ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 09/04/2020 13:09

Hap fals i Realit, ndalet në Bernabeo nga Celta Vigo

Hap fals i Realit, ndalet në Bernabeo nga Celta Vigo
Këtë sezon, kampioni në La Liga duket se do të vendoset në javët e fundit, pasi gara për titull është mjaft e fortë, mes Barçës dhe Realit të Madridit, i cili hodhi një hap të gabuar këtë javë duke u ndalur në një ...
GazetaTema | 16-Feb-2020 23:03
Këtë sezon, kampioni në La Liga duket se do të vendoset në javët e fundit, pasi gara për titull është mjaft e fortë, mes Barçës dhe Realit të Madridit, i cili hodhi një hap të gabuar këtë javë duke u ndalur në një ...

Notat e lojtarëve: Real Madrid 2-2 Celta Vigo, Kroos më i miri
Reali ka lëshuar pikë në Santiago Bernabeu duke luajtur baras në ndeshjen kundër Celta Vigos. Duke qenë se rezultati ishte i barabartë, edhe nota mesatare e Los Blancos (6.77) është e përafërt me atë të skuadrës ...
Telegrafi | 16-Feb-2020 23:09
Reali ka lëshuar pikë në Santiago Bernabeu duke luajtur baras në ndeshjen kundër Celta Vigos. Duke qenë se rezultati ishte i barabartë, edhe nota mesatare e Los Blancos (6.77) është e përafërt me atë të skuadrës ...

VIDEO | Real Madrid ndalet nga Celta Vigo, Suarez jep asistin e vitit!
Është mbyllur takimi në La Liga mes Real Madrid dhe Celta Vigos, me rezultatin e barabartë 2-2. Sfida në Bernabeu, ishte spektakolare dhe praktikisht nisi me gol. Që në minutën e shtatë, miqtë e Celta Vigos kaluan në ...
ABCNews | 16-Feb-2020 23:00
Është mbyllur takimi në La Liga mes Real Madrid dhe Celta Vigos, me rezultatin e barabartë 2-2. Sfida në Bernabeu, ishte spektakolare dhe praktikisht nisi me gol. Që në minutën e shtatë, miqtë e Celta Vigos kaluan në ...

Reali lëshon pikë, barazon ndaj Celta Vigos
Real Madridi nuk ka arritur ta mposhtë Celta Vigon, edhe pse kishte arritur ta përmbyste rezultatin. Takimi në Santiago Bernabeu u mbyll me shifrat 2-2. Iago Aspas tregoi vizion të shkëlqyer për ta gjetur Fedor Smolovin ...
Telegrafi | 16-Feb-2020 22:54
Real Madridi nuk ka arritur ta mposhtë Celta Vigon, edhe pse kishte arritur ta përmbyste rezultatin. Takimi në Santiago Bernabeu u mbyll me shifrat 2-2. Iago Aspas tregoi vizion të shkëlqyer për ta gjetur Fedor Smolovin ...

Reali po humb në ‘Santiago Bernabeu’
Celta Vigo është duke e mposhtur 1-0 Real Madridin midis ‘Sanstiago Bernabeut’ Golin e ka shënuar Fedor Smolov në minutën e 7’, duke shokuar mbi 70 mijë tifozë të pranishëm në ‘Bernabeu’. Reali bëri lojën, por golin e ...
Telegraf | 16-Feb-2020 21:58
Celta Vigo është duke e mposhtur 1-0 Real Madridin midis ‘Sanstiago Bernabeut’ Golin e ka shënuar Fedor Smolov në minutën e 7’, duke shokuar mbi 70 mijë tifozë të pranishëm në ‘Bernabeu’. Reali bëri lojën, por golin e ...

Rrëshqet Real Madridi
Celta Vigo e ka ndalur Real Madridin midis ‘Santiago Bernabeu’, sfidë që u mbyllë 2-2. Real Madridi i Zinedine Zidane ka nisur të çalojë javëve të fundit. Pasi u eliminua nga Kupa e Mbretit, duke u mposhtur 4-3 në ...
Gazeta Express | 16-Feb-2020 23:00
Celta Vigo e ka ndalur Real Madridin midis ‘Santiago Bernabeu’, sfidë që u mbyllë 2-2. Real Madridi i Zinedine Zidane ka nisur të çalojë javëve të fundit. Pasi u eliminua nga Kupa e Mbretit, duke u mposhtur 4-3 në ...

Reali ndalet nga Celta Vigo
Real Madridi është ndalur baras me Celta Vigon në xhiron e 24-të të La Ligas. Ekipet barazuan 2 me 2. Toni Kroos e Sergio Ramos shënuan për “Mbretërit”, ndërsa Smolov e Mina realizuan për mysafirët. Reali është i pari ...
Koha.net | 16-Feb-2020 22:57
Real Madridi është ndalur baras me Celta Vigon në xhiron e 24-të të La Ligas. Ekipet barazuan 2 me 2. Toni Kroos e Sergio Ramos shënuan për “Mbretërit”, ndërsa Smolov e Mina realizuan për mysafirët. Reali është i pari ...

Mina i “kërset” Realit në minutat e fundit, se lë të fitoj
Real Madrid nuk ka arritur të marr më shumë se një pikë në sfidën kundër Celta Vigos. Mbretërit barazuan me rezultat 2-2 në ndeshjen e xhiros së 24-të të La Ligas, shkruan Indeksonline. Mysafirët kaluan të parët në ...
Indeks Online | 16-Feb-2020 22:55
Real Madrid nuk ka arritur të marr më shumë se një pikë në sfidën kundër Celta Vigos. Mbretërit barazuan me rezultat 2-2 në ndeshjen e xhiros së 24-të të La Ligas, shkruan Indeksonline. Mysafirët kaluan të parët në ...

Real Madridi rrëshqet ndaj Selta Vigos në “Bernabeu” (VIDEO)
Reali i Madridit nuk ka shkuar më shumë se një barazim 2:2 përballë Selta Vigos në ndeshjen e vlefshme të javës së 24-të në La Liga, njofton “infOSport.mk”. Doli të jetë kjo një ndeshje me kthesa në rezultat, mirëpo që ...
InfoSport.mk | 16-Feb-2020 22:55
Reali i Madridit nuk ka shkuar më shumë se një barazim 2:2 përballë Selta Vigos në ndeshjen e vlefshme të javës së 24-të në La Liga, njofton “infOSport.mk”. Doli të jetë kjo një ndeshje me kthesa në rezultat, mirëpo që ...

S’ka fitore për Realin, ndalet nga Celta Vigo në ‘Bernabeu’
Los Blancos kanë barazuar 2:2 në përballjen me Celta Vigo në stadiumin ‘Santiago Bernabeu’. Ishin mysafirët ata që e nisën në mënyrë perfekte ndeshjen, duke shënuar me Smolov (7’) – i cili ishte edhe goli i vetëm i ...
Lajminet | 16-Feb-2020 22:55
Los Blancos kanë barazuar 2:2 në përballjen me Celta Vigo në stadiumin ‘Santiago Bernabeu’. Ishin mysafirët ata që e nisën në mënyrë perfekte ndeshjen, duke shënuar me Smolov (7’) – i cili ishte edhe goli i vetëm i ...

BEFASI në “Santiago Bernabeu”, Celta Vigo shënon në fund të ndeshjes
Real Madrid ka kaluar në avantazh ndaj Celta Vigos. Sergio Ramos ka shënuar nga penalltia për 2 me 1, shkruan Gazeta Blic. Ja pamjet nga goli i tij VIDEO
GazetaBlic | 16-Feb-2020 22:46
Real Madrid ka kaluar në avantazh ndaj Celta Vigos. Sergio Ramos ka shënuar nga penalltia për 2 me 1, shkruan Gazeta Blic. Ja pamjet nga goli i tij VIDEO

Reali përmbys Celtan, shënon kapiteni
Real Madridi në pjesën e dytë e ka rikthyer epërsinë ndaj celtas dhe tash po udhëheq me rezultat 2:1 ndaj Celtas. Pasi Kross barazoi rezultatin, ishte kapiteni Ramos ai që i ka dhënë epërisën skuadrës së Zinedine Zidane ...
Zeri | 16-Feb-2020 22:30
Real Madridi në pjesën e dytë e ka rikthyer epërsinë ndaj celtas dhe tash po udhëheq me rezultat 2:1 ndaj Celtas. Pasi Kross barazoi rezultatin, ishte kapiteni Ramos ai që i ka dhënë epërisën skuadrës së Zinedine Zidane ...

Reali kalon në epërsi, Ramos shënon nga penalltia
Real Madrid ka kaluar në epërsi në ndeshjen kundër Celta Vigos. Golin e dytë për mbretërit e shënoi Sergio Ramos në minutën e 64-të nga penalltia. Reali në pjesën e parë ishte në disavantazh. / IndeksOnline /
Indeks Online | 16-Feb-2020 22:27
Real Madrid ka kaluar në epërsi në ndeshjen kundër Celta Vigos. Golin e dytë për mbretërit e shënoi Sergio Ramos në minutën e 64-të nga penalltia. Reali në pjesën e parë ishte në disavantazh. / IndeksOnline /

21:58 Reali po humb në ‘Santiago Bernabeu’ Celta Vigo është duke e mposhtur 1-0...
Celta Vigo është duke e mposhtur 1-0 Real Madridin midis ‘Sanstiago Bernabeut’ Golin e ka shënuar Fedor Smolov në minutën e 7’, duke shokuar mbi 70 mijë tifozë të pranishëm në ‘Bernabeu’. Lexoni edhe: Edona Llalloshi ...
Kosova Sot | 16-Feb-2020 22:04
Celta Vigo është duke e mposhtur 1-0 Real Madridin midis ‘Sanstiago Bernabeut’ Golin e ka shënuar Fedor Smolov në minutën e 7’, duke shokuar mbi 70 mijë tifozë të pranishëm në ‘Bernabeu’. Lexoni edhe: Edona Llalloshi ...

Hazard starton: Real Madrid – Celta Vigo, formacionet zyrtare
Real Madridi dhe Celta Vigo i kanë publikuar formacionet zyrtare për përballjen në kuadër të javës së 24-të në La Liga. Ndeshja që fillon në ora 21:00, do të zhvillohet në Santiago Bernabeu, derisa Los Blancos do të ...
E Dua Sportin | 16-Feb-2020 22:00
Real Madridi dhe Celta Vigo i kanë publikuar formacionet zyrtare për përballjen në kuadër të javës së 24-të në La Liga. Ndeshja që fillon në ora 21:00, do të zhvillohet në Santiago Bernabeu, derisa Los Blancos do të ...

Reali po humb në ‘Santiago Bernabeu’
Celta Vigo është duke e mposhtur 1-0 Real Madridin midis ‘Sanstiago Bernabeut’ Golin e ka shënuar Fedor Smolov në minutën e 7’, duke shokuar mbi 70 mijë tifozë të pranishëm në ‘Bernabeu’. Reali bëri lojën, por golin e ...
Gazeta Express | 16-Feb-2020 21:52
Celta Vigo është duke e mposhtur 1-0 Real Madridin midis ‘Sanstiago Bernabeut’ Golin e ka shënuar Fedor Smolov në minutën e 7’, duke shokuar mbi 70 mijë tifozë të pranishëm në ‘Bernabeu’. Reali bëri lojën, por golin e ...

Hazard starton: Real Madrid – Celta Vigo, formacionet zyrtare
Real Madridi dhe Celta Vigo i kanë publikuar formacionet zyrtare për përballjen në kuadër të javës së 24-të në La Liga. Ndeshja që fillon në ora 21:00, do të zhvillohet në Santiago Bernabeu, derisa Los Blancos do të ...
Telegrafi | 16-Feb-2020 20:05
Real Madridi dhe Celta Vigo i kanë publikuar formacionet zyrtare për përballjen në kuadër të javës së 24-të në La Liga. Ndeshja që fillon në ora 21:00, do të zhvillohet në Santiago Bernabeu, derisa Los Blancos do të ...

Befasohet Real Madridi, pranon gol në minutën e shtatë
Real Madridi është duke u mposhtur në ‘Santiago Bernabeu’ nga Celta me rezultat 0:1, shkruan Zëri.info. Ndeshja që ka nisur në orën 21:00 u zhbllokua shpejt pasi mysafirët realizuar përmes Smolov në minutën e shtatë. Ky ...
Zeri | 16-Feb-2020 21:15
Real Madridi është duke u mposhtur në ‘Santiago Bernabeu’ nga Celta me rezultat 0:1, shkruan Zëri.info. Ndeshja që ka nisur në orën 21:00 u zhbllokua shpejt pasi mysafirët realizuar përmes Smolov në minutën e shtatë. Ky ...

Celta Vigo befason Realin, kalon në epërsi
Celta Vigo ka kaluar në epërsi në ndeshjen kundër Realit. Golin e parë në ndeshje e shënoi Smolov në minutën e shtatë të ndeshjes. Ai u gjend i vetëm me portierin pas një pasimi nga Aspas. / IndeksOnline /
Indeks Online | 16-Feb-2020 21:15
Celta Vigo ka kaluar në epërsi në ndeshjen kundër Realit. Golin e parë në ndeshje e shënoi Smolov në minutën e shtatë të ndeshjes. Ai u gjend i vetëm me portierin pas një pasimi nga Aspas. / IndeksOnline /

Napoli tirumfon ndaj Cagliarit, Hysaj asiston në golin e Mertens
Los Blancos kërkojnë fitoren, në mënyrë që të ruajnë diferencë prej tre pikësh me ndjekësin Barcelonën. Në anën tjetër, Celta Vigo nuk po kalon aspak gjendje të mirë dhe gjendet në zonën e ftohtë në tabelë. Takimi nis ...
GazetaBlic | 16-Feb-2020 20:58
Los Blancos kërkojnë fitoren, në mënyrë që të ruajnë diferencë prej tre pikësh me ndjekësin Barcelonën. Në anën tjetër, Celta Vigo nuk po kalon aspak gjendje të mirë dhe gjendet në zonën e ftohtë në tabelë. Takimi nis ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved