ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 23/02/2020 08:56

Rikthehet Milani, kalon në gjysmëfinale duke përmbysur Torinon

Rikthehet Milani, kalon në gjysmëfinale duke përmbysur Torinon
Milani i Piolit merr fitoren e 5-të radhazi dhe kualifikohet ne gjysmëfinalet e Kupës së Italisë, aty ku do të sfidojë Juventusin me ndeshje vajtje-ardhje. Kuqezinjtë mposhtën në San Siro, Torinon me rezultatin 4-2 pas ...
Top Channel | 29-Jan-2020 01:03
Milani i Piolit merr fitoren e 5-të radhazi dhe kualifikohet ne gjysmëfinalet e Kupës së Italisë, aty ku do të sfidojë Juventusin me ndeshje vajtje-ardhje. Kuqezinjtë mposhtën në San Siro, Torinon me rezultatin 4-2 pas ...

Milani fluturon me Ibrahimovic, përplaset me Juventusin në gjysmëfinale
Milani ka mposhtur pas 120 minutash Torinon me rezultatin 4-2, sfidë e vlefshme për çerekfinalet e Kupës së Italisë. Koha e rregullt u mbyll me rezultatin 2-2 dhe në shtesë, Milani tregoi superioritet. Calhanoglu çoi ...
ABCNews | 28-Jan-2020 23:55
Milani ka mposhtur pas 120 minutash Torinon me rezultatin 4-2, sfidë e vlefshme për çerekfinalet e Kupës së Italisë. Koha e rregullt u mbyll me rezultatin 2-2 dhe në shtesë, Milani tregoi superioritet. Calhanoglu çoi ...

Milani kap gjysmëfinalet, Torino eliminohet në shtesë
Milani i Piolit merr fitoren e 5-të radhazi dhe kualifikohet ne gjysmëfinalet e Kupës sè Italisè, aty ku do të sfidojè Juventusin me ndeshje vajtje-ardhje. Kuqezinjtè mposhten nè San Siro, Torinon me rezultatin 4-2 pas ...
Shenja | 29-Jan-2020 00:33
Milani i Piolit merr fitoren e 5-të radhazi dhe kualifikohet ne gjysmëfinalet e Kupës sè Italisè, aty ku do të sfidojè Juventusin me ndeshje vajtje-ardhje. Kuqezinjtè mposhten nè San Siro, Torinon me rezultatin 4-2 pas ...

Në “San Siro” sonte u nderua legjenda e basketbollit, Kobi Brajant
Para fillimit të ndeshjes në “San Siro”, futbollistët e Milanit nderuan legjendën e basketbollit Kobr Brajant, i cili u nda nga jeta dy ditë më parë pas një aksidenti me helikopter. Amerikani ishte një tifoz i madh i ...
InfoSport.mk | 29-Jan-2020 00:22
Para fillimit të ndeshjes në “San Siro”, futbollistët e Milanit nderuan legjendën e basketbollit Kobr Brajant, i cili u nda nga jeta dy ditë më parë pas një aksidenti me helikopter. Amerikani ishte një tifoz i madh i ...

Milani kalon në gjysmëfinale të Kupës së Italisë
Milani e ka mundur Torinon 4:2 në një ndeshje drithëruese në kohën shtesë, duke e arritur gjysmëfinalen e Kupës së Italisë, ku e pret Juventusi. Hakan Calhanoglu dy herë, Giacomo Bonaventura dhe Zlatan Ibrahimovic nga ...
TetovaSot | 29-Jan-2020 00:16
Milani e ka mundur Torinon 4:2 në një ndeshje drithëruese në kohën shtesë, duke e arritur gjysmëfinalen e Kupës së Italisë, ku e pret Juventusi. Hakan Calhanoglu dy herë, Giacomo Bonaventura dhe Zlatan Ibrahimovic nga ...

Milani për herë të tretë radhazi në gjysmëfinale
Milani ka siguruar gjysmëfinalen e Kupës së Italisë ku do të vihet përballë Juventusit. Skuadra e Piolit ka mundur 4-2 Torinon për të siguruar beletën e vet, pas një sfide shumë të ndezur në të cilën iu deshën kohët ...
Alsat-M | 28-Jan-2020 23:55
Milani ka siguruar gjysmëfinalen e Kupës së Italisë ku do të vihet përballë Juventusit. Skuadra e Piolit ka mundur 4-2 Torinon për të siguruar beletën e vet, pas një sfide shumë të ndezur në të cilën iu deshën kohët ...

Notat e futbollistëve, Milano 4-2 Torino
Milano e ka mposhtur Torinon në vazhdime me rezultat 4-2 dhe ka kaluar në gjysmëfinale të Kupës së Italisë, shkruan Gazeta inFokus. Golat për ‘Rosonerët’ i realizuan Hakan Calhanoglu 2x, Giacomo Bonaventura dhe Zlatan ...
InFokusi | 28-Jan-2020 23:55
Milano e ka mposhtur Torinon në vazhdime me rezultat 4-2 dhe ka kaluar në gjysmëfinale të Kupës së Italisë, shkruan Gazeta inFokus. Golat për ‘Rosonerët’ i realizuan Hakan Calhanoglu 2x, Giacomo Bonaventura dhe Zlatan ...

Kinsey Wolanski ndërpret sllallomin e meshkujve në Skijim, shfaq mesazh për Kobe Bryant
Skuadra e Milanit ka siguruar kualfikimin në gjysmëfinale të Kupës së Italisë, pasi ka mposhtur Torinon me rezultatin 4-2 pas 120 minutave lojë. Milan dhe Torino kanë luajtur baraz me rezultatin 2:2 pas 90 minutave ...
GazetaBlic | 28-Jan-2020 23:55
Skuadra e Milanit ka siguruar kualfikimin në gjysmëfinale të Kupës së Italisë, pasi ka mposhtur Torinon me rezultatin 4-2 pas 120 minutave lojë. Milan dhe Torino kanë luajtur baraz me rezultatin 2:2 pas 90 minutave ...

Zbulohen datat, ja kur do të zhvillohen ndeshjet gjysmëfinale të sfidës Milan – Juventus
Milani u kualifikua sot në gjysmëfinale të Kupës së Italisë, shkruan zeri.info Gjiganti kuqezi triumfoi vetëm pas vazhdimeve ndaj Torinos, skuadër të cilën e mposhti me shifrat 4:2. Giacomo Bonaventura kaloi Milani në ...
Zeri | 28-Jan-2020 23:49
Milani u kualifikua sot në gjysmëfinale të Kupës së Italisë, shkruan zeri.info Gjiganti kuqezi triumfoi vetëm pas vazhdimeve ndaj Torinos, skuadër të cilën e mposhti me shifrat 4:2. Giacomo Bonaventura kaloi Milani në ...

Gola, dramë, vazhdime – Milani eliminon Torinon, përballet me Juven në gjysmëfinale të Kupës
Milani është rikthyer në një ndeshje dramatike ndaj Torinos në çerekfinale të Kupës së Italisë duke triumfuar me rezultat 4-2 pas vazhdimeve. Vendasit shënuan të parët në minutën e 12-të me anë të Giacomo Bonaventuras, ...
Telegrafi | 28-Jan-2020 23:18
Milani është rikthyer në një ndeshje dramatike ndaj Torinos në çerekfinale të Kupës së Italisë duke triumfuar me rezultat 4-2 pas vazhdimeve. Vendasit shënuan të parët në minutën e 12-të me anë të Giacomo Bonaventuras, ...

Çfarë humb Ibrahimovic, nuk shënon nga 5 metra në portën boshe
Duket e pazakontë por Zlatan Ibrahimovic nuk ia ka dalë të shënojë gol në portën boshe nga rreth pesë metra largësi. Sulmuesi suedez, megjithëse shënoi një herë në fitoren 4:2 të Milanit kundër Torinos në çerekfinale të ...
Gazeta Express | 28-Jan-2020 23:49
Duket e pazakontë por Zlatan Ibrahimovic nuk ia ka dalë të shënojë gol në portën boshe nga rreth pesë metra largësi. Sulmuesi suedez, megjithëse shënoi një herë në fitoren 4:2 të Milanit kundër Torinos në çerekfinale të ...

Super Milan në Kupë, mposht 4-2 Torinon në çerekfinale
Milani sonte ka mposhtur Torinon 4-2 në çerekfinalet e Kupës së Italisë pas 120 minutash lojë. Kjo ishte një ndeshje spektakolare e kuqezinjve, të cilët regjistruan fitoren e pestë radhazi me trajnerin Pioli. ...
Politiko | 28-Jan-2020 23:49
Milani sonte ka mposhtur Torinon 4-2 në çerekfinalet e Kupës së Italisë pas 120 minutash lojë. Kjo ishte një ndeshje spektakolare e kuqezinjve, të cilët regjistruan fitoren e pestë radhazi me trajnerin Pioli. ...

VIDEO/ Milani i papërmbajtshëm, eliminon Torinon dhe “peshkon” Juven në gjysmëfinalen e Kupës
Milani ka mposhtur me rezultatin 4-2 Torinon në Kupën e Italisë, duke siguruar një kualifikim tepër të rëndësishëm për në gjysmëfinale. Koha e rregullt u mbyll në barazim 2-2. Kuqezinjtë gjetën të parët golin e ...
E Dua Sportin | 28-Jan-2020 23:42
Milani ka mposhtur me rezultatin 4-2 Torinon në Kupën e Italisë, duke siguruar një kualifikim tepër të rëndësishëm për në gjysmëfinale. Koha e rregullt u mbyll në barazim 2-2. Kuqezinjtë gjetën të parët golin e ...

Ky është kundërshtari i Milanit në gjysmëfinalen e Kupës së Italisë
38 vjeçar, por po vrapon e po luan si një 18 vjeçar. Zlatan Ibrahimovic ka shënuar golin e ‘fitores’ për Milanin në ndeshjen ndaj Torinos, shkruan GazetaBlic . Ibra ka shënuar në minutën e 108’të të takimit, për të ...
GazetaBlic | 28-Jan-2020 23:42
38 vjeçar, por po vrapon e po luan si një 18 vjeçar. Zlatan Ibrahimovic ka shënuar golin e ‘fitores’ për Milanin në ndeshjen ndaj Torinos, shkruan GazetaBlic . Ibra ka shënuar në minutën e 108’të të takimit, për të ...

Fitore spektakolare e Milanit me protagonistë Hakan Çalhanogllu (VIDEO)
Milani është rikthyer. “Rossonerët” kanë regjistruar edhe fitoren e 5-të me rradhë, të dytën në kuadër të Kupës, njofton “infOSport.mk”. Milani sonte në “San Siro” mundi Torinon (4:2) në çerekfinale, edhe atë vetëm pas ...
InfoSport.mk | 28-Jan-2020 23:39
Milani është rikthyer. “Rossonerët” kanë regjistruar edhe fitoren e 5-të me rradhë, të dytën në kuadër të Kupës, njofton “infOSport.mk”. Milani sonte në “San Siro” mundi Torinon (4:2) në çerekfinale, edhe atë vetëm pas ...

Milani e mund Torinon në shtesë, kalon në gjysmëfinale të Kupës së Italisë Milani e ka mundur Torinon 4:2 në një ndeshje drithëruese në kohën shtesë, duke e arritur gjysmëfinalen e Kupës së Italisë, ku e pret Juventusi. {441203} Hakan Calhanoglu dy
Milani e ka mundur Torinon 4:2 në një ndeshje drithëruese në kohën shtesë, duke e arritur gjysmëfinalen e Kupës së Italisë, ku e pret Juventusi. Lexoni edhe: Eli Fara nuk do t’ia dijë për moshën Hakan Calhanoglu dy ...
Kosova Sot | 28-Jan-2020 23:39
Milani e ka mundur Torinon 4:2 në një ndeshje drithëruese në kohën shtesë, duke e arritur gjysmëfinalen e Kupës së Italisë, ku e pret Juventusi. Lexoni edhe: Eli Fara nuk do t’ia dijë për moshën Hakan Calhanoglu dy ...

Emocionuese, ky ishte nderimi që iu bë Kobe Bryantit nga Milani para sfidës me Torinon
Milani triumfoi 4:2 ndaj Torinos në çerekfinale të Kupës së Italisë, transmeton zeri.info Giacomo Bonaventura (12’), Hakan Calhanoglu (91’, 106’) dhe Zaltan Ibrahimovic (108’) shënuan për kuqezinjtë. Ndërkohë, për......
Zeri | 28-Jan-2020 23:38
Milani triumfoi 4:2 ndaj Torinos në çerekfinale të Kupës së Italisë, transmeton zeri.info Giacomo Bonaventura (12’), Hakan Calhanoglu (91’, 106’) dhe Zaltan Ibrahimovic (108’) shënuan për kuqezinjtë. Ndërkohë, për......

Notat e lojtarëve: Milan – Torino, ky ishte lojtari i ndeshjes
Milani është kualifikuar në gjysmëfinale të Kupës së Italisë, shkruan zeri.info Gjiganti kuqezi triumfoi vetëm pas vazhdimeve ndaj Torinos, skuadër të cilën e mposhti me shifrat 4:2. Giacomo Bonaventura (12’), Hakan ...
Zeri | 28-Jan-2020 23:33
Milani është kualifikuar në gjysmëfinale të Kupës së Italisë, shkruan zeri.info Gjiganti kuqezi triumfoi vetëm pas vazhdimeve ndaj Torinos, skuadër të cilën e mposhti me shifrat 4:2. Giacomo Bonaventura (12’), Hakan ...

Milani në gjysmëfinale të Kupës
Milani ka kaluar në gjysmëfinale të Kupës së Italisë pasi ka eliminuar Torinon pas vazhdimeve. Koha e rregullt e ndeshjes u mbyll me rezultat 2 me 2 me Giacomo Bonaventuran e Hakan Calhanoglun që shënuan për Milanin e ...
Koha.net | 28-Jan-2020 23:33
Milani ka kaluar në gjysmëfinale të Kupës së Italisë pasi ka eliminuar Torinon pas vazhdimeve. Koha e rregullt e ndeshjes u mbyll me rezultat 2 me 2 me Giacomo Bonaventuran e Hakan Calhanoglun që shënuan për Milanin e ...

Milano nuk ka të ndalur në vitin 2020, mposhtë Torinon dhe kalon në gjysmëfinale të Kupës së Italisë (VIDEO)
Milano ia ka arritur ta mposhtë Torinon me rezultat 4-2 dhe ka kaluar në gjysmëfinale të Kupës së Italisë, shkruan Gazeta inFokus. Në duelin e zhvilluar në ‘San Siro’ pati dy rikthime në rezultat, me Milanon që në fund ...
InFokusi | 28-Jan-2020 23:33
Milano ia ka arritur ta mposhtë Torinon me rezultat 4-2 dhe ka kaluar në gjysmëfinale të Kupës së Italisë, shkruan Gazeta inFokus. Në duelin e zhvilluar në ‘San Siro’ pati dy rikthime në rezultat, me Milanon që në fund ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved