ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 18/02/2020 04:09

Grabitje në Librazhd/ Hajdutët hyjnë në shtëpi e më pas në argjendari

Grabitje në Librazhd/ Hajdutët hyjnë në shtëpi e më pas në argjendari
Një argjendari është grabitur gjatë natës në qytetin e Librazhdit nga persona të maskuar.
Top Channel | 29-Jan-2020 14:11
Një argjendari është grabitur gjatë natës në qytetin e Librazhdit nga persona të maskuar.

“Skifterat” bëjnë namin me vjedhje në Belsh
Një banesë në qytetin e Belshit ka rënë pre e grabitjes mbrëmjen e të martës. Banesa u grabit nga tre persona të cilët janë filmuar nga kamerat e sigurisë gjatë momentit të vjedhjes. Ata arritën të merrnin një sasi ...
VizionPlus | 29-Jan-2020 13:30
Një banesë në qytetin e Belshit ka rënë pre e grabitjes mbrëmjen e të martës. Banesa u grabit nga tre persona të cilët janë filmuar nga kamerat e sigurisë gjatë momentit të vjedhjes. Ata arritën të merrnin një sasi ...

Video ekskluzive/ Dalin pamjet e grabitjes në Fier, autorët hyjnë bosh dhe dalin me çantat plot, momenti kur ngjisin shkallët e pallatit me çadrat hapur
FIER Gazetari Ervis Kuçi ka siguruar për “BalkanWeb” video nga grabitja e ndodhur dy ditë më parë në qendër të Fierit, ku persona të maskuar kanë vjedhur banesën e një 40-vjeçareje. Nga kamerat e sigurisë, që gazetari ...
BalkanWeb | 29-Jan-2020 11:57
FIER Gazetari Ervis Kuçi ka siguruar për “BalkanWeb” video nga grabitja e ndodhur dy ditë më parë në qendër të Fierit, ku persona të maskuar kanë vjedhur banesën e një 40-vjeçareje. Nga kamerat e sigurisë, që gazetari ...

Video e grabitjes në Fier, autorët hyjnë bosh dhe dalin me çantat plot
Del video nga grabitja e ndodhur dy ditë më parë në qendër të Fierit, ku persona të maskuar kanë vjedhur banesën e një 40-vjeçareje. Nga kamerat e sigurisë të publikuara nga “BalkanWeb” shihen të gjitha lëvizjet e ...
Gazeta Express | 29-Jan-2020 14:21
Del video nga grabitja e ndodhur dy ditë më parë në qendër të Fierit, ku persona të maskuar kanë vjedhur banesën e një 40-vjeçareje. Nga kamerat e sigurisë të publikuara nga “BalkanWeb” shihen të gjitha lëvizjet e ...

Dalin pamjet e grabitjes në Fier, autorët hyjnë bosh dhe dalin me çantat plot
Nga kamerat e sigurisë shihen të gjitha lëvizjet e autorëve, që nga momenti kur hyjnë në pallat vetëm me çadra në duar, e deri kur largohen me çanta shpine e dore të mbushura plot me sende të vjedhura. Siç shihet nga ...
Telegraf | 29-Jan-2020 12:15
Nga kamerat e sigurisë shihen të gjitha lëvizjet e autorëve, që nga momenti kur hyjnë në pallat vetëm me çadra në duar, e deri kur largohen me çanta shpine e dore të mbushura plot me sende të vjedhura. Siç shihet nga ...

Grabitje me maska në Prishtinë
Policia e Kosovës raporton se një person nga Prishtina ka njoftuar në Polici se një person i maskuar dhe nën kërcënim të armës ia ka grabitur një shumë parash dhe është larguar në drejtim të panjohur. Nuk raportohet për ...
Shprehja | 29-Jan-2020 12:40
Policia e Kosovës raporton se një person nga Prishtina ka njoftuar në Polici se një person i maskuar dhe nën kërcënim të armës ia ka grabitur një shumë parash dhe është larguar në drejtim të panjohur. Nuk raportohet për ...

Grabitje e armatosur në Prishtinë
Një qytetar ka raportuar në polici se një person i panjohur, nën kërcënim të armës ia ka grabitur një shumë parash Rasti ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të së martës në Prishtinë, ku viktima ka deklaruar në ...
Gazeta Express | 29-Jan-2020 12:40
Një qytetar ka raportuar në polici se një person i panjohur, nën kërcënim të armës ia ka grabitur një shumë parash Rasti ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të së martës në Prishtinë, ku viktima ka deklaruar në ...

Grabitje e armatosur në Prishtinë
Policia e Kosovës në raportin 24 orësh të saj ka njoftuar se mbrëmë pas mesnatës ka ndodhur një grabitje e armatosur në Prishtinë. Sipas policisë një person një person i maskuar dhe nën kërcënim të armës ia ka......
Zeri | 29-Jan-2020 12:36
Policia e Kosovës në raportin 24 orësh të saj ka njoftuar se mbrëmë pas mesnatës ka ndodhur një grabitje e armatosur në Prishtinë. Sipas policisë një person një person i maskuar dhe nën kërcënim të armës ia ka......

Grabitje me maska në Prishtinë
Policia e Kosovës raporton se një person nga Prishtina ka njoftuar në Polici se një person i maskuar dhe nën kërcënim të armës ia ka grabitur një shumë parash dhe është larguar në drejtim të panjohur. Nuk raportohet për ...
InFokusi | 29-Jan-2020 12:36
Policia e Kosovës raporton se një person nga Prishtina ka njoftuar në Polici se një person i maskuar dhe nën kërcënim të armës ia ka grabitur një shumë parash dhe është larguar në drejtim të panjohur. Nuk raportohet për ...

VIDEO/ Kjo është argjendaria e kunatit të Bashkim Finos që u grabit gjatë natës, policia: Vjedhja ndodhi pa thyerje
“BalkanWeb” sjell pamje nga argjendaria e grabitur në Librazhd, që është në pronësi të kunatit të deputetit socialist, Bashkim Fino. Kjo është ndër argjendaritë më të mëdha në Librazhd, në pronësi të Skënder Xhanit, ...
BalkanWeb | 29-Jan-2020 09:25
“BalkanWeb” sjell pamje nga argjendaria e grabitur në Librazhd, që është në pronësi të kunatit të deputetit socialist, Bashkim Fino. Kjo është ndër argjendaritë më të mëdha në Librazhd, në pronësi të Skënder Xhanit, ...

Librazhd – Grabitet sërish argjendaria e kunatit të Bashkim Finos
mapo.al Persona ende të paidentifikuar nga ana e policisë kanë vjedhur gjatë natës një nga bizneset më të njohura në qytetin e Librazhdit. Burime jo zyrtare bënë me dije se ngjarja ka ndodhur rreth orës 04.00 të ...
Mapo | 29-Jan-2020 09:32
mapo.al Persona ende të paidentifikuar nga ana e policisë kanë vjedhur gjatë natës një nga bizneset më të njohura në qytetin e Librazhdit. Burime jo zyrtare bënë me dije se ngjarja ka ndodhur rreth orës 04.00 të ...

Grabitje me maska në Prishtinë
Policia e Kosovës raporton se një person nga Prishtina ka njoftuar në Polici se një person i maskuar dhe nën kërcënim të armës ia ka grabitur një shumë parash dhe është larguar në drejtim të panjohur. Nuk raportohet për ...
TetovaSot | 29-Jan-2020 12:36
Policia e Kosovës raporton se një person nga Prishtina ka njoftuar në Polici se një person i maskuar dhe nën kërcënim të armës ia ka grabitur një shumë parash dhe është larguar në drejtim të panjohur. Nuk raportohet për ...

Grabitje e armatosur në Prishtinë
Policia e Kosovës ka njoftuar se mbrëmë pas mesnatës ka ndodhur një grabitje e armatosur në Prishtinë. Në raportin 24 orësh policia thotë se një person i maskuar dhe nën kërcënim të armës ia ka grabitur një shumë parash ...
Arbresh | 29-Jan-2020 12:36
Policia e Kosovës ka njoftuar se mbrëmë pas mesnatës ka ndodhur një grabitje e armatosur në Prishtinë. Në raportin 24 orësh policia thotë se një person i maskuar dhe nën kërcënim të armës ia ka grabitur një shumë parash ...

Grabitet argjendaria në Librazhd
Një argjendari është grabitur gjatë natën në Librazhd nga disa persona të maskuar. Pronari i saj mësohet se është Skënder Xhani, kunat i Bashkim Finos.
Top Channel | 29-Jan-2020 08:57
Një argjendari është grabitur gjatë natën në Librazhd nga disa persona të maskuar. Pronari i saj mësohet se është Skënder Xhani, kunat i Bashkim Finos.

Grabitje e armatosur në Prishtinë
Policia e Kosovës në raportin 24 orësh të saj ka njoftuar se mbrëmë pas mesnatës ka ndodhur një grabitje e armatosur në Prishtinë. Sipas policisë një person një person i maskuar dhe nën kërcënim të armës ia ka grabitur ...
Medial | 29-Jan-2020 12:25
Policia e Kosovës në raportin 24 orësh të saj ka njoftuar se mbrëmë pas mesnatës ka ndodhur një grabitje e armatosur në Prishtinë. Sipas policisë një person një person i maskuar dhe nën kërcënim të armës ia ka grabitur ...

Grabitje me maska në Prishtinë
Policia e Kosovës raporton se një person nga Prishtina ka njoftuar në Polici se një person i maskuar dhe nën kërcënim të armës ia ka grabitur një shumë parash dhe është larguar në drejtim të panjohur. Nuk raportohet për ...
Alsat-M | 29-Jan-2020 12:25
Policia e Kosovës raporton se një person nga Prishtina ka njoftuar në Polici se një person i maskuar dhe nën kërcënim të armës ia ka grabitur një shumë parash dhe është larguar në drejtim të panjohur. Nuk raportohet për ...

Grabitje e armatosur në Prishtinë
Policia e Kosovës në raportin 24 orësh të saj ka njoftuar se mbrëmë pas mesnatës ka ndodhur një grabitje e armatosur në Prishtinë. Sipas policisë një person një person i maskuar dhe nën kërcënim të armës ia ka grabitur ...
Klan Kosova | 29-Jan-2020 12:25
Policia e Kosovës në raportin 24 orësh të saj ka njoftuar se mbrëmë pas mesnatës ka ndodhur një grabitje e armatosur në Prishtinë. Sipas policisë një person një person i maskuar dhe nën kërcënim të armës ia ka grabitur ...

Grabitje me maska në Prishtinë
Policia e Kosovës përmes raportit 24 orësh ka treguar se rasti është paraqitur nga ankuesi i gjinisë mashkullore, shkruan . I njëjti ka pretenduar se një person i maskuar dhe nën kërcënim të armës ia ka grabitur një ...
Lajminet | 29-Jan-2020 12:23
Policia e Kosovës përmes raportit 24 orësh ka treguar se rasti është paraqitur nga ankuesi i gjinisë mashkullore, shkruan . I njëjti ka pretenduar se një person i maskuar dhe nën kërcënim të armës ia ka grabitur një ...

Grabitje e armatosur në Prishtinë
Policia njofton se mbrëmë ka ndodhur një grabitje e armatosur në një market në lagjen Qëndresa në Prishtinë, ku dy persona të dyshuar nën kërcënimin e armës (po ashtu kanë shtënë me armë, pa shkaktuar lëndime në ...
EkonomiaOnline | 02-Mar-2017 15:35
Policia njofton se mbrëmë ka ndodhur një grabitje e armatosur në një market në lagjen Qëndresa në Prishtinë, ku dy persona të dyshuar nën kërcënimin e armës (po ashtu kanë shtënë me armë, pa shkaktuar lëndime në ...

Grabitje me maskë në Prishtinë
Policia e Kosovës raporton se një burrë në Prishtinë ka njoftuar në Policinë e Kosovës se një person i maskuar dhe nën kërcënim të armës ia ka grabitur një shumë parash dhe është larguar në drejtim të panjohur. “ Nuk ...
Koha.net | 29-Jan-2020 12:15
Policia e Kosovës raporton se një burrë në Prishtinë ka njoftuar në Policinë e Kosovës se një person i maskuar dhe nën kërcënim të armës ia ka grabitur një shumë parash dhe është larguar në drejtim të panjohur. “ Nuk ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved