ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 05/04/2020 05:41

Haxhiu i reagon Thaçit për deputeten Mulhaxha: Mos mbjell përçarje, ju e keni sjellë Gjykatën Speciale, ne nuk e kemi votuar

Haxhiu i reagon Thaçit për deputeten Mulhaxha: Mos mbjell përçarje, ju e keni sjellë Gjykatën Speciale, ne nuk e kemi votuar
Ministrja e Drejtësisë Albulena Haxhiu, i ka dalë në krah deputetes së Lëvizjes Vetëvendosje, Fatmire Mulhaxha-Kollçaku e cila duke cituar një analisti serb, ka thënë se ‘Kurti në përballje me Serbinë është më i fortë ...
Telegrafi | 16-Feb-2020 19:29
Ministrja e Drejtësisë Albulena Haxhiu, i ka dalë në krah deputetes së Lëvizjes Vetëvendosje, Fatmire Mulhaxha-Kollçaku e cila duke cituar një analisti serb, ka thënë se ‘Kurti në përballje me Serbinë është më i fortë ...

Broçkulla nga Bujanoci
Hedh dikush një gur nga Bujanoci… Ose: qysh një fake-news, një lajm i rrejshëm, me një “analist” serb u bë gati aferë shtetërore në Kosovë. Në kurthin e fake-newsit ranë jo vetëm përdoruesit e Facebookut dhe disa media, ...
GazetaTema | 16-Feb-2020 14:41
Hedh dikush një gur nga Bujanoci… Ose: qysh një fake-news, një lajm i rrejshëm, me një “analist” serb u bë gati aferë shtetërore në Kosovë. Në kurthin e fake-newsit ranë jo vetëm përdoruesit e Facebookut dhe disa media, ...

Tahiri: Kollçaku shpërfaqi makinerinë që Vetëvendosje e përdorë për ta përçarë popullin
Ish-ministri i Drejtësisë, Abelard Tahiri, ka reaguar për shkrimin e deputetes së LVV-së, Fatmire Mulhaxha-Kollçaku, e cila të shtunën ka postuar në profilin e saj një citat të një analisti serb, që ka thënë se ‘Kurti ...
Telegrafi | 16-Feb-2020 17:37
Ish-ministri i Drejtësisë, Abelard Tahiri, ka reaguar për shkrimin e deputetes së LVV-së, Fatmire Mulhaxha-Kollçaku, e cila të shtunën ka postuar në profilin e saj një citat të një analisti serb, që ka thënë se ‘Kurti ...

Sveçla: Nënkryetaren tonë e mbron puna dhe aktiviteti i saj
Zëvendësministri i Punëve të Brendshme, Xhelal Sveçla, ka reaguar ndaj kritikave që po bëhen ndaj një shkrimi të nënkryetares së VV-së, Fatmire Kollçaku- Mulhaxha. Sveçla deklaroi se ata kanë fituar në zgjedhjet e ...
Arbresh | 17-Feb-2020 00:22
Zëvendësministri i Punëve të Brendshme, Xhelal Sveçla, ka reaguar ndaj kritikave që po bëhen ndaj një shkrimi të nënkryetares së VV-së, Fatmire Kollçaku- Mulhaxha. Sveçla deklaroi se ata kanë fituar në zgjedhjet e ...

Sveçla i del në mbrojtje Kollçakut pas kritikave
Xhelal Sveçla, nga Lëvizja Vetëvendosje, i cili është edhe zëvendësministër i Punëve të Brendshme dhe Adrministratës, i ka dalë në mbrojtje bashkëpartiakes së tij, Fatmire Mulhaxha-Kollçakut. Këtë reagim, Sveçla e ka ...
Lajminet | 17-Feb-2020 00:00
Xhelal Sveçla, nga Lëvizja Vetëvendosje, i cili është edhe zëvendësministër i Punëve të Brendshme dhe Adrministratës, i ka dalë në mbrojtje bashkëpartiakes së tij, Fatmire Mulhaxha-Kollçakut. Këtë reagim, Sveçla e ka ...

Sveçla: Nuk ka nevojë ta mbroj Kollçaku-Mulhaxhën e mbron puna e aktiviteti i saj
Zëvendësministri i Punëve të Brendshme, Xhelal Sveçla, ka reaguar ndaj kritikave që po bëhen ndaj një shkrimi të nënkryetares së VV-së, Fatmire Kollçaku- Mulhaxha. Sveçla deklaroi se ata kanë fituar në zgjedhjet e ...
Medial | 16-Feb-2020 23:54
Zëvendësministri i Punëve të Brendshme, Xhelal Sveçla, ka reaguar ndaj kritikave që po bëhen ndaj një shkrimi të nënkryetares së VV-së, Fatmire Kollçaku- Mulhaxha. Sveçla deklaroi se ata kanë fituar në zgjedhjet e ...

Sveçla: Nënkryetaren tonë e mbron puna dhe aktiviteti i saj
Zëvendësministri i Punëve të Brendshme, Xhelal Sveçla, ka reaguar ndaj kritikave që po bëhen ndaj një shkrimi të nënkryetares së VV-së, Fatmire Kollçaku- Mulhaxha. Sveçla deklaroi se ata kanë fituar në zgjedhjet e ...
Klan Kosova | 16-Feb-2020 23:54
Zëvendësministri i Punëve të Brendshme, Xhelal Sveçla, ka reaguar ndaj kritikave që po bëhen ndaj një shkrimi të nënkryetares së VV-së, Fatmire Kollçaku- Mulhaxha. Sveçla deklaroi se ata kanë fituar në zgjedhjet e ...

Reagojnë edhe nga VV-ja, Sveçla mbron nënkryetaren e VV-së
Xhelal Svecla, Zëvendësministri i Punëve të Brendshme, i ka dalë në mbrojtje nënkryetares të VV-së, Fatmire Kollçaku-Mulhaxha që mori shumë kritika që nga dita e shtunë pas postimit të një shkrimi në llogarinë e saj në ...
InFokusi | 16-Feb-2020 23:51
Xhelal Svecla, Zëvendësministri i Punëve të Brendshme, i ka dalë në mbrojtje nënkryetares të VV-së, Fatmire Kollçaku-Mulhaxha që mori shumë kritika që nga dita e shtunë pas postimit të një shkrimi në llogarinë e saj në ...

Veseli reagon ndaj nënkryetares së VV-së: Ajo çfarë ka bërë nuk ishte e mençur
Kadri Veseli, Kryetari i PDK’së, ka reaguar ndaj deputetes së VV’së, Fatmire Kollçaku – Mulhaxha, pas postimit të kësaj të fundit të një citati nga një gazetar serb. Veseli tha se ajo cfarë tha nënkryetarja e VV-së nuk ...
InFokusi | 16-Feb-2020 23:35
Kadri Veseli, Kryetari i PDK’së, ka reaguar ndaj deputetes së VV’së, Fatmire Kollçaku – Mulhaxha, pas postimit të kësaj të fundit të një citati nga një gazetar serb. Veseli tha se ajo cfarë tha nënkryetarja e VV-së nuk ...

Flet dikush nga VV’ja, Sveçla i del në mbrojtje Kollçakut pas kritikave
Kollçaku po kritikohet pasi postoi një citat të një gazetari serb për kryeministrin, Albin Kurti, ku thuhej ndër të tjera se ai “nuk ka dosje kriminale të UÇK’së”. “Ne kemi fituar me zotimin se do ta luftojmë krimin ...
Zeri | 16-Feb-2020 23:35
Kollçaku po kritikohet pasi postoi një citat të një gazetari serb për kryeministrin, Albin Kurti, ku thuhej ndër të tjera se ai “nuk ka dosje kriminale të UÇK’së”. “Ne kemi fituar me zotimin se do ta luftojmë krimin ...

Flet dikush nga VV’ja, Sveçla i del në mbrojtje Kollçakut pas kritikave
Zëvendësministri i Punëve të Brendshme, Xhelal Sveçla, ka reaguar ndaj kritikave që po merr bashkëpartiakja e saj, Fatmire Kollçaku- Mulhaxha. Kollçaku po kritikohet pasi postoi një citat të një gazetari serb për ...
Gazeta Express | 16-Feb-2020 23:32
Zëvendësministri i Punëve të Brendshme, Xhelal Sveçla, ka reaguar ndaj kritikave që po merr bashkëpartiakja e saj, Fatmire Kollçaku- Mulhaxha. Kollçaku po kritikohet pasi postoi një citat të një gazetari serb për ...

I reagon Kollçakut/ Veseli është i gatshëm të takohet me Albin Kurtin
Kryetari i PDK’së, Kadri Veseli, ka reaguar ndaj deputetes së VV’së, Fatmire Kollçaku – Mulhaxha, pas postimit të kësaj të fundit të një citati nga një gazetar serb. Veseli është shprehur i gatshëm që të......
Zeri | 16-Feb-2020 23:18
Kryetari i PDK’së, Kadri Veseli, ka reaguar ndaj deputetes së VV’së, Fatmire Kollçaku – Mulhaxha, pas postimit të kësaj të fundit të një citati nga një gazetar serb. Veseli është shprehur i gatshëm që të......

Rasti i deputetes Kollçaku – Haxhiu ia kthen Thaçit: Ju e keni sjellë Gjykatën Speciale, ne nuk e kemi votuar
Ministrja e Drejtësisë Albulena Haxhiu, i ka dalë në krah deputetes së Lëvizjes Vetëvendosje, Fatmire Mulhaxha-Kollçaku e cila duke cituar një analisti serb, ka thënë se ‘Kurti në përballje me Serbinë është më i fortë ...
Arbresh | 16-Feb-2020 20:11
Ministrja e Drejtësisë Albulena Haxhiu, i ka dalë në krah deputetes së Lëvizjes Vetëvendosje, Fatmire Mulhaxha-Kollçaku e cila duke cituar një analisti serb, ka thënë se ‘Kurti në përballje me Serbinë është më i fortë ...

Haxhiu i reagon Thaçit: Mos mbjell përçarje, ju e keni sjellë Gjykatën Speciale ne nuk e kemi votuar
Thaçi, përmes një shkrimi në Facebook ka thënë se është krenar që ka qenë Drejtor Politik i UÇK-së por është shprehur se ndjehet i befasuar me deklarimin e deputetes Mulhaxha-Klloçaku. E Haxhiu i ka reaguar Thaçit duke ...
Lajminet | 16-Feb-2020 20:03
Thaçi, përmes një shkrimi në Facebook ka thënë se është krenar që ka qenë Drejtor Politik i UÇK-së por është shprehur se ndjehet i befasuar me deklarimin e deputetes Mulhaxha-Klloçaku. E Haxhiu i ka reaguar Thaçit duke ...

Kurti mbron Kollçakun pasi citoi nënkryetarin e partisë së Millosheviqit dhe shau UÇK-në
Edhe kandidatja për deputete në zgjedhjet e 6 tetorit nga Lëvizja Vetëvendosje, Tinka Kurti, ka mbrojtur deputeten e zgjedhur të kësaj partie, znj.Fatmire Kollçaku për veprimin e pahijshëm të saj ku shpërndaj fjalë të ...
Shprehja | 16-Feb-2020 18:30
Edhe kandidatja për deputete në zgjedhjet e 6 tetorit nga Lëvizja Vetëvendosje, Tinka Kurti, ka mbrojtur deputeten e zgjedhur të kësaj partie, znj.Fatmire Kollçaku për veprimin e pahijshëm të saj ku shpërndaj fjalë të ...

Zyrtari i PDK’së i kërkon deputetes së VV’së të largohet nga jeta publike pas fjalëve kundër UÇK’së
Pse nuk diti të dallojë një rren nga fakti, Fatmire Mullhaxhës-Kollqakut mund t’i kushtojë me pozitën që mban nëse zbaton thirrjet e kundërshtarëve politikë. Kështu, Abelard Tahiri, deputet i PDK’së, po i kërkon ...
Gazeta Monitor | 16-Feb-2020 18:24
Pse nuk diti të dallojë një rren nga fakti, Fatmire Mullhaxhës-Kollqakut mund t’i kushtojë me pozitën që mban nëse zbaton thirrjet e kundërshtarëve politikë. Kështu, Abelard Tahiri, deputet i PDK’së, po i kërkon ...

Deputeti i AAK: I turpshëm dhe i ulët lavdërimi i Kurtit, përmes poshtërimit të UÇK-së duke cituar analistin serb
Deputeti i AAK-së, Arber Tolaj, ka reaguar ndaj nënkryetares së LVV-së, Fatmire Mulhaxha -Klloçaku, e cila kishte postuar në profilin e saj në Facebook një citat të një analisti serb, që ka thënë se ‘Kurti në përballje ...
Telegrafi | 16-Feb-2020 14:31
Deputeti i AAK-së, Arber Tolaj, ka reaguar ndaj nënkryetares së LVV-së, Fatmire Mulhaxha -Klloçaku, e cila kishte postuar në profilin e saj në Facebook një citat të një analisti serb, që ka thënë se ‘Kurti në përballje ...

Abelard Tahiri i kërkon Kollçakut të VV’së të largohet nga jeta publike pas fjalëve kundër UÇK’së
Pse nuk diti të dallojë një rren nga fakti, Fatmire Mullhaxhës-Kollçakut mund t’i kushtojë me pozitën që mban nëse zbaton thirrjet e kundërshtarëve politikë. Kështu, Abelard Tahiri, deputet i PDK’së, po i kërkon ...
Arbresh | 16-Feb-2020 17:19
Pse nuk diti të dallojë një rren nga fakti, Fatmire Mullhaxhës-Kollçakut mund t’i kushtojë me pozitën që mban nëse zbaton thirrjet e kundërshtarëve politikë. Kështu, Abelard Tahiri, deputet i PDK’së, po i kërkon ...

Tahiri: Kollçaku mori fjalët e pasardhësve të Millosheviqit, shfaqi makinerinë që përdorë VV-ja
Ish-ministri i Drejtësisë, tanimë deputet i PDK-së Abelard Tahiri ka reaguar në drejtim të deputetes Fatmir Mulhaxha Kollçaku . Tahiri tha se Mulhaxha-Kollçaku mbrëmë shfaqi makinerinë që VV përdor për të mashtruar ...
Indeks Online | 16-Feb-2020 17:07
Ish-ministri i Drejtësisë, tanimë deputet i PDK-së Abelard Tahiri ka reaguar në drejtim të deputetes Fatmir Mulhaxha Kollçaku . Tahiri tha se Mulhaxha-Kollçaku mbrëmë shfaqi makinerinë që VV përdor për të mashtruar ...

Tahiri thotë se Kollçaku shpërfaqi tërë makinerinë që VV e përdorë për ta përçarë popullin
Sipas tij, VV e përdorë këtë makineri për të mashtruar popullin, për të manipuluar, për të përçarë e për të futur urrejtje dhe ndasi, duke u bërë bashkë me armikun e Kosovës vetëm për të ardhur në pushtet, përcjell . ...
Lajminet | 16-Feb-2020 17:05
Sipas tij, VV e përdorë këtë makineri për të mashtruar popullin, për të manipuluar, për të përçarë e për të futur urrejtje dhe ndasi, duke u bërë bashkë me armikun e Kosovës vetëm për të ardhur në pushtet, përcjell . ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved