ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 02/04/2020 02:57

VIDEO: Lazio është super, përmbys Interin dhe merr vendin e dytë

VIDEO: Lazio është super, përmbys Interin dhe merr vendin e dytë
Lacio tregon forcën me një ndeshje spektakolare të fituar 2-1 përballë Interit, për të marrë tre pikë shumë të rëndësishme në luftën për titull, ku tashmë është zyrtarisht pretendente. Skuadra e Inzagit nuk është më ...
GazetaTema | 16-Feb-2020 22:46
Lacio tregon forcën me një ndeshje spektakolare të fituar 2-1 përballë Interit, për të marrë tre pikë shumë të rëndësishme në luftën për titull, ku tashmë është zyrtarisht pretendente. Skuadra e Inzagit nuk është më ...

Inzaghi: Lazio kishte besim dhe mposhti Interin
Simone Inzaghi ka thënë se Lazio nuk kishte presion para ndeshjes me Interin dhe arriti të fitonte 2-1 në kuadër të javës së 24-të në Serie A. Lacianët fituan derbin ndaj Nerazzurëve, duke u renditur në vendin e dytë, ...
Telegrafi | 16-Feb-2020 23:38
Simone Inzaghi ka thënë se Lazio nuk kishte presion para ndeshjes me Interin dhe arriti të fitonte 2-1 në kuadër të javës së 24-të në Serie A. Lacianët fituan derbin ndaj Nerazzurëve, duke u renditur në vendin e dytë, ...

Zhgënjen Godin: Lazio 2-1 Inter, notat e lojtarëve
Lazio ka fituar 2-1 ndaj Interit në derbin që u zhvilluar në kuadër të javës së 24-të në Serie A. Golat për lacianët i shënuan Ciro Immobile dhe Sergej Milinkovic-Savic, ndërsa për Nerazzurët golin e vetëm e realizoi ...
Telegrafi | 16-Feb-2020 23:00
Lazio ka fituar 2-1 ndaj Interit në derbin që u zhvilluar në kuadër të javës së 24-të në Serie A. Golat për lacianët i shënuan Ciro Immobile dhe Sergej Milinkovic-Savic, ndërsa për Nerazzurët golin e vetëm e realizoi ...

Conte: Ne ia falëm fitoren Lazios
Interi është mposhtur nga Lazio me rezultat 2-1 dhe ka humbur vendin e dytë në tabelën e Serie A. Trajneri i skuadrës, Antonio Conte pas ndeshjes ka thënë se nga gabimet e tyre Lazio i ka shënuar golat. “ Mendoj se ...
Indeks Online | 16-Feb-2020 23:54
Interi është mposhtur nga Lazio me rezultat 2-1 dhe ka humbur vendin e dytë në tabelën e Serie A. Trajneri i skuadrës, Antonio Conte pas ndeshjes ka thënë se nga gabimet e tyre Lazio i ka shënuar golat. “ Mendoj se ...

Lazio e mund Interin me përmbysje
Lazio është rivali tjetër i Juventusit për titull. Të besuarit e Simone Inzaghit e kanë mposhtur 2-1 Interin në ‘Olimpico’, për t’i zbritur ata në pozitën e tretë, derisa kanë rrëmbyer vendin e dytë, tani me 56 pikë të ...
TetovaSot | 16-Feb-2020 23:51
Lazio është rivali tjetër i Juventusit për titull. Të besuarit e Simone Inzaghit e kanë mposhtur 2-1 Interin në ‘Olimpico’, për t’i zbritur ata në pozitën e tretë, derisa kanë rrëmbyer vendin e dytë, tani me 56 pikë të ...

Gaboi te goli i Interit, ja verdikti i mediave italiane për Strakoshën
Pavarësisht gabimit në golin e Interit, Tomas Strakosha iu gëzua në fund triumfit të jashtëzakonshëm të bardhekaltërve në supersfidën ndaj zikaltërve duke e kthyer sfidën nga 0-1 në 2-1. Megjithatë, mediat italiane nuk ...
E Dua Sportin | 16-Feb-2020 23:41
Pavarësisht gabimit në golin e Interit, Tomas Strakosha iu gëzua në fund triumfit të jashtëzakonshëm të bardhekaltërve në supersfidën ndaj zikaltërve duke e kthyer sfidën nga 0-1 në 2-1. Megjithatë, mediat italiane nuk ...

Amir Rrahmani: E duam kualifikimin në “EURO 2020”, një mundësi e tillë nuk na vjen shpesh
Ka përfunduar ndeshja Lazio – Inter në Stadiumin “Olimpico”. “Lacialët” kanë triumfuar në super ndeshjen e kësj jave me rezultat 2 me 1, shkruan Gazeta Blic . Ishte një përmbysje e çmendur ku pas rezultati 0 me 1 në ...
GazetaBlic | 16-Feb-2020 23:38
Ka përfunduar ndeshja Lazio – Inter në Stadiumin “Olimpico”. “Lacialët” kanë triumfuar në super ndeshjen e kësj jave me rezultat 2 me 1, shkruan Gazeta Blic . Ishte një përmbysje e çmendur ku pas rezultati 0 me 1 në ...

Milinkoviq-Saviq thotë se Lazio mund të luftojë për titull kampioni në Itali
Sergej Milinkoviq-Saviq insiston se caku kryesor i Lazios është top-katërshja, por pasi mposhti Interin për të dalë në pozitën e dytë ai ka shtuar shpresat për titull kampioni në Serie A. Ashley Young i dha epërsinë ...
Koha.net | 16-Feb-2020 23:32
Sergej Milinkoviq-Saviq insiston se caku kryesor i Lazios është top-katërshja, por pasi mposhti Interin për të dalë në pozitën e dytë ai ka shtuar shpresat për titull kampioni në Serie A. Ashley Young i dha epërsinë ...

Jurgen Klopp tregon ekipin që dëshiron ta fitojë Serie A
Klopp ishte duke folur për Rai Sport dhe u pyet për atë se kush beson se do të fitojë Scudetto këtë sezon midis Juventus dhe Interit, por në vend të kësaj ai zgjodhi për Biancocelesti. “Unë jam duke brohoritur që Lazio ...
Lajminet | 16-Feb-2020 23:27
Klopp ishte duke folur për Rai Sport dhe u pyet për atë se kush beson se do të fitojë Scudetto këtë sezon midis Juventus dhe Interit, por në vend të kësaj ai zgjodhi për Biancocelesti. “Unë jam duke brohoritur që Lazio ...

Lazio përmbys Interin, i rrëmben vendin e dytë
Lazio ka triumfuar 2-1 ndaj Interit në ndeshjen e “Seria A.” Perballja në “Olimpico”, ishte spektakolare pasi i pati të gjitha me raste të shumta, episode dhe përmbysje rezultati. Interi kaloi i pari në avantazh me anë ...
Lajmi i Fundit | 16-Feb-2020 23:21
Lazio ka triumfuar 2-1 ndaj Interit në ndeshjen e “Seria A.” Perballja në “Olimpico”, ishte spektakolare pasi i pati të gjitha me raste të shumta, episode dhe përmbysje rezultati. Interi kaloi i pari në avantazh me anë ...

Real Madrid – Celta Vigo, notat e lojtarëve
Celta Vigo e ka barzuar rezultatin ndaj Real Madridit. Golin për 2 me 2 e ka shënuar Mina në minutën e 87, shkruan Gazeta Blic. Ja pamjet nga goli tij VIDEO
GazetaBlic | 16-Feb-2020 23:18
Celta Vigo e ka barzuar rezultatin ndaj Real Madridit. Golin për 2 me 2 e ka shënuar Mina në minutën e 87, shkruan Gazeta Blic. Ja pamjet nga goli tij VIDEO

Lazio – Inter, notat e lojtarëve pas super ndeshjes së sotme
Ka përfunduar ndeshja Lazio – Inter në Stadiumin “Olimpico”. “Lacialët” kanë triumfuar në super ndeshjen e kësj jave me rezultat 2 me 1, shkruan Gazeta Blic . Ishte një përmbysje e çmendur ku pas rezultati 0 me 1 në ...
GazetaBlic | 16-Feb-2020 23:09
Ka përfunduar ndeshja Lazio – Inter në Stadiumin “Olimpico”. “Lacialët” kanë triumfuar në super ndeshjen e kësj jave me rezultat 2 me 1, shkruan Gazeta Blic . Ishte një përmbysje e çmendur ku pas rezultati 0 me 1 në ...

Lacio i gëzohet fitores ndaj Interit, pas 4 vitesh pritje
Lacio iu gëzua fitores ndaj Interit në terrenin vendas, pas pritjes 4 vjeçare. Skuadra e Simone Inzagit mundi Interin me 2-1 në derbin e javës së 24 në Serie A. Seria prej 19 ndeshjeve pa disfatë është nisur nga ...
Alsat-M | 16-Feb-2020 22:57
Lacio iu gëzua fitores ndaj Interit në terrenin vendas, pas pritjes 4 vjeçare. Skuadra e Simone Inzagit mundi Interin me 2-1 në derbin e javës së 24 në Serie A. Seria prej 19 ndeshjeve pa disfatë është nisur nga ...

Lazio e mund Interin me përmbysje dhe e zbret në pozitën e tretë, një pikë prapa Juves Lazio është rivali tjetër i Juventusit për titull. Të besuarit e Simone Inzaghit e kanë mposhtur 2-1 Interin në ‘Olimpico’, për t’i zbritur ata në pozitën e tret
Lazio është rivali tjetër i Juventusit për titull. Të besuarit e Simone Inzaghit e kanë mposhtur 2-1 Interin në ‘Olimpico’, për t’i zbritur ata në pozitën e tretë, derisa kanë rrëmbyer vendin e dytë, tani me 56 pikë të ...
Kosova Sot | 16-Feb-2020 22:57
Lazio është rivali tjetër i Juventusit për titull. Të besuarit e Simone Inzaghit e kanë mposhtur 2-1 Interin në ‘Olimpico’, për t’i zbritur ata në pozitën e tretë, derisa kanë rrëmbyer vendin e dytë, tani me 56 pikë të ...

Lazio rrëmben pozitën e dytë në Serie A, pas fitores në derbin ndaj Interit
Lazio e ka fituar derbin ndaj Interit 2-1 në kuadër të javës së 24-të në Serie A. Nerazzurët e filluan mjaftë mirë takimin, derisa ishin të parët që kaluan në epërsi. Ishte Ashley Young, ai që e kaloi Interin në epërsi ...
Telegrafi | 16-Feb-2020 22:41
Lazio e ka fituar derbin ndaj Interit 2-1 në kuadër të javës së 24-të në Serie A. Nerazzurët e filluan mjaftë mirë takimin, derisa ishin të parët që kaluan në epërsi. Ishte Ashley Young, ai që e kaloi Interin në epërsi ...

Festë e kaltër në “Olimpico”, Lazio përmbys Interin dhe merr vendin e dytë
Është mbyllur takimi i serie A mes Lazios dhe Interit, me fitoren me përmbysje 2-1 të lacialëve. Sfida në “Olimpico”, ishte spektakolare, me raste të shumta, episode dhe përmbysje rezultati. Ashley Young shënoi i pari ...
ABCNews | 16-Feb-2020 22:44
Është mbyllur takimi i serie A mes Lazios dhe Interit, me fitoren me përmbysje 2-1 të lacialëve. Sfida në “Olimpico”, ishte spektakolare, me raste të shumta, episode dhe përmbysje rezultati. Ashley Young shënoi i pari ...

Lazio me përmbysje të çmendur ndaj Interit, i rrëmben pozitën e dytë
Lazio e ka fituar derbin ndaj Inter me përmbysje të çmendur në pjesën e dytë ndaj Interit me rezultat 2:1. Lacialët tashmë futen seriozisht në garën për titull, pas një fitore të madhe në ‘Olimpico’. Gjithsesi, skuadra ...
Shenja | 16-Feb-2020 22:50
Lazio e ka fituar derbin ndaj Inter me përmbysje të çmendur në pjesën e dytë ndaj Interit me rezultat 2:1. Lacialët tashmë futen seriozisht në garën për titull, pas një fitore të madhe në ‘Olimpico’. Gjithsesi, skuadra ...

Lazio fiton përballë Interit i merr pozitën e dytë
azio ka shënuar fitore në derbin e madh të Italisë duke e mposhtur Interin me rezulta 2:1 në një sfidë me shumë emocvione, shkruan Zëri.info Ishte Interi që e mbylli pjesën e parë në epërsi por lazi në 45 minutëshine ...
Zeri | 16-Feb-2020 22:49
azio ka shënuar fitore në derbin e madh të Italisë duke e mposhtur Interin me rezulta 2:1 në një sfidë me shumë emocvione, shkruan Zëri.info Ishte Interi që e mbylli pjesën e parë në epërsi por lazi në 45 minutëshine ...

Lazio mposht Interin, merr pozitën e dytë dhe kërcënon Juven
Lazio ka mposhtur Interin 2 me 1 në derbin e xhiros së 24-të në Serie A, për të marrë pozitën e dytë në tabelë, e për të kërcënuar Juventusin në krye. Kjo fitore e klubit nga Roma erdhi me përmbysje. Ashley Young kaloi ...
Koha.net | 16-Feb-2020 22:46
Lazio ka mposhtur Interin 2 me 1 në derbin e xhiros së 24-të në Serie A, për të marrë pozitën e dytë në tabelë, e për të kërcënuar Juventusin në krye. Kjo fitore e klubit nga Roma erdhi me përmbysje. Ashley Young kaloi ...

Lazio e mund Interin me përmbysje dhe e zbret në pozitën e tretë, një pikë prapa Juves
Lazio është rivali tjetër i Juventusit për titull. Të besuarit e Simone Inzaghit e kanë mposhtur 2-1 Interin në ‘Olimpico’, për t’i zbritur ata në pozitën e tretë, derisa kanë rrëmbyer vendin e dytë, tani me 56 pikë të ...
Gazeta Express | 16-Feb-2020 22:46
Lazio është rivali tjetër i Juventusit për titull. Të besuarit e Simone Inzaghit e kanë mposhtur 2-1 Interin në ‘Olimpico’, për t’i zbritur ata në pozitën e tretë, derisa kanë rrëmbyer vendin e dytë, tani me 56 pikë të ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved