ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 26/02/2020 11:40

Polici i vrarë në Zhur të Prizrenit është nga Malisheva

Polici i vrarë në Zhur të Prizrenit është nga Malisheva
Pjesëtari i Policisë së Kosovës, Sami Thaçi ka mbetur mbrëmë i vrarë, ndërsa dy të tjerë, bashkë me një fëmijë, kanë mbetur të plagosur nga një shpërthim që ka ndodhur në Zhur të Prizrenit.
Top Channel | 29-Jan-2020 12:28
Pjesëtari i Policisë së Kosovës, Sami Thaçi ka mbetur mbrëmë i vrarë, ndërsa dy të tjerë, bashkë me një fëmijë, kanë mbetur të plagosur nga një shpërthim që ka ndodhur në Zhur të Prizrenit.

Mësohet identiteti i personit të arrestuar për shpërthimin në Zhur
KosovaPress ka arritur të mësojë identitetin e të dyshuarit të arrestuar nga Policia e Kosovës për rastin në Zhur ku si pasojë e një shpërthimi, ka mbetur i vdekur një polic.
Top Channel | 29-Jan-2020 12:28
KosovaPress ka arritur të mësojë identitetin e të dyshuarit të arrestuar nga Policia e Kosovës për rastin në Zhur ku si pasojë e një shpërthimi, ka mbetur i vdekur një polic.

Haradinaj për vrasjen e policit: Përgjegjësit duhet ta marrin dënimin e merituar
Kryeministri në detyrë Ramush Haradinaj, bashkë me një pjesë të kabinetit, sot ishte për vizitë ngushëlluese në Policinë e Kosovës, për humbjen e pjesëtarit të tyre Sami Thaçi, që me përgjegjësi të lartë bashkë me dy ...
Top Channel | 29-Jan-2020 12:28
Kryeministri në detyrë Ramush Haradinaj, bashkë me një pjesë të kabinetit, sot ishte për vizitë ngushëlluese në Policinë e Kosovës, për humbjen e pjesëtarit të tyre Sami Thaçi, që me përgjegjësi të lartë bashkë me dy ...

Polici kosovar vritet gjatë aksionit antidrogë në Prizren
Një efektiv i policisë së Kosovës mbeti i vrarë, ndërsa 3 persona të tjerë, përfshirë një fëmijë, u plagosën mbrëmjen e se martes nga një shpërthim në fshatin Zhur të Prizrenit. Ngjarja ndodhi në kohwn kur njësitë e ...
VizionPlus | 29-Jan-2020 13:35
Një efektiv i policisë së Kosovës mbeti i vrarë, ndërsa 3 persona të tjerë, përfshirë një fëmijë, u plagosën mbrëmjen e se martes nga një shpërthim në fshatin Zhur të Prizrenit. Ngjarja ndodhi në kohwn kur njësitë e ...

FOTO/ Vrau policin gjatë operacionit në Prizren, arrestohet autori
KOSOVË Iran Bardalli është autori i vrasjes së policit Sami Thaçi dhe plagosjes së dy të tjerëve gjatë operacionit anti- drogë në Zhur të Prizrenit. Mësohet se në momentin e kontrollit të banesës Bardalli ka shkaktuar ...
BalkanWeb | 29-Jan-2020 10:44
KOSOVË Iran Bardalli është autori i vrasjes së policit Sami Thaçi dhe plagosjes së dy të tjerëve gjatë operacionit anti- drogë në Zhur të Prizrenit. Mësohet se në momentin e kontrollit të banesës Bardalli ka shkaktuar ...

Haradinaj nga QKUK-ja: Përveç pensioneve, do të ndajmë edhe një shumë shtesë për të gjitha familjet e policëve të rënë në detyrë
Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj ka vizituar policin Artur Mrasori i cili gjendet i shtrirë në QKUK, pasi u lëndua mbrëmë në shpërthimin që ndodhi në Zhur të Prizrenit, ku mbeti i vdekur polici Sami Thaqi. ...
Telegrafi | 29-Jan-2020 13:25
Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj ka vizituar policin Artur Mrasori i cili gjendet i shtrirë në QKUK, pasi u lëndua mbrëmë në shpërthimin që ndodhi në Zhur të Prizrenit, ku mbeti i vdekur polici Sami Thaqi. ...

EMRI/ Një polic i vrarë dhe dy të plagosur gjatë operacionit në Prizren, kapet autori i krimit
Iran Bardalli është autori i vrasjes së policit Sami Thaçi dhe plagosjes së dy të tjerëve gjatë operacionit anti- drogë në Zhur të Prizrenit. Mësohet se në momentin e kontrollit të banesës Bardalli ka shkaktuar një ...
Telegraf | 29-Jan-2020 10:59
Iran Bardalli është autori i vrasjes së policit Sami Thaçi dhe plagosjes së dy të tjerëve gjatë operacionit anti- drogë në Zhur të Prizrenit. Mësohet se në momentin e kontrollit të banesës Bardalli ka shkaktuar një ...

Prokuroria kërkon paraburgim për të dyshuarin për shpërthimin në Zhur
Prokuroria Themelore në Prizren ka kërkuar masën e paraburgimit për Iran Badallin, i cili dyshohet për shpërthimin në Zhur, e që i mori jetën një polici dhe plagosi dy të tjerë. Të martën në mbrëmje, policia po kryente ...
Koha.net | 29-Jan-2020 14:48
Prokuroria Themelore në Prizren ka kërkuar masën e paraburgimit për Iran Badallin, i cili dyshohet për shpërthimin në Zhur, e që i mori jetën një polici dhe plagosi dy të tjerë. Të martën në mbrëmje, policia po kryente ...

Haradinaj për vrasjen e policit: Përgjegjësit duhet ta marrin dënimin e merituar
Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj, bashkë me një pjesë të kabinetit, sot vizitoi Policinë e Kosovës, një ditë pasi një pjesëtar i Policisë së Kosovës u vra në Zhur të Prizrenit, në krye të detyrës. Haradinaj tha ...
Telegrafi | 29-Jan-2020 12:25
Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj, bashkë me një pjesë të kabinetit, sot vizitoi Policinë e Kosovës, një ditë pasi një pjesëtar i Policisë së Kosovës u vra në Zhur të Prizrenit, në krye të detyrës. Haradinaj tha ...

Babai i policit të lënduar: Sytë e Arturit janë në rrezik, duhet kërkuar shërim jashtë vendit
Artur Mrasori, polici i lënduar në aksionin e mbrëmshëm në Zhur të Prizrenit po vazhdon të mjekohet në QKUK. Ai ka marrë lëndime të rënda në sy nga shpërthimi i bombës. Babai i tij, Ganimet Mrasori tha për EO se po ...
Gazeta Observer | 29-Jan-2020 14:48
Artur Mrasori, polici i lënduar në aksionin e mbrëmshëm në Zhur të Prizrenit po vazhdon të mjekohet në QKUK. Ai ka marrë lëndime të rënda në sy nga shpërthimi i bombës. Babai i tij, Ganimet Mrasori tha për EO se po ...

Babai i policit të lënduar: Sytë e Arturit janë në rrezik, duhet kërkuar shërim jashtë vendit
Ai ka marrë lëndime të rënda në sy nga shpërthimi i bombës. Babai i tij, Ganimet Mrasori tha për Ekonomia Online se po shikojnë mundësinë për ta transferuar birin e tyre jashtë shtetit për shërim. “Gjendja ta këqyrim si ...
Lajminet | 29-Jan-2020 14:47
Ai ka marrë lëndime të rënda në sy nga shpërthimi i bombës. Babai i tij, Ganimet Mrasori tha për Ekonomia Online se po shikojnë mundësinë për ta transferuar birin e tyre jashtë shtetit për shërim. “Gjendja ta këqyrim si ...

Numër i madh policësh, pjesëmarrës në varrimin e Sami Thaçit
Në orën 15:00 do t’i jepet lamtumira e fundit zyrtarit policor, Sami Thaçi i rënë në kryerje të detyrës në aksionin e policisë në fshatin Zhur të Prizrenit, shkruan IndeksOnline. E në nderim të të ndjerit, shumë kolegë ...
Indeks Online | 29-Jan-2020 14:46
Në orën 15:00 do t’i jepet lamtumira e fundit zyrtarit policor, Sami Thaçi i rënë në kryerje të detyrës në aksionin e policisë në fshatin Zhur të Prizrenit, shkruan IndeksOnline. E në nderim të të ndjerit, shumë kolegë ...

Sot i caktohet masa e paraburgimit personit, që shkaktoi vdekjen e policit Thaçi
Prokuroria Themelore në Prizren, njofton opinionin se më 28 janar 2020, rreth orës 20:00 të mbrëmjes, gjatë një operacioni bastisjeje në shtëpinë e të dyshuarit I.B., nën dyshimin për dhunë në familje dhe posedim të ...
Indeks Online | 29-Jan-2020 14:46
Prokuroria Themelore në Prizren, njofton opinionin se më 28 janar 2020, rreth orës 20:00 të mbrëmjes, gjatë një operacioni bastisjeje në shtëpinë e të dyshuarit I.B., nën dyshimin për dhunë në familje dhe posedim të ...

Ndahen 15 mijë euro për policin e vrarë në Zhur
Qeveria në detyrë në mbledhjen e sotme ka ndarë 15 mijë euro për familjen e policit të vrarë, Sami Thaqi. Po ashtu është marrë vendim që të ndahen edhe nga 10 mijë euro për dy policët e plagosur në detyrë në rastin e ...
Alsat-M | 29-Jan-2020 14:45
Qeveria në detyrë në mbledhjen e sotme ka ndarë 15 mijë euro për familjen e policit të vrarë, Sami Thaqi. Po ashtu është marrë vendim që të ndahen edhe nga 10 mijë euro për dy policët e plagosur në detyrë në rastin e ...

Babai i policit të plagosur: Sytë e Arturit janë në rrezik duhet të dërgohet jashtë shtetit
Artur Mrasori, polici i lënduar në aksionin e mbrëmshëm në Zhur të Prizrenit po vazhdon të mjekohet në QKUK. Ai ka marrë lëndime të rënda në sy nga shpërthimi i bombës. Babai i tij, Ganimet Mrasori tha për EO se po ...
Gazeta Express | 29-Jan-2020 14:45
Artur Mrasori, polici i lënduar në aksionin e mbrëmshëm në Zhur të Prizrenit po vazhdon të mjekohet në QKUK. Ai ka marrë lëndime të rënda në sy nga shpërthimi i bombës. Babai i tij, Ganimet Mrasori tha për EO se po ...

Ndahen 15 mijë euro për policin e vrarë në Zhur
Qeveria në detyrë në mbledhjen e sotme ka ndarë 15 mijë euro për familjen e policit të vrarë, Sami Thaqi.
Kosova Press | 29-Jan-2020 14:45
Qeveria në detyrë në mbledhjen e sotme ka ndarë 15 mijë euro për familjen e policit të vrarë, Sami Thaqi.

Qeveria ndan 50 mijë euro për aftësimin profesional të të rinjve nga Bujanoci
Qeveria në detyrë e Kosovës ka ndarë 50 mijë euro për Komunën e Bujanocit, raporton Ekonomia Online. Kjo është bërë pas kërkesës së kësaj komune për realizimin e projektit “Aftësimi profesional i të rinjve të Komunës së ...
EkonomiaOnline | 29-Jan-2020 14:45
Qeveria në detyrë e Kosovës ka ndarë 50 mijë euro për Komunën e Bujanocit, raporton Ekonomia Online. Kjo është bërë pas kërkesës së kësaj komune për realizimin e projektit “Aftësimi profesional i të rinjve të Komunës së ...

Bedri Elezi thotë se policia veproi në mënyrë joprofesionale në Zhur të Prizrenit
Drejtori për Siguri në Institutin për Studime Ndërkombëtare, Bedri Elezi, ka komentuar rastin e vrasjes së policit, Sami Thaçi, përderisa ishte në krye të detyrës në fshatin Zhur të Prizrenit. Elezi ngriti dyshime për ...
Telegrafi | 29-Jan-2020 12:09
Drejtori për Siguri në Institutin për Studime Ndërkombëtare, Bedri Elezi, ka komentuar rastin e vrasjes së policit, Sami Thaçi, përderisa ishte në krye të detyrës në fshatin Zhur të Prizrenit. Elezi ngriti dyshime për ...

Drejtori i spitalit të Prizrenit tregon për gjendjen e policit tjetër që u plagos në Zhur
Në aksionin antidrogë në Zhur të Prizrenit i cili u zhvilluar mbrëmë si pasojë e shpërthimit të një mjeti eksplodues gjatë bastisjes në një shtëpi në fshatin Zhur, humbi jetën polici Sami Thaçi ndërsa Artur Mrasori......
Zeri | 29-Jan-2020 14:45
Në aksionin antidrogë në Zhur të Prizrenit i cili u zhvilluar mbrëmë si pasojë e shpërthimit të një mjeti eksplodues gjatë bastisjes në një shtëpi në fshatin Zhur, humbi jetën polici Sami Thaçi ndërsa Artur Mrasori......

Babai i policit të lënduar: Sytë e Arturit janë në rrezik, duhet kërkuar shërim jashtë vendit
Artur Mrasori, polici i lënduar në aksionin e mbrëmshëm në Zhur të Prizrenit po vazhdon të mjekohet në QKUK. Ai ka marrë lëndime të rënda në sy nga shpërthimi i bombës. Babai i tij, Ganimet Mrasori tha për Ekonomia ...
Zeri | 29-Jan-2020 14:45
Artur Mrasori, polici i lënduar në aksionin e mbrëmshëm në Zhur të Prizrenit po vazhdon të mjekohet në QKUK. Ai ka marrë lëndime të rënda në sy nga shpërthimi i bombës. Babai i tij, Ganimet Mrasori tha për Ekonomia ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved