ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 31/03/2020 08:04

Juventusi mposht Brescia-n pa Ronaldon, “çmendet” Fiorentina

Juventusi mposht Brescia-n pa Ronaldon, “çmendet” Fiorentina
Edhe pse me Cristiano Ronaldon e lënë pushim, Juventusi nuk e ka pasur të vështirë të marrë pikët e plota në këtë javë të Serie A ndaj Brescia-s. Dybala shënoi golin e parë për bardhezinjtë, ndërsa Cuadrado e vulosi në ...
GazetaTema | 16-Feb-2020 17:19
Edhe pse me Cristiano Ronaldon e lënë pushim, Juventusi nuk e ka pasur të vështirë të marrë pikët e plota në këtë javë të Serie A ndaj Brescia-s. Dybala shënoi golin e parë për bardhezinjtë, ndërsa Cuadrado e vulosi në ...

Sarri pas fitores ndaj Brescias: Ronaldo nuk mund të luajë në çdo ndeshje, i merituam tri pikë
Maurizio Sarri e ka pranuar se Juventusi hasi në disa vështirësi në fitoren 2-0 ndaj Brescias. Zonja e Vjetër fitoi në shtëpi ndaj rivalit të Serie A-s, për t’u rikthyer në krye të tabelës me 57 pikë. Trajneri i ...
Telegrafi | 16-Feb-2020 18:54
Maurizio Sarri e ka pranuar se Juventusi hasi në disa vështirësi në fitoren 2-0 ndaj Brescias. Zonja e Vjetër fitoi në shtëpi ndaj rivalit të Serie A-s, për t’u rikthyer në krye të tabelës me 57 pikë. Trajneri i ...

Sarri pas fitores ndaj Brescias: Ronaldo nuk mund të luajë në çdo ndeshje, i merituam tri pikë
Maurizio Sarri e ka pranuar se Juventusi hasi në disa vështirësi në fitoren 2-0 ndaj Brescias. Zonja e Vjetër fitoi në shtëpi ndaj rivalit të Serie A-s, për t’u rikthyer në krye të tabelës me 57 pikë. Trajneri i ...
E Dua Sportin | 16-Feb-2020 19:59
Maurizio Sarri e ka pranuar se Juventusi hasi në disa vështirësi në fitoren 2-0 ndaj Brescias. Zonja e Vjetër fitoi në shtëpi ndaj rivalit të Serie A-s, për t’u rikthyer në krye të tabelës me 57 pikë. Trajneri i ...

Sarri: Chiellini e zëvendësoi veten, m’u vizatua para fytyrës dhe më tha “edhe sa kohë?” Juve ka marrë pikët e plota në shtëpi, duke e mposhtur 2-0 Brecian. Pa Cristiano Ronaldo në skuadër, që ishte lënë në shtëpi për të pushuar, Juventusi ka korru
Juve ka marrë pikët e plota në shtëpi, duke e mposhtur 2-0 Brecian. Pa Cristiano Ronaldo në skuadër, që ishte lënë në shtëpi për të pushuar, Juventusi ka korrur fitore në xhiron e 24 në Serie A. Lexoni edhe: Mimoza ...
Kosova Sot | 16-Feb-2020 18:36
Juve ka marrë pikët e plota në shtëpi, duke e mposhtur 2-0 Brecian. Pa Cristiano Ronaldo në skuadër, që ishte lënë në shtëpi për të pushuar, Juventusi ka korrur fitore në xhiron e 24 në Serie A. Lexoni edhe: Mimoza ...

Juventus 2-0 Brescia, notat e lojtarëve – Shkëlqen Dybala
Juventusi ka arritur të mposht Brescian me rezultat 2-0 në takimin e vlefshëm për javën e 24-të në Serie A. Zonja e Vjetër i është kthyer fitores në kampionat pas humbjes befasuese nga Hellas Verona dhe pas fitores ndaj ...
Telegrafi | 16-Feb-2020 17:13
Juventusi ka arritur të mposht Brescian me rezultat 2-0 në takimin e vlefshëm për javën e 24-të në Serie A. Zonja e Vjetër i është kthyer fitores në kampionat pas humbjes befasuese nga Hellas Verona dhe pas fitores ndaj ...

Sarri: Chiellini e zëvendësoi veten, m’u vizatua para fytyrës dhe më tha “edhe sa kohë?”
Juve ka marrë pikët e plota në shtëpi, duke e mposhtur 2-0 Brecian. Pa Cristiano Ronaldo në skuadër, që ishte lënë në shtëpi për të pushuar, Juventusi ka korrur fitore në xhiron e 24 në Serie A. ‘Zonja e Vjetër’ e ...
Gazeta Express | 16-Feb-2020 18:30
Juve ka marrë pikët e plota në shtëpi, duke e mposhtur 2-0 Brecian. Pa Cristiano Ronaldo në skuadër, që ishte lënë në shtëpi për të pushuar, Juventusi ka korrur fitore në xhiron e 24 në Serie A. ‘Zonja e Vjetër’ e ...

Juventus pa Ronaldon mposht lehtësisht Brescian
Juventusi ka mposhtur Brescian 2 me 0 për t’u kthyer fitoreve në Serie A, pas humbjes nga Verona javën e shkuar. Paulo Dybala e Juan Cuadrado realizuan golat për “Zonjën e Vjetër” në fitoren e xhiros së 24-të. Juve tani ...
Klan Kosova | 16-Feb-2020 18:21
Juventusi ka mposhtur Brescian 2 me 0 për t’u kthyer fitoreve në Serie A, pas humbjes nga Verona javën e shkuar. Paulo Dybala e Juan Cuadrado realizuan golat për “Zonjën e Vjetër” në fitoren e xhiros së 24-të. Juve tani ...

Juve fiton edhe pa Ronaldon, Fiorentina “shkel” Sampdorian (VIDEO)
Juventusi dinë të fitojë edhe pa Kristiano Ronaldon. “Zonja e Vjetër” mundi Breshan me rezultat 2:0 në ndeshjen e vlefshme të javës së 24-të në “Serie A”. Kampionët në fuqi të Italisë, arkëtuan edhe tri pikë tejet të ...
InfoSport.mk | 16-Feb-2020 18:08
Juventusi dinë të fitojë edhe pa Kristiano Ronaldon. “Zonja e Vjetër” mundi Breshan me rezultat 2:0 në ndeshjen e vlefshme të javës së 24-të në “Serie A”. Kampionët në fuqi të Italisë, arkëtuan edhe tri pikë tejet të ...

Notat e lojtarëve: Koln – Bayern Munich, Gnabry ishte më i miri
Përfundon ndeshja Juventus – Brescia. Juventus ka shënuar fitore shumë të rëndësishme ndaj Brescias me rezultat 2 me 0, shkruan Gazeta Blic. Golat për shkuadrën torineze i shënuan Paolo Dybala dhe Cuadrado. Skuadra e ...
GazetaBlic | 16-Feb-2020 18:02
Përfundon ndeshja Juventus – Brescia. Juventus ka shënuar fitore shumë të rëndësishme ndaj Brescias me rezultat 2 me 0, shkruan Gazeta Blic. Golat për shkuadrën torineze i shënuan Paolo Dybala dhe Cuadrado. Skuadra e ...

Juventusi nuk gabon ndaj Brescias, Chiellini rikthehet me fitore
Juventusi ka arritur të mposht Brescian me rezultat 2-0 në takimin e vlefshëm për javën e 24-të në Serie A. Zonja e Vjetër i është kthyer fitores në kampionat pas humbjes befasuese nga Hellas Verona dhe pas fitores ndaj ...
E Dua Sportin | 16-Feb-2020 17:59
Juventusi ka arritur të mposht Brescian me rezultat 2-0 në takimin e vlefshëm për javën e 24-të në Serie A. Zonja e Vjetër i është kthyer fitores në kampionat pas humbjes befasuese nga Hellas Verona dhe pas fitores ndaj ...

Juventus 2-0 Brescia, notat e lojtarëve – Shkëlqen Dybala
Juventusi ka arritur të mposht Brescian me rezultat 2-0 në takimin e vlefshëm për javën e 24-të në Serie A. Zonja e Vjetër i është kthyer fitores në kampionat pas humbjes befasuese nga Hellas Verona dhe pas fitores ndaj ...
E Dua Sportin | 16-Feb-2020 17:59
Juventusi ka arritur të mposht Brescian me rezultat 2-0 në takimin e vlefshëm për javën e 24-të në Serie A. Zonja e Vjetër i është kthyer fitores në kampionat pas humbjes befasuese nga Hellas Verona dhe pas fitores ndaj ...

VIDEO | Juventusi ia del edhe pa Ronaldon, Fiorentina është e frikshme!
Janë mbyllur takimet e Serie A, me Juventusin dhe Fiorentinën që kanë marrë fitoret e radhës. Zonja e Vjetër mposhti pastër Brescian, me rezultatin 2-1, në një sfidë kur Ronaldo nuk u grumbullua nga Sarri. Edhe pa yllin ...
ABCNews | 16-Feb-2020 17:13
Janë mbyllur takimet e Serie A, me Juventusin dhe Fiorentinën që kanë marrë fitoret e radhës. Zonja e Vjetër mposhti pastër Brescian, me rezultatin 2-1, në një sfidë kur Ronaldo nuk u grumbullua nga Sarri. Edhe pa yllin ...

Juventus bën detyrën ndaj Brescias dhe mban ‘sytë’ në sfidën e rivalëve Lazio-Inter
Juventusi rikthehet te fitorja në kampionat, duke mundur në shtëpi Brescian me rezultatin e pastër 2-0. Bardhezinjtë e kanë pasur të vështirë për të zhbllokuar sfidën. Ishte Dybala ai që gjeti rrugën e rrjetës me një ...
Lexo | 16-Feb-2020 17:35
Juventusi rikthehet te fitorja në kampionat, duke mundur në shtëpi Brescian me rezultatin e pastër 2-0. Bardhezinjtë e kanë pasur të vështirë për të zhbllokuar sfidën. Ishte Dybala ai që gjeti rrugën e rrjetës me një ...

Juventusi u kthehet fitoreve në Itali, mposht Brescian
Juventusi ka mposhtur Brescian 2 me 0 për t’u kthyer fitoreve në Serie A, pas humbjes nga Verona javën e shkuar. Paulo Dybala e Juan Cuadrado realizuan golat për “Zonjën e Vjetër” në fitoren e xhiros së 24-të. Juve tani ...
EkonomiaOnline | 16-Feb-2020 17:22
Juventusi ka mposhtur Brescian 2 me 0 për t’u kthyer fitoreve në Serie A, pas humbjes nga Verona javën e shkuar. Paulo Dybala e Juan Cuadrado realizuan golat për “Zonjën e Vjetër” në fitoren e xhiros së 24-të. Juve tani ...

Juventusi u kthehet fitoreve në Itali, mposht Brescian
Juventusi ka mposhtur Brescian 2 me 0 për t’u kthyer fitoreve në Serie A, pas humbjes nga Verona javën e shkuar. Paulo Dybala e Juan Cuadrado realizuan golat për “Zonjën e Vjetër” në fitoren e xhiros së 24-të. Juve tani ...
Koha.net | 16-Feb-2020 17:19
Juventusi ka mposhtur Brescian 2 me 0 për t’u kthyer fitoreve në Serie A, pas humbjes nga Verona javën e shkuar. Paulo Dybala e Juan Cuadrado realizuan golat për “Zonjën e Vjetër” në fitoren e xhiros së 24-të. Juve tani ...

Juventus kryen detyrën, tri pikë larg Interit
Juventusi ka shënuar fitore ndaj Brescias në sfidën e luajtur sot në kuadër të javës së 24-të në Serie A të Italisë, shkruan Zëri.info. Kampioni aktual që luajti pa Ronaldon shënoi fitore me rezultat 2:0 me golat ...
Zeri | 16-Feb-2020 17:13
Juventusi ka shënuar fitore ndaj Brescias në sfidën e luajtur sot në kuadër të javës së 24-të në Serie A të Italisë, shkruan Zëri.info. Kampioni aktual që luajti pa Ronaldon shënoi fitore me rezultat 2:0 me golat ...

Juventusi nuk gabon ndaj Brescias, Chiellini rikthehet me fitore
Juventusi ka arritur të mposht Brescian me rezultat 2-0 në takimin e vlefshëm për javën e 24-të në Serie A. Zonja e Vjetër i është kthyer fitores në kampionat pas humbjes befasuese nga Hellas Verona dhe pas fitores ndaj ...
Telegrafi | 16-Feb-2020 16:56
Juventusi ka arritur të mposht Brescian me rezultat 2-0 në takimin e vlefshëm për javën e 24-të në Serie A. Zonja e Vjetër i është kthyer fitores në kampionat pas humbjes befasuese nga Hellas Verona dhe pas fitores ndaj ...

Përfundon ndeshja në Torino, Juventus triumfon ndaj Brescias
Juventusi e ka dyfishuar epërsinë ndaj Brescias. Golin për 2 me 0 e ka shënuar Cuadrado, shkruan Gazeta Blic. Goli i tij u shënua në minutën e 74 pas një super asistimi nga Matuidi. Ja pamjet nga goli i tij VIDEO
GazetaBlic | 16-Feb-2020 17:04
Juventusi e ka dyfishuar epërsinë ndaj Brescias. Golin për 2 me 0 e ka shënuar Cuadrado, shkruan Gazeta Blic. Goli i tij u shënua në minutën e 74 pas një super asistimi nga Matuidi. Ja pamjet nga goli i tij VIDEO

Juventus pa Ronaldon rikthehet në krye të tabelës
Juventusi ka mposhtur Brescian me rezultat 2-0 në ndeshjen e xhiros së 24-të të Serie A. Për mysafirët u komplikuan gjërat qysh në fillim, kur Aye u ndëshkua me të kuq. Golin e parë për Juventusin e shënoi Dybala në ...
Indeks Online | 16-Feb-2020 17:04
Juventusi ka mposhtur Brescian me rezultat 2-0 në ndeshjen e xhiros së 24-të të Serie A. Për mysafirët u komplikuan gjërat qysh në fillim, kur Aye u ndëshkua me të kuq. Golin e parë për Juventusin e shënoi Dybala në ...

Video: Juve nuk njeh pengesë, kalon Brescian pa Ronaldon / Rikthehet kapiteni
Juventusi nuk ka ndalur hovin dhe ka arritur të fitojë me rezultatin 2-0 ndaj Brescias dhe pa Cristiano Ronaldon. Një fitore e rëndësishme e “Zonjës së Vjetër” që u arrit lehtë. Takimi u zhbllokua nga një goditje e ...
Politiko | 16-Feb-2020 17:04
Juventusi nuk ka ndalur hovin dhe ka arritur të fitojë me rezultatin 2-0 ndaj Brescias dhe pa Cristiano Ronaldon. Një fitore e rëndësishme e “Zonjës së Vjetër” që u arrit lehtë. Takimi u zhbllokua nga një goditje e ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved