ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 05/04/2020 05:52

Haxhiu i reagon Thaçit për deputeten Mulhaxha: Mos mbjell përçarje, ju e keni sjellë Gjykatën Speciale, ne nuk e kemi votuar

Haxhiu i reagon Thaçit për deputeten Mulhaxha: Mos mbjell përçarje, ju e keni sjellë Gjykatën Speciale, ne nuk e kemi votuar
Ministrja e Drejtësisë Albulena Haxhiu, i ka dalë në krah deputetes së Lëvizjes Vetëvendosje, Fatmire Mulhaxha-Kollçaku e cila duke cituar një analisti serb, ka thënë se ‘Kurti në përballje me Serbinë është më i fortë ...
Telegrafi | 16-Feb-2020 19:29
Ministrja e Drejtësisë Albulena Haxhiu, i ka dalë në krah deputetes së Lëvizjes Vetëvendosje, Fatmire Mulhaxha-Kollçaku e cila duke cituar një analisti serb, ka thënë se ‘Kurti në përballje me Serbinë është më i fortë ...

Tahiri: Kollçaku shpërfaqi makinerinë që Vetëvendosje e përdorë për ta përçarë popullin
Ish-ministri i Drejtësisë, Abelard Tahiri, ka reaguar për shkrimin e deputetes së LVV-së, Fatmire Mulhaxha-Kollçaku, e cila të shtunën ka postuar në profilin e saj një citat të një analisti serb, që ka thënë se ‘Kurti ...
Telegrafi | 16-Feb-2020 17:37
Ish-ministri i Drejtësisë, Abelard Tahiri, ka reaguar për shkrimin e deputetes së LVV-së, Fatmire Mulhaxha-Kollçaku, e cila të shtunën ka postuar në profilin e saj një citat të një analisti serb, që ka thënë se ‘Kurti ...

Rasti i deputetes Kollçaku – Haxhiu ia kthen Thaçit: Ju e keni sjellë Gjykatën Speciale, ne nuk e kemi votuar
Ministrja e Drejtësisë Albulena Haxhiu, i ka dalë në krah deputetes së Lëvizjes Vetëvendosje, Fatmire Mulhaxha-Kollçaku e cila duke cituar një analisti serb, ka thënë se ‘Kurti në përballje me Serbinë është më i fortë ...
Arbresh | 16-Feb-2020 20:11
Ministrja e Drejtësisë Albulena Haxhiu, i ka dalë në krah deputetes së Lëvizjes Vetëvendosje, Fatmire Mulhaxha-Kollçaku e cila duke cituar një analisti serb, ka thënë se ‘Kurti në përballje me Serbinë është më i fortë ...

Haxhiu i reagon Thaçit: Mos mbjell përçarje, ju e keni sjellë Gjykatën Speciale ne nuk e kemi votuar
Thaçi, përmes një shkrimi në Facebook ka thënë se është krenar që ka qenë Drejtor Politik i UÇK-së por është shprehur se ndjehet i befasuar me deklarimin e deputetes Mulhaxha-Klloçaku. E Haxhiu i ka reaguar Thaçit duke ...
Lajminet | 16-Feb-2020 20:03
Thaçi, përmes një shkrimi në Facebook ka thënë se është krenar që ka qenë Drejtor Politik i UÇK-së por është shprehur se ndjehet i befasuar me deklarimin e deputetes Mulhaxha-Klloçaku. E Haxhiu i ka reaguar Thaçit duke ...

Kurti mbron Kollçakun pasi citoi nënkryetarin e partisë së Millosheviqit dhe shau UÇK-në
Edhe kandidatja për deputete në zgjedhjet e 6 tetorit nga Lëvizja Vetëvendosje, Tinka Kurti, ka mbrojtur deputeten e zgjedhur të kësaj partie, znj.Fatmire Kollçaku për veprimin e pahijshëm të saj ku shpërndaj fjalë të ...
Shprehja | 16-Feb-2020 18:30
Edhe kandidatja për deputete në zgjedhjet e 6 tetorit nga Lëvizja Vetëvendosje, Tinka Kurti, ka mbrojtur deputeten e zgjedhur të kësaj partie, znj.Fatmire Kollçaku për veprimin e pahijshëm të saj ku shpërndaj fjalë të ...

Zyrtari i PDK’së i kërkon deputetes së VV’së të largohet nga jeta publike pas fjalëve kundër UÇK’së
Pse nuk diti të dallojë një rren nga fakti, Fatmire Mullhaxhës-Kollqakut mund t’i kushtojë me pozitën që mban nëse zbaton thirrjet e kundërshtarëve politikë. Kështu, Abelard Tahiri, deputet i PDK’së, po i kërkon ...
Gazeta Monitor | 16-Feb-2020 18:24
Pse nuk diti të dallojë një rren nga fakti, Fatmire Mullhaxhës-Kollqakut mund t’i kushtojë me pozitën që mban nëse zbaton thirrjet e kundërshtarëve politikë. Kështu, Abelard Tahiri, deputet i PDK’së, po i kërkon ...

Deputeti i AAK: I turpshëm dhe i ulët lavdërimi i Kurtit, përmes poshtërimit të UÇK-së duke cituar analistin serb
Deputeti i AAK-së, Arber Tolaj, ka reaguar ndaj nënkryetares së LVV-së, Fatmire Mulhaxha -Klloçaku, e cila kishte postuar në profilin e saj në Facebook një citat të një analisti serb, që ka thënë se ‘Kurti në përballje ...
Telegrafi | 16-Feb-2020 14:31
Deputeti i AAK-së, Arber Tolaj, ka reaguar ndaj nënkryetares së LVV-së, Fatmire Mulhaxha -Klloçaku, e cila kishte postuar në profilin e saj në Facebook një citat të një analisti serb, që ka thënë se ‘Kurti në përballje ...

Abelard Tahiri i kërkon Kollçakut të VV’së të largohet nga jeta publike pas fjalëve kundër UÇK’së
Pse nuk diti të dallojë një rren nga fakti, Fatmire Mullhaxhës-Kollçakut mund t’i kushtojë me pozitën që mban nëse zbaton thirrjet e kundërshtarëve politikë. Kështu, Abelard Tahiri, deputet i PDK’së, po i kërkon ...
Arbresh | 16-Feb-2020 17:19
Pse nuk diti të dallojë një rren nga fakti, Fatmire Mullhaxhës-Kollçakut mund t’i kushtojë me pozitën që mban nëse zbaton thirrjet e kundërshtarëve politikë. Kështu, Abelard Tahiri, deputet i PDK’së, po i kërkon ...

Tahiri: Kollçaku mori fjalët e pasardhësve të Millosheviqit, shfaqi makinerinë që përdorë VV-ja
Ish-ministri i Drejtësisë, tanimë deputet i PDK-së Abelard Tahiri ka reaguar në drejtim të deputetes Fatmir Mulhaxha Kollçaku . Tahiri tha se Mulhaxha-Kollçaku mbrëmë shfaqi makinerinë që VV përdor për të mashtruar ...
Indeks Online | 16-Feb-2020 17:07
Ish-ministri i Drejtësisë, tanimë deputet i PDK-së Abelard Tahiri ka reaguar në drejtim të deputetes Fatmir Mulhaxha Kollçaku . Tahiri tha se Mulhaxha-Kollçaku mbrëmë shfaqi makinerinë që VV përdor për të mashtruar ...

Tahiri thotë se Kollçaku shpërfaqi tërë makinerinë që VV e përdorë për ta përçarë popullin
Sipas tij, VV e përdorë këtë makineri për të mashtruar popullin, për të manipuluar, për të përçarë e për të futur urrejtje dhe ndasi, duke u bërë bashkë me armikun e Kosovës vetëm për të ardhur në pushtet, përcjell . ...
Lajminet | 16-Feb-2020 17:05
Sipas tij, VV e përdorë këtë makineri për të mashtruar popullin, për të manipuluar, për të përçarë e për të futur urrejtje dhe ndasi, duke u bërë bashkë me armikun e Kosovës vetëm për të ardhur në pushtet, përcjell . ...

Zyrtari i PDK’së i kërkon deputetes së VV’së të largohet nga jeta publike pas fjalëve kundër UÇK’së
Pse nuk diti të dallojë një rren nga fakti, Fatmire Mullhaxhës-Kollqakut mund t’i kushtojë me pozitën që mban nëse zbaton thirrjet e kundërshtarëve politikë. Kështu, Abelard Tahiri, deputet i PDK’së, po i kërkon ...
Gazeta Express | 16-Feb-2020 16:58
Pse nuk diti të dallojë një rren nga fakti, Fatmire Mullhaxhës-Kollqakut mund t’i kushtojë me pozitën që mban nëse zbaton thirrjet e kundërshtarëve politikë. Kështu, Abelard Tahiri, deputet i PDK’së, po i kërkon ...

Tahiri: Kollçaku shpërfaqi tërë makinerinë që VV-ja e përdorë për ta përçarë popullin
Ish-ministri i Drejtësisë, Abelard Tahiri, ka thënë se shkrimi i mbrëmshëm i deputetes Fatmire Mulhaxha Kollçaku, ka shpërfaqur tërë makinerinë që Lëvizja Vetëvendosje e përdorë. Sipas tij, VV e përdorë këtë makineri ...
EkonomiaOnline | 16-Feb-2020 16:56
Ish-ministri i Drejtësisë, Abelard Tahiri, ka thënë se shkrimi i mbrëmshëm i deputetes Fatmire Mulhaxha Kollçaku, ka shpërfaqur tërë makinerinë që Lëvizja Vetëvendosje e përdorë. Sipas tij, VV e përdorë këtë makineri ...

Tahiri: Kollçaku shpërfaqi tërë makinerinë që VV përdorë për ta përçarë popullin
Ish-ministri i Drejtësisë, Abelard Tahiri, ka thënë se shkrimi i mbrëmshëm i deputetes Fatmire Mulhaxha Kollçaku, ka shpërfaqur tërë makinerinë që Lëvizja Vetëvendosje e përdorë. Sipas tij, VV e përdorë këtë makineri ...
Klan Kosova | 16-Feb-2020 16:53
Ish-ministri i Drejtësisë, Abelard Tahiri, ka thënë se shkrimi i mbrëmshëm i deputetes Fatmire Mulhaxha Kollçaku, ka shpërfaqur tërë makinerinë që Lëvizja Vetëvendosje e përdorë. Sipas tij, VV e përdorë këtë makineri ...

Tahiri: Kollçaku shpërfaqi tërë makinerinë që VV përdorë për ta përçarë popullin
Ish-ministri i Drejtësisë, Abelard Tahiri, ka thënë se shkrimi i mbrëmshëm i deputetes Fatmire Mulhaxha Kollçaku, ka shpërfaqur tërë makinerinë që Lëvizja Vetëvendosje e përdorë. Sipas tij, VV e përdorë këtë makineri ...
Medial | 16-Feb-2020 16:53
Ish-ministri i Drejtësisë, Abelard Tahiri, ka thënë se shkrimi i mbrëmshëm i deputetes Fatmire Mulhaxha Kollçaku, ka shpërfaqur tërë makinerinë që Lëvizja Vetëvendosje e përdorë. Sipas tij, VV e përdorë këtë makineri ...

Ish-këshilltari i Kadri Veselit i quan sorra Albulena Haxhiun e Fatmire Kollçakun
Ish-këshilltari i Kadri Veselit, Nijazi Kryeziu, ka fyer dy anëtaret e Lëvizjes Vetëvendosje, nënkryetaren Fatmire Mulhaxha-Kollçaku dhe anëtaren e kryesisë, Albulena Haxhiun, për statusin që bëri bujë ditën e djeshme ...
Gazeta Observer | 16-Feb-2020 16:47
Ish-këshilltari i Kadri Veselit, Nijazi Kryeziu, ka fyer dy anëtaret e Lëvizjes Vetëvendosje, nënkryetaren Fatmire Mulhaxha-Kollçaku dhe anëtaren e kryesisë, Albulena Haxhiun, për statusin që bëri bujë ditën e djeshme ...

Pas Abazit edhe Haxhiu i del në mbrojtje Kollçakut dhe akuzojnë Thaçin
Ministrja e Drejtësisë, Albulena Haxhiu, i ka dal në mbrojtje bashkëpartiakës së saj, Fatmire Mulhaxha-Kollcakut, e cila mbrëmë shpërndau nëj shkrim të një analisti serb, i cili thoshte se Albin Kurti nuk ka dosje ...
InFokusi | 16-Feb-2020 16:30
Ministrja e Drejtësisë, Albulena Haxhiu, i ka dal në mbrojtje bashkëpartiakës së saj, Fatmire Mulhaxha-Kollcakut, e cila mbrëmë shpërndau nëj shkrim të një analisti serb, i cili thoshte se Albin Kurti nuk ka dosje ...

Reagimet ndaj postimit të Mulhaxha-Kollçakut për fjalët e pathëna të “analistit” serb
Nënkryetarja e Lëvizjes Vetëvendosje, Fatmire Mulhaxha-Kollçaku, ka nxitur një debat të gjerë në rrjetet sociale pasi dje shpërndau një citat të një “analisti” serb i cili, sipas atij citati, thoshte se “Albin Kurti ...
EkonomiaOnline | 16-Feb-2020 16:15
Nënkryetarja e Lëvizjes Vetëvendosje, Fatmire Mulhaxha-Kollçaku, ka nxitur një debat të gjerë në rrjetet sociale pasi dje shpërndau një citat të një “analisti” serb i cili, sipas atij citati, thoshte se “Albin Kurti ...

Reagimet ndaj postimit të Mulhaxha-Kollçakut për fjalët e pathëna të “analistit” serb
Nënkryetarja e Lëvizjes Vetëvendosje, Fatmire Mulhaxha-Kollçaku, ka nxitur një debat të gjerë në rrjetet sociale pasi dje shpërndau një citat të një “analisti” serb i cili, sipas atij citati, thoshte se “Albin Kurti ...
Koha.net | 16-Feb-2020 16:12
Nënkryetarja e Lëvizjes Vetëvendosje, Fatmire Mulhaxha-Kollçaku, ka nxitur një debat të gjerë në rrjetet sociale pasi dje shpërndau një citat të një “analisti” serb i cili, sipas atij citati, thoshte se “Albin Kurti ...

Haxhiu: Presidenti Thaçi po i nxit njerëzit kundër deputetës Kollçaku
Ministrja e Drejtësisë Albulena Haxhiu, i ka dalë në mbrojtje deputetës së Lëvizjes Vetëvendosje Fatmire Mulhaxha-Kollçaku, e cila dje në rrjetet sociale pati shpërndarë një postim nga një analist serb, që kishte thënë ...
Medial | 16-Feb-2020 16:09
Ministrja e Drejtësisë Albulena Haxhiu, i ka dalë në mbrojtje deputetës së Lëvizjes Vetëvendosje Fatmire Mulhaxha-Kollçaku, e cila dje në rrjetet sociale pati shpërndarë një postim nga një analist serb, që kishte thënë ...

Haxhiu: Presidenti Thaçi po i nxit njerëzit kundër deputetës Kollçaku
Ministrja e Drejtësisë Albulena Haxhiu, i ka dalë në mbrojtje deputetës së Lëvizjes Vetëvendosje Fatmire Mulhaxha-Kollçaku, e cila dje në rrjetet sociale pati shpërndarë një postim nga një analist serb, që kishte thënë ...
EkonomiaOnline | 16-Feb-2020 16:03
Ministrja e Drejtësisë Albulena Haxhiu, i ka dalë në mbrojtje deputetës së Lëvizjes Vetëvendosje Fatmire Mulhaxha-Kollçaku, e cila dje në rrjetet sociale pati shpërndarë një postim nga një analist serb, që kishte thënë ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved