ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 08/04/2020 03:05

Hap fals i Realit, ndalet në Bernabeo nga Celta Vigo

Hap fals i Realit, ndalet në Bernabeo nga Celta Vigo
Këtë sezon, kampioni në La Liga duket se do të vendoset në javët e fundit, pasi gara për titull është mjaft e fortë, mes Barçës dhe Realit të Madridit, i cili hodhi një hap të gabuar këtë javë duke u ndalur në një ...
GazetaTema | 16-Feb-2020 23:03
Këtë sezon, kampioni në La Liga duket se do të vendoset në javët e fundit, pasi gara për titull është mjaft e fortë, mes Barçës dhe Realit të Madridit, i cili hodhi një hap të gabuar këtë javë duke u ndalur në një ...

Notat e lojtarëve: Real Madrid 2-2 Celta Vigo, Kroos më i miri
Reali ka lëshuar pikë në Santiago Bernabeu duke luajtur baras në ndeshjen kundër Celta Vigos. Duke qenë se rezultati ishte i barabartë, edhe nota mesatare e Los Blancos (6.77) është e përafërt me atë të skuadrës ...
Telegrafi | 16-Feb-2020 23:09
Reali ka lëshuar pikë në Santiago Bernabeu duke luajtur baras në ndeshjen kundër Celta Vigos. Duke qenë se rezultati ishte i barabartë, edhe nota mesatare e Los Blancos (6.77) është e përafërt me atë të skuadrës ...

VIDEO | Real Madrid ndalet nga Celta Vigo, Suarez jep asistin e vitit!
Është mbyllur takimi në La Liga mes Real Madrid dhe Celta Vigos, me rezultatin e barabartë 2-2. Sfida në Bernabeu, ishte spektakolare dhe praktikisht nisi me gol. Që në minutën e shtatë, miqtë e Celta Vigos kaluan në ...
ABCNews | 16-Feb-2020 23:00
Është mbyllur takimi në La Liga mes Real Madrid dhe Celta Vigos, me rezultatin e barabartë 2-2. Sfida në Bernabeu, ishte spektakolare dhe praktikisht nisi me gol. Që në minutën e shtatë, miqtë e Celta Vigos kaluan në ...

Real Madrid – Celta Vigo, notat e lojtarëve
Celta Vigo e ka barzuar rezultatin ndaj Real Madridit. Golin për 2 me 2 e ka shënuar Mina në minutën e 87, shkruan Gazeta Blic. Ja pamjet nga goli tij VIDEO
GazetaBlic | 16-Feb-2020 23:18
Celta Vigo e ka barzuar rezultatin ndaj Real Madridit. Golin për 2 me 2 e ka shënuar Mina në minutën e 87, shkruan Gazeta Blic. Ja pamjet nga goli tij VIDEO

23:13 Rrëshqet Real Madridi Celta Vigo e ka ndalur Real Madridin midis...
Celta Vigo e ka ndalur Real Madridin midis ‘Santiago Bernabeu’, sfidë që u mbyllë 2-2. Real Madridi i Zinedine Zidane ka nisur të çalojë javëve të fundit. Pasi u eliminua nga Kupa e Mbretit, duke u mposhtur 4-3 në ...
Kosova Sot | 16-Feb-2020 23:16
Celta Vigo e ka ndalur Real Madridin midis ‘Santiago Bernabeu’, sfidë që u mbyllë 2-2. Real Madridi i Zinedine Zidane ka nisur të çalojë javëve të fundit. Pasi u eliminua nga Kupa e Mbretit, duke u mposhtur 4-3 në ...

Reali lëshon pikë, barazon ndaj Celta Vigos
Real Madridi nuk ka arritur ta mposhtë Celta Vigon, edhe pse kishte arritur ta përmbyste rezultatin. Takimi në Santiago Bernabeu u mbyll me shifrat 2-2. Iago Aspas tregoi vizion të shkëlqyer për ta gjetur Fedor Smolovin ...
Telegrafi | 16-Feb-2020 22:54
Real Madridi nuk ka arritur ta mposhtë Celta Vigon, edhe pse kishte arritur ta përmbyste rezultatin. Takimi në Santiago Bernabeu u mbyll me shifrat 2-2. Iago Aspas tregoi vizion të shkëlqyer për ta gjetur Fedor Smolovin ...

Selta ndalon përmbysje në stilin e bastoreve 2-1
Skuadra e Realit në “Bernabeu” u nda në barazim 2-2, ku Toni Kros arriti që të shënojë gol ndaj Seltës në vitin e gjashtë në La Liga. Mesfushori gjerman shënoi golin e dytë në këtë sezon ndaj Selta Vigos, njëjtë si ...
Alsat-M | 16-Feb-2020 23:14
Skuadra e Realit në “Bernabeu” u nda në barazim 2-2, ku Toni Kros arriti që të shënojë gol ndaj Seltës në vitin e gjashtë në La Liga. Mesfushori gjerman shënoi golin e dytë në këtë sezon ndaj Selta Vigos, njëjtë si ...

Celta Vigo ndal Realin e Zidane, zhgënjejnë Hazard dhe Bale
Real Madrid nuk ka mundur të shkojë më shumë se një barazim 2-2 ndaj Celta Vigos. Rikthimi nga minuta e parë e Hazard dhe Bale nuk ka sjellë gjëra pozitive për skuadrën e Zidane që e nisi ndeshjen në disavantazh. Në ...
Shenja | 16-Feb-2020 23:12
Real Madrid nuk ka mundur të shkojë më shumë se një barazim 2-2 ndaj Celta Vigos. Rikthimi nga minuta e parë e Hazard dhe Bale nuk ka sjellë gjëra pozitive për skuadrën e Zidane që e nisi ndeshjen në disavantazh. Në ...

VIDEO: Reali s’fiton dot ndaj Celta Vigos, Denis Suarez jep një asist perfekt
Real Madrid sot dështoi të fitojë ndaj Celta Vigos. Skuadra madrilene barazoi 2-2 në “Santiago Bernabeu”, edhe pse deri nga fundi ishte në avantazh. Celta Vigo kaloi në avantazh pas vetëm shtatë minutash me gol të rusit ...
Politiko | 16-Feb-2020 23:11
Real Madrid sot dështoi të fitojë ndaj Celta Vigos. Skuadra madrilene barazoi 2-2 në “Santiago Bernabeu”, edhe pse deri nga fundi ishte në avantazh. Celta Vigo kaloi në avantazh pas vetëm shtatë minutash me gol të rusit ...

Rrëshqet Real Madridi
Celta Vigo e ka ndalur Real Madridin midis ‘Santiago Bernabeu’, sfidë që u mbyllë 2-2. Real Madridi i Zinedine Zidane ka nisur të çalojë javëve të fundit. Pasi u eliminua nga Kupa e Mbretit, duke u mposhtur 4-3 në ...
Gazeta Express | 16-Feb-2020 23:00
Celta Vigo e ka ndalur Real Madridin midis ‘Santiago Bernabeu’, sfidë që u mbyllë 2-2. Real Madridi i Zinedine Zidane ka nisur të çalojë javëve të fundit. Pasi u eliminua nga Kupa e Mbretit, duke u mposhtur 4-3 në ...

Reali ndalet nga Celta Vigo
Real Madridi është ndalur baras me Celta Vigon në xhiron e 24-të të La Ligas. Ekipet barazuan 2 me 2. Toni Kroos e Sergio Ramos shënuan për “Mbretërit”, ndërsa Smolov e Mina realizuan për mysafirët. Reali është i pari ...
Koha.net | 16-Feb-2020 22:57
Real Madridi është ndalur baras me Celta Vigon në xhiron e 24-të të La Ligas. Ekipet barazuan 2 me 2. Toni Kroos e Sergio Ramos shënuan për “Mbretërit”, ndërsa Smolov e Mina realizuan për mysafirët. Reali është i pari ...

Mina i “kërset” Realit në minutat e fundit, se lë të fitoj
Real Madrid nuk ka arritur të marr më shumë se një pikë në sfidën kundër Celta Vigos. Mbretërit barazuan me rezultat 2-2 në ndeshjen e xhiros së 24-të të La Ligas, shkruan Indeksonline. Mysafirët kaluan të parët në ...
Indeks Online | 16-Feb-2020 22:55
Real Madrid nuk ka arritur të marr më shumë se një pikë në sfidën kundër Celta Vigos. Mbretërit barazuan me rezultat 2-2 në ndeshjen e xhiros së 24-të të La Ligas, shkruan Indeksonline. Mysafirët kaluan të parët në ...

Real Madridi rrëshqet ndaj Selta Vigos në “Bernabeu” (VIDEO)
Reali i Madridit nuk ka shkuar më shumë se një barazim 2:2 përballë Selta Vigos në ndeshjen e vlefshme të javës së 24-të në La Liga, njofton “infOSport.mk”. Doli të jetë kjo një ndeshje me kthesa në rezultat, mirëpo që ...
InfoSport.mk | 16-Feb-2020 22:55
Reali i Madridit nuk ka shkuar më shumë se një barazim 2:2 përballë Selta Vigos në ndeshjen e vlefshme të javës së 24-të në La Liga, njofton “infOSport.mk”. Doli të jetë kjo një ndeshje me kthesa në rezultat, mirëpo që ...

S’ka fitore për Realin, ndalet nga Celta Vigo në ‘Bernabeu’
Los Blancos kanë barazuar 2:2 në përballjen me Celta Vigo në stadiumin ‘Santiago Bernabeu’. Ishin mysafirët ata që e nisën në mënyrë perfekte ndeshjen, duke shënuar me Smolov (7’) – i cili ishte edhe goli i vetëm i ...
Lajminet | 16-Feb-2020 22:55
Los Blancos kanë barazuar 2:2 në përballjen me Celta Vigo në stadiumin ‘Santiago Bernabeu’. Ishin mysafirët ata që e nisën në mënyrë perfekte ndeshjen, duke shënuar me Smolov (7’) – i cili ishte edhe goli i vetëm i ...

BEFASI në “Santiago Bernabeu”, Celta Vigo shënon në fund të ndeshjes
Real Madrid ka kaluar në avantazh ndaj Celta Vigos. Sergio Ramos ka shënuar nga penalltia për 2 me 1, shkruan Gazeta Blic. Ja pamjet nga goli i tij VIDEO
GazetaBlic | 16-Feb-2020 22:46
Real Madrid ka kaluar në avantazh ndaj Celta Vigos. Sergio Ramos ka shënuar nga penalltia për 2 me 1, shkruan Gazeta Blic. Ja pamjet nga goli i tij VIDEO

Reali përmbys Celtan, shënon kapiteni
Real Madridi në pjesën e dytë e ka rikthyer epërsinë ndaj celtas dhe tash po udhëheq me rezultat 2:1 ndaj Celtas. Pasi Kross barazoi rezultatin, ishte kapiteni Ramos ai që i ka dhënë epërisën skuadrës së Zinedine Zidane ...
Zeri | 16-Feb-2020 22:30
Real Madridi në pjesën e dytë e ka rikthyer epërsinë ndaj celtas dhe tash po udhëheq me rezultat 2:1 ndaj Celtas. Pasi Kross barazoi rezultatin, ishte kapiteni Ramos ai që i ka dhënë epërisën skuadrës së Zinedine Zidane ...

Reali kalon në epërsi, Ramos shënon nga penalltia
Real Madrid ka kaluar në epërsi në ndeshjen kundër Celta Vigos. Golin e dytë për mbretërit e shënoi Sergio Ramos në minutën e 64-të nga penalltia. Reali në pjesën e parë ishte në disavantazh. / IndeksOnline /
Indeks Online | 16-Feb-2020 22:27
Real Madrid ka kaluar në epërsi në ndeshjen kundër Celta Vigos. Golin e dytë për mbretërit e shënoi Sergio Ramos në minutën e 64-të nga penalltia. Reali në pjesën e parë ishte në disavantazh. / IndeksOnline /

“Përmbysje” e madhe në “Santiago Bernabeu”, Reali në avantazh ndaj Celta Vigos
Real Madrid e ka barazuar rezultatin ndaj Celta Vigos. Golin e barazimit e ka shënuar Toni Kros, në minutën e 52, shkruan Gazeta Blic. Ja pamjet nga goli i tij VIDEO
GazetaBlic | 16-Feb-2020 22:24
Real Madrid e ka barazuar rezultatin ndaj Celta Vigos. Golin e barazimit e ka shënuar Toni Kros, në minutën e 52, shkruan Gazeta Blic. Ja pamjet nga goli i tij VIDEO

Sa e mrekullueshme kjo Lazio, “përmbyset” rezultati në “Olimpico”
Lazio e ka barazuar rezultatin ndaj Interit. Ciro Immobile ka shënuar për golin e barazimit në minutën e 50, shkruan Gazeta Blic. Ja pamjet nga goli i tij VIDEO
GazetaBlic | 16-Feb-2020 22:18
Lazio e ka barazuar rezultatin ndaj Interit. Ciro Immobile ka shënuar për golin e barazimit në minutën e 50, shkruan Gazeta Blic. Ja pamjet nga goli i tij VIDEO

Super Kroos, barazon rezultatin
Reali ka barazuar rezultatin në ndeshjen kundër Celta Vigos. Golin e barazimit e shënoi Toni Kroos në minutën e 52-të. Ai realizoi pas një pasimi të bukur nga Marcelo. / IndeksOnline /
Indeks Online | 16-Feb-2020 22:15
Reali ka barazuar rezultatin në ndeshjen kundër Celta Vigos. Golin e barazimit e shënoi Toni Kroos në minutën e 52-të. Ai realizoi pas një pasimi të bukur nga Marcelo. / IndeksOnline /

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved