ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 09/04/2020 11:48

Me shami dhe këmbëzbathur, vajza e Presidentit të SHBA si asnjëherë më parë

Me shami dhe këmbëzbathur, vajza e Presidentit të SHBA si asnjëherë më parë
ABU DHABI Ivanka Trump ka arritur në Emiratet e Bashkuara Arabe ditën e shtunë, ku merr pjesë në forumin dyditor të ‘Global Women’ në Dubai. Vajza e presidentit amerikan, Donald Trump, e cila është njëherësh edhe ...
BalkanWeb | 16-Feb-2020 22:55
ABU DHABI Ivanka Trump ka arritur në Emiratet e Bashkuara Arabe ditën e shtunë, ku merr pjesë në forumin dyditor të ‘Global Women’ në Dubai. Vajza e presidentit amerikan, Donald Trump, e cila është njëherësh edhe ...

Rita Ora mahnit fansat me pozën me bikini
Një prej këngëtareve më të famshme të muzikës pop, Rita Ora, arrin të marrë vëmendje sa herë publikon fotografi në profilet e saja në rrjetet sociale. Bukuroshja shqiptare nuk heziton të vë në plan të parë hiret e saja ...
Telegrafi | 16-Feb-2020 22:41
Një prej këngëtareve më të famshme të muzikës pop, Rita Ora, arrin të marrë vëmendje sa herë publikon fotografi në profilet e saja në rrjetet sociale. Bukuroshja shqiptare nuk heziton të vë në plan të parë hiret e saja ...

Butrint Imeri dhe Ermal Fejzullahu do të sjellin versionin e ri të hitit “Për një dashuri”
Butrint Imeri dhe Ermal Fejzullahu i kanë bashkuar forcat për ta sjellë versionin e ri të hitit të dikurshëm, “Për një dashuri”. Dy autorët e shumë hiteve, kanë zgjedhur të vijnë në duet për të risjellë këngën e ...
Telegrafi | 16-Feb-2020 21:36
Butrint Imeri dhe Ermal Fejzullahu i kanë bashkuar forcat për ta sjellë versionin e ri të hitit të dikurshëm, “Për një dashuri”. Dy autorët e shumë hiteve, kanë zgjedhur të vijnë në duet për të risjellë këngën e ...

Ivanka Trump e mrekullueshme me mbulesë në Xhaminë e Madhe në Abu Dhabi
Ivanka Trump ka arritur në Emiratet e Bashkuara Arabe ditën e shtunë, ku merr pjesë në forumin dyditor të ‘Global Women’ në Dubai. Vajza e presidentit amerikan, Donald Trump, e cila është njëherësh edhe këshilltare ...
Telegrafi | 16-Feb-2020 20:44
Ivanka Trump ka arritur në Emiratet e Bashkuara Arabe ditën e shtunë, ku merr pjesë në forumin dyditor të ‘Global Women’ në Dubai. Vajza e presidentit amerikan, Donald Trump, e cila është njëherësh edhe këshilltare ...

Frizeri i futbollistëve të Kosovës “HairStyle Kujta” me lokacion të ri në “Rrugën B”
Njihet ndryshe si frizeri i shumë prej futbollistëve të përfaqësueses së Kosovës – por tash është edhe më afër qytetarëve tjerë. HairStyle Kujta nga Vushtrria tashmë ka hapur edhe lokacionin e ri në Rrugën B. View this ...
Telegrafi | 16-Feb-2020 19:32
Njihet ndryshe si frizeri i shumë prej futbollistëve të përfaqësueses së Kosovës – por tash është edhe më afër qytetarëve tjerë. HairStyle Kujta nga Vushtrria tashmë ka hapur edhe lokacionin e ri në Rrugën B. View this ...

Mënyra si i fiton paratë dhe si arriti të bëhej miliardere Kylie Jenner
Nga një yll i serialit real televiziv, përmes reklamimit e drejt industrisë kozmetike, pjesëtarja më e re e klanit Kardashian/Jenner, Kylie Jenner, hyri në listën e miliarderëve të revistës prestigjioze, Forbes . Ajo e ...
Telegrafi | 16-Feb-2020 18:21
Nga një yll i serialit real televiziv, përmes reklamimit e drejt industrisë kozmetike, pjesëtarja më e re e klanit Kardashian/Jenner, Kylie Jenner, hyri në listën e miliarderëve të revistës prestigjioze, Forbes . Ajo e ...

Vozitja akrobatike e biçikletës nga Baby G
Baby G është duke i shijuar pushimet në Marrakesh të Marokut, nga ku ka publikuar fotografi dhe video për ndjekësit e saj në rrjetet sociale. Këngëtarja është aktive me publikimin e imazheve të reja në profilin e saj në ...
Telegrafi | 16-Feb-2020 17:10
Baby G është duke i shijuar pushimet në Marrakesh të Marokut, nga ku ka publikuar fotografi dhe video për ndjekësit e saj në rrjetet sociale. Këngëtarja është aktive me publikimin e imazheve të reja në profilin e saj në ...

Doku në top formë verës, shfrytëzo ofertën e veçantë për depilim me laser në Face & Body Care
Kohën e palakmueshme dimrit e meshkujt e kanë tendencë të kalojnë në fitnes për të realizuar atë që quhet “trupi i plazhit”. Por, çfarë kuptimi ka trupi i plazhit me një trup të pa pastër dhe me qime të padëshiruara? ...
Telegrafi | 16-Feb-2020 16:06
Kohën e palakmueshme dimrit e meshkujt e kanë tendencë të kalojnë në fitnes për të realizuar atë që quhet “trupi i plazhit”. Por, çfarë kuptimi ka trupi i plazhit me një trup të pa pastër dhe me qime të padëshiruara? ...

Këngëtari i njohur i propozon të dashurës në mënyrën më romantike
Këngëtari i njohur i ka bërë propozimin romantik të dashurës. Këngëtari i famshëm latin, Nicky Jam, i ka propozuar martesë të dashurës së tij Cydney. Momentin romantik Nicky e ka ndarë me ndjekësit në llogarinë e tij në ...
Telegraf | 16-Feb-2020 11:48
Këngëtari i njohur i ka bërë propozimin romantik të dashurës. Këngëtari i famshëm latin, Nicky Jam, i ka propozuar martesë të dashurës së tij Cydney. Momentin romantik Nicky e ka ndarë me ndjekësit në llogarinë e tij në ...

Lewis Burton me zemër të thyer flet pas vdekjes së të dashurës së tij, prezantueses Caroline Flack
I dashuri i prezantueses televizive, Caroline Flack, e cila u gjet e vdekur në shtëpinë e saj të shtunën, ka thënë se është i thyer nga vdekja e saj. Flack, 40-vjeçe, do të dilte në gjyq më 4 mars për sulmin ndaj Lewis ...
Telegrafi | 16-Feb-2020 16:03
I dashuri i prezantueses televizive, Caroline Flack, e cila u gjet e vdekur në shtëpinë e saj të shtunën, ka thënë se është i thyer nga vdekja e saj. Flack, 40-vjeçe, do të dilte në gjyq më 4 mars për sulmin ndaj Lewis ...

Nick Cannon thotë se nuk beson më në martesë pas ndarjes nga Mariah Carey
Aktori i famshëm amerikan, Nick Cannon, nuk sheh një martesë tjetër në të ardhmen e tij. 39-vjeçari, ish-bashkëshorti i Mariah Carey u hap për pikëpamjet për një tjetër martesë të mundshme në intervistën e tij të dhënë ...
Telegrafi | 16-Feb-2020 15:22
Aktori i famshëm amerikan, Nick Cannon, nuk sheh një martesë tjetër në të ardhmen e tij. 39-vjeçari, ish-bashkëshorti i Mariah Carey u hap për pikëpamjet për një tjetër martesë të mundshme në intervistën e tij të dhënë ...

Nicky Jam është fejuar me modelen Cydney Moreau
Ylli i famshëm latin, Nicky Jam, nuk është beqar më. Këngëtari i njohur 38-vjeçar, emri i vërtetë i të cilit është Nick Rivera Caminero, është fejuar me të dashurën e tij, Cydeny Moreau. Dyshja, të cilët u takuan në ...
Telegrafi | 16-Feb-2020 14:52
Ylli i famshëm latin, Nicky Jam, nuk është beqar më. Këngëtari i njohur 38-vjeçar, emri i vërtetë i të cilit është Nick Rivera Caminero, është fejuar me të dashurën e tij, Cydeny Moreau. Dyshja, të cilët u takuan në ...

Bukuroshja angleze reklamon të pasmet seksi, e pyesin nëse i ka rritur
Amber Gill është fituesja e reality show britanik “Love Island”. Vetëm 22 vjeçare, ajo njihet për fizikun e saj mahnitës. Megjithatë, në një nga postimet e fundit në Instagram, ajo ka ngritur dyshime për ndërhyrje ...
Telegraf | 16-Feb-2020 11:07
Amber Gill është fituesja e reality show britanik “Love Island”. Vetëm 22 vjeçare, ajo njihet për fizikun e saj mahnitës. Megjithatë, në një nga postimet e fundit në Instagram, ajo ka ngritur dyshime për ndërhyrje ...

Rita pozon tepër seksi dhe jep këshilla për jetën
Rita Ora ka postuar një foto tepër seksi sonte Këngëtarja kosovare është parë në Los Angeles të Kalifornisë ku si duket moti atje sonte ishte i nxehtë. E këtë diel, Rita e ka shfrytëzuar për të marrë ca rreze në qytetin ...
Gazeta Express | 16-Feb-2020 22:49
Rita Ora ka postuar një foto tepër seksi sonte Këngëtarja kosovare është parë në Los Angeles të Kalifornisë ku si duket moti atje sonte ishte i nxehtë. E këtë diel, Rita e ka shfrytëzuar për të marrë ca rreze në qytetin ...

Rita Ora ka një porosi për fansat e saj
Këngëtarja e njohur kosovare është shfaqur në foto provokuese së fundi në rrjete sociale, shkruan Veshur në kostume për rrezitje, Rita Ora ka treguar linjat e saja perfekte, ndërsa ka pasur edhe një porosi për fansat. ...
Lajminet | 16-Feb-2020 22:40
Këngëtarja e njohur kosovare është shfaqur në foto provokuese së fundi në rrjete sociale, shkruan Veshur në kostume për rrezitje, Rita Ora ka treguar linjat e saja perfekte, ndërsa ka pasur edhe një porosi për fansat. ...

Jo më kot konsiderohet si nëna më seksi në botë, këto forma të Jennifer Lopezit janë mbresëlënëse
Jennifer Lopez njihet për karrierën e saj të bujshme në skenën e artit, por jo rrallë herë emri i saj është lakuar në media edhe për asetet trupore, shkruan . Këngëtarja e cila së fundmi mahniti me paraqitjen e saj në ...
Lajminet | 16-Feb-2020 22:04
Jennifer Lopez njihet për karrierën e saj të bujshme në skenën e artit, por jo rrallë herë emri i saj është lakuar në media edhe për asetet trupore, shkruan . Këngëtarja e cila së fundmi mahniti me paraqitjen e saj në ...

Bukuroshja angleze i reklamon të pasmet seksi, e pyesin nëse i ka rritur
Amber Gill është fituesja e reality show britanik “Love Island”. Vetëm 22 vjeçare, ajo njihet për fizikun e saj mahnitës. Megjithatë, në një nga postimet e fundit në Instagram, ajo ka ngritur dyshime për ndërhyrje ...
Gazeta Observer | 16-Feb-2020 21:58
Amber Gill është fituesja e reality show britanik “Love Island”. Vetëm 22 vjeçare, ajo njihet për fizikun e saj mahnitës. Megjithatë, në një nga postimet e fundit në Instagram, ajo ka ngritur dyshime për ndërhyrje ...

Fansja ia lidh këpucët Taynës gjatë një performance
Tayna është nga artistet më të dashura në estradë. Në një video që po qarkullon së fundi në rrjetet sociale shihet një adhuruese e Taynas e cila ia lidhë këpucët teksa reperja vazhdon të perfomojë. “Kujdesi i fansave ...
Arbresh | 16-Feb-2020 21:40
Tayna është nga artistet më të dashura në estradë. Në një video që po qarkullon së fundi në rrjetet sociale shihet një adhuruese e Taynas e cila ia lidhë këpucët teksa reperja vazhdon të perfomojë. “Kujdesi i fansave ...

Bleona tregon se kur do ta lansojë këngën e re
Bleona Qerreti ka vendosur datën e këngës së saj më të re Këngëtarja shqiptare me anë të një postimi të saj në Instagram ka treguar se kënga e saj më e re do të promovohet në muajin mars. “Shumë e lumtur ta shpërndajë ...
Gazeta Express | 16-Feb-2020 21:40
Bleona Qerreti ka vendosur datën e këngës së saj më të re Këngëtarja shqiptare me anë të një postimi të saj në Instagram ka treguar se kënga e saj më e re do të promovohet në muajin mars. “Shumë e lumtur ta shpërndajë ...

Ivanka Trump e mrekullueshme me mbulesë në Xhaminë e Madhe në Abu Dhabi
Vajza e presidentit amerikan, Donald Trump, e cila është njëherësh edhe këshilltare speciale e tij, është folësja kryesore në evenimentin që zhvillohet të dielën dhe të hënën. Mirëpo, 38-vjeçarja e ka nisur ...
Zeri | 16-Feb-2020 21:09
Vajza e presidentit amerikan, Donald Trump, e cila është njëherësh edhe këshilltare speciale e tij, është folësja kryesore në evenimentin që zhvillohet të dielën dhe të hënën. Mirëpo, 38-vjeçarja e ka nisur ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved