ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 27/02/2020 09:14

Ja kush polici që mbeti i vdekur gjatë operacionit në Prizren

Ja kush polici që mbeti i vdekur gjatë operacionit në Prizren
Një polic i vdekur dhe dy të tjerë të plagosur është bilanci tragjik i një shpërthimi në Zhur të Prizrenit dje në mbrëmje.
Top Channel | 29-Jan-2020 00:22
Një polic i vdekur dhe dy të tjerë të plagosur është bilanci tragjik i një shpërthimi në Zhur të Prizrenit dje në mbrëmje.

Policia jep detajet për shpërthimin në Zhur, ku mbeti i vrarë një polic dhe u plagosen dy të tjerë dhe një fëmijë
Një pjesëtar i policisë së Kosovës ka mbetur i vrarë dhe dy të tjerë, bashkë me një fëmijë, kanë mbetur të plagosur nga një shpërthim që ka ndodhur sonte të Zhur të Prizrenit. Ngjarja tragjike ka ndodhur derisa njësitë ...
Telegrafi | 28-Jan-2020 23:59
Një pjesëtar i policisë së Kosovës ka mbetur i vrarë dhe dy të tjerë, bashkë me një fëmijë, kanë mbetur të plagosur nga një shpërthim që ka ndodhur sonte të Zhur të Prizrenit. Ngjarja tragjike ka ndodhur derisa njësitë ...

Thaçi i tronditur për humbjen e jetës së policit në Zhur
Presidenti i vendit, Hashim Thaçi, ka ftuar organet e rendit që të zhvillojnë hetimet dhe të ndërmarrin veprimet e nevojshme për ta zbardhur rastin e ndodhur mbrëmjen e së martës në Zhur të Prizrenit, ku pas një ...
Telegrafi | 28-Jan-2020 23:46
Presidenti i vendit, Hashim Thaçi, ka ftuar organet e rendit që të zhvillojnë hetimet dhe të ndërmarrin veprimet e nevojshme për ta zbardhur rastin e ndodhur mbrëmjen e së martës në Zhur të Prizrenit, ku pas një ...

Thaçi ngushëllon për policin e vrarë: Angazhim maksimal që shkaktarët të vihen sa më shpejtë para drejtësisë
Presidenti i vendit, Hashim Thaçi, ka ftuar organet e rendit që të zhvillojnë hetimet dhe të ndërmarrin veprimet e nevojshme për ta zbardhur rastin e ndodhur mbrëmjen e së martës në Zhur të Prizrenit, ku pas një ...
Shprehja | 29-Jan-2020 03:34
Presidenti i vendit, Hashim Thaçi, ka ftuar organet e rendit që të zhvillojnë hetimet dhe të ndërmarrin veprimet e nevojshme për ta zbardhur rastin e ndodhur mbrëmjen e së martës në Zhur të Prizrenit, ku pas një ...

Një polic i vdekur dhe dy të plagosur gjatë një operacioni në Zhur të Prizrenit
Një pjesëtar i Policisë së Kosovës ka humbur jetën, ndërkaq dy të tjerë janë plagosur gjatë një aksioni bastisjeje në fshatin Zhur të Prizrenit, kanë konfirmuar organet e rendit. “Policia ka zhvilluar një aksion në ...
Radio Evropa e Lire | 29-Jan-2020 01:12
Një pjesëtar i Policisë së Kosovës ka humbur jetën, ndërkaq dy të tjerë janë plagosur gjatë një aksioni bastisjeje në fshatin Zhur të Prizrenit, kanë konfirmuar organet e rendit. “Policia ka zhvilluar një aksion në ...

Një polic humb jetën nga një shpërthim në Zhur të Prizrenit
Në një shpërthim që ka ndodhur sonte në fshatin Zhur të Prizrenit, ka humbur jetën një pjesëtarë i Policisë së Kosovës dhe lëndime kanë marrë dy policë dhe një qytetar. Lajmin e ka konfirmuar togeri Shaban Osmanollaj, ...
Shprehja | 29-Jan-2020 00:48
Në një shpërthim që ka ndodhur sonte në fshatin Zhur të Prizrenit, ka humbur jetën një pjesëtarë i Policisë së Kosovës dhe lëndime kanë marrë dy policë dhe një qytetar. Lajmin e ka konfirmuar togeri Shaban Osmanollaj, ...

Kurti shpreh ngushëllime pas vrasjes së policit Sami Thaçi
Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, ka shprehur keqqardhje për vrasjen e policit në Zhur të Prizrenit, gjatë një operacioni kundër narkotikëve. Kurti, përmes një postimi në Facebook, tha se “që të luftohet me ...
Telegrafi | 28-Jan-2020 23:38
Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, ka shprehur keqqardhje për vrasjen e policit në Zhur të Prizrenit, gjatë një operacioni kundër narkotikëve. Kurti, përmes një postimi në Facebook, tha se “që të luftohet me ...

?Kurti: Që të luftohet me sukses krimi, duhet trimëria e policëve dhe një qeveri ndryshe
Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti ka ngushëlluar familjen e policit që ka humbur sonte jetën në detyrë. “Që të luftohet me sukses krimi në vend duhet trimëria e sakrifica e policëve, por duhet edhe një ...
Shprehja | 29-Jan-2020 00:22
Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti ka ngushëlluar familjen e policit që ka humbur sonte jetën në detyrë. “Që të luftohet me sukses krimi në vend duhet trimëria e sakrifica e policëve, por duhet edhe një ...

Një polic humb jetën nga një shpërthim në Zhur të Prizrenit
Në një shpërthim që ka ndodhur sonte në fshatin Zhur të Prizrenit, ka humbur jetën një pjesëtarë i Policisë së Kosovës dhe lëndime kanë marrë dy policë dhe një qytetar. Lajmin e ka konfirmuar togeri Shaban Osmanollaj, ...
Alsat-M | 29-Jan-2020 00:16
Në një shpërthim që ka ndodhur sonte në fshatin Zhur të Prizrenit, ka humbur jetën një pjesëtarë i Policisë së Kosovës dhe lëndime kanë marrë dy policë dhe një qytetar. Lajmin e ka konfirmuar togeri Shaban Osmanollaj, ...

?Kurti: Që të luftohet me sukses krimi, duhet trimëria e policëve dhe një qeveri ndryshe
Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti ka ngushëlluar familjen e policit që ka humbur sonte jetën në detyrë. “Që të luftohet me sukses krimi në vend duhet trimëria e sakrifica e policëve, por duhet edhe një ...
Alsat-M | 29-Jan-2020 00:12
Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti ka ngushëlluar familjen e policit që ka humbur sonte jetën në detyrë. “Që të luftohet me sukses krimi në vend duhet trimëria e sakrifica e policëve, por duhet edhe një ...

Vrasja e policit në Zhur të Prizrenit, arrestohet një person
Policia e Kosovës ka arritur ta arrestojë të dyshuarin në lidhje me incidentin e sotëm që ndodhi në Zhur të Prizrenit. Këtë e ka konfirmuar për IndeksOnline, Shaban Osmanollaj, zëdhënës në Policinë Rajonale të ...
Indeks Online | 29-Jan-2020 00:06
Policia e Kosovës ka arritur ta arrestojë të dyshuarin në lidhje me incidentin e sotëm që ndodhi në Zhur të Prizrenit. Këtë e ka konfirmuar për IndeksOnline, Shaban Osmanollaj, zëdhënës në Policinë Rajonale të ...

Humb jetën një polic në Zhur të Prizrenit
Një polic i Policisë së Kosovës ka vdekur si pasojë e një shpërthimi të një mjeti eksploziv në Zhur të Prizrenit. Lajmin për klankosova.tv e ka konfirmuar zëdhënësi i policisë për rajonin e Prizrenit, Shaban Osmanollaj. ...
Ina-Online | 29-Jan-2020 00:03
Një polic i Policisë së Kosovës ka vdekur si pasojë e një shpërthimi të një mjeti eksploziv në Zhur të Prizrenit. Lajmin për klankosova.tv e ka konfirmuar zëdhënësi i policisë për rajonin e Prizrenit, Shaban Osmanollaj. ...

Limaj reagon për policin që humbi jetën në krye të detyrës
Limaj ka thënë se askush nuk mund dhe nuk guxon të pengojë Policinë e Kosovës të kryejë detyrën e saj. Ai ka bërë thirrje që organet kompetente ta zbardhin këtë rast sa më shpejtë dhe të vënë para drejtësisë kryesit e ...
Lajminet | 29-Jan-2020 00:00
Limaj ka thënë se askush nuk mund dhe nuk guxon të pengojë Policinë e Kosovës të kryejë detyrën e saj. Ai ka bërë thirrje që organet kompetente ta zbardhin këtë rast sa më shpejtë dhe të vënë para drejtësisë kryesit e ...

?Kurti: Që të luftohet me sukses krimi, duhet trimëria e policëve dhe një qeveri ndryshe
Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti ka ngushëlluar familjen e policit që ka humbur sonte jetën në detyrë.
Kosova Press | 28-Jan-2020 23:59
Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti ka ngushëlluar familjen e policit që ka humbur sonte jetën në detyrë.

Haradinaj i tronditur për humbjen e jetës së një pjesëtari të Policisë së Kosovës
Kryeministri në detyrë i Kosovës, Ramush Haradinaj ka ftuar organet e rendit që të zhvillojnë hetimet dhe të ndërmarrin veprimet e nevojshme për ta zbardhur rastin e ndodhur mbrëmjen e së martës në Zhur të Prizrenit, ku ...
Telegrafi | 28-Jan-2020 23:27
Kryeministri në detyrë i Kosovës, Ramush Haradinaj ka ftuar organet e rendit që të zhvillojnë hetimet dhe të ndërmarrin veprimet e nevojshme për ta zbardhur rastin e ndodhur mbrëmjen e së martës në Zhur të Prizrenit, ku ...

Lëndohet edhe një fëmijë në aksionin ku u vra polici në Prizren
Zëdhënësi i Policisë së Kosovës në Rajonin e Prizrenit, Shaban Osmanollaj, ka thënë se edhe një fëmijë ka pësuar lëndime të lehta nga shpërthimi me eksploziv në Zhur të Prizrenit, nga i cili një zyrtar policor mbeti i ...
Gazeta Monitor | 28-Jan-2020 23:59
Zëdhënësi i Policisë së Kosovës në Rajonin e Prizrenit, Shaban Osmanollaj, ka thënë se edhe një fëmijë ka pësuar lëndime të lehta nga shpërthimi me eksploziv në Zhur të Prizrenit, nga i cili një zyrtar policor mbeti i ...

Albin Kurti reagon pas vrasjes së policit në Prizren
Kryetari i VV’së, Albin Kurti, ka reaguar pas vrasjes së policit në Prizren. Një efektiv i Policisë së Kosovës u vra pas një shpërthimi gjatë një aksioni antidrogë. “Në orët e vona të mbrëmjes na erdh një lajm i keq. ...
TetovaSot | 28-Jan-2020 23:55
Kryetari i VV’së, Albin Kurti, ka reaguar pas vrasjes së policit në Prizren. Një efektiv i Policisë së Kosovës u vra pas një shpërthimi gjatë një aksioni antidrogë. “Në orët e vona të mbrëmjes na erdh një lajm i keq. ...

Limaj reagon për policin që humbi jetën në krye të detyrës
Kryetari i Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj, ka reaguar pasi një polic humbi jetën dhe dy të tjerë u plagosen në Zhur të Prizrenit në krye të detyrës. Limaj ka thënë se askush nuk mund dhe nuk guxon të pengojë ...
Arbresh | 28-Jan-2020 23:52
Kryetari i Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj, ka reaguar pasi një polic humbi jetën dhe dy të tjerë u plagosen në Zhur të Prizrenit në krye të detyrës. Limaj ka thënë se askush nuk mund dhe nuk guxon të pengojë ...

?Policia humbi jetën gjatë një aksioni antidrogë
Aksidenti fatal ka ndodhur deri sa njësitë e Policisë së Kosovës ishin duke kryer një aksion bastisje dhe kërkimi antidrogë në fshatin Zhur të Prizrenit. ka ndodhur një shpërthim, ku nga plagët e marrua ka humbur jetën ...
Lajminet | 28-Jan-2020 23:50
Aksidenti fatal ka ndodhur deri sa njësitë e Policisë së Kosovës ishin duke kryer një aksion bastisje dhe kërkimi antidrogë në fshatin Zhur të Prizrenit. ka ndodhur një shpërthim, ku nga plagët e marrua ka humbur jetën ...

Shpërthim i fuqishëm në Prizren gjatë një operacioni, vdes një polic, plagosen dy të tjerë dhe një fëmijë
Një pjesëtar i policisë së Kosovës ka mbetur i vrarë dhe dy të tjerë, bashkë me një fëmijë, kanë mbetur të plagosur nga një shpërthim që ka ndodhur sonte të Zhur të Prizrenit. “Mund të konfirmojmë se sot 28.01.2020 në ...
BalkanWeb | 28-Jan-2020 22:52
Një pjesëtar i policisë së Kosovës ka mbetur i vrarë dhe dy të tjerë, bashkë me një fëmijë, kanë mbetur të plagosur nga një shpërthim që ka ndodhur sonte të Zhur të Prizrenit. “Mund të konfirmojmë se sot 28.01.2020 në ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved