ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 01/04/2020 10:04

“Shuplakë” kritikave, Pepe bëri një ndeshje të shkëlqyer kundër Newcastle

“Shuplakë” kritikave, Pepe bëri një ndeshje të shkëlqyer kundër Newcastle
Nicolas Pepe, blerja më e shtrenjtë në historinë e Arsenalit (72 milion sterlina – Lille), bëri një ndeshje të shkëlqyer përballë Newcastle. “Topçinjtë” shënuan plot katër gola përballë të besuarve të Bruce dhe Pepe, ...
ABCNews | 16-Feb-2020 20:58
Nicolas Pepe, blerja më e shtrenjtë në historinë e Arsenalit (72 milion sterlina – Lille), bëri një ndeshje të shkëlqyer përballë Newcastle. “Topçinjtë” shënuan plot katër gola përballë të besuarve të Bruce dhe Pepe, ...

Granit Xhaka i gëzohet fitores së Arsenalit
Arsenali u është rikthyer fitoreve pas katër barazimeve radhazi në Ligën Premier, duke e mposhtur Newcastle Unitedin 4-0 në kuadër të javës së 26-të. Pjesa e parë u mbyll pa gola, edhe pse të dyja skuadrat kishin shanse ...
AlbInfo | 16-Feb-2020 21:49
Arsenali u është rikthyer fitoreve pas katër barazimeve radhazi në Ligën Premier, duke e mposhtur Newcastle Unitedin 4-0 në kuadër të javës së 26-të. Pjesa e parë u mbyll pa gola, edhe pse të dyja skuadrat kishin shanse ...

Arsenali e shkatërron Newcastlen, e gjen golin edhe Ozil
Ditë pas dite, Mesut Ozil po gjen atë formën e mirë që kishte ndër vite. Me Mikel Artetën në stol, Ozil është i lumtur dhe po tregon se ende ka për t’i dhënë Arsenalit, ashtu siç bëri edhe në ndeshjen kundër Newcastle ...
TetovaSot | 16-Feb-2020 20:48
Ditë pas dite, Mesut Ozil po gjen atë formën e mirë që kishte ndër vite. Me Mikel Artetën në stol, Ozil është i lumtur dhe po tregon se ende ka për t’i dhënë Arsenalit, ashtu siç bëri edhe në ndeshjen kundër Newcastle ...

35 prekje dhe 11 lojtarë të përfshirë, goli i tretë i Arsenalit thyen rekordin e Premier League
Arsenali ka mposhtur 4-0 Newcastle duke zhvilluar një ndeshje mjaftë të mirë në shtëpi. Goli i tretë ka qenë tepër i veçantë, ai vulosi 100% fitoren dhe u shënua nga Mesut Ozil, i cili kishte mbi 300 ditë që nuk gjente ...
Gazeta Observer | 16-Feb-2020 20:35
Arsenali ka mposhtur 4-0 Newcastle duke zhvilluar një ndeshje mjaftë të mirë në shtëpi. Goli i tretë ka qenë tepër i veçantë, ai vulosi 100% fitoren dhe u shënua nga Mesut Ozil, i cili kishte mbi 300 ditë që nuk gjente ...

Pepe me vlerësim maksimal: Arsenal 4-0 Newcastle, notat e lojtarëve
Arsenali e ka mposhture 4-0 Newcastle Unitedin në kuadër të javës së 26-të në Ligën Premier. Golat për The Gunners i shënuan Pierre-Emerick Aubameyang, Nicolas Pepe, Mesut Ozil dhe Alexander Lacazette. Arsenali ishte ...
Telegrafi | 16-Feb-2020 19:44
Arsenali e ka mposhture 4-0 Newcastle Unitedin në kuadër të javës së 26-të në Ligën Premier. Golat për The Gunners i shënuan Pierre-Emerick Aubameyang, Nicolas Pepe, Mesut Ozil dhe Alexander Lacazette. Arsenali ishte ...

35 prekje dhe 11 lojtarë të përfshirë, goli i tretë i Arsenalit thyen rekordin e Premier League
Arsenali ka mposhtur 4-0 Newcastle duke zhvilluar një ndeshje mjaftë të mirë në shtëpi. Goli i tretë ka qenë tepër i veçantë, ai vulosi 100% fitoren dhe u shënua nga Mesut Ozil, i cili kishte mbi 300 ditë që nuk gjente ...
Indeks Online | 16-Feb-2020 20:32
Arsenali ka mposhtur 4-0 Newcastle duke zhvilluar një ndeshje mjaftë të mirë në shtëpi. Goli i tretë ka qenë tepër i veçantë, ai vulosi 100% fitoren dhe u shënua nga Mesut Ozil, i cili kishte mbi 300 ditë që nuk gjente ...

Lazio – Inter, formacionet zyrtare të super ndeshjes së sotme në Serie A
Arsenal ka shënuar një fitore bindëse ndaj Newcastle sot. Ka qenë një ndeshje perfekte e zhvilluar sot, atje ku te udhëhequrit e Mikel Artetas shënuan plotë 4 herë dhe nuk pranuan asnjë gol, shkruan Gazeta Blic. Gola në ...
GazetaBlic | 16-Feb-2020 20:23
Arsenal ka shënuar një fitore bindëse ndaj Newcastle sot. Ka qenë një ndeshje perfekte e zhvilluar sot, atje ku te udhëhequrit e Mikel Artetas shënuan plotë 4 herë dhe nuk pranuan asnjë gol, shkruan Gazeta Blic. Gola në ...

Formacionet zyrtare: Real Madrid – Celta Vigo, Hazard starton
Real Madridi është nikoqir i Celta Vigos në duelin e vlefshëm për javën e 24-të, shkruan Gazeta inFokus. Takimi nisë nga ora 21:00 dhe zhvillohet në ‘Santiago Bernabeu’ në Madrid. Para pak minutave janë publikuar edhe ...
InFokusi | 16-Feb-2020 20:11
Real Madridi është nikoqir i Celta Vigos në duelin e vlefshëm për javën e 24-të, shkruan Gazeta inFokus. Takimi nisë nga ora 21:00 dhe zhvillohet në ‘Santiago Bernabeu’ në Madrid. Para pak minutave janë publikuar edhe ...

Formacionet zyrtare: Real Madrid – Celta Vigo
Arsenal ka shënuar një fitore bindëse ndaj Newcastle sot. Ka qenë një ndeshje perfekte e zhvilluar sot, atje ku te udhëhequrit e Mikel Artetas shënuan plotë 4 herë dhe nuk pranuan asnjë gol, shkruan Gazeta Blic. Gola në ...
GazetaBlic | 16-Feb-2020 20:05
Arsenal ka shënuar një fitore bindëse ndaj Newcastle sot. Ka qenë një ndeshje perfekte e zhvilluar sot, atje ku te udhëhequrit e Mikel Artetas shënuan plotë 4 herë dhe nuk pranuan asnjë gol, shkruan Gazeta Blic. Gola në ...

Pas katër barazimesh radhazi, Arsenali u rikthehet fitoreve me goleadë
Arsenali u është rikthyer fitoreve pas katër barazimeve radhazi në Ligën Premier, duke e mposhtur Newcastle Unitedin 4-0 në kuadër të javës së 26-të. Pjesa e parë u mbyll pa gola edhe pse të dyja skuadrat kishin shanse ...
E Dua Sportin | 16-Feb-2020 19:59
Arsenali u është rikthyer fitoreve pas katër barazimeve radhazi në Ligën Premier, duke e mposhtur Newcastle Unitedin 4-0 në kuadër të javës së 26-të. Pjesa e parë u mbyll pa gola edhe pse të dyja skuadrat kishin shanse ...

VIDEO | Arsenali spektakolar, yjet e sulmit shkatërrojnë Newcastle
Ozil, Aubameyang, Pepe dhe Lacazette: Sulmuesit e Arsenalit ishin në formë të shkëlqyer në takimin kundër Newcastle, të cilët “Topçinjtë” e fituan me rezultatin e thellë 4-0. Të katër lojtarët ofensivë arritën të gjenin ...
ABCNews | 16-Feb-2020 19:38
Ozil, Aubameyang, Pepe dhe Lacazette: Sulmuesit e Arsenalit ishin në formë të shkëlqyer në takimin kundër Newcastle, të cilët “Topçinjtë” e fituan me rezultatin e thellë 4-0. Të katër lojtarët ofensivë arritën të gjenin ...

Pepe me vlerësim maksimal: Arsenal 4-0 Newcastle, notat e lojtarëve
Arsenali e ka mposhture 4-0 Newcastle Unitedin në kuadër të javës së 26-të në Ligën Premier. Golat për The Gunners i shënuan Pierre-Emerick Aubameyang, Nicolas Pepe, Mesut Ozil dhe Alexander Lacazette. Arsenali ishte ...
E Dua Sportin | 16-Feb-2020 19:59
Arsenali e ka mposhture 4-0 Newcastle Unitedin në kuadër të javës së 26-të në Ligën Premier. Golat për The Gunners i shënuan Pierre-Emerick Aubameyang, Nicolas Pepe, Mesut Ozil dhe Alexander Lacazette. Arsenali ishte ...

Arsenali, 4 gola në rrjetën e Njukasëllit
Skuadra e Arsenalit ndërpreu serinë e katër barazimeve , duke shënuar katër herë në portën e Njukasëllit. Pjesa e parë u mbyll pa gola, ndërsa në vazhdim Aubamejnag hapi rezultatin para se Pepe të shënojë golin e dytë. ...
Alsat-M | 16-Feb-2020 19:50
Skuadra e Arsenalit ndërpreu serinë e katër barazimeve , duke shënuar katër herë në portën e Njukasëllit. Pjesa e parë u mbyll pa gola, ndërsa në vazhdim Aubamejnag hapi rezultatin para se Pepe të shënojë golin e dytë. ...

Arsenali e shkatërron Newcastlen, e gjen golin edhe Ozil Ditë pas dite, Mesut Ozil po gjen atë formën e mirë që kishte ndër vite. Me Mikel Artetën në stol, Ozil është i lumtur dhe po tregon se ende ka për t’i dhënë Arsenalit, ashtu...
Ditë pas dite, Mesut Ozil po gjen atë formën e mirë që kishte ndër vite. Me Mikel Artetën në stol, Ozil është i lumtur dhe po tregon se ende ka për t’i dhënë Arsenalit, ashtu siç bëri edhe në ndeshjen kundër Newcastle ...
Kosova Sot | 16-Feb-2020 19:39
Ditë pas dite, Mesut Ozil po gjen atë formën e mirë që kishte ndër vite. Me Mikel Artetën në stol, Ozil është i lumtur dhe po tregon se ende ka për t’i dhënë Arsenalit, ashtu siç bëri edhe në ndeshjen kundër Newcastle ...

Më në fund fiton Arsenali
Pas katër barazimeve rresht, Arsenali më në fund ka fituar një ndeshje në kampionat. ‘Topçinjtë’ kanë triumfuar në shtëpi ndaj Newcastles me rezultat 3-0, në duelin e vlefshëm për javën e 26-të në Premeirligë, shkruan ...
InFokusi | 16-Feb-2020 19:32
Pas katër barazimeve rresht, Arsenali më në fund ka fituar një ndeshje në kampionat. ‘Topçinjtë’ kanë triumfuar në shtëpi ndaj Newcastles me rezultat 3-0, në duelin e vlefshëm për javën e 26-të në Premeirligë, shkruan ...

“Shpërthen” Arsenali, triumfon me “poker” golash ndaj Newcastle United
Arsenali ka kaluar në epërsi ndaj Newcastles. Aubamyeang e ka kaluar në epërsi skuadrën e Mikel Artetas në minutën e 53, shkruan Gazeta Blic. Por nuk ka kaluar shumë kohë dhe rezultati është dyfishuar në minutën e 56 ...
GazetaBlic | 16-Feb-2020 19:29
Arsenali ka kaluar në epërsi ndaj Newcastles. Aubamyeang e ka kaluar në epërsi skuadrën e Mikel Artetas në minutën e 53, shkruan Gazeta Blic. Por nuk ka kaluar shumë kohë dhe rezultati është dyfishuar në minutën e 56 ...

Pas katër barazimesh radhazi, Arsenali u rikthehet fitoreve me goleadë
Arsenali u është rikthyer fitoreve pas katër barazimeve radhazi në Ligën Premier, duke e mposhtur Newcastle Unitedin 4-0 në kuadër të javës së 26-të. Pjesa e parë u mbyll pa gola edhe pse të dyja skuadrat kishin shanse ...
Telegrafi | 16-Feb-2020 19:23
Arsenali u është rikthyer fitoreve pas katër barazimeve radhazi në Ligën Premier, duke e mposhtur Newcastle Unitedin 4-0 në kuadër të javës së 26-të. Pjesa e parë u mbyll pa gola edhe pse të dyja skuadrat kishin shanse ...

Arsenali shënon edhe golin e tretë, por shihni gafën e portierit
Arsenali është duke fituar me rezultat 3:0 përballë Newcastles në kuadër të javës së 26-të në Ligën Premiere, shkruan Zëri.info. Aubameyang realizoi fillimisht në minutën e 54-të për 1:0, ndërsa epërsinë e......
Zeri | 16-Feb-2020 19:26
Arsenali është duke fituar me rezultat 3:0 përballë Newcastles në kuadër të javës së 26-të në Ligën Premiere, shkruan Zëri.info. Aubameyang realizoi fillimisht në minutën e 54-të për 1:0, ndërsa epërsinë e......

Arsenali e shkatërron Newcastlen, e gjen golin edhe Ozil
Ditë pas dite, Mesut Ozil po gjen atë formën e mirë që kishte ndër vite. Me Mikel Artetën në stol, Ozil është i lumtur dhe po tregon se ende ka për t’i dhënë Arsenalit, ashtu siç bëri edhe në ndeshjen kundër Newcastle ...
Gazeta Express | 16-Feb-2020 19:26
Ditë pas dite, Mesut Ozil po gjen atë formën e mirë që kishte ndër vite. Me Mikel Artetën në stol, Ozil është i lumtur dhe po tregon se ende ka për t’i dhënë Arsenalit, ashtu siç bëri edhe në ndeshjen kundër Newcastle ...

Arsenali fiton thellë ndaj Newcastlet
Arsenali ka fituar thellë ndaj Newcastlet në xhiron e 26-të të Premier Ligës. “Topçinjtë” triumfuan 4 me 0 me të katër golat të shënuar në pjesën e dytë. Pierre-Emerick Aubameyang, Nicolas Pepe, Mesut Ozil e Alexandre ...
Koha.net | 16-Feb-2020 19:26
Arsenali ka fituar thellë ndaj Newcastlet në xhiron e 26-të të Premier Ligës. “Topçinjtë” triumfuan 4 me 0 me të katër golat të shënuar në pjesën e dytë. Pierre-Emerick Aubameyang, Nicolas Pepe, Mesut Ozil e Alexandre ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved