ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 28/03/2020 22:26

VIDEO: Lazio është super, përmbys Interin dhe merr vendin e dytë

VIDEO: Lazio është super, përmbys Interin dhe merr vendin e dytë
Lacio tregon forcën me një ndeshje spektakolare të fituar 2-1 përballë Interit, për të marrë tre pikë shumë të rëndësishme në luftën për titull, ku tashmë është zyrtarisht pretendente. Skuadra e Inzagit nuk është më ...
GazetaTema | 16-Feb-2020 22:46
Lacio tregon forcën me një ndeshje spektakolare të fituar 2-1 përballë Interit, për të marrë tre pikë shumë të rëndësishme në luftën për titull, ku tashmë është zyrtarisht pretendente. Skuadra e Inzagit nuk është më ...

Zhgënjen Godin: Lazio 2-1 Inter, notat e lojtarëve
Lazio ka fituar 2-1 ndaj Interit në derbin që u zhvilluar në kuadër të javës së 24-të në Serie A. Golat për lacianët i shënuan Ciro Immobile dhe Sergej Milinkovic-Savic, ndërsa për Nerazzurët golin e vetëm e realizoi ...
Telegrafi | 16-Feb-2020 23:00
Lazio ka fituar 2-1 ndaj Interit në derbin që u zhvilluar në kuadër të javës së 24-të në Serie A. Golat për lacianët i shënuan Ciro Immobile dhe Sergej Milinkovic-Savic, ndërsa për Nerazzurët golin e vetëm e realizoi ...

Lazio – Inter, notat e lojtarëve pas super ndeshjes së sotme
Ka përfunduar ndeshja Lazio – Inter në Stadiumin “Olimpico”. “Lacialët” kanë triumfuar në super ndeshjen e kësj jave me rezultat 2 me 1, shkruan Gazeta Blic . Ishte një përmbysje e çmendur ku pas rezultati 0 me 1 në ...
GazetaBlic | 16-Feb-2020 23:09
Ka përfunduar ndeshja Lazio – Inter në Stadiumin “Olimpico”. “Lacialët” kanë triumfuar në super ndeshjen e kësj jave me rezultat 2 me 1, shkruan Gazeta Blic . Ishte një përmbysje e çmendur ku pas rezultati 0 me 1 në ...

Lacio i gëzohet fitores ndaj Interit, pas 4 vitesh pritje
Lacio iu gëzua fitores ndaj Interit në terrenin vendas, pas pritjes 4 vjeçare. Skuadra e Simone Inzagit mundi Interin me 2-1 në derbin e javës së 24 në Serie A. Seria prej 19 ndeshjeve pa disfatë është nisur nga ...
Alsat-M | 16-Feb-2020 22:57
Lacio iu gëzua fitores ndaj Interit në terrenin vendas, pas pritjes 4 vjeçare. Skuadra e Simone Inzagit mundi Interin me 2-1 në derbin e javës së 24 në Serie A. Seria prej 19 ndeshjeve pa disfatë është nisur nga ...

Lazio rrëmben pozitën e dytë në Serie A, pas fitores në derbin ndaj Interit
Lazio e ka fituar derbin ndaj Interit 2-1 në kuadër të javës së 24-të në Serie A. Nerazzurët e filluan mjaftë mirë takimin, derisa ishin të parët që kaluan në epërsi. Ishte Ashley Young, ai që e kaloi Interin në epërsi ...
Telegrafi | 16-Feb-2020 22:41
Lazio e ka fituar derbin ndaj Interit 2-1 në kuadër të javës së 24-të në Serie A. Nerazzurët e filluan mjaftë mirë takimin, derisa ishin të parët që kaluan në epërsi. Ishte Ashley Young, ai që e kaloi Interin në epërsi ...

Lazio e mund Interin me përmbysje dhe e zbret në pozitën e tretë, një pikë prapa Juves Lazio është rivali tjetër i Juventusit për titull. Të besuarit e Simone Inzaghit e kanë mposhtur 2-1 Interin në ‘Olimpico’, për t’i zbritur ata në pozitën e tret
Lazio është rivali tjetër i Juventusit për titull. Të besuarit e Simone Inzaghit e kanë mposhtur 2-1 Interin në ‘Olimpico’, për t’i zbritur ata në pozitën e tretë, derisa kanë rrëmbyer vendin e dytë, tani me 56 pikë të ...
Kosova Sot | 16-Feb-2020 22:57
Lazio është rivali tjetër i Juventusit për titull. Të besuarit e Simone Inzaghit e kanë mposhtur 2-1 Interin në ‘Olimpico’, për t’i zbritur ata në pozitën e tretë, derisa kanë rrëmbyer vendin e dytë, tani me 56 pikë të ...

Festë e kaltër në “Olimpico”, Lazio përmbys Interin dhe merr vendin e dytë
Është mbyllur takimi i serie A mes Lazios dhe Interit, me fitoren me përmbysje 2-1 të lacialëve. Sfida në “Olimpico”, ishte spektakolare, me raste të shumta, episode dhe përmbysje rezultati. Ashley Young shënoi i pari ...
ABCNews | 16-Feb-2020 22:44
Është mbyllur takimi i serie A mes Lazios dhe Interit, me fitoren me përmbysje 2-1 të lacialëve. Sfida në “Olimpico”, ishte spektakolare, me raste të shumta, episode dhe përmbysje rezultati. Ashley Young shënoi i pari ...

Lazio me përmbysje të çmendur ndaj Interit, i rrëmben pozitën e dytë
Lazio e ka fituar derbin ndaj Inter me përmbysje të çmendur në pjesën e dytë ndaj Interit me rezultat 2:1. Lacialët tashmë futen seriozisht në garën për titull, pas një fitore të madhe në ‘Olimpico’. Gjithsesi, skuadra ...
Shenja | 16-Feb-2020 22:50
Lazio e ka fituar derbin ndaj Inter me përmbysje të çmendur në pjesën e dytë ndaj Interit me rezultat 2:1. Lacialët tashmë futen seriozisht në garën për titull, pas një fitore të madhe në ‘Olimpico’. Gjithsesi, skuadra ...

Lazio fiton përballë Interit i merr pozitën e dytë
azio ka shënuar fitore në derbin e madh të Italisë duke e mposhtur Interin me rezulta 2:1 në një sfidë me shumë emocvione, shkruan Zëri.info Ishte Interi që e mbylli pjesën e parë në epërsi por lazi në 45 minutëshine ...
Zeri | 16-Feb-2020 22:49
azio ka shënuar fitore në derbin e madh të Italisë duke e mposhtur Interin me rezulta 2:1 në një sfidë me shumë emocvione, shkruan Zëri.info Ishte Interi që e mbylli pjesën e parë në epërsi por lazi në 45 minutëshine ...

Lazio mposht Interin, merr pozitën e dytë dhe kërcënon Juven
Lazio ka mposhtur Interin 2 me 1 në derbin e xhiros së 24-të në Serie A, për të marrë pozitën e dytë në tabelë, e për të kërcënuar Juventusin në krye. Kjo fitore e klubit nga Roma erdhi me përmbysje. Ashley Young kaloi ...
Koha.net | 16-Feb-2020 22:46
Lazio ka mposhtur Interin 2 me 1 në derbin e xhiros së 24-të në Serie A, për të marrë pozitën e dytë në tabelë, e për të kërcënuar Juventusin në krye. Kjo fitore e klubit nga Roma erdhi me përmbysje. Ashley Young kaloi ...

Lazio e mund Interin me përmbysje dhe e zbret në pozitën e tretë, një pikë prapa Juves
Lazio është rivali tjetër i Juventusit për titull. Të besuarit e Simone Inzaghit e kanë mposhtur 2-1 Interin në ‘Olimpico’, për t’i zbritur ata në pozitën e tretë, derisa kanë rrëmbyer vendin e dytë, tani me 56 pikë të ...
Gazeta Express | 16-Feb-2020 22:46
Lazio është rivali tjetër i Juventusit për titull. Të besuarit e Simone Inzaghit e kanë mposhtur 2-1 Interin në ‘Olimpico’, për t’i zbritur ata në pozitën e tretë, derisa kanë rrëmbyer vendin e dytë, tani me 56 pikë të ...

Lacio fiton Interin dhe zbret në pozitën e tretë (VIDEO)
Lacio ka shënuar fitore 2:1 në derbin e javës së 24-të në “Serie A” kundër Interit, ndeshje kjo që u zhvillua sonte në “Olimpiko”, njofton “infOSport.mk”. Skuadra e trajnerit Simone Inzaghi deri tek fitorja erdhi vetëm ...
InfoSport.mk | 16-Feb-2020 22:45
Lacio ka shënuar fitore 2:1 në derbin e javës së 24-të në “Serie A” kundër Interit, ndeshje kjo që u zhvillua sonte në “Olimpiko”, njofton “infOSport.mk”. Skuadra e trajnerit Simone Inzaghi deri tek fitorja erdhi vetëm ...

Spektakël në Serie A, Lazio përmbys Interin në pjesën e dytë
Lazio sonte bëri një përmbysje spektakolare kundër Interit. Skuadra ku luan Thomas Strakosha fitoi 2-1 ndaj zikaltërve në një ndeshje emocionuese dhe plot raste. Pjesa e parë foli për Interin. Ashley Young në fundin e ...
Politiko | 16-Feb-2020 22:44
Lazio sonte bëri një përmbysje spektakolare kundër Interit. Skuadra ku luan Thomas Strakosha fitoi 2-1 ndaj zikaltërve në një ndeshje emocionuese dhe plot raste. Pjesa e parë foli për Interin. Ashley Young në fundin e ...

Përfundon super ndeshja në “Olimpico”, Lazio e “përmbys” Interin dhe e bën të “zjarrtë” luftën për kreun
Lazio ka kaluar në avantazh ndaj Interit. Golin e avantazhit Sergej Milinkovic-Savic në minutën 69, shkruan Gazeta Blic. Ja pamjet nga goli i tij VIDEO
GazetaBlic | 16-Feb-2020 22:44
Lazio ka kaluar në avantazh ndaj Interit. Golin e avantazhit Sergej Milinkovic-Savic në minutën 69, shkruan Gazeta Blic. Ja pamjet nga goli i tij VIDEO

VIDEO | Njeriu i ndeshjeve të mëdha, Milinkovic-Savic përmbys Interin
Lazio ka arritur të përmbysë rezultatin në takimin kundër Interit. Young kaloi në avantazh zikaltërit në fundin e pjesës së parë, ndërsa Immobile, në fillimin e së dytës, barazoi me penallti. Milinkovic-Savic, në ...
ABCNews | 16-Feb-2020 22:21
Lazio ka arritur të përmbysë rezultatin në takimin kundër Interit. Young kaloi në avantazh zikaltërit në fundin e pjesës së parë, ndërsa Immobile, në fillimin e së dytës, barazoi me penallti. Milinkovic-Savic, në ...

Lazio me përmbysje të çmendur ndaj Interit, i rrëmben pozitën e dytë
Lacialët tashmë futen seriozisht në garën për titull, pas një fitore të madhe në ‘Olimpico’. Gjithsesi, skuadra e Antonio Conte ishte ajo që shkoi më e relaksuar në dhomat zhveshjes pas pjesës së parë – me Ashley Young ...
Lajminet | 16-Feb-2020 22:42
Lacialët tashmë futen seriozisht në garën për titull, pas një fitore të madhe në ‘Olimpico’. Gjithsesi, skuadra e Antonio Conte ishte ajo që shkoi më e relaksuar në dhomat zhveshjes pas pjesës së parë – me Ashley Young ...

Lazio “gjunjëzon” Interin, bëhet rivali kryesor i Juventusit
Lazio tashmë është ndjekësi më i afërt i Juventusit në garën për titull. Skuadra nga kryeqyteti italian ka mposhtur Interin me rezultat 2-1 në ndeshjen e xhiros së 24-të të Serie A. Neroazurët kaluan të parët në epërsi ...
Indeks Online | 16-Feb-2020 22:41
Lazio tashmë është ndjekësi më i afërt i Juventusit në garën për titull. Skuadra nga kryeqyteti italian ka mposhtur Interin me rezultat 2-1 në ndeshjen e xhiros së 24-të të Serie A. Neroazurët kaluan të parët në epërsi ...

Milinkovic-Savic “përmbys” Interin
Lazio ka rikthyer rezultatin në favor të vetin. Skuadra nga kryeqyteti italian ka kaluar në epërsi në ndeshjen kundër Interit. Golin e dytë për lacialët e shënoi Sergej Milinkovic-Savic në minutën e 69-të.
Gazeta Observer | 16-Feb-2020 22:24
Lazio ka rikthyer rezultatin në favor të vetin. Skuadra nga kryeqyteti italian ka kaluar në epërsi në ndeshjen kundër Interit. Golin e dytë për lacialët e shënoi Sergej Milinkovic-Savic në minutën e 69-të.

“Përmbysje” e madhe në “Santiago Bernabeu”, Reali në avantazh ndaj Celta Vigos
Real Madrid e ka barazuar rezultatin ndaj Celta Vigos. Golin e barazimit e ka shënuar Toni Kros, në minutën e 52, shkruan Gazeta Blic. Ja pamjet nga goli i tij VIDEO
GazetaBlic | 16-Feb-2020 22:24
Real Madrid e ka barazuar rezultatin ndaj Celta Vigos. Golin e barazimit e ka shënuar Toni Kros, në minutën e 52, shkruan Gazeta Blic. Ja pamjet nga goli i tij VIDEO

Lazio përmbys Interin
Lazio është duke e mposhtur 2-1 interin në ndeshjen që po zhvillohet në ‘Olimpico’. Pasi Ciro Immobile barazoi gjithçka me të filluar pjesa e dytë, në minutën e 50-të, Sergej është përkujdesur për të përmbysur ...
Gazeta Express | 16-Feb-2020 22:21
Lazio është duke e mposhtur 2-1 interin në ndeshjen që po zhvillohet në ‘Olimpico’. Pasi Ciro Immobile barazoi gjithçka me të filluar pjesa e dytë, në minutën e 50-të, Sergej është përkujdesur për të përmbysur ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved