ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 16/02/2020 21:23

VIDEO/ Identifikohet trupi i Kobe Bryant, një pajisje mund ti shpëtonte jetën, Lakers rikthehen në stërvitje, homazhe edhe nga Milan

VIDEO/ Identifikohet trupi i Kobe Bryant, një pajisje mund ti shpëtonte jetën, Lakers rikthehen në stërvitje, homazhe edhe nga Milan
Të martën në mbrëmje janë identifikuar trupat e 4 nga 9 personat që humbën jetën si pasojë e aksidentit fatal me helikopter. Mes tyre, falë analizave dixhitale, është identifikuar trupi i ish basketbollistit Kobe Bryant ...
BalkanWeb | 29-Jan-2020 11:31
Të martën në mbrëmje janë identifikuar trupat e 4 nga 9 personat që humbën jetën si pasojë e aksidentit fatal me helikopter. Mes tyre, falë analizave dixhitale, është identifikuar trupi i ish basketbollistit Kobe Bryant ...

Autoritet amerikane identifikojnë trupin e Brajant, helikopterit i mungonte sensori që sinjalizonte afërsinë me kodrën
Aksidenti tragjik me helikopter i së dielës që i mori jetën legjendës së basketbollit, Kobi Brajant e vajzës së tij Xhiana 13-vjeçe, ka tronditur mbarë botën. Së bashku me ta në bord ishin edhe shtatë persona të tjera. ...
Telegraf | 29-Jan-2020 11:30
Aksidenti tragjik me helikopter i së dielës që i mori jetën legjendës së basketbollit, Kobi Brajant e vajzës së tij Xhiana 13-vjeçe, ka tronditur mbarë botën. Së bashku me ta në bord ishin edhe shtatë persona të tjera. ...

Identifikohet trupi i Kobe Bryant dhe tre personave tjerë
Pas ngjarjes tragjike, ku humbi jetën legjenda e basketbollit amerikan, Kobe Bryant, vajza e tij 13-vjeçare Gianna dhe shtatë persona të tjerë, autoritetet e shtetit amerikan vijuan punën për nxjerrjen e trupave të ...
Telegrafi | 29-Jan-2020 11:55
Pas ngjarjes tragjike, ku humbi jetën legjenda e basketbollit amerikan, Kobe Bryant, vajza e tij 13-vjeçare Gianna dhe shtatë persona të tjerë, autoritetet e shtetit amerikan vijuan punën për nxjerrjen e trupave të ...

Kobe Bryant dhe bashkëshortja nuk fluturonin kurrë bashkë me helikopter
Kobe Bryant ishte përdorues i rregullt i helikopterit si mjet transporti, por ai dhe bashkëshortja Vanessa kishin bërë një marrëveshje që të mos udhëtonin kurrë bashkë. Zbulimin e bën revista amerikane “People”, e cila ...
GazetaTema | 28-Jan-2020 17:14
Kobe Bryant ishte përdorues i rregullt i helikopterit si mjet transporti, por ai dhe bashkëshortja Vanessa kishin bërë një marrëveshje që të mos udhëtonin kurrë bashkë. Zbulimin e bën revista amerikane “People”, e cila ...

Ja si bashkëshortja e Kobe i shpëtoi aksidentit
Por bilanci mund te kish qene edhe me i rende e tragjik, duke ditur se helikopteri me te cilin po udhetonin ishte ne pronesi te Kobe dhe ai e perdorte ate shpesh per tu zhvendosur nga njeri vend ne tjetrin, pa pasur ...
ikub.al | 28-Jan-2020 13:46
Por bilanci mund te kish qene edhe me i rende e tragjik, duke ditur se helikopteri me te cilin po udhetonin ishte ne pronesi te Kobe dhe ai e perdorte ate shpesh per tu zhvendosur nga njeri vend ne tjetrin, pa pasur ...

Miqtë flasin për gjëndjen e Vanessës pas vdekjes së Kobe dhe Gigi
Më 26 janar, bota e sportit përjetoi një tragjedi të madhe! Legjenda e basketbollit amerikan dhe e skuadrës LA Lakers, Kobe Bryant, ndërroi jetë pasi helikopteri i tij mori flakë. Fatkeqësia u bë më e madhe, pasi u ...
Lapsi | 29-Jan-2020 12:49
Më 26 janar, bota e sportit përjetoi një tragjedi të madhe! Legjenda e basketbollit amerikan dhe e skuadrës LA Lakers, Kobe Bryant, ndërroi jetë pasi helikopteri i tij mori flakë. Fatkeqësia u bë më e madhe, pasi u ...

Prindër, vajza, trajnerë: Biografi e shkurtër e nëntë viktimave të aksidentit tragjik me helikopterin e Kobe Bryant
Nëntë njerëz e humbën jetën të dielën kur po udhëtonin drejt një ndeshjeje basketbolli në Thousand Oaks, kur për shkak të kushteve të këqija të motit, helikopteri i tyre u rrëzua dhe u kaplua nga flakët në Calabasas të ...
Telegrafi | 28-Jan-2020 23:42
Nëntë njerëz e humbën jetën të dielën kur po udhëtonin drejt një ndeshjeje basketbolli në Thousand Oaks, kur për shkak të kushteve të këqija të motit, helikopteri i tyre u rrëzua dhe u kaplua nga flakët në Calabasas të ...

Brenda helikopterit 29-vjeçar ‘Mamba Chopper’ – aty ku gjeti vdekjen Kobe Bryant
Helikopteri më të cilën gjeti vdekjen Kobe Bryant është identifikuar si Sikorsky S-76B ndryshe i njohur ‘Mamba Chopper’. Legjenda e basketbollit humbi jetën së bashku me vajzën e tij 13-vjeçare Gianna e që aty ishin ...
BalkanWeb | 28-Jan-2020 12:37
Helikopteri më të cilën gjeti vdekjen Kobe Bryant është identifikuar si Sikorsky S-76B ndryshe i njohur ‘Mamba Chopper’. Legjenda e basketbollit humbi jetën së bashku me vajzën e tij 13-vjeçare Gianna e që aty ishin ...

Milani dhe tifozët kuqezi nderojnë legjendën Kobe Bryant
Klubi italian Milan e ka nderuar legjendën e basketbollit amerikan, Kobe Bryant, i cili vdiq tragjikisht në një aksident me helikopter të dielën. Milan dhe tifozët e saj para takimit çerekfinale të Kupës së Italisë ...
Telegrafi | 28-Jan-2020 21:56
Klubi italian Milan e ka nderuar legjendën e basketbollit amerikan, Kobe Bryant, i cili vdiq tragjikisht në një aksident me helikopter të dielën. Milan dhe tifozët e saj para takimit çerekfinale të Kupës së Italisë ...

Babai i Bryant, me të cilin nuk foli për shtatë vite – del për herë të parë në publik prej se e humbi djalin dhe mbesën
Babai i Kobe Bryant, Joe, është parë për herë të parë në publik prej se e humbi djalin dhe mbesën Gianna në një aksident ajror me helikopter. 65-vjeçari, po ashtu një yll i pensionuar i basketbollit, i njohur me nofkën ...
Telegrafi | 28-Jan-2020 21:15
Babai i Kobe Bryant, Joe, është parë për herë të parë në publik prej se e humbi djalin dhe mbesën Gianna në një aksident ajror me helikopter. 65-vjeçari, po ashtu një yll i pensionuar i basketbollit, i njohur me nofkën ...

Zbulohen planet që Bryant i kishte nisur për të ardhmen e Gigit disa ditë para vdekjes tragjike Kobe Bryant kishte bërë plane të mëdha për vajzën e tij të dytë, Giannan, vetëm disa ditë para vdekjes tragjike. Disa ditë para se Kobe dhe Gianna, e nj
Kobe Bryant kishte bërë plane të mëdha për vajzën e tij të dytë, Giannan, vetëm disa ditë para vdekjes tragjike. Disa ditë para se Kobe dhe Gianna, e njohur me nokfën Gigi, të vdisnin nga aksidenti me helikopter, ...
Kosova Sot | 29-Jan-2020 14:46
Kobe Bryant kishte bërë plane të mëdha për vajzën e tij të dytë, Giannan, vetëm disa ditë para vdekjes tragjike. Disa ditë para se Kobe dhe Gianna, e njohur me nokfën Gigi, të vdisnin nga aksidenti me helikopter, ...

Zbulohen planet që Bryan i kishte nisur për të ardhmen e Gigit disa ditë para vdekjes tragjike
Kobe Bryant kishte bërë plane të mëdha për vajzën e tij të dytë, Giannan, vetëm disa ditë para vdekjes tragjike. Disa ditë para se Kobe dhe Gianna, e njohur me nokfën Gigi, të vdisnin nga aksidenti me helikopter, ...
EkonomiaOnline | 29-Jan-2020 14:37
Kobe Bryant kishte bërë plane të mëdha për vajzën e tij të dytë, Giannan, vetëm disa ditë para vdekjes tragjike. Disa ditë para se Kobe dhe Gianna, e njohur me nokfën Gigi, të vdisnin nga aksidenti me helikopter, ...

Zbulohen planet që Bryant i kishte nisur për të ardhmen e Gigit disa ditë para vdekjes tragjike
Kobe Bryant kishte bërë plane të mëdha për vajzën e tij të dytë, Giannan, vetëm disa ditë para vdekjes tragjike. Disa ditë para se Kobe dhe Gianna, e njohur me nokfën Gigi, të vdisnin nga aksidenti me helikopter, ...
Gazeta Express | 29-Jan-2020 14:35
Kobe Bryant kishte bërë plane të mëdha për vajzën e tij të dytë, Giannan, vetëm disa ditë para vdekjes tragjike. Disa ditë para se Kobe dhe Gianna, e njohur me nokfën Gigi, të vdisnin nga aksidenti me helikopter, ...

Fotografitë zemërthyese nga udhëtimi i fundit i përbashkët i familjes së Bryant
Në internet janë publikuar disa fotografi zemërthyese të Kobe Bryant duke shijuar udhëtimin me familjen e tij në Disneyland, disa muaj para vdekjes. Legjenda e basketbollit dhe vajza e tij 13 vjeçare, Gianna, e humbën ...
Telegrafi | 28-Jan-2020 19:50
Në internet janë publikuar disa fotografi zemërthyese të Kobe Bryant duke shijuar udhëtimin me familjen e tij në Disneyland, disa muaj para vdekjes. Legjenda e basketbollit dhe vajza e tij 13 vjeçare, Gianna, e humbën ...

Pesë gjëra që duhet t’i dini për gruan e Kobe Bryant
Vanessa Bryant ishte vetëm 37-vjeçare kur e humbi tragjikisht bashkëshortin e saj, Kobe Bryant, dhe vajzën e tyre 13-vjeçare në një aksident fatal me helikopter, më 26 janar të vitit 2020. Pesë-herë kampioni i NBA, Kobe ...
Koha.mk | 29-Jan-2020 13:25
Vanessa Bryant ishte vetëm 37-vjeçare kur e humbi tragjikisht bashkëshortin e saj, Kobe Bryant, dhe vajzën e tyre 13-vjeçare në një aksident fatal me helikopter, më 26 janar të vitit 2020. Pesë-herë kampioni i NBA, Kobe ...

12:26 Pesë gjëra që duhet t’i dini për gruan e Kobe Bryant Vanessa Bryant ishte vetëm 37-vjeçare...
Vanessa Bryant ishte vetëm 37-vjeçare kur e humbi tragjikisht bashkëshortin e saj, Kobe Bryant, dhe vajzën e tyre 13-vjeçare në një aksident fatal me helikopter, më 26 janar të vitit 2020. Pesë-herë kampioni i NBA, Kobe ...
Kosova Sot | 29-Jan-2020 13:03
Vanessa Bryant ishte vetëm 37-vjeçare kur e humbi tragjikisht bashkëshortin e saj, Kobe Bryant, dhe vajzën e tyre 13-vjeçare në një aksident fatal me helikopter, më 26 janar të vitit 2020. Pesë-herë kampioni i NBA, Kobe ...

Pesë gjëra që duhet t’i dini për gruan e Kobe Bryant
Vanessa Bryant ishte vetëm 37-vjeçare kur e humbi tragjikisht bashkëshortin e saj, Kobe Bryant, dhe vajzën e tyre 13-vjeçare në një aksident fatal me helikopter, më 26 janar të vitit 2020. Pesë-herë kampioni i NBA, Kobe ...
Gazeta Express | 29-Jan-2020 12:59
Vanessa Bryant ishte vetëm 37-vjeçare kur e humbi tragjikisht bashkëshortin e saj, Kobe Bryant, dhe vajzën e tyre 13-vjeçare në një aksident fatal me helikopter, më 26 janar të vitit 2020. Pesë-herë kampioni i NBA, Kobe ...

E dhimbshme, ky ishte plani familjar që kishin Kobe dhe Vanessa
Kobe Bryant kishte zbuluar se gruaja e tij, Vanessa dëshironte edhe fëmijën e pestë, shkruan TheSun, transmeton . Ylli i NBA, i cili vdiq në mënyrë tragjike nga një aksident me helikopter të dielën (26 janar), pranoi në ...
Lajminet | 29-Jan-2020 12:37
Kobe Bryant kishte zbuluar se gruaja e tij, Vanessa dëshironte edhe fëmijën e pestë, shkruan TheSun, transmeton . Ylli i NBA, i cili vdiq në mënyrë tragjike nga një aksident me helikopter të dielën (26 janar), pranoi në ...

Bashkëshortja e Kobe Bryant e shkatërruar; Miqtë: “Nuk arrin dot të mbaroj një fjali…”
Bashkëshortja e basketbollistit të ndjerë Kobe Bryant, Vanessa po përpiqet shumë që të jetë e fortë pas lajmit tragjik të ndarjes nga jeta të bashkëshortit të saj dhe vajzës 13-vjeçare Gianna. Burime pranë saj i thanë ...
Bordo | 29-Jan-2020 12:15
Bashkëshortja e basketbollistit të ndjerë Kobe Bryant, Vanessa po përpiqet shumë që të jetë e fortë pas lajmit tragjik të ndarjes nga jeta të bashkëshortit të saj dhe vajzës 13-vjeçare Gianna. Burime pranë saj i thanë ...

Daphne Joy tejet atraktive në fotosesionin e ri, vë në pah linjat perfekte të saj
Kylie Jenner bëri të ditur se ajo kishte hipur në të njëjtin helikopter që mori jetën e Kobe Bryant, Gianna Bryant, dhe shtatë të tjerë, përcjellë GazetaBlic. Përveç kësaj, Kylie zbuloi se ajo mori Dream Kardashian, ...
GazetaBlic | 29-Jan-2020 12:06
Kylie Jenner bëri të ditur se ajo kishte hipur në të njëjtin helikopter që mori jetën e Kobe Bryant, Gianna Bryant, dhe shtatë të tjerë, përcjellë GazetaBlic. Përveç kësaj, Kylie zbuloi se ajo mori Dream Kardashian, ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved