ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 08/04/2020 03:25

Eksplozivi poshtë makinës, administratori i Vllaznisë: Nuk e kam prej biznesit, ishte goditje për sportin

Eksplozivi poshtë makinës, administratori i Vllaznisë: Nuk e kam prej biznesit, ishte goditje për sportin
Administratori i klubit tëVllaznisë Suad Lici në njëprononcim për ‘Super Sport’ është shprehur lidhur me eksplozivin e sotëm në makinën e tij ishte goditje për sportin. Ai thotë se nuk ka probleme por e pranon se merret ...
BalkanWeb | 16-Feb-2020 17:10
Administratori i klubit tëVllaznisë Suad Lici në njëprononcim për ‘Super Sport’ është shprehur lidhur me eksplozivin e sotëm në makinën e tij ishte goditje për sportin. Ai thotë se nuk ka probleme por e pranon se merret ...

“Drejtuar Ramës dhe Lleshajt”/ Tritoli në makinën e Licit, Ademi: Kush do ta ketë radhën nesër?!
Këtë të diel, një pako me eksploziv u gjend poshtë makinës së administratorit të Vllaznisë, Suad Licit.
Top Channel | 16-Feb-2020 15:16
Këtë të diel, një pako me eksploziv u gjend poshtë makinës së administratorit të Vllaznisë, Suad Licit.

Voltana Ademi: Rama dhe Lleshaj e lanë Shkodrën zonë të lirë për krimin. Si grua kërkoj që shteti të reagojnë me forcën e ligjit
Pas lëndës shpërthyese që u vendos sot poshtë makinës së administratorit të Vllaznisë, Suad Lici, ka reaguar kryetarja ende në detyrë e bashkisë, Voltana Ademi. Ademi i ka dërguar një mesazh kryeministrit Edi Rama dhe ...
GazetaTema | 16-Feb-2020 14:55
Pas lëndës shpërthyese që u vendos sot poshtë makinës së administratorit të Vllaznisë, Suad Lici, ka reaguar kryetarja ende në detyrë e bashkisë, Voltana Ademi. Ademi i ka dërguar një mesazh kryeministrit Edi Rama dhe ...

Tritol makinës së administratorit të Vllaznisë/ Voltana Ademi mesazh Ramës dhe Lleshajt: E latë Shkodrën zonë të lirë për krimin
Pas lëndës shpërthyese që u vendos sot poshtë makinës së administratorit të Vllaznisë, Suad Lici, vjen një reagim nga kryetarja ende në detyrë e bashkisë, Voltana Ademi. Kjo e fundit i ka dërguar një mesazh ...
BalkanWeb | 16-Feb-2020 14:23
Pas lëndës shpërthyese që u vendos sot poshtë makinës së administratorit të Vllaznisë, Suad Lici, vjen një reagim nga kryetarja ende në detyrë e bashkisë, Voltana Ademi. Kjo e fundit i ka dërguar një mesazh ...

Atentati ndaj Licit/ Voltana Ademi: Kush e ka radhën nesër?!
Kryebashkiakja e Shkodrës, Voltana Ademi reagoi sërish për atentatin ndaj administratorit të Vllaznisë, Suad Lici këtë të dielë. Këtë herë në “Facebook”, ajo u shpreh se jeta e shkodranëve nuk është e sigurtë sepse çdo ...
VizionPlus | 16-Feb-2020 14:43
Kryebashkiakja e Shkodrës, Voltana Ademi reagoi sërish për atentatin ndaj administratorit të Vllaznisë, Suad Lici këtë të dielë. Këtë herë në “Facebook”, ajo u shpreh se jeta e shkodranëve nuk është e sigurtë sepse çdo ...

Tritol administratorit të klubit Vllaznia/ Eksplozivi ishte vendosur poshtë mjetit
Një sasi tritoli i është vendosur makinës së administratorit të ekipit të futbollit të Vllaznisë, Suad Lici. Lënda plasëse fatmirësisht nuk shpertheu pasi fitili përcjellës nuk kishte arritur të digjej plotësisht. ...
VizionPlus | 16-Feb-2020 14:13
Një sasi tritoli i është vendosur makinës së administratorit të ekipit të futbollit të Vllaznisë, Suad Lici. Lënda plasëse fatmirësisht nuk shpertheu pasi fitili përcjellës nuk kishte arritur të digjej plotësisht. ...

Pakoja e dyshimtë poshtë mjetit të administratorit të Vllaznisë, xhenierët heqin lëndën plasëse, e çojnë në laborator
Forcat xheniere nga Tirana, kanë hequr lëndën plasëse që ishte vendosur poshtë mjetit të Suad Licit, administratori i skuadrës së futbollit Vllaznia. Gazetari Senad Nikshiqi raporton për BalkanWeb’ se xhenierët ...
BalkanWeb | 16-Feb-2020 12:43
Forcat xheniere nga Tirana, kanë hequr lëndën plasëse që ishte vendosur poshtë mjetit të Suad Licit, administratori i skuadrës së futbollit Vllaznia. Gazetari Senad Nikshiqi raporton për BalkanWeb’ se xhenierët ...

Ishte me lëndë me shpërthyese/ Forcat Xheniere heqin pakon me tritol në makinën e administratorit të Vllaznisë
Forcat Xheniere të shkuara nga Tiranë kanë arritur të heqin pakon me lëndë plasëse të vendosur në automjetin e administratorit të Vllaznisë, Suad Licaj. Lënda plasëse u pikas nga vetë Licajt poshtë makinës duke ...
Telegraf | 16-Feb-2020 13:24
Forcat Xheniere të shkuara nga Tiranë kanë arritur të heqin pakon me lëndë plasëse të vendosur në automjetin e administratorit të Vllaznisë, Suad Licaj. Lënda plasëse u pikas nga vetë Licajt poshtë makinës duke ...

Eksploziv poshtë makinës së administratorit të Vllaznisë, forcat xhenio çaktivizojnë lëndën plasëse
Forcat xhenio kanë çaktivizuar lëndën plasëse të gjendur në një pako të mbështjellë me natriban, nën automjetin e administratorit të ekipit të Vllaznisë, Suad Liçi.
Top Channel | 16-Feb-2020 12:40
Forcat xhenio kanë çaktivizuar lëndën plasëse të gjendur në një pako të mbështjellë me natriban, nën automjetin e administratorit të ekipit të Vllaznisë, Suad Liçi.

Ekspertët shpërthejnë pakon poshtë makinës së Licit/ E çojnë në laborator
Ekspertët e xhenios bënë shpërthimin e kontrolluar të pakos së dyshimtë që u gjet poshtë makinës së automjetit të administratorit të Vllaznisë, Suad Lici. Ekspertët mbërritën nga Tirana në Shkodër rreth mesditës për të ...
VizionPlus | 16-Feb-2020 13:18
Ekspertët e xhenios bënë shpërthimin e kontrolluar të pakos së dyshimtë që u gjet poshtë makinës së automjetit të administratorit të Vllaznisë, Suad Lici. Ekspertët mbërritën nga Tirana në Shkodër rreth mesditës për të ...

Lici pas sulmit: Ishte një ditë e zezë, nuk e di nga vinë kërcënimet!
Administratori i Vllaznisë foli për mikrofonin e Supersport përpara ndeshjes ndaj Teutës dhe vetëm pak orë pas asaj ngjarjeje të rëndë që ndodhi në Shkodër ku poshtë makinës së tij u gjend një sasi e dyshuar eksplozivi ...
SuperSport | 16-Feb-2020 18:30
Administratori i Vllaznisë foli për mikrofonin e Supersport përpara ndeshjes ndaj Teutës dhe vetëm pak orë pas asaj ngjarjeje të rëndë që ndodhi në Shkodër ku poshtë makinës së tij u gjend një sasi e dyshuar eksplozivi ...

Tentim atentati ndaj administratorit të “Vllaznisë” së Shkodrës
Tiranë, 16 shkurt 2020 – Administratori i ekipit të futbollit “Vllaznia”, Suad Lici, ka gjetur një pako tritol poshtë makinës së tij. Ngjarja ka ndodhur sot në orën 08.30. Lici e ka parë pakon e mbështjellë me natriban, ...
Illyriapress | 16-Feb-2020 16:00
Tiranë, 16 shkurt 2020 – Administratori i ekipit të futbollit “Vllaznia”, Suad Lici, ka gjetur një pako tritol poshtë makinës së tij. Ngjarja ka ndodhur sot në orën 08.30. Lici e ka parë pakon e mbështjellë me natriban, ...

Kërcënohet me tritol administratori i ekipit të futbollit të Vllaznisë, personat ende të paidentifikuar
Një sasi e dyshuar eksplozivi rreth 150 gram i është vendosur mëngjesin e së dielës poshtë makinës administratorit të ekipit të futbollit të Vllaznisë, Suad Lici. Persona ende të pa identifikuar kanë vendosur në mjetin ...
ABCNews | 16-Feb-2020 13:30
Një sasi e dyshuar eksplozivi rreth 150 gram i është vendosur mëngjesin e së dielës poshtë makinës administratorit të ekipit të futbollit të Vllaznisë, Suad Lici. Persona ende të pa identifikuar kanë vendosur në mjetin ...

Tritol në makinë/ Administratori i Vllaznisë: Nuk kam pasur probleme, jam njeri i lirë
Administratori i Vllaznisë, Suad Lici ka reaguar për tritolin që iu vendos makinës së tij mëngjesin e sotëm. Ai shprehet se nuk është trembur nga kjo ngjarje dhe do të vazhdojë me aktivitetin e tij, pra të jetë ...
Dritare | 16-Feb-2020 15:25
Administratori i Vllaznisë, Suad Lici ka reaguar për tritolin që iu vendos makinës së tij mëngjesin e sotëm. Ai shprehet se nuk është trembur nga kjo ngjarje dhe do të vazhdojë me aktivitetin e tij, pra të jetë ...

Dyshime për eksploziv në Shkodër, reagon Ademi: Na shqetëson fakti që situata në qytet s’është e qetë
Mbi pakon e dyshuar për eksploziv, e cila u gjend poshtë makinës së administratorit të Vllaznisë, Suad Liçi ka reaguar kryetarja e bashkisë Shkodër, Voltana Ademi.
Top Channel | 16-Feb-2020 11:13
Mbi pakon e dyshuar për eksploziv, e cila u gjend poshtë makinës së administratorit të Vllaznisë, Suad Liçi ka reaguar kryetarja e bashkisë Shkodër, Voltana Ademi.

Tritol makinës së administratorit të Vllaznisë! Voltana Ademi mesazh Ramës dhe Lleshajt: E latë Shkodrën zonë të lirë për krimin
Pas lëndës shpërthyese që u vendos sot poshtë makinës së administratorit të Vllaznisë, Suad Lici, vjen një reagim nga kryetarja ende në detyrë e bashkisë, Voltana Ademi. Kjo e fundit i ka dërguar një mesazh ...
Gazeta Express | 16-Feb-2020 14:43
Pas lëndës shpërthyese që u vendos sot poshtë makinës së administratorit të Vllaznisë, Suad Lici, vjen një reagim nga kryetarja ende në detyrë e bashkisë, Voltana Ademi. Kjo e fundit i ka dërguar një mesazh ...

Tritol makines se administratorit te Vllaznisë/ Voltana Ademi mesazh Rames dhe Lleshajt
Pas lëndës shpërthyese që u vendos sot poshtë makinës së administratorit të Vllaznisë, Suad Lici, vjen një reagim nga kryetarja ende në detyrë e bashkisë, Voltana Ademi. Kjo e fundit i ka dërguar një mesazh ...
Lajmi i Fundit | 16-Feb-2020 14:40
Pas lëndës shpërthyese që u vendos sot poshtë makinës së administratorit të Vllaznisë, Suad Lici, vjen një reagim nga kryetarja ende në detyrë e bashkisë, Voltana Ademi. Kjo e fundit i ka dërguar një mesazh ...

Ademi: Situata në Shkodër s’është e qetë, nuk është koha për politikë
Kryetarja e Bashkisë së Shkodrës, Voltana Ademi deklaroi se situata në Shkodër nuk është e qetë dhe se rrezikohen jetët e qytetarëve e rendi. Deklaratën ajo e bëri pas ngjarjes së ndodhur me administratorin e Vllaznisë, ...
VizionPlus | 16-Feb-2020 11:33
Kryetarja e Bashkisë së Shkodrës, Voltana Ademi deklaroi se situata në Shkodër nuk është e qetë dhe se rrezikohen jetët e qytetarëve e rendi. Deklaratën ajo e bëri pas ngjarjes së ndodhur me administratorin e Vllaznisë, ...

Voltana Ademi flet pas vendosjes së eksplozivit poshtë makinës së Licit…
“Tia lëmë punën policisë, në ekipin e Vllaznisë nuk ka patur probleme kohët e fundit” Kështu ka deklaruar për mediat kryebashkiakja e Shkodrës Voltana Ademi në lidhje me ngajrjen e mëngjesit të sotëm ku administratorit ...
Standard | 16-Feb-2020 14:10
“Tia lëmë punën policisë, në ekipin e Vllaznisë nuk ka patur probleme kohët e fundit” Kështu ka deklaruar për mediat kryebashkiakja e Shkodrës Voltana Ademi në lidhje me ngajrjen e mëngjesit të sotëm ku administratorit ...

I vendosën eksploziv poshtë makinës, flet administratori i Vllaznisë: Jam njeri i lirë, nuk më tremb asgjë. Në Shkodër më kanë çdo ditë
Administratori i Vllaznisë në Shkodër, Suad Lici ka reaguar pas vendosjes së një pako të dyshuar eksplozive poshtë makinës së tij, për të cilët Forca Xheniere nga Tirana kanë shkuar për ta çaktivizuar. Në një prononcim ...
GazetaTema | 16-Feb-2020 11:10
Administratori i Vllaznisë në Shkodër, Suad Lici ka reaguar pas vendosjes së një pako të dyshuar eksplozive poshtë makinës së tij, për të cilët Forca Xheniere nga Tirana kanë shkuar për ta çaktivizuar. Në një prononcim ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved