shtatë, miqtë e Celta Vigos kaluan në ...
ABCNews | 16-Feb-2020 23:00
Është mbyllur takimi në La Liga mes Real Madrid dhe Celta Vigos, me rezultatin e barabartë 2-2. Sfida në Bernabeu, ishte spektakolare dhe praktikisht nisi me gol. Që në minutën e shtatë, miqtë e Celta Vigos kaluan në ...

23:13 Rrëshqet Real Madridi Celta Vigo e ka ndalur Real Madridin midis...
Celta Vigo e ka ndalur Real Madridin midis ‘Santiago Bernabeu’, sfidë që u mbyllë 2-2. Real Madridi i Zinedine Zidane ka nisur të çalojë javëve të fundit. Pasi u eliminua nga Kupa e Mbretit, duke u mposhtur 4-3 në ...
Kosova Sot | 16-Feb-2020 23:16
Celta Vigo e ka ndalur Real Madridin midis ‘Santiago Bernabeu’, sfidë që u mbyllë 2-2. Real Madridi i Zinedine Zidane ka nisur të çalojë javëve të fundit. Pasi u eliminua nga Kupa e Mbretit, duke u mposhtur 4-3 në ...

Selta ndalon përmbysje në stilin e bastoreve 2-1
Skuadra e Realit në “Bernabeu” u nda në barazim 2-2, ku Toni Kros arriti që të shënojë gol ndaj Seltës në vitin e gjashtë në La Liga. Mesfushori gjerman shënoi golin e dytë në këtë sezon ndaj Selta Vigos, njëjtë si ...
Alsat-M | 16-Feb-2020 23:14
Skuadra e Realit në “Bernabeu” u nda në barazim 2-2, ku Toni Kros arriti që të shënojë gol ndaj Seltës në vitin e gjashtë në La Liga. Mesfushori gjerman shënoi golin e dytë në këtë sezon ndaj Selta Vigos, njëjtë si ...

Celta Vigo ndal Realin e Zidane, zhgënjejnë Hazard dhe Bale
Real Madrid nuk ka mundur të shkojë më shumë se një barazim 2-2 ndaj Celta Vigos. Rikthimi nga minuta e parë e Hazard dhe Bale nuk ka sjellë gjëra pozitive për skuadrën e Zidane që e nisi ndeshjen në disavantazh. Në ...
Shenja | 16-Feb-2020 23:12
Real Madrid nuk ka mundur të shkojë më shumë se një barazim 2-2 ndaj Celta Vigos. Rikthimi nga minuta e parë e Hazard dhe Bale nuk ka sjellë gjëra pozitive për skuadrën e Zidane që e nisi ndeshjen në disavantazh. Në ...

Reali lëshon pikë, barazon ndaj Celta Vigos
Real Madridi nuk ka arritur ta mposhtë Celta Vigon, edhe pse kishte arritur ta përmbyste rezultatin. Takimi në Santiago Bernabeu u mbyll me shifrat 2-2. Iago Aspas tregoi vizion të shkëlqyer për ta gjetur Fedor Smolovin ...
Telegrafi | 16-Feb-2020 22:54
Real Madridi nuk ka arritur ta mposhtë Celta Vigon, edhe pse kishte arritur ta përmbyste rezultatin. Takimi në Santiago Bernabeu u mbyll me shifrat 2-2. Iago Aspas tregoi vizion të shkëlqyer për ta gjetur Fedor Smolovin ...

VIDEO: Reali s’fiton dot ndaj Celta Vigos, Denis Suarez jep një asist perfekt
Real Madrid sot dështoi të fitojë ndaj Celta Vigos. Skuadra madrilene barazoi 2-2 në “Santiago Bernabeu”, edhe pse deri nga fundi ishte në avantazh. Celta Vigo kaloi në avantazh pas vetëm shtatë minutash me gol të rusit ...
Politiko | 16-Feb-2020 23:11
Real Madrid sot dështoi të fitojë ndaj Celta Vigos. Skuadra madrilene barazoi 2-2 në “Santiago Bernabeu”, edhe pse deri nga fundi ishte në avantazh. Celta Vigo kaloi në avantazh pas vetëm shtatë minutash me gol të rusit ...

Reali po humb në ‘Santiago Bernabeu’
Celta Vigo është duke e mposhtur 1-0 Real Madridin midis ‘Sanstiago Bernabeut’ Golin e ka shënuar Fedor Smolov në minutën e 7’, duke shokuar mbi 70 mijë tifozë të pranishëm në ‘Bernabeu’. Reali bëri lojën, por golin e ...
Telegraf | 16-Feb-2020 21:58
Celta Vigo është duke e mposhtur 1-0 Real Madridin midis ‘Sanstiago Bernabeut’ Golin e ka shënuar Fedor Smolov në minutën e 7’, duke shokuar mbi 70 mijë tifozë të pranishëm në ‘Bernabeu’. Reali bëri lojën, por golin e ...

Rrëshqet Real Madridi
Celta Vigo e ka ndalur Real Madridin midis ‘Santiago Bernabeu’, sfidë që u mbyllë 2-2. Real Madridi i Zinedine Zidane ka nisur të çalojë javëve të fundit. Pasi u eliminua nga Kupa e Mbretit, duke u mposhtur 4-3 në ...
Gazeta Express | 16-Feb-2020 23:00
Celta Vigo e ka ndalur Real Madridin midis ‘Santiago Bernabeu’, sfidë që u mbyllë 2-2. Real Madridi i Zinedine Zidane ka nisur të çalojë javëve të fundit. Pasi u eliminua nga Kupa e Mbretit, duke u mposhtur 4-3 në ...

Reali ndalet nga Celta Vigo
Real Madridi është ndalur baras me Celta Vigon në xhiron e 24-të të La Ligas. Ekipet barazuan 2 me 2. Toni Kroos e Sergio Ramos shënuan për “Mbretërit”, ndërsa Smolov e Mina realizuan për mysafirët. Reali është i pari ...
Koha.net | 16-Feb-2020 22:57
Real Madridi është ndalur baras me Celta Vigon në xhiron e 24-të të La Ligas. Ekipet barazuan 2 me 2. Toni Kroos e Sergio Ramos shënuan për “Mbretërit”, ndërsa Smolov e Mina realizuan për mysafirët. Reali është i pari ...

Mina i “kërset” Realit në minutat e fundit, se lë të fitoj
Real Madrid nuk ka arritur të marr më shumë se një pikë në sfidën kundër Celta Vigos. Mbretërit barazuan me rezultat 2-2 në ndeshjen e xhiros së 24-të të La Ligas, shkruan Indeksonline. Mysafirët kaluan të parët në ...
Indeks Online | 16-Feb-2020 22:55
Real Madrid nuk ka arritur të marr më shumë se një pikë në sfidën kundër Celta Vigos. Mbretërit barazuan me rezultat 2-2 në ndeshjen e xhiros së 24-të të La Ligas, shkruan Indeksonline. Mysafirët kaluan të parët në ...

Real Madridi rrëshqet ndaj Selta Vigos në “Bernabeu” (VIDEO)
Reali i Madridit nuk ka shkuar më shumë se një barazim 2:2 përballë Selta Vigos në ndeshjen e vlefshme të javës së 24-të në La Liga, njofton “infOSport.mk”. Doli të jetë kjo një ndeshje me kthesa në rezultat, mirëpo që ...
InfoSport.mk | 16-Feb-2020 22:55
Reali i Madridit nuk ka shkuar më shumë se një barazim 2:2 përballë Selta Vigos në ndeshjen e vlefshme të javës së 24-të në La Liga, njofton “infOSport.mk”. Doli të jetë kjo një ndeshje me kthesa në rezultat, mirëpo që ...

S’ka fitore për Realin, ndalet nga Celta Vigo në ‘Bernabeu’
Los Blancos kanë barazuar 2:2 në përballjen me Celta Vigo në stadiumin ‘Santiago Bernabeu’. Ishin mysafirët ata që e nisën në mënyrë perfekte ndeshjen, duke shënuar me Smolov (7’) – i cili ishte edhe goli i vetëm i ...
Lajminet | 16-Feb-2020 22:55
Los Blancos kanë barazuar 2:2 në përballjen me Celta Vigo në stadiumin ‘Santiago Bernabeu’. Ishin mysafirët ata që e nisën në mënyrë perfekte ndeshjen, duke shënuar me Smolov (7’) – i cili ishte edhe goli i vetëm i ...

Reali përmbys Celtan, shënon kapiteni
Real Madridi në pjesën e dytë e ka rikthyer epërsinë ndaj celtas dhe tash po udhëheq me rezultat 2:1 ndaj Celtas. Pasi Kross barazoi rezultatin, ishte kapiteni Ramos ai që i ka dhënë epërisën skuadrës së Zinedine Zidane ...
Zeri | 16-Feb-2020 22:30
Real Madridi në pjesën e dytë e ka rikthyer epërsinë ndaj celtas dhe tash po udhëheq me rezultat 2:1 ndaj Celtas. Pasi Kross barazoi rezultatin, ishte kapiteni Ramos ai që i ka dhënë epërisën skuadrës së Zinedine Zidane ...

Reali kalon në epërsi, Ramos shënon nga penalltia
Real Madrid ka kaluar në epërsi në ndeshjen kundër Celta Vigos. Golin e dytë për mbretërit e shënoi Sergio Ramos në minutën e 64-të nga penalltia. Reali në pjesën e parë ishte në disavantazh. / IndeksOnline /
Indeks Online | 16-Feb-2020 22:27
Real Madrid ka kaluar në epërsi në ndeshjen kundër Celta Vigos. Golin e dytë për mbretërit e shënoi Sergio Ramos në minutën e 64-të nga penalltia. Reali në pjesën e parë ishte në disavantazh. / IndeksOnline /

Super Kroos, barazon rezultatin
Reali ka barazuar rezultatin në ndeshjen kundër Celta Vigos. Golin e barazimit e shënoi Toni Kroos në minutën e 52-të. Ai realizoi pas një pasimi të bukur nga Marcelo. / IndeksOnline /
Indeks Online | 16-Feb-2020 22:15
Reali ka barazuar rezultatin në ndeshjen kundër Celta Vigos. Golin e barazimit e shënoi Toni Kroos në minutën e 52-të. Ai realizoi pas një pasimi të bukur nga Marcelo. / IndeksOnline /

21:58 Reali po humb në ‘Santiago Bernabeu’ Celta Vigo është duke e mposhtur 1-0...
Celta Vigo është duke e mposhtur 1-0 Real Madridin midis ‘Sanstiago Bernabeut’ Golin e ka shënuar Fedor Smolov në minutën e 7’, duke shokuar mbi 70 mijë tifozë të pranishëm në ‘Bernabeu’. Lexoni edhe: Edona Llalloshi ...
Kosova Sot | 16-Feb-2020 22:04
Celta Vigo është duke e mposhtur 1-0 Real Madridin midis ‘Sanstiago Bernabeut’ Golin e ka shënuar Fedor Smolov në minutën e 7’, duke shokuar mbi 70 mijë tifozë të pranishëm në ‘Bernabeu’. Lexoni edhe: Edona Llalloshi ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved