ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 06/04/2020 10:53

Frizeri i futbollistëve të Kosovës “HairStyle Kujta” me lokacion të ri në “Rrugën B”

Frizeri i futbollistëve të Kosovës “HairStyle Kujta” me lokacion të ri në “Rrugën B”
Njihet ndryshe si frizeri i shumë prej futbollistëve të përfaqësueses së Kosovës – por tash është edhe më afër qytetarëve tjerë. HairStyle Kujta nga Vushtrria tashmë ka hapur edhe lokacionin e ri në Rrugën B. View this ...
Telegrafi | 16-Feb-2020 19:32
Njihet ndryshe si frizeri i shumë prej futbollistëve të përfaqësueses së Kosovës – por tash është edhe më afër qytetarëve tjerë. HairStyle Kujta nga Vushtrria tashmë ka hapur edhe lokacionin e ri në Rrugën B. View this ...

Mënyra si i fiton paratë dhe si arriti të bëhej miliardere Kylie Jenner
Nga një yll i serialit real televiziv, përmes reklamimit e drejt industrisë kozmetike, pjesëtarja më e re e klanit Kardashian/Jenner, Kylie Jenner, hyri në listën e miliarderëve të revistës prestigjioze, Forbes . Ajo e ...
Telegrafi | 16-Feb-2020 18:21
Nga një yll i serialit real televiziv, përmes reklamimit e drejt industrisë kozmetike, pjesëtarja më e re e klanit Kardashian/Jenner, Kylie Jenner, hyri në listën e miliarderëve të revistës prestigjioze, Forbes . Ajo e ...

Albora lanson duetin me Stresin
Këngëtarja e re, Albora, e ka sjellë projektin e ri muzikor, të cilin e ka realizuar në bashkëpunim me reperin e mirënjohur, Stresi. E titulluar “Kujtimet”, kjo këngë ka ardhur me muzikë të Irkenc Hykës, ndërsa tekstin ...
Telegrafi | 16-Feb-2020 18:17
Këngëtarja e re, Albora, e ka sjellë projektin e ri muzikor, të cilin e ka realizuar në bashkëpunim me reperin e mirënjohur, Stresi. E titulluar “Kujtimet”, kjo këngë ka ardhur me muzikë të Irkenc Hykës, ndërsa tekstin ...

Këngëtari i njohur i propozon të dashurës në mënyrën më romantike
Këngëtari i njohur i ka bërë propozimin romantik të dashurës. Këngëtari i famshëm latin, Nicky Jam, i ka propozuar martesë të dashurës së tij Cydney. Momentin romantik Nicky e ka ndarë me ndjekësit në llogarinë e tij në ...
Telegraf | 16-Feb-2020 11:48
Këngëtari i njohur i ka bërë propozimin romantik të dashurës. Këngëtari i famshëm latin, Nicky Jam, i ka propozuar martesë të dashurës së tij Cydney. Momentin romantik Nicky e ka ndarë me ndjekësit në llogarinë e tij në ...

Vozitja akrobatike e biçikletës nga Baby G
Baby G është duke i shijuar pushimet në Marrakesh të Marokut, nga ku ka publikuar fotografi dhe video për ndjekësit e saj në rrjetet sociale. Këngëtarja është aktive me publikimin e imazheve të reja në profilin e saj në ...
Telegrafi | 16-Feb-2020 17:10
Baby G është duke i shijuar pushimet në Marrakesh të Marokut, nga ku ka publikuar fotografi dhe video për ndjekësit e saj në rrjetet sociale. Këngëtarja është aktive me publikimin e imazheve të reja në profilin e saj në ...

Doku në top formë verës, shfrytëzo ofertën e veçantë për depilim me laser në Face & Body Care
Kohën e palakmueshme dimrit e meshkujt e kanë tendencë të kalojnë në fitnes për të realizuar atë që quhet “trupi i plazhit”. Por, çfarë kuptimi ka trupi i plazhit me një trup të pa pastër dhe me qime të padëshiruara? ...
Telegrafi | 16-Feb-2020 16:06
Kohën e palakmueshme dimrit e meshkujt e kanë tendencë të kalojnë në fitnes për të realizuar atë që quhet “trupi i plazhit”. Por, çfarë kuptimi ka trupi i plazhit me një trup të pa pastër dhe me qime të padëshiruara? ...

Lewis Burton me zemër të thyer flet pas vdekjes së të dashurës së tij, prezantueses Caroline Flack
I dashuri i prezantueses televizive, Caroline Flack, e cila u gjet e vdekur në shtëpinë e saj të shtunën, ka thënë se është i thyer nga vdekja e saj. Flack, 40-vjeçe, do të dilte në gjyq më 4 mars për sulmin ndaj Lewis ...
Telegrafi | 16-Feb-2020 16:03
I dashuri i prezantueses televizive, Caroline Flack, e cila u gjet e vdekur në shtëpinë e saj të shtunën, ka thënë se është i thyer nga vdekja e saj. Flack, 40-vjeçe, do të dilte në gjyq më 4 mars për sulmin ndaj Lewis ...

Bukuroshja angleze reklamon të pasmet seksi, e pyesin nëse i ka rritur
Amber Gill është fituesja e reality show britanik “Love Island”. Vetëm 22 vjeçare, ajo njihet për fizikun e saj mahnitës. Megjithatë, në një nga postimet e fundit në Instagram, ajo ka ngritur dyshime për ndërhyrje ...
Telegraf | 16-Feb-2020 11:07
Amber Gill është fituesja e reality show britanik “Love Island”. Vetëm 22 vjeçare, ajo njihet për fizikun e saj mahnitës. Megjithatë, në një nga postimet e fundit në Instagram, ajo ka ngritur dyshime për ndërhyrje ...

Nick Cannon thotë se nuk beson më në martesë pas ndarjes nga Mariah Carey
Aktori i famshëm amerikan, Nick Cannon, nuk sheh një martesë tjetër në të ardhmen e tij. 39-vjeçari, ish-bashkëshorti i Mariah Carey u hap për pikëpamjet për një tjetër martesë të mundshme në intervistën e tij të dhënë ...
Telegrafi | 16-Feb-2020 15:22
Aktori i famshëm amerikan, Nick Cannon, nuk sheh një martesë tjetër në të ardhmen e tij. 39-vjeçari, ish-bashkëshorti i Mariah Carey u hap për pikëpamjet për një tjetër martesë të mundshme në intervistën e tij të dhënë ...

Nicky Jam është fejuar me modelen Cydney Moreau
Ylli i famshëm latin, Nicky Jam, nuk është beqar më. Këngëtari i njohur 38-vjeçar, emri i vërtetë i të cilit është Nick Rivera Caminero, është fejuar me të dashurën e tij, Cydeny Moreau. Dyshja, të cilët u takuan në ...
Telegrafi | 16-Feb-2020 14:52
Ylli i famshëm latin, Nicky Jam, nuk është beqar më. Këngëtari i njohur 38-vjeçar, emri i vërtetë i të cilit është Nick Rivera Caminero, është fejuar me të dashurën e tij, Cydeny Moreau. Dyshja, të cilët u takuan në ...

Bashkëshortja i bën dedikim prekës Kobe Bryantit
Vanessa Bryant, bashkëshortja e Kobe Bryant, i ka bërë një dedikim emocionues burrit të saj të ndjerë. Ajo publikoi në llogarinë e saj në Instagram një foto me Kobe, duke i dedikuar atij disa fjalë prekëse, shkruan ...
Telegraf | 16-Feb-2020 09:34
Vanessa Bryant, bashkëshortja e Kobe Bryant, i ka bërë një dedikim emocionues burrit të saj të ndjerë. Ajo publikoi në llogarinë e saj në Instagram një foto me Kobe, duke i dedikuar atij disa fjalë prekëse, shkruan ...

Ermal Fejzullahu dhe Butrint Imeri nesër rikthejnë hitin “Për një dashuri”
“Për një dashuri” është një nga këngët më të suksesshme të Ermal Fejzullahut. Por, me nje version të ri, e tani në duet, këngëtari nesër do ta rikthejë atë bashkë me Butrint Imerin. Dyshja tashmë ka treguar që nesër do ...
Arbresh | 16-Feb-2020 20:02
“Për një dashuri” është një nga këngët më të suksesshme të Ermal Fejzullahut. Por, me nje version të ri, e tani në duet, këngëtari nesër do ta rikthejë atë bashkë me Butrint Imerin. Dyshja tashmë ka treguar që nesër do ...

Fansja ia lidh këpucët Taynës gjatë një performance
Në një video që po qarkullon së fundi në rrjetet sociale shihet një adhuruese e Taynas e cila ia lidhë këpucët teksa reperja vazhdon të perfomojë. “Kujdesi i fansave për Taynen”, shkruan në mbishkrimin e videos, e që ...
Lajminet | 16-Feb-2020 20:00
Në një video që po qarkullon së fundi në rrjetet sociale shihet një adhuruese e Taynas e cila ia lidhë këpucët teksa reperja vazhdon të perfomojë. “Kujdesi i fansave për Taynen”, shkruan në mbishkrimin e videos, e që ...

Nuse në Dibër, Silva Gunbardhi tregon porositë e bashkëshortit: S’ka puthje mes njerëzve
Këngëtarja e muzikës popullore, Silva Gunbardhi, tregoi sot e ftuar në Top Channel, se si është të jesh një gocë nga Vlora, nuse në Dibër. Bashkëshorti i saj, këngëtari Dafi, e kishte dhënë disa porosi, kur ajo kishte ...
Dritare | 16-Feb-2020 19:56
Këngëtarja e muzikës popullore, Silva Gunbardhi, tregoi sot e ftuar në Top Channel, se si është të jesh një gocë nga Vlora, nuse në Dibër. Bashkëshorti i saj, këngëtari Dafi, e kishte dhënë disa porosi, kur ajo kishte ...

Bëhuni gati për një super duet, Ermal Fejzullahu konfirmon bashkëpunim me këngëtarin e njohur
Ermal Fejzullahu para pak minutave ua dha lajmin e mirë fansave të tij, këtë javë ai lanson bashkëpunim e ri, shkruan . Këtë duet nuk e priste askush, ai ka bashkuar forcat me Butrint Imerin për projektin e titulluar ...
Lajminet | 16-Feb-2020 19:51
Ermal Fejzullahu para pak minutave ua dha lajmin e mirë fansave të tij, këtë javë ai lanson bashkëpunim e ri, shkruan . Këtë duet nuk e priste askush, ai ka bashkuar forcat me Butrint Imerin për projektin e titulluar ...

Ermal Fejzullahu dhe Butrint Imeri nesër rikthejnë hitin “Për një dashuri”
“Për një dashuri” është një nga këngët më të suksesshme të Ermal Fejzullahut. Por, me nje version të ri, e tani në duet, këngëtari nesër do ta rikthejë atë bashkë me Butrint Imerin. Dyshja tashmë ka treguar që nesër do ...
Indeks Online | 16-Feb-2020 19:44
“Për një dashuri” është një nga këngët më të suksesshme të Ermal Fejzullahut. Por, me nje version të ri, e tani në duet, këngëtari nesër do ta rikthejë atë bashkë me Butrint Imerin. Dyshja tashmë ka treguar që nesër do ...

Rita Ora me dedikim prekës pas vdekjes së shoqes së saj, prezantueses Caroline Flack
Dje (e shtunë) prezantuesja Caroline Flack është gjetur e vdekur në banesën e saj në Londër. Lajmi për vdekjen e 40-vjeçares erdhi pas problemeve që kishte pasur me të dashurin e saj, i cili akuzoi për sulm fizik. E ...
Telegrafi | 16-Feb-2020 11:10
Dje (e shtunë) prezantuesja Caroline Flack është gjetur e vdekur në banesën e saj në Londër. Lajmi për vdekjen e 40-vjeçares erdhi pas problemeve që kishte pasur me të dashurin e saj, i cili akuzoi për sulm fizik. E ...

Një duet në të ardhmen me Ghetto Geasyn? Gold Ag jep përgjigje të pa pritur
Gold Ag së fundmi ishte i ftuar në emisionin ‘Prive’ ku i është përgjigjur pyetjeve të ndryshme të shikuesve. Njëra nga pyetjet që i është parashtruar reperit ishte edhe mundësia për një duet mes tij dhe Ghetto Geasyt, ...
Lajminet | 16-Feb-2020 19:39
Gold Ag së fundmi ishte i ftuar në emisionin ‘Prive’ ku i është përgjigjur pyetjeve të ndryshme të shikuesve. Njëra nga pyetjet që i është parashtruar reperit ishte edhe mundësia për një duet mes tij dhe Ghetto Geasyt, ...

Bukuroshja angleze i reklamon të pasmet seksi, e pyesin nëse i ka rritur (FOTO)
Amber Gill është fituesja e reality show britanik “Love Island”. Vetëm 22 vjeçare, ajo njihet për fizikun e saj mahnitës. Megjithatë, në një nga postimet e fundit në Instagram, ajo ka ngritur dyshime për ndërhyrje ...
TetovaSot | 16-Feb-2020 19:21
Amber Gill është fituesja e reality show britanik “Love Island”. Vetëm 22 vjeçare, ajo njihet për fizikun e saj mahnitës. Megjithatë, në një nga postimet e fundit në Instagram, ajo ka ngritur dyshime për ndërhyrje ...

Stresi vjen me një bashkëpunim surprizë
Stresi ka bashkëpunuar me këngëtaren Albora për këngën më të re, shkruan . ‘Kujtimet’ titullohet projekti i cili është i kompletuar edhe nga ana vizuale. Teksti është i shkruar nga vetë reperi dhe Petro Xhori, ndërsa ...
Lajminet | 16-Feb-2020 19:18
Stresi ka bashkëpunuar me këngëtaren Albora për këngën më të re, shkruan . ‘Kujtimet’ titullohet projekti i cili është i kompletuar edhe nga ana vizuale. Teksti është i shkruar nga vetë reperi dhe Petro Xhori, ndërsa ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved